Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38607:661Sokol Přezletice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Petr
Postelt Vladimír
 
 
Vilhelm Oldřich
Šusta Petr
 
 
8-988 3110
2.Blecha David
Elstner Lukáš
 
 
Ondráček Evžen
Hataš Martin
 
 
-679-1383220
3.Elstner LukášVilhelm Oldřich-9-5-5  0321
4.Blecha DavidOndráček Evžen6-7-7-7 1322
5.Postelt VladimírHataš Martin9-6-5-4 1323
6.Malý PetrŠusta Petr9142  3033
7.Blecha DavidVilhelm Oldřich-9-6-9  0334
8.Postelt VladimírOndráček Evžen-7-88-5 1335
9.Malý PetrHataš Martin89-78 3145
10.Elstner Lukᚊusta Petr10-66-963255
11.Postelt VladimírVilhelm Oldřich10-7-79-102356
12.Malý PetrOndráček Evžen1056  3066
13.Elstner LukášHataš Martin-5-9-3  0367
14.Blecha DavidŠusta Petr-12-8-5  0368
15.Malý PetrVilhelm Oldřich-8347 3178
16.Elstner LukášOndráček Evžen-6-6-5  0379
17.Blecha DavidHataš Martin13-3-9-8 13710
18.Postelt VladimírŠusta Petr6-3811 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Elstner Lukáš13Vilhelm Oldřich31
Blecha David04Ondráček Evžen31
Postelt Vladimír13Hataš Martin31
Malý Petr40Šusta Petr13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:33632:599TJ Sokol Velký Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
Kloz Daniel
Doležal Martin
 
 
10108  3010
2.Halama Jiří
Točík Radek
 
 
Procházka Roman
Lhoták Lubor
 
 
-10-87-6 1311
3.Halama JiříKloz Daniel7-98-7-112312
4.Točík RadekProcházka Roman7-8-810-82313
5.Hrdý MiroslavLhoták Lubor10134  3023
6.Danaj TomášDoležal Martin4-55-9-82324
7.Točík RadekKloz Daniel-7-4-8  0325
8.Hrdý MiroslavProcházka Roman5-6-4-10 1326
9.Danaj TomášLhoták Lubor769  3036
10.Halama JiříDoležal Martin-6-6-6  0337
11.Hrdý MiroslavKloz Daniel6115  3047
12.Danaj TomášProcházka Roman113-96 3157
13.Halama JiříLhoták Lubor-7973 3167
14.Točík RadekDoležal Martin-54-5-6 1368
15.Danaj TomášKloz Daniel-68-55-62369
16.Halama JiříProcházka Roman-7-8-7  03610
17.Točík RadekLhoták Lubor-10959 31710
18.Hrdý MiroslavDoležal MartinWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halama Jiří13Kloz Daniel31
Točík Radek13Procházka Roman31
Hrdý Miroslav21Lhoták Lubor04
Danaj Tomáš22Doležal Martin30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
16:55Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:21642:486TJ Sokol Mnichovo Hradiště C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grill Josef
Beniš Ondřej
 
 
Špitálský Ladislav
Táborský Štěpán
 
 
-9967 3110
2.Kroupa Milan
Knobloch Pavel
 
 
Paclt Milan
Janda Martin
 
 
683  3020
3.Beniš OndřejŠpitálský Ladislav11-593 3130
4.Kroupa MilanTáborský Štěpán-8-13-5  0331
5.Knobloch PavelJanda Martin883  3041
6.Grill JosefPaclt Milan105-710 3151
7.Kroupa MilanŠpitálský Ladislav57-83 3161
8.Knobloch PavelTáborský Štěpán9-15-5-5 1362
9.Grill JosefJanda Martin518-96 3172
10.Beniš OndřejPaclt Milan898  3082
11.Knobloch PavelŠpitálský Ladislav5-10-9-5 1383
12.Grill JosefTáborský Štěpán5910  3093
13.Beniš OndřejJanda Martin-55106 31103
14.Kroupa MilanPaclt Milan-9-8-5  03104
15.Grill JosefŠpitálský Ladislav8-8-11-6 13105
16.Beniš OndřejTáborský ŠtěpánWO    30115
17.Kroupa MilanJanda MartinWO    30125
18.Knobloch PavelPaclt MilanWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beniš Ondřej30Špitálský Ladislav22
Kroupa Milan12Táborský Štěpán21
Knobloch Pavel12Janda Martin03
Grill Josef31Paclt Milan12
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čelákovice, Masarykova 585Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:19648:528TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dražinovský Tomáš
Dvořák Petr
 
 
Jedlička Stanislav
Šulc Ladislav
 
 
75-610 3110
2.Bodlák Jan
Mlejnek Jiří
 
 
Pírka Josef
Pachman Tomáš
 
 
897  3020
3.Bodlák JanJedlička Stanislav-7-78423230
4.Mlejnek JiříŠulc Ladislav8108  3040
5.Dvořák PetrPachman Tomáš644  3050
6.Dražinovský TomášPírka Josef448  3060
7.Mlejnek JiříJedlička Stanislav4-6-3633270
8.Dvořák PetrŠulc Ladislav587  3080
9.Dražinovský TomášPachman Tomáš84-810 3190
10.Bodlák JanPírka Josef679  30100
11.Dvořák PetrJedlička Stanislav-5799 31110
12.Dražinovský Tomᚊulc Ladislav8-8-6-11 13111
13.Bodlák JanPachman Tomáš9-545 31121
14.Mlejnek JiříPírka Josef4-955 31131
15.Dražinovský TomášJedlička Stanislav811-10-8-823132
16.Bodlák JanŠulc LadislavWO    03133
17.Mlejnek JiříPachman Tomáš74-87 31143
18.Dvořák PetrPírka Josef957  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bodlák Jan30Jedlička Stanislav13
Mlejnek Jiří40Šulc Ladislav12
Dvořák Petr40Pachman Tomáš04
Dražinovský Tomáš22Pírka Josef04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:22630:521TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jaroslav ml.
Richter Vojtěch
 
 
Bíba Jaroslav
Urban Milan
 
 
4510  3010
2.Šulc Dalibor
Tkačuk Roman
 
 
Kočiš Ludovít
Němeček Jakub
 
 
-1011-12-10 1311
3.Richter VojtěchKočiš Ludovít557  3021
4.Šulc DaliborBíba Jaroslav554  3031
5.Richter Jaroslav ml.Urban Milan-71047 3141
6.Tkačuk RomanNěmeček Jakub885  3051
7.Šulc DaliborKočiš Ludovít742  3061
8.Richter Jaroslav ml.Bíba Jaroslav-7498 3171
9.Tkačuk RomanUrban Milan3115  3081
10.Richter VojtěchNěmeček Jakub765  3091
11.Richter Jaroslav ml.Kočiš Ludovít-63-9-10 1392
12.Tkačuk RomanBíba Jaroslav107-5-6-102393
13.Richter VojtěchUrban Milan487  30103
14.Šulc DaliborNěmeček Jakub-8-77-9 13104
15.Tkačuk RomanKočiš Ludovít13-6-8-11 13105
16.Richter VojtěchBíba Jaroslav-4745 31115
17.Šulc DaliborUrban Milan-103611 31125
18.Richter Jaroslav ml.Němeček JakubWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Richter Vojtěch40Kočiš Ludovít22
Šulc Dalibor31Bíba Jaroslav13
Richter Jaroslav ml.21Urban Milan04
Tkačuk Roman22Němeček Jakub12
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline