Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:Čierný Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:24604:406TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Ladislav
Jedlička Stanislav
 
 

 
 
WO    3010
2.Lážnovský Jiří
Pachman Tomáš
 
 
Kaňka Jakub
Postelt Vladimír
 
 
-10-99-3 1311
3.Šulc LadislavElstner Lukáš-95-51083221
4.Jedlička StanislavKaňka Jakub785  3031
5.Pachman TomášPostelt Vladimír-10-7-8  0332
6.Lážnovský JiříWO    3042
7.Jedlička StanislavElstner Lukáš5-993 3152
8.Pachman TomášKaňka Jakub-107-3-2 1353
9.Lážnovský JiříPostelt Vladimír9-9-5773263
10.Šulc LadislavWO    3073
11.Pachman TomášElstner Lukáš-8-65-8 1374
12.Lážnovský JiříKaňka Jakub710-97 3184
13.Šulc LadislavPostelt Vladimír-54-87-82385
14.Jedlička StanislavWO    3095
15.Lážnovský JiříElstner LukášWO    30105
16.Šulc LadislavKaňka JakubWO    30115
17.Jedlička StanislavPostelt VladimírWO    03116
18.Pachman TomášWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šulc Ladislav11Elstner Lukáš12
Jedlička Stanislav20Kaňka Jakub12
Pachman Tomáš03Postelt Vladimír21
Lážnovský Jiří20   
WO71WO17



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu Sokola Dolní BeřkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:49596:731Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Milan
Bíba Jaroslav
 
 
Hrdý Radek
Danaj Tomáš
 
 
-9-47-6 1301
2.Němeček Jakub
Kočiš Ludovít
 
 
Halama Jiří
Točík Radek
 
 
-4-3-5  0302
3.Urban MilanDanaj Tomáš-6-6-3  0303
4.Bíba JaroslavHrdý Miroslav12-7-6943213
5.Němeček JakubTočík Radek-6-8-8  0314
6.Kočiš LudovítHalama Jiří8-8714 3124
7.Bíba JaroslavDanaj Tomáš-1-9-7  0325
8.Němeček JakubHrdý Miroslav-7-6-7  0326
9.Kočiš LudovítTočík Radek11-83-7-62327
10.Urban MilanHalama Jiří-7-9-4  0328
11.Němeček JakubDanaj Tomáš-7-8-8  0329
12.Kočiš LudovítHrdý Miroslav9-55-393239
13.Urban MilanTočík Radek97-9-9-723310
14.Bíba JaroslavHalama Jiří-7-810-6 13311
15.Kočiš LudovítDanaj Tomáš7-89-9-623312
16.Urban MilanHrdý Miroslav9-15-4-1323313
17.Bíba JaroslavTočík Radek-10-98-9 13314
18.Němeček JakubHalama Jiří-9-9810732414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Urban Milan04Danaj Tomáš40
Bíba Jaroslav13Hrdý Miroslav22
Němeček Jakub13Točík Radek40
Kočiš Ludovít22Halama Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:51386:644TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niems Dušan
Šípková Nela
 
 
Dražinovský Tomáš
Dvořák Petr
 
 
-67-3-7 1301
2.Botka Jan
Havlík Vít
 
 
Bodlák Jan
Mlejnek Jiří
 
 
-9-5-8  0302
3.Botka JanBodlák Jan-78-7-5 1303
4.Šípková NelaMlejnek Jiří-4-4-7  0304
5.Havlík VítDražinovský Tomáš-3-10-9  0305
6.Niems DušanDvořák Petr8-28-4-82306
7.Šípková NelaBodlák Jan8-3-6-7 1307
8.Havlík VítMlejnek Jiří-8-2-7  0308
9.Niems DušanDražinovský Tomáš-7-6-6  0309
10.Botka JanDvořák Petr-7-3-5  03010
11.Havlík VítBodlák Jan-10-8-8  03011
12.Niems DušanMlejnek JiříWO    03012
13.Botka JanDražinovský Tomáš10-8-7-7 13013
14.Šípková NelaDvořák Petr-5-4-5  03014
15.Niems DušanBodlák JanWO    03015
16.Botka JanMlejnek Jiří13107  30115
17.Šípková NelaDražinovský Tomáš-6-7-11  03116
18.Havlík VítDvořák Petr-6-7-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Botka Jan13Bodlák Jan30
Šípková Nela04Mlejnek Jiří21
Havlík Vít04Dražinovský Tomáš40
Niems Dušan02Dvořák Petr40
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:39649:704nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Štěpán
Havel Martin
 
 
Šulc Dalibor
Richter Vojtěch
 
 
-46-3-7 1301
2.Táborský Luboš
Jaroň Daniel
 
 
Kraml Václav
Slaměník Richard
 
 
-12-6-8  0302
3.Táborský ŠtěpánKraml Václav-1-3-6  0303
4.Havel MartinRichter Vojtěch-9667 3113
5.Jaroň DanielŠulc Dalibor7411  3023
6.Táborský LubošSlaměník Richard-81068 3133
7.Havel MartinKraml Václav-5-5-5  0334
8.Jaroň DanielRichter Vojtěch-7-11-9  0335
9.Táborský LubošŠulc Dalibor-7484 3145
10.Táborský ŠtěpánSlaměník Richard-107-7963255
11.Jaroň DanielKraml Václav-7-8-9  0356
12.Táborský LubošRichter Vojtěch-813-41173266
13.Táborský ŠtěpánŠulc Dalibor-8-86-6 1367
14.Havel MartinSlaměník Richard98-7-1583277
15.Táborský LubošKraml Václav-7-8-8  0378
16.Táborský ŠtěpánRichter Vojtěch911-6-8-12379
17.Havel MartinŠulc Dalibor-108-1210103289
18.Jaroň DanielSlaměník Richard917-149 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Táborský Štěpán13Kraml Václav40
Havel Martin31Richter Vojtěch22
Jaroň Daniel22Šulc Dalibor13
Táborský Luboš31Slaměník Richard04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:11Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:40679:699TJ Lokomotiva Nymburk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Teplý Stanislav st.
Šusta Petr
 
 
Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
-8-7-10  0301
2.Slunéčko Radek
Hataš Martin
 
 
Třešňák Josef
Hendrych Roman
 
 
-3-10610-92302
3.Šusta PetrEliška Roman-910-6943212
4.Macho MartinTřešňák Josef-5-6-3  0313
5.Hataš MartinHendrych Roman-91056 3123
6.Slunéčko RadekHájek Zdeněk-4107-993233
7.Macho MartinEliška Roman-6-77-6 1334
8.Hataš MartinTřešňák Josef-5613-9-92335
9.Slunéčko RadekHendrych Roman6-749 3145
10.Šusta PetrHájek Zdeněk96-2-10-62346
11.Hataš MartinEliška Roman95-59 3156
12.Slunéčko RadekTřešňák Josef-86-156-92357
13.Šusta PetrHendrych Roman-11-910953267
14.Teplý Stanislav st.Hájek Zdeněk-5-4-8  0368
15.Slunéčko RadekEliška Roman-9676 3178
16.Šusta PetrTřešňák Josef-9-9-9  0379
17.Teplý Stanislav st.Hendrych Roman965  3089
18.Hataš MartinHájek Zdeněk4-5-9-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šusta Petr22Eliška Roman13
Macho Martin02Třešňák Josef40
Hataš Martin22Hendrych Roman04
Slunéčko Radek31Hájek Zdeněk31
Teplý Stanislav st.11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična M.Z.Š. Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:31628:636TJ Sokol Velký Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhoták Lubor
Procházka Roman
 
 
Pleticha Vladimír
Kroupa Milan
 
 
-7895 3110
2.Kloz Daniel
Doležal Martin
 
 
Beniš Ondřej
Grill Josef
 
 
-5-29633220
3.Lhoták LuborBeniš Ondřej-9-11-9  0321
4.Procházka RomanGrill Josef-86108 3131
5.Doležal MartinPleticha Vladimír74-107 3141
6.Kloz DanielKroupa Milan-8958 3151
7.Procházka RomanBeniš Ondřej-5106-1043261
8.Doležal MartinGrill Josef972  3071
9.Kloz DanielPleticha Vladimír-1-7-13  0372
10.Lhoták LuborKroupa Milan7-95-4WO2373
11.Doležal MartinBeniš Ondřej645  3083
12.Kloz DanielGrill Josef-108-118-72384
13.Lhoták LuborPleticha VladimírWO    0385
14.Procházka RomanKroupa Milan8-6-1216-92386
15.Kloz DanielBeniš Ondřej10108  3096
16.Lhoták LuborGrill JosefWO    0397
17.Procházka RomanPleticha Vladimír8-811-5732107
18.Doležal MartinKroupa Milan666  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lhoták Lubor02Beniš Ondřej13
Procházka Roman31Grill Josef12
Doležal Martin40Pleticha Vladimír12
Kloz Daniel22Kroupa Milan22
WO02WO20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline