Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:20Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:38543:586TJ Sokol Velký Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Petr
Postelt Vladimír
 
 
Kloz Daniel
Doležal Martin
 
 
-896-6-82301
2.Kaňka Jakub
Blecha David
 
 
Procházka Roman
Lhoták Lubor
 
 
10-598 3111
3.Malý PetrDoležal Martin-105-9-15 1312
4.Blecha DavidProcházka Roman7-8-8-9 1313
5.Postelt VladimírKloz Daniel-5-7-10  0314
6.Kaňka JakubLhoták Lubor-7-5-6  0315
7.Blecha DavidDoležal Martin-5-5-7  0316
8.Postelt VladimírProcházka Roman-6-5128-72317
9.Kaňka JakubKloz Daniel-10978 3127
10.Malý PetrLhoták Lubor11710  3037
11.Postelt VladimírDoležal Martin-6-11-6  0338
12.Kaňka JakubProcházka Roman-8-5-6  0339
13.Malý PetrKloz Daniel-105-11-9 13310
14.Blecha DavidLhoták Lubor-8-3-6  03311
15.Kaňka JakubDoležal MartinWO    03312
16.Malý PetrProcházka Roman7610  30412
17.Blecha DavidKloz DanielWO    30512
18.Postelt VladimírLhoták LuborWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malý Petr22Doležal Martin30
Blecha David03Procházka Roman31
Postelt Vladimír03Kloz Daniel21
Kaňka Jakub12Lhoták Lubor21
WO21WO12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:20688:479Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
Vilhelm Oldřich
Ondráček Evžen
 
 
47-10-1133210
2.Hrdý Radek
Točík Radek
 
 
Hataš Martin
Macho Martin
 
 
5106  3020
3.Hrdý RadekVilhelm Oldřich9-6-59-42321
4.Točík RadekOndráček Evžen-9-4127-82322
5.Hrdý MiroslavHataš Martin837  3032
6.Danaj TomášMacho Martin632  3042
7.Točík RadekVilhelm Oldřich128-5-9-72343
8.Hrdý MiroslavOndráček Evžen738  3053
9.Danaj TomášHataš Martin95-9-853263
10.Hrdý RadekMacho Martin576  3073
11.Hrdý MiroslavVilhelm Oldřich-98-16933283
12.Danaj TomášOndráček Evžen914  3093
13.Hrdý RadekHataš Martin6-735 31103
14.Točík RadekMacho Martin-10987 31113
15.Danaj TomášVilhelm OldřichWO    30123
16.Hrdý RadekOndráček EvženWO    30133
17.Točík RadekHataš Martin-7-7-2  03134
18.Hrdý MiroslavMacho MartinWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrdý Radek21Vilhelm Oldřich21
Točík Radek13Ondráček Evžen12
Hrdý Miroslav30Hataš Martin13
Danaj Tomáš30Macho Martin03
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:37592:629TJ Sokol Krchleby B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třešňák Josef
Eliška Radek
 
 
Táborský Luboš
Hlinovský Dominik
 
 
-77-89-52301
2.Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
Král Jindřich
Jaroň Daniel
 
 
-5876 3111
3.Eliška RadekHlinovský Dominik68-2-6-142312
4.Třešňák JosefKrál Jindřich3-7811 3122
5.Eliška RomanTáborský Luboš57-86 3132
6.Hájek ZdeněkJaroň Daniel-6-4-8  0333
7.Třešňák JosefHlinovský Dominik12211  3043
8.Eliška RomanKrál Jindřich-9-8-13  0344
9.Hájek ZdeněkTáborský Luboš-89-7683254
10.Eliška RadekJaroň Daniel-9-11-8  0355
11.Eliška RomanHlinovský Dominik678  3065
12.Hájek ZdeněkKrál Jindřich-7-6-8  0366
13.Stejskal TomášTáborský Luboš-1-4-2  0367
14.Třešňák JosefJaroň Daniel-6-5-8  0368
15.Hájek ZdeněkHlinovský Dominik-10665 3178
16.Stejskal TomášKrál Jindřich-911-6-9 1379
17.Třešňák JosefTáborský Luboš-7-9-3  03710
18.Eliška RomanJaroň Daniel88-114 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eliška Radek02Hlinovský Dominik13
Třešňák Josef22Král Jindřich31
Eliška Roman31Táborský Luboš22
Hájek Zdeněk22Jaroň Daniel31
Stejskal Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:23650:561TJ Sokol Mnichovo Hradiště C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beniš Ondřej
Grill Josef
 
 
Niems Dušan
Janoušková Jitka
 
 
-7-8-8  0301
2.Knobloch Pavel
Kroupa Milan
 
 
Botka Jan
Havlík Vít
 
 
-757-8-52302
3.Beniš OndřejJanoušková Jitka497  3012
4.Grill JosefNiems Dušan-9-7-5  0313
5.Knobloch PavelBotka Jan1174  3023
6.Dusil PetrHavlík Vít696  3033
7.Grill JosefJanoušková Jitka61010  3043
8.Knobloch PavelNiems Dušan-6-911-8 1344
9.Dusil PetrBotka Jan-4103-11-32345
10.Beniš OndřejHavlík Vít646  3055
11.Knobloch PavelJanoušková Jitka652  3065
12.Dusil PetrNiems Dušan7-6-12-4 1366
13.Beniš OndřejBotka Jan1384  3076
14.Grill JosefHavlík Vít5-959 3186
15.Dusil PetrJanoušková Jitka4611  3096
16.Beniš OndřejNiems Dušan11-8115 31106
17.Grill JosefBotka Jan199  30116
18.Knobloch PavelHavlík Vít-1614-79-1023117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beniš Ondřej40Janoušková Jitka04
Grill Josef31Niems Dušan31
Knobloch Pavel22Botka Jan13
Dusil Petr22Havlík Vít13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čelákovice, Masarykova 585Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:15649:476TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dražinovský Tomáš
Dvořák Petr
 
 
Bíba Jaroslav
Primáč Vojtěch
 
 
375  3010
2.Bodlák Jan
Mlejnek Jiří
 
 
Němeček Jakub
Chalupa Josef
 
 
785  3020
3.Bodlák JanBíba Jaroslav-11-69773230
4.Mlejnek JiříPrimáč Vojtěch4105  3040
5.Dvořák PetrNěmeček Jakub4106  3050
6.Dražinovský TomášChalupa Josef876  3060
7.Mlejnek JiříBíba Jaroslav795  3070
8.Dvořák PetrPrimáč Vojtěch234  3080
9.Dražinovský TomášNěmeček Jakub-9811-573290
10.Bodlák JanChalupa Josef89-9-7-102391
11.Dvořák PetrBíba Jaroslav43-32 31101
12.Dražinovský TomášPrimáč Vojtěch878  30111
13.Bodlák JanNěmeček Jakub68-910 31121
14.Mlejnek JiříChalupa Josef873  30131
15.Dražinovský TomášBíba Jaroslav44-6-9632141
16.Bodlák JanPrimáč VojtěchWO    03142
17.Mlejnek JiříNěmeček Jakub210-96 31152
18.Dvořák PetrChalupa Josef443  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bodlák Jan21Bíba Jaroslav04
Mlejnek Jiří40Primáč Vojtěch03
Dvořák Petr40Němeček Jakub04
Dražinovský Tomáš40Chalupa Josef13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:18537:502TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Dalibor
Richter Vojtěch
 
 
Pachman Tomáš
Lážnovský Jiří
 
 
529  3010
2.Kraml Václav
Slaměník Richard
 
 
Jedlička Stanislav
Šulc Ladislav
 
 
58-57 3120
3.Richter VojtěchLážnovský Jiří6-899 3130
4.Kraml VáclavŠulc Ladislav7102  3040
5.Slaměník RichardJedlička Stanislav88-94 3150
6.Šulc DaliborPachman Tomáš11109  3060
7.Kraml VáclavLážnovský Jiří548  3070
8.Slaměník RichardŠulc Ladislav11-4157 3180
9.Šulc DaliborJedlička Stanislav675  3090
10.Richter VojtěchPachman Tomáš8210  30100
11.Slaměník RichardLážnovský Jiří-6-6-9  03101
12.Šulc DaliborŠulc Ladislav-598-8532111
13.Richter VojtěchJedlička Stanislav677  30121
14.Kraml VáclavPachman TomášWO    03122
15.Šulc DaliborLážnovský Jiří1179  30132
16.Richter VojtěchŠulc Ladislav747  30142
17.Kraml VáclavJedlička StanislavWO    03143
18.Slaměník RichardPachman TomášWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Richter Vojtěch40Lážnovský Jiří13
Kraml Václav20Šulc Ladislav04
Slaměník Richard21Jedlička Stanislav03
Šulc Dalibor40Pachman Tomáš02
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline