Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyRozhodčí:Čierný Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:Pírka Josef
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:05Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39661:680Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Ladislav
Jedlička Stanislav
 
 
Halama Jiří
Hrdý Miroslav
 
 
688  3010
2.Lážnovský Jiří
Tuček Miroslav
 
 
Točík Radek
Hrdý Radek
 
 
-9899 3120
3.Šulc LadislavHalama Jiří-107-8-10 1321
4.Jedlička StanislavHrdý Miroslav-8-10-6  0322
5.Tuček MiroslavTočík Radek-87-8-7 1323
6.Lážnovský JiříHrdý Radek-748-893233
7.Jedlička StanislavHalama Jiří9-7-7873243
8.Tuček MiroslavHrdý Miroslav8-9-9953253
9.Lážnovský JiříTočík Radek8-6-7-8 1354
10.Šulc LadislavHrdý Radek-88-38-82355
11.Tuček MiroslavHalama Jiří13-10-39-92356
12.Lážnovský JiříHrdý Miroslav10-77-543266
13.Šulc LadislavTočík Radek-8-9-9  0367
14.Jedlička StanislavHrdý Radek-7-9-11  0368
15.Lážnovský JiříHalama Jiří396  3078
16.Šulc LadislavHrdý Miroslav877  3088
17.Jedlička StanislavTočík Radek7-6-6-8 1389
18.Tuček MiroslavHrdý Radek-11-7-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šulc Ladislav13Halama Jiří22
Jedlička Stanislav13Hrdý Miroslav13
Tuček Miroslav13Točík Radek40
Lážnovský Jiří31Hrdý Radek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:31724:683TJ Sokol Všetaty B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíba Jaroslav
Primáč Vojtěch
 
 
Malý Petr
Elstner Lukáš
 
 
4-11910 3110
2.Urban Milan
Kočiš Ludovít
 
 
Kaňka Jakub
Postelt Vladimír
 
 
5-85-4-32311
3.Bíba JaroslavMalý Petr7-8710 3121
4.Kočiš LudovítPostelt Vladimír-51278 3131
5.Primáč VojtěchKaňka Jakub8510  3041
6.Urban MilanSlobodzian Jakub610-13-5133251
7.Kočiš LudovítMalý Petr-47-16-3 1352
8.Primáč VojtěchPostelt Vladimír-86-10-7 1353
9.Urban MilanKaňka Jakub-79129 3163
10.Bíba JaroslavSlobodzian Jakub-71013-693273
11.Primáč VojtěchMalý Petr10-7-5-3 1374
12.Urban MilanPostelt Vladimír-996-983284
13.Bíba JaroslavElstner Lukáš-5-9-9  0385
14.Kočiš LudovítSlobodzian Jakub-97-8993295
15.Urban MilanMalý Petr98-8-8-72396
16.Bíba JaroslavPostelt Vladimír9-989 31106
17.Kočiš LudovítElstner Lukáš610WO  30116
18.Primáč VojtěchSlobodzian JakubWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bíba Jaroslav31Malý Petr31
Kočiš Ludovít31Postelt Vladimír13
Primáč Vojtěch12Kaňka Jakub02
Urban Milan31Slobodzian Jakub03
   Elstner Lukáš11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:20Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:34656:652TJ AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pácha Robin
Niems Dušan
 
 
Richter Jaroslav ml.
Slaměník Richard
 
 
-887-743210
2.Botka Jan
Havlík Vít
 
 
Richter Vojtěch
Šulc Dalibor
 
 
-6-6-13  0311
3.Pácha RobinŠulc Dalibor-7-1310643221
4.Botka JanRichter Vojtěch-8-9-3  0322
5.Havlík VítSlaměník Richard-810-6-4 1323
6.Niems DušanRichter Jaroslav ml.-88-41363233
7.Botka JanŠulc Dalibor114-8-293243
8.Havlík VítRichter Vojtěch-137-5-4 1344
9.Niems DušanSlaměník Richard4-981 3154
10.Pácha RobinRichter Jaroslav ml.1059  3064
11.Havlík VítŠulc Dalibor-8-3-4  0365
12.Niems DušanRichter Vojtěch932  3075
13.Pácha RobinSlaměník Richard-888-7113285
14.Botka JanRichter Jaroslav ml.-104-5-8 1386
15.Niems DušanŠulc Dalibor4-787 3196
16.Pácha RobinRichter Vojtěch-3-67-7 1397
17.Botka JanSlaměník Richard8-8810 31107
18.Havlík VítRichter Jaroslav ml.1167  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pácha Robin31Šulc Dalibor13
Botka Jan22Richter Vojtěch31
Havlík Vít13Slaměník Richard13
Niems Dušan40Richter Jaroslav ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:42506:669TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Luboš
Jaroň Daniel
 
 
Dvořák Petr
Dražinovský Tomáš
 
 
-8-39-9 1301
2.Havel Martin
Táborský Štěpán
 
 
Bodlák Jan
Mlejnek Jiří
 
 
811-1010 3111
3.Táborský ŠtěpánBodlák Jan-99115 3121
4.Havel MartinMlejnek Jiří108-9-5-32322
5.Táborský LubošDražinovský Tomáš-7-9-5  0323
6.Jaroň DanielDvořák Petr-7-9-8  0324
7.Havel MartinBodlák Jan107-65 3134
8.Táborský LubošMlejnek Jiří-6610-10-102335
9.Jaroň DanielDražinovský Tomáš12-4-13-7 1336
10.Táborský ŠtěpánDvořák Petr-7-2-6  0337
11.Táborský LubošBodlák Jan895  3047
12.Jaroň DanielMlejnek Jiří-9-128-10 1348
13.Táborský ŠtěpánDražinovský Tomáš-4-6-11  0349
14.Havel MartinDvořák Petr-79-7-3 13410
15.Jaroň DanielBodlák Jan7107  30510
16.Táborský ŠtěpánMlejnek JiříWO    03511
17.Havel MartinDražinovský TomášWO    03512
18.Táborský LubošDvořák PetrWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Táborský Štěpán12Bodlák Jan04
Havel Martin12Mlejnek Jiří30
Táborský Luboš12Dražinovský Tomáš30
Jaroň Daniel13Dvořák Petr30
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40637:655TJ Sokol Mnichovo Hradiště C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hataš Martin
Šusta Petr
 
 
Pleticha Vladimír
Kroupa Milan
 
 
-7-5-7  0301
2.Slunéčko Radek
Vilhelm Oldřich
 
 
Knobloch Pavel
Grill Josef
 
 
-881010 3111
3.Šusta PetrGrill Josef-8-2-5  0312
4.Hataš MartinPleticha Vladimír-9-9-4  0313
5.Slunéčko RadekKnobloch Pavel-5-867-72314
6.Vilhelm OldřichKroupa Milan6-9-9-8 1315
7.Hataš MartinGrill Josef-97-57-42316
8.Slunéčko RadekPleticha Vladimír7-5107 3126
9.Vilhelm OldřichKnobloch Pavel6-759 3136
10.Šusta PetrKroupa Milan6-7-7-9 1337
11.Slunéčko RadekGrill Josef461  3047
12.Vilhelm OldřichPleticha Vladimír1-6-5-5 1348
13.Šusta PetrKnobloch Pavel-676-573258
14.Hataš MartinKroupa Milan-11-25773268
15.Vilhelm OldřichGrill Josef-10498 3178
16.Šusta PetrPleticha Vladimír-9-4-6  0379
17.Hataš MartinKnobloch Pavel-8-106473289
18.Slunéčko RadekKroupa Milan-68-63-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šusta Petr13Grill Josef22
Hataš Martin22Pleticha Vladimír31
Slunéčko Radek22Knobloch Pavel13
Vilhelm Oldřich22Kroupa Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:46Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:26705:627TJ Sokol Velký Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Roman
Mokříž Bohuslav
 
 
Třešňák Josef
Hendrych Roman
 
 
10-8-7-7 1301
2.Doležal Martin
Kloz Daniel
 
 
Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
-8769 3111
3.Mokříž BohuslavEliška Roman-510-10-7 1312
4.Procházka RomanTřešňák Josef8-1058 3122
5.Doležal MartinHendrych Roman8510  3032
6.Kloz DanielHájek Zdeněk11105  3042
7.Procházka RomanEliška Roman-9612-1093252
8.Doležal MartinTřešňák Josef-59911 3162
9.Kloz DanielHendrych Roman428  3072
10.Mokříž BohuslavHájek Zdeněk9-5-9-8 1373
11.Doležal MartinEliška Roman-8-10410-92374
12.Kloz DanielTřešňák Josef-4-69-11 1375
13.Mokříž BohuslavHendrych Roman310-128 3185
14.Procházka RomanHájek Zdeněk-6-667123295
15.Kloz DanielEliška Roman-3934 31105
16.Mokříž BohuslavTřešňák Josef48-8-3832115
17.Procházka RomanHájek Lukáš644  30125
18.Doležal MartinHájek Zdeněk985  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mokříž Bohuslav22Eliška Roman22
Procházka Roman40Třešňák Josef13
Doležal Martin31Hendrych Roman03
Kloz Daniel31Hájek Zdeněk13
   Hájek Lukáš01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS