Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:28632:602TJ AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Lubomír
Školník Luboš
 
 
Slobodzian Jakub
Blecha David
 
 
676  3010
2.Pácha Robin
Niems Dušan
 
 
Malý Petr
Postelt Vladimír
 
 
-5-48483220
3.Niems DušanMalý Petr-13-1-5  0321
4.Pácha RobinPostelt Vladimír78-58 3131
5.Školník LubošSlobodzian Jakub-83-4683241
6.Kouřil LubomírBlecha David84-12-3-52342
7.Pácha RobinMalý Petr-139118 3152
8.Školník LubošPostelt Vladimír8-469 3162
9.Kouřil LubomírSlobodzian Jakub8-5-6-11 1363
10.Niems DušanBlecha David-7-83753273
11.Školník LubošMalý Petr8-2-7-8 1374
12.Kouřil LubomírPostelt Vladimír989  3084
13.Niems DušanSlobodzian Jakub10-634 3194
14.Pácha RobinBlecha David10610  30104
15.Kouřil LubomírMalý Petr10-7-78-823105
16.Niems DušanPostelt Vladimír786  30115
17.Pácha RobinSlobodzian JakubWO    30125
18.Školník LubošBlecha DavidWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Niems Dušan31Malý Petr31
Pácha Robin30Postelt Vladimír04
Školník Luboš21Slobodzian Jakub12
Kouřil Lubomír13Blecha David12
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:40569:663Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Jindřich
Táborský Štěpán
 
 
Hrdý Radek
Halama Jiří
 
 
-2-10-8  0301
2.Špitálský Ladislav
Jaroň Daniel
 
 
Danaj Tomáš
Hrdý Miroslav
 
 
-4-10-9  0302
3.Jaroň DanielDanaj Tomáš-810-6-2 1303
4.Špitálský LadislavHrdý Radek6-7-11-2 1304
5.Táborský ŠtěpánHalama Jiří9109  3014
6.Král JindřichHrdý Miroslav10-69-883224
7.Špitálský LadislavDanaj Tomáš-5-4-4  0325
8.Táborský ŠtěpánHrdý Radek-5-137983235
9.Král JindřichHalama Jiří107-10-573245
10.Jaroň DanielHrdý Miroslav-8-11-4  0346
11.Táborský ŠtěpánDanaj Tomáš-9-3-6  0347
12.Král JindřichHrdý Radek-2-3-8  0348
13.Jaroň DanielHalama Jiří109-9-623258
14.Špitálský LadislavHrdý Miroslav-12385 3168
15.Král JindřichDanaj Tomáš-37-7-10 1369
16.Jaroň DanielHrdý Radek1067  3079
17.Špitálský LadislavHalama Jiří5-10106 3189
18.Táborský ŠtěpánHrdý Miroslav-2-5-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jaroň Daniel22Danaj Tomáš40
Špitálský Ladislav22Hrdý Radek22
Táborský Štěpán22Halama Jiří04
Král Jindřich22Hrdý Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:38622:661nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slunéčko Radek
Vilhelm Oldřich
 
 
Šulc Ladislav
Pachman Tomáš
 
 
-99611 3110
2.Hataš Martin
Ondráček Evžen
 
 
Lážnovský Jiří
Mencl Jiří
 
 
-9-7-3  0311
3.Slunéčko RadekMencl Jiří876  3021
4.Hataš MartinLážnovský Jiří-5-2-8  0322
5.Ondráček EvženŠulc Ladislav-7-12-14  0323
6.Vilhelm OldřichPachman Tomáš-78-6943233
7.Hataš MartinMencl Jiří7-10-5-4 1334
8.Ondráček EvženLážnovský Jiří-4-10-13  0335
9.Vilhelm OldřichŠulc Ladislav-9674 3145
10.Slunéčko RadekPachman Tomáš-6-8-7  0346
11.Ondráček EvženMencl Jiří-5-5-5  0347
12.Vilhelm OldřichLážnovský Jiří-910-12963257
13.Slunéčko RadekŠulc Ladislav7-99-7-112358
14.Hataš MartinPachman Tomáš-10-359113268
15.Vilhelm OldřichMencl Jiří-10-9-3  0369
16.Slunéčko RadekLážnovský Jiří85-4-673279
17.Hataš MartinŠulc Ladislav1011-113 3189
18.Ondráček EvženPachman Tomáš954  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slunéčko Radek22Mencl Jiří31
Hataš Martin22Lážnovský Jiří22
Ondráček Evžen13Šulc Ladislav22
Vilhelm Oldřich31Pachman Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:16699:547TJ Sokol Velký Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Roman
Laštovička Jiří
 
 
Němeček Jakub
Primáč Vojtěch
 
 
876  3010
2.Doležal Martin
Kloz Daniel
 
 
Kočiš Ludovít
Urban Milan
 
 
68-1013 3120
3.Laštovička JiříKočiš Ludovít-75-5-7 1321
4.Procházka RomanUrban Milan-1115-99-82322
5.Doležal MartinNěmeček Jakub51011  3032
6.Kloz DanielPrimáč Vojtěch667  3042
7.Procházka RomanKočiš Ludovít597  3052
8.Doležal MartinUrban Milan-897-993262
9.Kloz DanielNěmeček Jakub547  3072
10.Laštovička JiříPrimáč Vojtěch8910  3082
11.Doležal MartinKočiš Ludovít1069  3092
12.Kloz DanielUrban Milan9106  30102
13.Laštovička JiříNěmeček Jakub586  30112
14.Procházka RomanPrimáč Vojtěch-7556 31122
15.Kloz DanielKočiš Ludovít-8-849832132
16.Laštovička JiříUrban Milan5-512-10-1023133
17.Procházka RomanNěmeček Jakub14-83 31143
18.Doležal MartinPrimáč Vojtěch789  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Laštovička Jiří22Kočiš Ludovít13
Procházka Roman31Urban Milan22
Doležal Martin40Němeček Jakub04
Kloz Daniel40Primáč Vojtěch04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:47561:696TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Tomáš
Žežule Ondřej
 
 
Dvořák Petr
Dražinovský Tomáš
 
 
812-8-6-52301
2.Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
Bodlák Jan
Mlejnek Jiří
 
 
-9129 3111
3.Žežule OndřejDvořák Petr-4-9-2  0312
4.Stejskal TomášDražinovský Tomáš-8-4-10  0313
5.Eliška RomanMlejnek Jiří55-118 3123
6.Hájek ZdeněkBodlák Jan-8-104-9 1324
7.Stejskal TomášDvořák Petr-0-6-8  0325
8.Eliška RomanDražinovský Tomáš-512-11-7 1326
9.Hájek ZdeněkMlejnek Jiří76-9-0-92327
10.Žežule OndřejBodlák Jan-379-653237
11.Eliška RomanDvořák Petr-8-14-6  0338
12.Hájek ZdeněkDražinovský Tomáš-69-65-82339
13.Žežule OndřejMlejnek Jiří-3-68-7 13310
14.Stejskal TomášBodlák Jan-6899 31410
15.Hájek ZdeněkDvořák Petr-4-6-8  03411
16.Žežule OndřejDražinovský Tomáš-10-8-7  03412
17.Stejskal TomášMlejnek Jiří910-7-7-723413
18.Eliška RomanBodlák JanWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Žežule Ondřej13Dvořák Petr40
Stejskal Tomáš13Dražinovský Tomáš40
Eliška Roman12Mlejnek Jiří31
Hájek Zdeněk04Bodlák Jan12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:43608:664TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pleticha Vladimír
Kroupa Milan
 
 
Richter Jaroslav ml.
Slaměník Richard
 
 
-57127 3110
2.Dusil Petr
Knobloch Pavel
 
 
Richter Vojtěch
Šulc Dalibor
 
 
7-7-8-10 1311
3.Dusil PetrRichter Vojtěch-910-9-6 1312
4.Kroupa MilanSlaměník Richard-5-6-7  0313
5.Knobloch PavelRichter Jaroslav ml.-4109-6103223
6.Pleticha VladimírŠulc Dalibor-89-3-6 1324
7.Kroupa MilanRichter Vojtěch-5-5-11  0325
8.Knobloch PavelSlaměník Richard-876-683235
9.Pleticha VladimírRichter Jaroslav ml.7-56-8-62336
10.Dusil PetrŠulc Dalibor-9-53-4 1337
11.Knobloch PavelRichter Vojtěch-8-8-1  0338
12.Pleticha VladimírSlaměník Richard10-127-6-82339
13.Dusil PetrRichter Jaroslav ml.-937-973249
14.Kroupa MilanŠulc Dalibor910-4-4-923410
15.Pleticha VladimírRichter Vojtěch-1166-9-123411
16.Dusil PetrSlaměník RichardWO    30511
17.Kroupa MilanRichter Jaroslav ml.WO    03512
18.Knobloch PavelŠulc DaliborWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dusil Petr12Richter Vojtěch40
Kroupa Milan03Slaměník Richard21
Knobloch Pavel21Richter Jaroslav ml.12
Pleticha Vladimír04Šulc Dalibor30
WO21WO12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS