Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31649:624Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
Kouřil Lubomír
Botka Jan
 
 
786  3010
2.Točík Radek
Halama Jiří
 
 
Pácha Robin
Havlík Vít
 
 
-8-99853220
3.Halama JiříKouřil Lubomír-5-8-6  0321
4.Danaj MilanPácha Robin-6-13-6  0322
5.Točík RadekHavlík Vít-4999 3132
6.Danaj TomášBotka Jan4311  3042
7.Danaj MilanKouřil Lubomír-1-78-3 1343
8.Točík RadekPácha Robin-3-8-5  0344
9.Danaj TomášHavlík Vít365  3054
10.Halama JiříBotka Jan-417-8-92355
11.Točík RadekKouřil Lubomír-888-6-92356
12.Danaj TomášPácha Robin9-812-873266
13.Halama JiříHavlík Vít12-756 3176
14.Hrdý MiroslavBotka Jan10166  3086
15.Danaj TomášKouřil Lubomír632  3096
16.Halama JiříPácha Robin912-126 31106
17.Hrdý MiroslavHavlík Vít-95-2-3 13107
18.Točík RadekBotka Jan7-77-11-923108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Halama Jiří22Kouřil Lubomír31
Danaj Milan02Pácha Robin22
Točík Radek13Havlík Vít13
Danaj Tomáš40Botka Jan22
Hrdý Miroslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:30725:654TTC Bělá pod Bezdězem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Jakub
Postelt Vladimír
 
 
Břetenář Petr
Jaroň Daniel
 
 
5910  3010
2.Malý Petr
Slobodzian Jakub
 
 
Špitálský Ladislav
Táborský Luboš
 
 
4-11-5-17 1311
3.Slobodzian JakubBřetenář Petr767  3021
4.Postelt VladimírTáborský Luboš8-7-10-6 1322
5.Malý PetrJaroň Daniel-774-8-122323
6.Blecha DavidŠpitálský Ladislav-10-9-8  0324
7.Postelt VladimírBřetenář Petr109-119 3134
8.Malý PetrTáborský Luboš5-5-81363244
9.Blecha DavidJaroň Daniel-8-11-8  0345
10.Slobodzian JakubŠpitálský Ladislav467  3055
11.Malý PetrBřetenář Petr7-96-1063265
12.Kaňka JakubTáborský Luboš117-5-893275
13.Slobodzian JakubJaroň Daniel7-98-8103285
14.Postelt VladimírŠpitálský Ladislav-10989 3195
15.Kaňka JakubBřetenář Petr5-9-7-9 1396
16.Slobodzian JakubTáborský Luboš7-878 31106
17.Postelt VladimírJaroň Daniel9910  30116
18.Malý PetrŠpitálský Ladislav75-111 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slobodzian Jakub40Břetenář Petr13
Postelt Vladimír31Táborský Luboš13
Malý Petr31Jaroň Daniel22
Blecha David02Špitálský Ladislav13
Kaňka Jakub11   
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:05Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:43571:656Sokol Přezletice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němeček Jakub
Primáč Vojtěch
 
 
Slunéčko Radek
Vilhelm Oldřich
 
 
-10-610-4 1301
2.Urban Milan
Kovacs Václav
 
 
Hrstka Tomáš
Ondráček Evžen
 
 
-6-7-5  0302
3.Primáč VojtěchHrstka Tomáš-6-6-2  0303
4.Němeček JakubVilhelm Oldřich9-87-9-82304
5.Kovacs VáclavSlunéčko Radek-2-1-6  0305
6.Bíba JaroslavOndráček Evžen-87-11-5 1306
7.Němeček JakubHrstka Tomáš-10-6-10  0307
8.Kovacs VáclavVilhelm Oldřich-5-2-7  0308
9.Bíba JaroslavSlunéčko Radek8-9-9593218
10.Primáč VojtěchOndráček Evžen11116  3028
11.Kovacs VáclavHrstka Tomáš-3-6-6  0329
12.Bíba JaroslavVilhelm Oldřich-129-79-523210
13.Primáč VojtěchSlunéčko Radek99-85 31310
14.Němeček JakubOndráček Evžen-104-81832410
15.Bíba JaroslavHrstka Tomáš9-77-7-523411
16.Primáč VojtěchVilhelm Oldřich-3-5-7  03412
17.Němeček JakubSlunéčko Radek7-79-6532512
18.Kovacs VáclavOndráček EvženWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Primáč Vojtěch22Hrstka Tomáš40
Němeček Jakub22Vilhelm Oldřich40
Kovacs Václav03Slunéčko Radek13
Bíba Jaroslav13Ondráček Evžen12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:0594:0TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lážnovský Jiří
Tuček Miroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Jedlička Stanislav
Šulc Ladislav
 
 

 
 
WO    3020
3.Jedlička StanislavWO    3030
4.Šulc LadislavWO    3040
5.Tuček MiroslavWO    3050
6.Lážnovský JiříWO    3060
7.Šulc LadislavWO    3070
8.Tuček MiroslavWO    3080
9.Lážnovský JiříWO    3090
10.Jedlička StanislavWO    30100
11.Tuček MiroslavWO    30110
12.Lážnovský JiříWO    30120
13.Jedlička StanislavWO    30130
14.Šulc LadislavWO    30140
15.Lážnovský JiříWO    30150
16.Jedlička StanislavWO    30160
17.Šulc LadislavWO    30170
18.Tuček MiroslavWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
WO180WO018



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:23612:527TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Vojtěch
Šulc Dalibor
 
 
Žežule Ondřej
Stejskal Tomáš
 
 
6-884 3110
2.Slaměník Richard
Richter Jaroslav ml.
 
 
Třešňák Josef
Hájek Zdeněk
 
 
-5-107693220
3.Richter Jaroslav ml.Žežule Ondřej1174  3030
4.Richter VojtěchStejskal Tomáš104-98 3140
5.Slaměník RichardTřešňák Josef69-8-6-102341
6.Šulc DaliborHájek Zdeněk-7789 3151
7.Richter VojtěchŽežule Ondřej536  3061
8.Slaměník RichardStejskal Tomáš579  3071
9.Šulc DaliborTřešňák Josef-6-9-3  0372
10.Richter Jaroslav ml.Hájek Zdeněk87-89 3182
11.Slaměník RichardŽežule Ondřej375  3092
12.Šulc DaliborStejskal Tomáš88-137 31102
13.Richter Jaroslav ml.Třešňák Josef6-94-9-523103
14.Richter VojtěchHájek Zdeněk-891110 31113
15.Šulc DaliborŽežule Ondřej62WO  30123
16.Richter Jaroslav ml.Stejskal TomášWO    03124
17.Richter VojtěchTřešňák JosefWO    30134
18.Slaměník RichardHájek ZdeněkWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Richter Jaroslav ml.21Žežule Ondřej04
Richter Vojtěch30Stejskal Tomáš03
Slaměník Richard21Třešňák Josef30
Šulc Dalibor31Hájek Zdeněk03
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čelákovice, Masarykova ul.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:20684:487TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Petr
Dražinovský Tomáš
 
 
Beniš Ondřej
Dusil Petr
 
 
-7594 3110
2.Mlejnek Jiří
Bodlák Jan
 
 
Kroupa Milan
Mareš Jan
 
 
5-969 3120
3.Mlejnek JiříBeniš Ondřej76-7-893230
4.Dražinovský TomášDusil Petr1210-9-11-92331
5.Dvořák PetrKroupa Milan747  3041
6.Bodlák JanMareš Jan794  3051
7.Dražinovský TomášBeniš Ondřej-41084 3161
8.Dvořák PetrDusil Petr799  3071
9.Bodlák JanKroupa Milan-7-8-3  0372
10.Mlejnek JiříMareš Jan-7552 3182
11.Dvořák PetrBeniš OndřejWO    3092
12.Bodlák JanDusil Petr15-9-5-6 1393
13.Mlejnek JiříKroupa Milan62-11-10-82394
14.Dražinovský TomášMareš Jan857  30104
15.Bodlák JanBeniš OndřejWO    30114
16.Mlejnek JiříDusil Petr796  30124
17.Dražinovský TomášKroupa Milan96-9-9332134
18.Dvořák PetrMareš JanWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mlejnek Jiří31Beniš Ondřej02
Dražinovský Tomáš31Dusil Petr22
Dvořák Petr20Kroupa Milan22
Bodlák Jan12Mareš Jan03
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS