Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:43580:661TJ AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Jakub
Postelt Vladimír
 
 
Kouřil Lubomír
Havlík Vít
 
 
127-65 3110
2.Malý Petr
Slobodzian Jakub
 
 
Niems Dušan
Pácha Robin
 
 
6-6-7-7 1311
3.Malý PetrNiems Dušan-108-12-5 1312
4.Kaňka JakubPácha Robin4-8-10-6 1313
5.Slobodzian JakubKouřil Lubomír12-6-4-6 1314
6.Blecha DavidHavlík Vít-1168-7-62315
7.Kaňka JakubNiems Dušan-7-3-7  0316
8.Slobodzian JakubPácha Robin-8-9-6  0317
9.Blecha DavidKouřil Lubomír-59-6-6 1318
10.Malý PetrHavlík Vít627  3028
11.Slobodzian JakubNiems Dušan-3-4-4  0329
12.Blecha DavidPácha Robin6-3-95-923210
13.Malý PetrKouřil Lubomír52-76 31310
14.Postelt VladimírHavlík Vít-1010-10-7 13311
15.Blecha DavidNiems Dušan7-8-11-8 13312
16.Malý PetrPácha Robin328  30412
17.Postelt VladimírKouřil Lubomír12-710-9932512
18.Slobodzian JakubHavlík VítWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malý Petr31Niems Dušan40
Kaňka Jakub02Pácha Robin31
Slobodzian Jakub03Kouřil Lubomír22
Blecha David04Havlík Vít21
Postelt Vladimír11   
WO01WO10
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:47Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:35697:671nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Danaj Milan
Danaj Tomáš
 
 
Břetenář Petr
Jaroň Daniel
 
 
6-6-101-102301
2.Hrdý Radek
Hrdý Miroslav
 
 
Táborský Luboš
Špitálský Ladislav
 
 
9-11-68-32302
3.Točík RadekTáborský Luboš-5-779-72303
4.Danaj MilanBřetenář Petr-7-148-10 1304
5.Hrdý RadekJaroň Daniel7-669 3114
6.Danaj Tomᚊpitálský Ladislav738  3024
7.Danaj MilanTáborský Luboš-8-2-1  0325
8.Hrdý RadekBřetenář Petr-7-666-82326
9.Danaj TomášJaroň Daniel762  3036
10.Točík RadekŠpitálský Ladislav9-5-8-7 1337
11.Hrdý RadekTáborský Luboš14-4-9683247
12.Danaj TomášBřetenář Petr-68-61043257
13.Točík RadekJaroň Daniel4-6147 3167
14.Hrdý MiroslavŠpitálský Ladislav6-67-9-122368
15.Danaj TomášTáborský Luboš349  3078
16.Točík RadekBřetenář Petr-57-7-8 1379
17.Hrdý MiroslavJaroň Daniel8-745 3189
18.Hrdý RadekŠpitálský Ladislav7-768 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Točík Radek13Táborský Luboš22
Danaj Milan02Břetenář Petr31
Hrdý Radek31Jaroň Daniel04
Danaj Tomáš40Špitálský Ladislav22
Hrdý Miroslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:40629:661Sokol Přezletice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lážnovský Jiří
Tuček Miroslav
 
 
Hrstka Tomáš
Hataš Martin
 
 
-945-8-22301
2.Jedlička Stanislav
Šulc Ladislav
 
 
Vilhelm Oldřich
Slunéčko Radek
 
 
7-77-9-52302
3.Jedlička StanislavHrstka Tomáš-7-6-7  0303
4.Šulc LadislavVilhelm Oldřich-9108-8-82304
5.Tuček MiroslavSlunéčko Radek-8-5-5  0305
6.Lážnovský JiříHataš Martin599  3015
7.Šulc LadislavHrstka Tomáš-7-8-9  0316
8.Tuček MiroslavVilhelm Oldřich-8-8-9  0317
9.Lážnovský JiříSlunéčko Radek5-659 3127
10.Jedlička StanislavHataš Martin965  3037
11.Tuček MiroslavHrstka Tomáš-5-9-6  0338
12.Lážnovský JiříVilhelm Oldřich-5-7-12  0339
13.Jedlička StanislavSlunéčko Radek5-8-79-1223310
14.Šulc LadislavHataš Martin3-7-72632410
15.Lážnovský JiříHrstka Tomáš10712  30510
16.Jedlička StanislavVilhelm Oldřich-86-88-223511
17.Šulc LadislavSlunéčko Radek89-69 31611
18.Tuček MiroslavHataš Martin107-10-7-923612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jedlička Stanislav13Hrstka Tomáš31
Šulc Ladislav22Vilhelm Oldřich40
Tuček Miroslav04Slunéčko Radek22
Lážnovský Jiří31Hataš Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:38502:492TJ Sokol Velký Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíba Jaroslav
Polák Karel
 
 
Kloz Daniel
Doležal Martin
 
 
-8-9-4  0301
2.Němeček Jakub
Novák Aleš
 
 

 
 
WO    3011
3.Holeček JiříDoležal Martin7-6-810-32312
4.Němeček JakubKloz Daniel-610-7-9 1313
5.Novák AlešProcházka Roman-6-7-5  0314
6.Polák KarelWO    3024
7.Němeček JakubDoležal Martin-6-4-6  0325
8.Novák AlešKloz Daniel10-37-5-42326
9.Polák KarelProcházka Roman-4-6-5  0327
10.Holeček JiříWO    3037
11.Novák AlešDoležal Martin-10-7-9  0338
12.Kovacs VáclavKloz Daniel-4-6-8  0339
13.Holeček JiříProcházka Roman-610-7853249
14.Němeček JakubWO    3059
15.Kovacs VáclavDoležal Martin-5-5-9  03510
16.Holeček JiříKloz Daniel-46-6-9 13511
17.Němeček JakubProcházka Roman-6-7-5  03512
18.Novák AlešWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Holeček Jiří12Doležal Martin40
Němeček Jakub03Kloz Daniel40
Novák Aleš03Procházka Roman31
Polák Karel01   
Kovacs Václav02   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čelákovice, Masarykova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:16695:459TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Dražinovský Tomáš
 
 
Žežule Ondřej
Třešňák Josef
 
 
599  3010
2.Mlejnek Jiří
Bodlák Jan
 
 
Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
-1010-11853220
3.Dražinovský TomášEliška Roman-95-4983230
4.Bodlák JanTřešňák Josef-153-8953240
5.Dvořák PetrHájek Zdeněk6-721 3150
6.Mlejnek JiříŽežule Ondřej1288  3060
7.Bodlák JanEliška Roman-19-11-9 1361
8.Dvořák PetrTřešňák Josef-73105 3171
9.Mlejnek JiříHájek Zdeněk-96-8-7 1372
10.Dražinovský Tomᚎežule Ondřej474  3082
11.Dvořák PetrEliška Roman793  3092
12.Mlejnek JiříTřešňák Josef-6757 31102
13.Dražinovský TomášHájek Zdeněk1357  30112
14.Bodlák JanŽežule Ondřej128-1010 31122
15.Mlejnek JiříEliška RomanWO    30132
16.Dražinovský TomášTřešňák JosefWO    30142
17.Bodlák JanHájek ZdeněkWO    30152
18.Dvořák PetrŽežule Ondřej521  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dražinovský Tomáš30Eliška Roman12
Bodlák Jan21Třešňák Josef03
Dvořák Petr40Hájek Zdeněk12
Mlejnek Jiří21Žežule Ondřej04
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31650:655TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jaroslav ml.
Slaměník Richard
 
 
Kroupa Milan
Mareš Jan
 
 
879  3010
2.Richter Vojtěch
Šulc Dalibor
 
 
Beniš Ondřej
Dusil Petr
 
 
66-93 3120
3.Richter Jaroslav ml.Beniš Ondřej-6-7-7  0321
4.Richter VojtěchDusil Petr84-10-9-82322
5.Slaměník RichardKroupa Milan9-9-75-92323
6.Šulc DaliborMareš Jan555  3033
7.Richter VojtěchBeniš Ondřej-13786 3143
8.Slaměník RichardDusil Petr-7-1413-15 1344
9.Šulc DaliborKroupa Milan5148  3054
10.Richter Jaroslav ml.Mareš Jan5139  3064
11.Slaměník RichardBeniš Ondřej1096  3074
12.Šulc DaliborDusil Petr11-4-6-4 1375
13.Richter Jaroslav ml.Kroupa Milan1011-9-5103285
14.Richter VojtěchMareš Jan86-96 3195
15.Šulc DaliborBeniš Ondřej97-9-11-102396
16.Richter Jaroslav ml.Dusil Petr88-9-6832106
17.Richter VojtěchKroupa MilanWO    03107
18.Slaměník RichardMareš JanWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Richter Jaroslav ml.31Beniš Ondřej22
Richter Vojtěch21Dusil Petr31
Slaměník Richard12Kroupa Milan12
Šulc Dalibor22Mareš Jan03
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline