Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
Matouš Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čelákovice, Masarykova 585Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:16693:450TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dražinovský Tomáš
Dvořák Petr
 
 
Blecha David
Elstner Lukáš
 
 
9-999 3110
2.Bodlák Jan
Mlejnek Jiří
 
 
Kaňka Jakub
Postelt Vladimír
 
 
-5109-10-82311
3.Bodlák JanPostelt Vladimír-810-109-42312
4.Mlejnek JiříBlecha David-7-104873222
5.Dvořák PetrKaňka Jakub679  3032
6.Dražinovský TomášElstner Lukáš5107  3042
7.Mlejnek JiříPostelt Vladimír9-7-77-82343
8.Dvořák PetrBlecha David665  3053
9.Dražinovský TomášKaňka Jakub385  3063
10.Bodlák JanElstner Lukáš-78916 3173
11.Dvořák PetrPostelt Vladimír854  3083
12.Dražinovský TomášBlecha David78-4-893293
13.Bodlák JanKaňka Jakub-10973 31103
14.Mlejnek JiříElstner LukášWO    30113
15.Dražinovský TomášPostelt VladimírWO    30123
16.Bodlák JanBlecha DavidWO    30133
17.Mlejnek JiříKaňka JakubWO    30143
18.Dvořák PetrElstner LukášWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bodlák Jan21Postelt Vladimír21
Mlejnek Jiří11Blecha David03
Dvořák Petr30Kaňka Jakub03
Dražinovský Tomáš30Elstner Lukáš02
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:30591:606TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kraml Václav
Slaměník Richard
 
 
Hrdý Miroslav
Halama Jiří
 
 
-9-107883210
2.Šulc Dalibor
Richter Vojtěch
 
 
Danaj Tomáš
Točík Radek
 
 
1079  3020
3.Šulc DaliborDanaj Tomáš-11-4-10  0321
4.Kraml VáclavHrdý Miroslav275  3031
5.Slaměník RichardTočík Radek-57-9-7 1332
6.Richter VojtěchHalama Jiří95-97 3142
7.Kraml VáclavDanaj Tomáš56-6-7103252
8.Slaměník RichardHrdý Miroslav87-28 3162
9.Richter VojtěchTočík Radek849  3072
10.Šulc DaliborHalama Jiří2108  3082
11.Slaměník RichardDanaj Tomáš8-69-5-92383
12.Richter VojtěchHrdý Miroslav-1311109 3193
13.Šulc DaliborTočík Radek13-2-9-4 1394
14.Kraml VáclavHalama Jiří-8744 31104
15.Richter VojtěchDanaj Tomáš-5-4-9  03105
16.Šulc DaliborHrdý Miroslav-11339 31115
17.Kraml VáclavTočík RadekWO    03116
18.Slaměník RichardHalama JiříWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šulc Dalibor22Danaj Tomáš31
Kraml Václav30Hrdý Miroslav04
Slaměník Richard12Točík Radek21
Richter Vojtěch31Halama Jiří03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BRozhodčí:Jedlička Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:Šulc Ladislav
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:16702:504TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Ladislav
Jedlička Stanislav
 
 
Hájek Zdeněk
Hendrych Roman
 
 
397  3010
2.Lážnovský Jiří
Tuček Miroslav
 
 
Stejskal Tomáš
Žežule Ondřej
 
 
6-787 3120
3.Šulc LadislavHájek Zdeněk836  3030
4.Jedlička StanislavHendrych Roman395  3040
5.Tuček MiroslavStejskal Tomáš117-10-993250
6.Lážnovský JiříŽežule Ondřej-489-873260
7.Jedlička StanislavHájek Zdeněk5-1154 3170
8.Tuček MiroslavHendrych Roman-6-99-4 1371
9.Lážnovský JiříStejskal Tomáš-547-4103281
10.Šulc LadislavŽežule Ondřej64-119 3191
11.Tuček MiroslavHájek Zdeněk1066  30101
12.Lážnovský JiříHendrych Roman783  30111
13.Šulc LadislavStejskal Tomáš8310  30121
14.Jedlička StanislavŽežule Ondřej1033  30131
15.Lážnovský JiříHájek Zdeněk-7-1343232141
16.Šulc LadislavHendrych Roman873  30151
17.Jedlička StanislavStejskal Tomáš6-8-86732161
18.Tuček MiroslavŽežule Ondřej512  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šulc Ladislav40Hájek Zdeněk04
Jedlička Stanislav40Hendrych Roman13
Tuček Miroslav31Stejskal Tomáš04
Lážnovský Jiří40Žežule Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1521:49565:739TJ Sokol Mnichovo Hradiště C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Milan
Němeček Jakub
 
 
Kroupa Milan
Pleticha Vladimír
 
 
-3-39-3 1301
2.Bíba Jaroslav
Primáč Vojtěch
 
 
Grill Josef
Beniš Ondřej
 
 
-49-810-72302
3.Primáč VojtěchPleticha Vladimír-6-9-10  0303
4.Němeček JakubKroupa Milan7-3-38-82304
5.Urban MilanGrill Josef-5101210 3114
6.Bíba JaroslavBeniš Ondřej-10-9-4  0315
7.Němeček JakubPleticha Vladimír-4-7-3  0316
8.Urban MilanKroupa Milan1210-97 3126
9.Bíba JaroslavGrill Josef4-3-4-8 1327
10.Primáč VojtěchBeniš Ondřej-1110-4-8 1328
11.Urban MilanPleticha Vladimír-5-29-3 1329
12.Bíba JaroslavKroupa Milan11-78-9103239
13.Primáč VojtěchGrill Josef-6-9-6  03310
14.Němeček JakubBeniš Ondřej-7-9-10  03311
15.Bíba JaroslavPleticha Vladimír-6-10-13  03312
16.Primáč VojtěchKroupa Milan-69-711-523313
17.Němeček JakubGrill Josef-612-9-9 13314
18.Urban MilanBeniš Ondřej2-7-6-2 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Primáč Vojtěch04Pleticha Vladimír40
Němeček Jakub04Kroupa Milan22
Urban Milan22Grill Josef31
Bíba Jaroslav13Beniš Ondřej40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:47515:685Sokol Přezletice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niems Dušan
Pácha Robin
 
 
Slunéčko Radek
Vilhelm Oldřich
 
 
-97-35-22301
2.Janoušková Jitka
Šípková Nela
 
 
Hataš Martin
Hrstka Tomáš
 
 
-4-7-4  0302
3.Šípková NelaHrstka Tomáš-7-5-1  0303
4.Pácha RobinVilhelm Oldřich-4-6712-62304
5.Niems DušanSlunéčko Radek-10-7-10  0305
6.Janoušková JitkaHataš Martin-8-5-9  0306
7.Pácha RobinHrstka Tomáš-9-10-8  0307
8.Niems DušanVilhelm Oldřich57-918 3117
9.Janoušková JitkaSlunéčko Radek-7-4-7  0318
10.Šípková NelaHataš Martin8-2-8-10 1319
11.Niems DušanHrstka Tomáš-8-981343229
12.Janoušková JitkaVilhelm Oldřich-6-7-8  03210
13.Šípková NelaSlunéčko Radek-9-89-4 13211
14.Pácha RobinHataš Martin66-912 31311
15.Janoušková JitkaHrstka TomášWO    03312
16.Šípková NelaVilhelm Oldřich8-4-10-6 13313
17.Pácha RobinSlunéčko Radek7-13314 31413
18.Niems DušanHataš MartinWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šípková Nela04Hrstka Tomáš21
Pácha Robin22Vilhelm Oldřich31
Niems Dušan21Slunéčko Radek31
Janoušková Jitka03Hataš Martin21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:43560:643TJ Sokol Velký Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Luboš
Špitálský Ladislav
 
 
Kloz Daniel
Procházka Roman
 
 
454  3010
2.Paclt Milan
Král Jindřich
 
 
Doležal Martin
Lhoták Lubor
 
 
8-397 3120
3.Paclt MilanDoležal Martin-69-7-8 1321
4.Špitálský LadislavProcházka Roman-8-613-10 1322
5.Král JindřichKloz Daniel-6-9-8  0323
6.Táborský LubošLhoták Lubor7-5-81193233
7.Špitálský LadislavDoležal Martin-7-6-5  0334
8.Král JindřichProcházka Roman87-85 3144
9.Táborský LubošKloz Daniel-8-5-5  0345
10.Paclt MilanLhoták Lubor-5-10-6  0346
11.Král JindřichDoležal Martin68-6-9-42347
12.Táborský LubošProcházka Roman-99-9-10 1348
13.Paclt MilanKloz Daniel-9-113-3 1349
14.Špitálský LadislavLhoták Lubor-1011-2-5 13410
15.Táborský LubošDoležal Martin6-26-8-923411
16.Paclt MilanProcházka Roman-79-8-7 13412
17.Špitálský LadislavKloz DanielWO    03413
18.Král JindřichLhoták LuborWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Paclt Milan04Doležal Martin40
Špitálský Ladislav03Procházka Roman31
Král Jindřich12Kloz Daniel30
Táborský Luboš13Lhoták Lubor21
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
Matouš Karel
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čelákovice, Masarykova 585Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29575:562TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dražinovský Tomáš
Dvořák Petr
 
 
Hrdý Radek
Hrdý Miroslav
 
 
-763-783210
2.Bodlák Jan
Mlejnek Jiří
 
 
Danaj Tomáš
Točík Radek
 
 
5-7107 3120
3.Bodlák JanDanaj Tomáš-110-6-10 1321
4.Mlejnek JiříTočík Radek2-4-4973231
5.Dvořák PetrHrdý Radek465  3041
6.Dražinovský TomášHrdý Miroslav-8947 3151
7.Mlejnek JiříDanaj Tomáš87-10-7-52352
8.Dvořák PetrTočík Radek269  3062
9.Dražinovský TomášHrdý Radek268  3072
10.Bodlák JanHrdý Miroslav95-7-10-62373
11.Dvořák PetrDanaj Tomáš311-94 3183
12.Dražinovský TomášTočík Radek686  3093
13.Bodlák JanHrdý Radek7-689 31103
14.Mlejnek JiříHrdý Miroslav-4-7-9  03104
15.Dražinovský TomášDanaj TomášWO    03105
16.Bodlák JanTočík RadekWO    03106
17.Mlejnek JiříHrdý Radek-9-7-3  03107
18.Dvořák PetrHrdý Miroslav716  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bodlák Jan12Danaj Tomáš21
Mlejnek Jiří13Točík Radek03
Dvořák Petr40Hrdý Radek13
Dražinovský Tomáš30Hrdý Miroslav22
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:15642:379TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jaroslav ml.
Kraml Václav
 
 
Postelt Vladimír
Kaňka Jakub
 
 
-10596 3110
2.Richter Vojtěch
Šulc Dalibor
 
 
Slobodzian Jakub
Blecha David
 
 
532  3020
3.Richter VojtěchBlecha David6115  3030
4.Kraml VáclavSlobodzian Jakub323  3040
5.Richter Jaroslav ml.Kaňka Jakub-11-69893250
6.Šulc DaliborPostelt Vladimír467  3060
7.Kraml VáclavBlecha David486  3070
8.Richter Jaroslav ml.Slobodzian Jakub-648-5-102371
9.Šulc DaliborKaňka Jakub-8-8-6  0372
10.Richter VojtěchPostelt Vladimír-8-610-7 1373
11.Richter Jaroslav ml.Blecha David-1044-9-112374
12.Šulc DaliborSlobodzian Jakub482  3084
13.Richter VojtěchKaňka Jakub9108  3094
14.Kraml VáclavPostelt VladimírWO    30104
15.Šulc DaliborBlecha David555  30114
16.Richter VojtěchSlobodzian JakubWO    30124
17.Kraml VáclavKaňka JakubWO    30134
18.Richter Jaroslav ml.Postelt VladimírWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Richter Vojtěch21Blecha David13
Kraml Václav20Slobodzian Jakub12
Richter Jaroslav ml.12Kaňka Jakub12
Šulc Dalibor31Postelt Vladimír11
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CRozhodčí:Pachman Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:05Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:38680:695TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Ladislav
Jedlička Stanislav
 
 
Kroupa Milan
Mareš Jan
 
 
14-8-71093210
2.Lážnovský Jiří
Pachman Tomáš
 
 
Grill Josef
Beniš Ondřej
 
 
-2-78-5 1311
3.Šulc LadislavGrill Josef-99-98-82312
4.Jedlička StanislavBeniš Ondřej39-88 3122
5.Pachman TomášKroupa Milan-878-9103232
6.Lážnovský JiříMareš Jan725  3042
7.Jedlička StanislavGrill Josef89-010 3152
8.Pachman TomášBeniš Ondřej-128-9-8 1353
9.Lážnovský JiříKroupa Milan-10-7-6  0354
10.Šulc LadislavPleticha Vladimír112-76 3164
11.Pachman TomášGrill Josef-11-8-8  0365
12.Lážnovský JiříBeniš Ondřej-9-310-3 1366
13.Šulc LadislavKroupa Milan4-981 3176
14.Jedlička StanislavPleticha Vladimír7-38-673286
15.Lážnovský JiříGrill Josef5-7-77-92387
16.Šulc LadislavBeniš Ondřej-85-9563297
17.Jedlička StanislavKroupa Milan99-6-4932107
18.Pachman TomášPleticha Vladimír-4-8-1  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šulc Ladislav31Grill Josef31
Jedlička Stanislav40Beniš Ondřej22
Pachman Tomáš13Kroupa Milan13
Lážnovský Jiří13Mareš Jan01
   Pleticha Vladimír12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38633:627TJ Lokomotiva Nymburk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíba Jaroslav
Primáč Vojtěch
 
 
Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
10-3-6-8 1301
2.Urban Milan
Němeček Jakub
 
 
Třešňák Josef
Hendrych Roman
 
 
99-7-8-102302
3.Němeček JakubEliška Roman-8-710-8 1303
4.Primáč VojtěchTřešňák Josef-1010127 3113
5.Urban MilanHendrych Roman6-799 3123
6.Bíba JaroslavHájek Zdeněk-7369 3133
7.Primáč VojtěchEliška Roman-12-8-4  0334
8.Urban MilanTřešňák Josef10-5-711-42335
9.Bíba JaroslavHendrych Roman846  3045
10.Němeček JakubHájek Zdeněk-8-8-9  0346
11.Urban MilanEliška Roman-8-11-7  0347
12.Bíba JaroslavTřešňák Josef8-8-7-9 1348
13.Němeček JakubHendrych Roman1171  3058
14.Primáč VojtěchHájek Zdeněk-8-7-9  0359
15.Bíba JaroslavEliška Roman7-69-10-923510
16.Němeček JakubTřešňák Josef-7-941532610
17.Primáč VojtěchHendrych RomanWO    30710
18.Urban MilanHájek Zdeněk-8-9-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Němeček Jakub22Eliška Roman40
Primáč Vojtěch12Třešňák Josef22
Urban Milan13Hendrych Roman03
Bíba Jaroslav22Hájek Zdeněk31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:41525:632TJ Sokol Velký Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niems Dušan
Pácha Robin
 
 
Kloz Daniel
Lhoták Lubor
 
 
669  3010
2.Botka Jan
Janoušková Jitka
 
 
Doležal Martin
Procházka Roman
 
 
-5-5-10  0311
3.Botka JanDoležal Martin-5-56-6 1312
4.Pácha RobinProcházka Roman-1389-11-82313
5.Niems DušanKloz Daniel-9-846-82314
6.Janoušková JitkaLhoták Lubor8-10-9-5 1315
7.Pácha RobinDoležal Martin-510119 3125
8.Niems DušanProcházka Roman9413  3035
9.Janoušková JitkaKloz Daniel-5-7-7  0336
10.Botka JanLhoták Lubor-4-7-8  0337
11.Niems DušanDoležal Martin-9-7-5  0338
12.Janoušková JitkaProcházka Roman-4-8-4  0339
13.Botka JanKloz Daniel-69-68-823310
14.Pácha RobinLhoták Lubor87-92 31410
15.Janoušková JitkaDoležal Martin-5-6-9  03411
16.Botka JanProcházka Roman-8-6-5  03412
17.Pácha RobinKloz Daniel876  30512
18.Niems DušanLhoták LuborWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Botka Jan04Doležal Martin31
Pácha Robin31Procházka Roman31
Niems Dušan12Kloz Daniel31
Janoušková Jitka04Lhoták Lubor21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:31669:635nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havel Martin
Táborský Luboš
 
 
Hataš Martin
Ondráček Evžen
 
 
-6-118-8 1301
2.Král Jindřich
Paclt Milan
 
 
Slunéčko Radek
Bartoň Tomáš
 
 
4-6-8983211
3.Paclt MilanSlunéčko Radek-8109-6-92312
4.Havel MartinOndráček Evžen12-11914 3122
5.Král JindřichHataš Martin-99-73-72323
6.Táborský LubošBartoň Tomáš1086  3033
7.Havel MartinSlunéčko Radek74-6-7-82334
8.Král JindřichOndráček Evžen96-106 3144
9.Táborský LubošHataš Martin3-12-56-32345
10.Paclt MilanBartoň Tomáš-89-77-82346
11.Král JindřichSlunéčko Radek-8-7-5  0347
12.Táborský LubošOndráček Evžen964  3057
13.Paclt MilanHataš Martin-4-8-7  0358
14.Havel MartinBartoň Tomáš6810  3068
15.Táborský LubošSlunéčko Radek375  3078
16.Paclt MilanOndráček Evžen10-8-2-8 1379
17.Havel MartinHataš Martin8105  3089
18.Král JindřichBartoň Tomáš685  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Paclt Milan04Slunéčko Radek31
Havel Martin31Ondráček Evžen13
Král Jindřich22Hataš Martin31
Táborský Luboš31Bartoň Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38607:661Sokol Přezletice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Petr
Postelt Vladimír
 
 
Vilhelm Oldřich
Šusta Petr
 
 
8-988 3110
2.Blecha David
Elstner Lukáš
 
 
Ondráček Evžen
Hataš Martin
 
 
-679-1383220
3.Elstner LukášVilhelm Oldřich-9-5-5  0321
4.Blecha DavidOndráček Evžen6-7-7-7 1322
5.Postelt VladimírHataš Martin9-6-5-4 1323
6.Malý PetrŠusta Petr9142  3033
7.Blecha DavidVilhelm Oldřich-9-6-9  0334
8.Postelt VladimírOndráček Evžen-7-88-5 1335
9.Malý PetrHataš Martin89-78 3145
10.Elstner Lukᚊusta Petr10-66-963255
11.Postelt VladimírVilhelm Oldřich10-7-79-102356
12.Malý PetrOndráček Evžen1056  3066
13.Elstner LukášHataš Martin-5-9-3  0367
14.Blecha DavidŠusta Petr-12-8-5  0368
15.Malý PetrVilhelm Oldřich-8347 3178
16.Elstner LukášOndráček Evžen-6-6-5  0379
17.Blecha DavidHataš Martin13-3-9-8 13710
18.Postelt VladimírŠusta Petr6-3811 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Elstner Lukáš13Vilhelm Oldřich31
Blecha David04Ondráček Evžen31
Postelt Vladimír13Hataš Martin31
Malý Petr40Šusta Petr13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:33632:599TJ Sokol Velký Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
Kloz Daniel
Doležal Martin
 
 
10108  3010
2.Halama Jiří
Točík Radek
 
 
Procházka Roman
Lhoták Lubor
 
 
-10-87-6 1311
3.Halama JiříKloz Daniel7-98-7-112312
4.Točík RadekProcházka Roman7-8-810-82313
5.Hrdý MiroslavLhoták Lubor10134  3023
6.Danaj TomášDoležal Martin4-55-9-82324
7.Točík RadekKloz Daniel-7-4-8  0325
8.Hrdý MiroslavProcházka Roman5-6-4-10 1326
9.Danaj TomášLhoták Lubor769  3036
10.Halama JiříDoležal Martin-6-6-6  0337
11.Hrdý MiroslavKloz Daniel6115  3047
12.Danaj TomášProcházka Roman113-96 3157
13.Halama JiříLhoták Lubor-7973 3167
14.Točík RadekDoležal Martin-54-5-6 1368
15.Danaj TomášKloz Daniel-68-55-62369
16.Halama JiříProcházka Roman-7-8-7  03610
17.Točík RadekLhoták Lubor-10959 31710
18.Hrdý MiroslavDoležal MartinWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Halama Jiří13Kloz Daniel31
Točík Radek13Procházka Roman31
Hrdý Miroslav21Lhoták Lubor04
Danaj Tomáš22Doležal Martin30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
16:55Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:21642:486TJ Sokol Mnichovo Hradiště C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grill Josef
Beniš Ondřej
 
 
Špitálský Ladislav
Táborský Štěpán
 
 
-9967 3110
2.Kroupa Milan
Knobloch Pavel
 
 
Paclt Milan
Janda Martin
 
 
683  3020
3.Beniš OndřejŠpitálský Ladislav11-593 3130
4.Kroupa MilanTáborský Štěpán-8-13-5  0331
5.Knobloch PavelJanda Martin883  3041
6.Grill JosefPaclt Milan105-710 3151
7.Kroupa MilanŠpitálský Ladislav57-83 3161
8.Knobloch PavelTáborský Štěpán9-15-5-5 1362
9.Grill JosefJanda Martin518-96 3172
10.Beniš OndřejPaclt Milan898  3082
11.Knobloch PavelŠpitálský Ladislav5-10-9-5 1383
12.Grill JosefTáborský Štěpán5910  3093
13.Beniš OndřejJanda Martin-55106 31103
14.Kroupa MilanPaclt Milan-9-8-5  03104
15.Grill JosefŠpitálský Ladislav8-8-11-6 13105
16.Beniš OndřejTáborský ŠtěpánWO    30115
17.Kroupa MilanJanda MartinWO    30125
18.Knobloch PavelPaclt MilanWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Beniš Ondřej30Špitálský Ladislav22
Kroupa Milan12Táborský Štěpán21
Knobloch Pavel12Janda Martin03
Grill Josef31Paclt Milan12
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čelákovice, Masarykova 585Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:19648:528TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dražinovský Tomáš
Dvořák Petr
 
 
Jedlička Stanislav
Šulc Ladislav
 
 
75-610 3110
2.Bodlák Jan
Mlejnek Jiří
 
 
Pírka Josef
Pachman Tomáš
 
 
897  3020
3.Bodlák JanJedlička Stanislav-7-78423230
4.Mlejnek JiříŠulc Ladislav8108  3040
5.Dvořák PetrPachman Tomáš644  3050
6.Dražinovský TomášPírka Josef448  3060
7.Mlejnek JiříJedlička Stanislav4-6-3633270
8.Dvořák PetrŠulc Ladislav587  3080
9.Dražinovský TomášPachman Tomáš84-810 3190
10.Bodlák JanPírka Josef679  30100
11.Dvořák PetrJedlička Stanislav-5799 31110
12.Dražinovský Tomᚊulc Ladislav8-8-6-11 13111
13.Bodlák JanPachman Tomáš9-545 31121
14.Mlejnek JiříPírka Josef4-955 31131
15.Dražinovský TomášJedlička Stanislav811-10-8-823132
16.Bodlák JanŠulc LadislavWO    03133
17.Mlejnek JiříPachman Tomáš74-87 31143
18.Dvořák PetrPírka Josef957  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bodlák Jan30Jedlička Stanislav13
Mlejnek Jiří40Šulc Ladislav12
Dvořák Petr40Pachman Tomáš04
Dražinovský Tomáš22Pírka Josef04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:22630:521TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jaroslav ml.
Richter Vojtěch
 
 
Bíba Jaroslav
Urban Milan
 
 
4510  3010
2.Šulc Dalibor
Tkačuk Roman
 
 
Kočiš Ludovít
Němeček Jakub
 
 
-1011-12-10 1311
3.Richter VojtěchKočiš Ludovít557  3021
4.Šulc DaliborBíba Jaroslav554  3031
5.Richter Jaroslav ml.Urban Milan-71047 3141
6.Tkačuk RomanNěmeček Jakub885  3051
7.Šulc DaliborKočiš Ludovít742  3061
8.Richter Jaroslav ml.Bíba Jaroslav-7498 3171
9.Tkačuk RomanUrban Milan3115  3081
10.Richter VojtěchNěmeček Jakub765  3091
11.Richter Jaroslav ml.Kočiš Ludovít-63-9-10 1392
12.Tkačuk RomanBíba Jaroslav107-5-6-102393
13.Richter VojtěchUrban Milan487  30103
14.Šulc DaliborNěmeček Jakub-8-77-9 13104
15.Tkačuk RomanKočiš Ludovít13-6-8-11 13105
16.Richter VojtěchBíba Jaroslav-4745 31115
17.Šulc DaliborUrban Milan-103611 31125
18.Richter Jaroslav ml.Němeček JakubWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Richter Vojtěch40Kočiš Ludovít22
Šulc Dalibor31Bíba Jaroslav13
Richter Jaroslav ml.21Urban Milan04
Tkačuk Roman22Němeček Jakub12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:20Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:38543:586TJ Sokol Velký Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malý Petr
Postelt Vladimír
 
 
Kloz Daniel
Doležal Martin
 
 
-896-6-82301
2.Kaňka Jakub
Blecha David
 
 
Procházka Roman
Lhoták Lubor
 
 
10-598 3111
3.Malý PetrDoležal Martin-105-9-15 1312
4.Blecha DavidProcházka Roman7-8-8-9 1313
5.Postelt VladimírKloz Daniel-5-7-10  0314
6.Kaňka JakubLhoták Lubor-7-5-6  0315
7.Blecha DavidDoležal Martin-5-5-7  0316
8.Postelt VladimírProcházka Roman-6-5128-72317
9.Kaňka JakubKloz Daniel-10978 3127
10.Malý PetrLhoták Lubor11710  3037
11.Postelt VladimírDoležal Martin-6-11-6  0338
12.Kaňka JakubProcházka Roman-8-5-6  0339
13.Malý PetrKloz Daniel-105-11-9 13310
14.Blecha DavidLhoták Lubor-8-3-6  03311
15.Kaňka JakubDoležal MartinWO    03312
16.Malý PetrProcházka Roman7610  30412
17.Blecha DavidKloz DanielWO    30512
18.Postelt VladimírLhoták LuborWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malý Petr22Doležal Martin30
Blecha David03Procházka Roman31
Postelt Vladimír03Kloz Daniel21
Kaňka Jakub12Lhoták Lubor21
WO21WO12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:22Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:20688:479Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
Vilhelm Oldřich
Ondráček Evžen
 
 
47-10-1133210
2.Hrdý Radek
Točík Radek
 
 
Hataš Martin
Macho Martin
 
 
5106  3020
3.Hrdý RadekVilhelm Oldřich9-6-59-42321
4.Točík RadekOndráček Evžen-9-4127-82322
5.Hrdý MiroslavHataš Martin837  3032
6.Danaj TomášMacho Martin632  3042
7.Točík RadekVilhelm Oldřich128-5-9-72343
8.Hrdý MiroslavOndráček Evžen738  3053
9.Danaj TomášHataš Martin95-9-853263
10.Hrdý RadekMacho Martin576  3073
11.Hrdý MiroslavVilhelm Oldřich-98-16933283
12.Danaj TomášOndráček Evžen914  3093
13.Hrdý RadekHataš Martin6-735 31103
14.Točík RadekMacho Martin-10987 31113
15.Danaj TomášVilhelm OldřichWO    30123
16.Hrdý RadekOndráček EvženWO    30133
17.Točík RadekHataš Martin-7-7-2  03134
18.Hrdý MiroslavMacho MartinWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrdý Radek21Vilhelm Oldřich21
Točík Radek13Ondráček Evžen12
Hrdý Miroslav30Hataš Martin13
Danaj Tomáš30Macho Martin03
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:37592:629TJ Sokol Krchleby B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třešňák Josef
Eliška Radek
 
 
Táborský Luboš
Hlinovský Dominik
 
 
-77-89-52301
2.Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
Král Jindřich
Jaroň Daniel
 
 
-5876 3111
3.Eliška RadekHlinovský Dominik68-2-6-142312
4.Třešňák JosefKrál Jindřich3-7811 3122
5.Eliška RomanTáborský Luboš57-86 3132
6.Hájek ZdeněkJaroň Daniel-6-4-8  0333
7.Třešňák JosefHlinovský Dominik12211  3043
8.Eliška RomanKrál Jindřich-9-8-13  0344
9.Hájek ZdeněkTáborský Luboš-89-7683254
10.Eliška RadekJaroň Daniel-9-11-8  0355
11.Eliška RomanHlinovský Dominik678  3065
12.Hájek ZdeněkKrál Jindřich-7-6-8  0366
13.Stejskal TomášTáborský Luboš-1-4-2  0367
14.Třešňák JosefJaroň Daniel-6-5-8  0368
15.Hájek ZdeněkHlinovský Dominik-10665 3178
16.Stejskal TomášKrál Jindřich-911-6-9 1379
17.Třešňák JosefTáborský Luboš-7-9-3  03710
18.Eliška RomanJaroň Daniel88-114 31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eliška Radek02Hlinovský Dominik13
Třešňák Josef22Král Jindřich31
Eliška Roman31Táborský Luboš22
Hájek Zdeněk22Jaroň Daniel31
Stejskal Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:23650:561TJ Sokol Mnichovo Hradiště C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beniš Ondřej
Grill Josef
 
 
Niems Dušan
Janoušková Jitka
 
 
-7-8-8  0301
2.Knobloch Pavel
Kroupa Milan
 
 
Botka Jan
Havlík Vít
 
 
-757-8-52302
3.Beniš OndřejJanoušková Jitka497  3012
4.Grill JosefNiems Dušan-9-7-5  0313
5.Knobloch PavelBotka Jan1174  3023
6.Dusil PetrHavlík Vít696  3033
7.Grill JosefJanoušková Jitka61010  3043
8.Knobloch PavelNiems Dušan-6-911-8 1344
9.Dusil PetrBotka Jan-4103-11-32345
10.Beniš OndřejHavlík Vít646  3055
11.Knobloch PavelJanoušková Jitka652  3065
12.Dusil PetrNiems Dušan7-6-12-4 1366
13.Beniš OndřejBotka Jan1384  3076
14.Grill JosefHavlík Vít5-959 3186
15.Dusil PetrJanoušková Jitka4611  3096
16.Beniš OndřejNiems Dušan11-8115 31106
17.Grill JosefBotka Jan199  30116
18.Knobloch PavelHavlík Vít-1614-79-1023117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beniš Ondřej40Janoušková Jitka04
Grill Josef31Niems Dušan31
Knobloch Pavel22Botka Jan13
Dusil Petr22Havlík Vít13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
Dvořák Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čelákovice, Masarykova 585Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:15649:476TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dražinovský Tomáš
Dvořák Petr
 
 
Bíba Jaroslav
Primáč Vojtěch
 
 
375  3010
2.Bodlák Jan
Mlejnek Jiří
 
 
Němeček Jakub
Chalupa Josef
 
 
785  3020
3.Bodlák JanBíba Jaroslav-11-69773230
4.Mlejnek JiříPrimáč Vojtěch4105  3040
5.Dvořák PetrNěmeček Jakub4106  3050
6.Dražinovský TomášChalupa Josef876  3060
7.Mlejnek JiříBíba Jaroslav795  3070
8.Dvořák PetrPrimáč Vojtěch234  3080
9.Dražinovský TomášNěmeček Jakub-9811-573290
10.Bodlák JanChalupa Josef89-9-7-102391
11.Dvořák PetrBíba Jaroslav43-32 31101
12.Dražinovský TomášPrimáč Vojtěch878  30111
13.Bodlák JanNěmeček Jakub68-910 31121
14.Mlejnek JiříChalupa Josef873  30131
15.Dražinovský TomášBíba Jaroslav44-6-9632141
16.Bodlák JanPrimáč VojtěchWO    03142
17.Mlejnek JiříNěmeček Jakub210-96 31152
18.Dvořák PetrChalupa Josef443  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bodlák Jan21Bíba Jaroslav04
Mlejnek Jiří40Primáč Vojtěch03
Dvořák Petr40Němeček Jakub04
Dražinovský Tomáš40Chalupa Josef13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:18537:502TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Dalibor
Richter Vojtěch
 
 
Pachman Tomáš
Lážnovský Jiří
 
 
529  3010
2.Kraml Václav
Slaměník Richard
 
 
Jedlička Stanislav
Šulc Ladislav
 
 
58-57 3120
3.Richter VojtěchLážnovský Jiří6-899 3130
4.Kraml VáclavŠulc Ladislav7102  3040
5.Slaměník RichardJedlička Stanislav88-94 3150
6.Šulc DaliborPachman Tomáš11109  3060
7.Kraml VáclavLážnovský Jiří548  3070
8.Slaměník RichardŠulc Ladislav11-4157 3180
9.Šulc DaliborJedlička Stanislav675  3090
10.Richter VojtěchPachman Tomáš8210  30100
11.Slaměník RichardLážnovský Jiří-6-6-9  03101
12.Šulc DaliborŠulc Ladislav-598-8532111
13.Richter VojtěchJedlička Stanislav677  30121
14.Kraml VáclavPachman TomášWO    03122
15.Šulc DaliborLážnovský Jiří1179  30132
16.Richter VojtěchŠulc Ladislav747  30142
17.Kraml VáclavJedlička StanislavWO    03143
18.Slaměník RichardPachman TomášWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Richter Vojtěch40Lážnovský Jiří13
Kraml Václav20Šulc Ladislav04
Slaměník Richard21Jedlička Stanislav03
Šulc Dalibor40Pachman Tomáš02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:Čierný Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:24604:406TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Ladislav
Jedlička Stanislav
 
 

 
 
WO    3010
2.Lážnovský Jiří
Pachman Tomáš
 
 
Kaňka Jakub
Postelt Vladimír
 
 
-10-99-3 1311
3.Šulc LadislavElstner Lukáš-95-51083221
4.Jedlička StanislavKaňka Jakub785  3031
5.Pachman TomášPostelt Vladimír-10-7-8  0332
6.Lážnovský JiříWO    3042
7.Jedlička StanislavElstner Lukáš5-993 3152
8.Pachman TomášKaňka Jakub-107-3-2 1353
9.Lážnovský JiříPostelt Vladimír9-9-5773263
10.Šulc LadislavWO    3073
11.Pachman TomášElstner Lukáš-8-65-8 1374
12.Lážnovský JiříKaňka Jakub710-97 3184
13.Šulc LadislavPostelt Vladimír-54-87-82385
14.Jedlička StanislavWO    3095
15.Lážnovský JiříElstner LukášWO    30105
16.Šulc LadislavKaňka JakubWO    30115
17.Jedlička StanislavPostelt VladimírWO    03116
18.Pachman TomášWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šulc Ladislav11Elstner Lukáš12
Jedlička Stanislav20Kaňka Jakub12
Pachman Tomáš03Postelt Vladimír21
Lážnovský Jiří20   
WO71WO17



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu Sokola Dolní BeřkoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:49596:731Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Milan
Bíba Jaroslav
 
 
Hrdý Radek
Danaj Tomáš
 
 
-9-47-6 1301
2.Němeček Jakub
Kočiš Ludovít
 
 
Halama Jiří
Točík Radek
 
 
-4-3-5  0302
3.Urban MilanDanaj Tomáš-6-6-3  0303
4.Bíba JaroslavHrdý Miroslav12-7-6943213
5.Němeček JakubTočík Radek-6-8-8  0314
6.Kočiš LudovítHalama Jiří8-8714 3124
7.Bíba JaroslavDanaj Tomáš-1-9-7  0325
8.Němeček JakubHrdý Miroslav-7-6-7  0326
9.Kočiš LudovítTočík Radek11-83-7-62327
10.Urban MilanHalama Jiří-7-9-4  0328
11.Němeček JakubDanaj Tomáš-7-8-8  0329
12.Kočiš LudovítHrdý Miroslav9-55-393239
13.Urban MilanTočík Radek97-9-9-723310
14.Bíba JaroslavHalama Jiří-7-810-6 13311
15.Kočiš LudovítDanaj Tomáš7-89-9-623312
16.Urban MilanHrdý Miroslav9-15-4-1323313
17.Bíba JaroslavTočík Radek-10-98-9 13314
18.Němeček JakubHalama Jiří-9-9810732414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Urban Milan04Danaj Tomáš40
Bíba Jaroslav13Hrdý Miroslav22
Němeček Jakub13Točík Radek40
Kočiš Ludovít22Halama Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:179:51386:644TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niems Dušan
Šípková Nela
 
 
Dražinovský Tomáš
Dvořák Petr
 
 
-67-3-7 1301
2.Botka Jan
Havlík Vít
 
 
Bodlák Jan
Mlejnek Jiří
 
 
-9-5-8  0302
3.Botka JanBodlák Jan-78-7-5 1303
4.Šípková NelaMlejnek Jiří-4-4-7  0304
5.Havlík VítDražinovský Tomáš-3-10-9  0305
6.Niems DušanDvořák Petr8-28-4-82306
7.Šípková NelaBodlák Jan8-3-6-7 1307
8.Havlík VítMlejnek Jiří-8-2-7  0308
9.Niems DušanDražinovský Tomáš-7-6-6  0309
10.Botka JanDvořák Petr-7-3-5  03010
11.Havlík VítBodlák Jan-10-8-8  03011
12.Niems DušanMlejnek JiříWO    03012
13.Botka JanDražinovský Tomáš10-8-7-7 13013
14.Šípková NelaDvořák Petr-5-4-5  03014
15.Niems DušanBodlák JanWO    03015
16.Botka JanMlejnek Jiří13107  30115
17.Šípková NelaDražinovský Tomáš-6-7-11  03116
18.Havlík VítDvořák Petr-6-7-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Botka Jan13Bodlák Jan30
Šípková Nela04Mlejnek Jiří21
Havlík Vít04Dražinovský Tomáš40
Niems Dušan02Dvořák Petr40
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:39649:704nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Štěpán
Havel Martin
 
 
Šulc Dalibor
Richter Vojtěch
 
 
-46-3-7 1301
2.Táborský Luboš
Jaroň Daniel
 
 
Kraml Václav
Slaměník Richard
 
 
-12-6-8  0302
3.Táborský ŠtěpánKraml Václav-1-3-6  0303
4.Havel MartinRichter Vojtěch-9667 3113
5.Jaroň DanielŠulc Dalibor7411  3023
6.Táborský LubošSlaměník Richard-81068 3133
7.Havel MartinKraml Václav-5-5-5  0334
8.Jaroň DanielRichter Vojtěch-7-11-9  0335
9.Táborský LubošŠulc Dalibor-7484 3145
10.Táborský ŠtěpánSlaměník Richard-107-7963255
11.Jaroň DanielKraml Václav-7-8-9  0356
12.Táborský LubošRichter Vojtěch-813-41173266
13.Táborský ŠtěpánŠulc Dalibor-8-86-6 1367
14.Havel MartinSlaměník Richard98-7-1583277
15.Táborský LubošKraml Václav-7-8-8  0378
16.Táborský ŠtěpánRichter Vojtěch911-6-8-12379
17.Havel MartinŠulc Dalibor-108-1210103289
18.Jaroň DanielSlaměník Richard917-149 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Táborský Štěpán13Kraml Václav40
Havel Martin31Richter Vojtěch22
Jaroň Daniel22Šulc Dalibor13
Táborský Luboš31Slaměník Richard04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:11Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:40679:699TJ Lokomotiva Nymburk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Teplý Stanislav st.
Šusta Petr
 
 
Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
-8-7-10  0301
2.Slunéčko Radek
Hataš Martin
 
 
Třešňák Josef
Hendrych Roman
 
 
-3-10610-92302
3.Šusta PetrEliška Roman-910-6943212
4.Macho MartinTřešňák Josef-5-6-3  0313
5.Hataš MartinHendrych Roman-91056 3123
6.Slunéčko RadekHájek Zdeněk-4107-993233
7.Macho MartinEliška Roman-6-77-6 1334
8.Hataš MartinTřešňák Josef-5613-9-92335
9.Slunéčko RadekHendrych Roman6-749 3145
10.Šusta PetrHájek Zdeněk96-2-10-62346
11.Hataš MartinEliška Roman95-59 3156
12.Slunéčko RadekTřešňák Josef-86-156-92357
13.Šusta PetrHendrych Roman-11-910953267
14.Teplý Stanislav st.Hájek Zdeněk-5-4-8  0368
15.Slunéčko RadekEliška Roman-9676 3178
16.Šusta PetrTřešňák Josef-9-9-9  0379
17.Teplý Stanislav st.Hendrych Roman965  3089
18.Hataš MartinHájek Zdeněk4-5-9-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šusta Petr22Eliška Roman13
Macho Martin02Třešňák Josef40
Hataš Martin22Hendrych Roman04
Slunéčko Radek31Hájek Zdeněk31
Teplý Stanislav st.11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična M.Z.Š. Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:31628:636TJ Sokol Velký Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhoták Lubor
Procházka Roman
 
 
Pleticha Vladimír
Kroupa Milan
 
 
-7895 3110
2.Kloz Daniel
Doležal Martin
 
 
Beniš Ondřej
Grill Josef
 
 
-5-29633220
3.Lhoták LuborBeniš Ondřej-9-11-9  0321
4.Procházka RomanGrill Josef-86108 3131
5.Doležal MartinPleticha Vladimír74-107 3141
6.Kloz DanielKroupa Milan-8958 3151
7.Procházka RomanBeniš Ondřej-5106-1043261
8.Doležal MartinGrill Josef972  3071
9.Kloz DanielPleticha Vladimír-1-7-13  0372
10.Lhoták LuborKroupa Milan7-95-4WO2373
11.Doležal MartinBeniš Ondřej645  3083
12.Kloz DanielGrill Josef-108-118-72384
13.Lhoták LuborPleticha VladimírWO    0385
14.Procházka RomanKroupa Milan8-6-1216-92386
15.Kloz DanielBeniš Ondřej10108  3096
16.Lhoták LuborGrill JosefWO    0397
17.Procházka RomanPleticha Vladimír8-811-5732107
18.Doležal MartinKroupa Milan666  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lhoták Lubor02Beniš Ondřej13
Procházka Roman31Grill Josef12
Doležal Martin40Pleticha Vladimír12
Kloz Daniel22Kroupa Milan22
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyRozhodčí:Čierný Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:Pírka Josef
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:05Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39661:680Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Ladislav
Jedlička Stanislav
 
 
Halama Jiří
Hrdý Miroslav
 
 
688  3010
2.Lážnovský Jiří
Tuček Miroslav
 
 
Točík Radek
Hrdý Radek
 
 
-9899 3120
3.Šulc LadislavHalama Jiří-107-8-10 1321
4.Jedlička StanislavHrdý Miroslav-8-10-6  0322
5.Tuček MiroslavTočík Radek-87-8-7 1323
6.Lážnovský JiříHrdý Radek-748-893233
7.Jedlička StanislavHalama Jiří9-7-7873243
8.Tuček MiroslavHrdý Miroslav8-9-9953253
9.Lážnovský JiříTočík Radek8-6-7-8 1354
10.Šulc LadislavHrdý Radek-88-38-82355
11.Tuček MiroslavHalama Jiří13-10-39-92356
12.Lážnovský JiříHrdý Miroslav10-77-543266
13.Šulc LadislavTočík Radek-8-9-9  0367
14.Jedlička StanislavHrdý Radek-7-9-11  0368
15.Lážnovský JiříHalama Jiří396  3078
16.Šulc LadislavHrdý Miroslav877  3088
17.Jedlička StanislavTočík Radek7-6-6-8 1389
18.Tuček MiroslavHrdý Radek-11-7-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šulc Ladislav13Halama Jiří22
Jedlička Stanislav13Hrdý Miroslav13
Tuček Miroslav13Točík Radek40
Lážnovský Jiří31Hrdý Radek31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:31724:683TJ Sokol Všetaty B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bíba Jaroslav
Primáč Vojtěch
 
 
Malý Petr
Elstner Lukáš
 
 
4-11910 3110
2.Urban Milan
Kočiš Ludovít
 
 
Kaňka Jakub
Postelt Vladimír
 
 
5-85-4-32311
3.Bíba JaroslavMalý Petr7-8710 3121
4.Kočiš LudovítPostelt Vladimír-51278 3131
5.Primáč VojtěchKaňka Jakub8510  3041
6.Urban MilanSlobodzian Jakub610-13-5133251
7.Kočiš LudovítMalý Petr-47-16-3 1352
8.Primáč VojtěchPostelt Vladimír-86-10-7 1353
9.Urban MilanKaňka Jakub-79129 3163
10.Bíba JaroslavSlobodzian Jakub-71013-693273
11.Primáč VojtěchMalý Petr10-7-5-3 1374
12.Urban MilanPostelt Vladimír-996-983284
13.Bíba JaroslavElstner Lukáš-5-9-9  0385
14.Kočiš LudovítSlobodzian Jakub-97-8993295
15.Urban MilanMalý Petr98-8-8-72396
16.Bíba JaroslavPostelt Vladimír9-989 31106
17.Kočiš LudovítElstner Lukáš610WO  30116
18.Primáč VojtěchSlobodzian JakubWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bíba Jaroslav31Malý Petr31
Kočiš Ludovít31Postelt Vladimír13
Primáč Vojtěch12Kaňka Jakub02
Urban Milan31Slobodzian Jakub03
   Elstner Lukáš11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:20Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:34656:652TJ AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pácha Robin
Niems Dušan
 
 
Richter Jaroslav ml.
Slaměník Richard
 
 
-887-743210
2.Botka Jan
Havlík Vít
 
 
Richter Vojtěch
Šulc Dalibor
 
 
-6-6-13  0311
3.Pácha RobinŠulc Dalibor-7-1310643221
4.Botka JanRichter Vojtěch-8-9-3  0322
5.Havlík VítSlaměník Richard-810-6-4 1323
6.Niems DušanRichter Jaroslav ml.-88-41363233
7.Botka JanŠulc Dalibor114-8-293243
8.Havlík VítRichter Vojtěch-137-5-4 1344
9.Niems DušanSlaměník Richard4-981 3154
10.Pácha RobinRichter Jaroslav ml.1059  3064
11.Havlík VítŠulc Dalibor-8-3-4  0365
12.Niems DušanRichter Vojtěch932  3075
13.Pácha RobinSlaměník Richard-888-7113285
14.Botka JanRichter Jaroslav ml.-104-5-8 1386
15.Niems DušanŠulc Dalibor4-787 3196
16.Pácha RobinRichter Vojtěch-3-67-7 1397
17.Botka JanSlaměník Richard8-8810 31107
18.Havlík VítRichter Jaroslav ml.1167  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pácha Robin31Šulc Dalibor13
Botka Jan22Richter Vojtěch31
Havlík Vít13Slaměník Richard13
Niems Dušan40Richter Jaroslav ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:42506:669TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Luboš
Jaroň Daniel
 
 
Dvořák Petr
Dražinovský Tomáš
 
 
-8-39-9 1301
2.Havel Martin
Táborský Štěpán
 
 
Bodlák Jan
Mlejnek Jiří
 
 
811-1010 3111
3.Táborský ŠtěpánBodlák Jan-99115 3121
4.Havel MartinMlejnek Jiří108-9-5-32322
5.Táborský LubošDražinovský Tomáš-7-9-5  0323
6.Jaroň DanielDvořák Petr-7-9-8  0324
7.Havel MartinBodlák Jan107-65 3134
8.Táborský LubošMlejnek Jiří-6610-10-102335
9.Jaroň DanielDražinovský Tomáš12-4-13-7 1336
10.Táborský ŠtěpánDvořák Petr-7-2-6  0337
11.Táborský LubošBodlák Jan895  3047
12.Jaroň DanielMlejnek Jiří-9-128-10 1348
13.Táborský ŠtěpánDražinovský Tomáš-4-6-11  0349
14.Havel MartinDvořák Petr-79-7-3 13410
15.Jaroň DanielBodlák Jan7107  30510
16.Táborský ŠtěpánMlejnek JiříWO    03511
17.Havel MartinDražinovský TomášWO    03512
18.Táborský LubošDvořák PetrWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Táborský Štěpán12Bodlák Jan04
Havel Martin12Mlejnek Jiří30
Táborský Luboš12Dražinovský Tomáš30
Jaroň Daniel13Dvořák Petr30
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40637:655TJ Sokol Mnichovo Hradiště C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hataš Martin
Šusta Petr
 
 
Pleticha Vladimír
Kroupa Milan
 
 
-7-5-7  0301
2.Slunéčko Radek
Vilhelm Oldřich
 
 
Knobloch Pavel
Grill Josef
 
 
-881010 3111
3.Šusta PetrGrill Josef-8-2-5  0312
4.Hataš MartinPleticha Vladimír-9-9-4  0313
5.Slunéčko RadekKnobloch Pavel-5-867-72314
6.Vilhelm OldřichKroupa Milan6-9-9-8 1315
7.Hataš MartinGrill Josef-97-57-42316
8.Slunéčko RadekPleticha Vladimír7-5107 3126
9.Vilhelm OldřichKnobloch Pavel6-759 3136
10.Šusta PetrKroupa Milan6-7-7-9 1337
11.Slunéčko RadekGrill Josef461  3047
12.Vilhelm OldřichPleticha Vladimír1-6-5-5 1348
13.Šusta PetrKnobloch Pavel-676-573258
14.Hataš MartinKroupa Milan-11-25773268
15.Vilhelm OldřichGrill Josef-10498 3178
16.Šusta PetrPleticha Vladimír-9-4-6  0379
17.Hataš MartinKnobloch Pavel-8-106473289
18.Slunéčko RadekKroupa Milan-68-63-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šusta Petr13Grill Josef22
Hataš Martin22Pleticha Vladimír31
Slunéčko Radek22Knobloch Pavel13
Vilhelm Oldřich22Kroupa Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:46Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:26705:627TJ Sokol Velký Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Roman
Mokříž Bohuslav
 
 
Třešňák Josef
Hendrych Roman
 
 
10-8-7-7 1301
2.Doležal Martin
Kloz Daniel
 
 
Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
-8769 3111
3.Mokříž BohuslavEliška Roman-510-10-7 1312
4.Procházka RomanTřešňák Josef8-1058 3122
5.Doležal MartinHendrych Roman8510  3032
6.Kloz DanielHájek Zdeněk11105  3042
7.Procházka RomanEliška Roman-9612-1093252
8.Doležal MartinTřešňák Josef-59911 3162
9.Kloz DanielHendrych Roman428  3072
10.Mokříž BohuslavHájek Zdeněk9-5-9-8 1373
11.Doležal MartinEliška Roman-8-10410-92374
12.Kloz DanielTřešňák Josef-4-69-11 1375
13.Mokříž BohuslavHendrych Roman310-128 3185
14.Procházka RomanHájek Zdeněk-6-667123295
15.Kloz DanielEliška Roman-3934 31105
16.Mokříž BohuslavTřešňák Josef48-8-3832115
17.Procházka RomanHájek Lukáš644  30125
18.Doležal MartinHájek Zdeněk985  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mokříž Bohuslav22Eliška Roman22
Procházka Roman40Třešňák Josef13
Doležal Martin31Hendrych Roman03
Kloz Daniel31Hájek Zdeněk13
   Hájek Lukáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:19636:437TTC Bělá pod Bezdězem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Jakub
Postelt Vladimír
 
 
Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
646  3010
2.Blecha David
Malý Petr
 
 
Třešňák Josef
Hendrych Roman
 
 
-105510 3120
3.Kaňka JakubEliška Roman-9-6-9  0321
4.Blecha DavidTřešňák Josef-7-10-10  0322
5.Postelt VladimírHendrych Roman6-655 3132
6.Malý PetrHájek Zdeněk-6686 3142
7.Blecha DavidEliška Roman79-55 3152
8.Postelt VladimírTřešňák Josef9-8911 3162
9.Malý PetrHendrych Roman648  3072
10.Kaňka JakubHájek Zdeněk829  3082
11.Postelt VladimírEliška Roman-15-2-9  0383
12.Malý PetrTřešňák Josef47-910 3193
13.Kaňka JakubHendrych Roman-67128 31103
14.Blecha DavidHájek Zdeněk-9-89-12 13104
15.Malý PetrEliška RomanWO    30114
16.Kaňka JakubTřešňák JosefWO    30124
17.Blecha DavidHendrych RomanWO    30134
18.Postelt VladimírHájek ZdeněkWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kaňka Jakub21Eliška Roman21
Blecha David12Třešňák Josef12
Postelt Vladimír21Hendrych Roman03
Malý Petr30Hájek Zdeněk12
WO40WO04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32651:636Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
Pleticha Vladimír
Kroupa Milan
 
 
55-1011 3110
2.Hrdý Radek
Točík Radek
 
 
Beniš Ondřej
Dusil Petr
 
 
-8-7-9  0311
3.Hrdý MiroslavBeniš Ondřej-5119-7-52312
4.Hrdý RadekPleticha Vladimír399  3022
5.Točík RadekDusil Petr89-5-5-72323
6.Danaj TomášKroupa Milan1057  3033
7.Hrdý RadekBeniš Ondřej-57-89-82334
8.Točík RadekPleticha Vladimír-8-5-16  0335
9.Danaj TomášDusil Petr11-612-9103245
10.Hrdý MiroslavKroupa Milan-5-6-7  0346
11.Točík RadekBeniš Ondřej-874-983256
12.Danaj TomášPleticha Vladimír-124-7953266
13.Hrdý MiroslavDusil Petr-10-7-7  0367
14.Hrdý RadekKroupa Milan79-44 3177
15.Danaj TomášBeniš Ondřej469  3087
16.Hrdý MiroslavPleticha Vladimír6106  3097
17.Hrdý RadekDusil Petr1037  30107
18.Točík RadekKroupa Milan-6-8-13  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdý Miroslav13Beniš Ondřej22
Hrdý Radek31Pleticha Vladimír13
Točík Radek13Dusil Petr22
Danaj Tomáš40Kroupa Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čelákovice, Masarykova 585Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37652:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dražinovský Tomáš
Dvořák Petr
 
 
Hrstka Tomáš
Hataš Martin
 
 
-8-66-7 1301
2.Bodlák Jan
Mlejnek Jiří
 
 
Vilhelm Oldřich
Slunéčko Radek
 
 
-96710 3111
3.Bodlák JanHrstka Tomáš-78-7-8 1312
4.Mlejnek JiříVilhelm Oldřich-4-9-6  0313
5.Dvořák PetrHataš Martin65-98 3123
6.Dražinovský TomášSlunéčko Radek56-8-753233
7.Mlejnek JiříHrstka Tomáš6-65-9-82334
8.Dvořák PetrVilhelm Oldřich-6662 3144
9.Dražinovský TomášHataš Martin548  3054
10.Bodlák JanSlunéčko Radek-687-9123264
11.Dvořák PetrHrstka Tomáš5112  3074
12.Dražinovský TomášVilhelm Oldřich-58-4-8 1375
13.Bodlák JanHataš Martin-84-6-7 1376
14.Mlejnek JiříSlunéčko Radek-75-10-9 1377
15.Dražinovský TomášHrstka Tomáš-7-9-6  0378
16.Bodlák JanVilhelm Oldřich-6-10-8  0379
17.Mlejnek JiříHataš Martin8-877 3189
18.Dvořák PetrSlunéčko Radek-846-773299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bodlák Jan13Hrstka Tomáš31
Mlejnek Jiří13Vilhelm Oldřich31
Dvořák Petr40Hataš Martin13
Dražinovský Tomáš22Slunéčko Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34667:622nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kraml Václav
Slaměník Richard
 
 
Procházka Roman
Lhoták Lubor
 
 
988  3010
2.Richter Vojtěch
Šulc Dalibor
 
 
Doležal Martin
Kloz Daniel
 
 
-9-8-10  0311
3.Richter VojtěchDoležal Martin-88-9-9 1312
4.Kraml VáclavProcházka Roman3119  3022
5.Slaměník RichardKloz Daniel-810-9-9 1323
6.Šulc DaliborLhoták Lubor-10-118-9 1324
7.Kraml VáclavDoležal Martin262  3034
8.Slaměník RichardProcházka Roman-11-77983244
9.Šulc DaliborKloz Daniel-7-68-9 1345
10.Richter VojtěchLhoták Lubor9-83-793255
11.Slaměník RichardDoležal Martin56-6-873265
12.Šulc DaliborProcházka Roman-9-11-11  0366
13.Richter VojtěchKloz Daniel-9-14-7  0367
14.Kraml VáclavLhoták Lubor437  3077
15.Šulc DaliborDoležal Martin9-8-7-12 1378
16.Richter VojtěchProcházka Roman6-884 3188
17.Kraml VáclavKloz Daniel636  3098
18.Slaměník RichardLhoták Lubor11-38-5-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Richter Vojtěch22Doležal Martin22
Kraml Václav40Procházka Roman13
Slaměník Richard22Kloz Daniel31
Šulc Dalibor04Lhoták Lubor22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:34693:652TTC Kladno D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Ladislav
Jedlička Stanislav
 
 
Kouřil Lubomír
Botka Jan
 
 
-10-9-7  0301
2.Lážnovský Jiří
Tuček Miroslav
 
 
Pácha Robin
Havlík Vít
 
 
-10-10-7  0302
3.Šulc LadislavPácha Robin11-97-9-62303
4.Jedlička StanislavKouřil Lubomír597  3013
5.Tuček MiroslavBotka Jan-6-96953223
6.Lážnovský JiříHavlík Vít735  3033
7.Jedlička StanislavPácha Robin12-7-6763243
8.Tuček MiroslavKouřil Lubomír7-888 3153
9.Lážnovský JiříBotka Jan2117  3063
10.Šulc LadislavHavlík Vít5-96-833273
11.Tuček MiroslavPácha Robin9-7-5-1 1374
12.Lážnovský JiříKouřil Lubomír6-511-6103284
13.Šulc LadislavBotka Jan-59-8-8 1385
14.Jedlička StanislavHavlík Vít6-677 3195
15.Lážnovský JiříPácha Robin-7-510-8 1396
16.Šulc LadislavKouřil Lubomír-8-81-10 1397
17.Jedlička StanislavBotka Jan-8-868532107
18.Tuček MiroslavHavlík Vít39-811 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šulc Ladislav13Pácha Robin31
Jedlička Stanislav40Kouřil Lubomír13
Tuček Miroslav31Botka Jan13
Lážnovský Jiří31Havlík Vít04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:33537:460TJ Sokol Krchleby B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočiš Ludovít
Chalupa Josef
 
 
Jaroň Daniel
Král Jindřich
 
 
-12-8-3  0301
2.Bíba Jaroslav
Urban Milan
 
 
Špitálský Ladislav
Táborský Luboš
 
 
-8-7-3  0302
3.Bíba JaroslavJaroň Daniel-5-44883212
4.Kočiš LudovítKrál Jindřich877  3022
5.Urban MilanŠpitálský Ladislav-9-2-9  0323
6.Chalupa JosefTáborský Štěpán-3-2-4  0324
7.Kočiš LudovítJaroň Daniel7-92-2-82325
8.Urban MilanKrál Jindřich-58-10-8 1326
9.Chalupa JosefŠpitálský Ladislav-5-6-8  0327
10.Bíba JaroslavTáborský Štěpán-7871 3137
11.Urban MilanJaroň Daniel-8-9-9  0338
12.Chalupa JosefKrál Jindřich9-5-79-62339
13.Bíba JaroslavŠpitálský Ladislav-9-9-9  03310
14.Kočiš LudovítTáborský ŠtěpánWO    30410
15.Chalupa JosefJaroň DanielWO    30510
16.Bíba JaroslavKrál JindřichWO    30610
17.Kočiš LudovítŠpitálský LadislavWO    30710
18.Urban MilanTáborský ŠtěpánWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bíba Jaroslav21Jaroň Daniel21
Kočiš Ludovít11Král Jindřich21
Urban Milan03Špitálský Ladislav30
Chalupa Josef03Táborský Štěpán11
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33709:660TTC Bělá pod Bezdězem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Luděk ml.
Slobodzian Jakub
 
 
Grill Josef
Dusil Petr
 
 
-9-9-6  0301
2.Postelt Vladimír
Blecha David
 
 
Knobloch Pavel
Kroupa Milan
 
 
59-3-9-92302
3.Kaňka Luděk ml.Grill Josef-11-7-6  0303
4.Slobodzian JakubDusil Petr-1311-59113213
5.Postelt VladimírKnobloch Pavel-119-14663223
6.Blecha DavidKroupa Milan11211  3033
7.Slobodzian JakubGrill Josef987  3043
8.Postelt VladimírDusil Petr-3-9-3  0344
9.Blecha DavidKnobloch Pavel198  3054
10.Kaňka Luděk ml.Kroupa Milan-48-73-92355
11.Malý PetrGrill Josef35-89 3165
12.Blecha DavidDusil Petr10-10-81-102366
13.Kaňka Luděk ml.Knobloch Pavel810-86 3176
14.Slobodzian JakubKroupa Milan4-5-97103286
15.Blecha DavidGrill Josef373  3096
16.Kaňka Luděk ml.Dusil Petr-59157 31106
17.Slobodzian JakubKnobloch Pavel-9-1381-1123107
18.Malý PetrKroupa Milan-87-7-5 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kaňka Luděk ml.22Grill Josef13
Slobodzian Jakub31Dusil Petr22
Postelt Vladimír11Knobloch Pavel13
Blecha David31Kroupa Milan22
Malý Petr11   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nádražní 263, 277 01 Dolní Beřkovice, 200 metrů od kruhového objezdu směr nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:34Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:24691:599Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Miroslav
Danaj Tomáš
 
 
Třešňák Josef
Hendrych Roman
 
 
7-1048 3110
2.Hrdý Radek
Točík Radek
 
 
Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
7-9-11993220
3.Hrdý MiroslavEliška Roman-56-8-4 1321
4.Točík RadekTřešňák Josef-9-83-3 1322
5.Hrdý RadekHájek Zdeněk911-85 3132
6.Danaj TomášHendrych Roman2114  3042
7.Točík RadekEliška Roman8-97-7-72343
8.Hrdý RadekTřešňák Josef938  3053
9.Danaj TomášHájek Zdeněk1077  3063
10.Hrdý MiroslavStejskal Tomáš446  3073
11.Hrdý RadekEliška Roman-5-311-6 1374
12.Danaj TomášTřešňák Josef9-96-1073284
13.Hrdý MiroslavHájek Zdeněk7108  3094
14.Točík RadekStejskal Tomáš108-147 31104
15.Danaj TomášEliška Roman9316  30114
16.Hrdý MiroslavTřešňák Josef-9-9-12  03115
17.Točík RadekHájek Zdeněk994  30125
18.Hrdý RadekStejskal Tomáš-127-46632135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrdý Miroslav22Eliška Roman31
Točík Radek22Třešňák Josef22
Hrdý Radek31Hájek Zdeněk04
Danaj Tomáš40Hendrych Roman01
   Stejskal Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Čelákovice, Masarykova 585Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:23672:565TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dražinovský Tomáš
Dvořák Petr
 
 
Lhoták Lubor
Procházka Roman
 
 
89-78 3110
2.Bodlák Jan
Mlejnek Jiří
 
 
Doležal Martin
Kloz Daniel
 
 
8-6109 3120
3.Bodlák JanDoležal Martin-10-9-8  0321
4.Mlejnek JiříProcházka Roman1095  3031
5.Dvořák PetrKloz Daniel10911  3041
6.Dražinovský TomášLhoták Lubor6810  3051
7.Mlejnek JiříDoležal Martin-11-94-9 1352
8.Dvořák PetrProcházka Roman-6428 3162
9.Dražinovský TomášKloz Daniel21212  3072
10.Bodlák JanLhoták Lubor98-6-10-62373
11.Dvořák PetrDoležal Martin-9333 3183
12.Dražinovský TomášProcházka Roman795  3093
13.Bodlák JanKloz Daniel-118-3-4 1394
14.Mlejnek JiříLhoták Lubor8-9-5121032104
15.Dražinovský TomášDoležal Martin8106  30114
16.Bodlák JanProcházka Roman11-7-89332124
17.Mlejnek JiříKloz Daniel-9-9-9  03125
18.Dvořák PetrLhoták LuborWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bodlák Jan13Doležal Martin22
Mlejnek Jiří22Procházka Roman04
Dvořák Petr30Kloz Daniel22
Dražinovský Tomáš40Lhoták Lubor12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LibčiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34700:669TJ Sokol Libčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Dalibor
Richter Vojtěch
 
 
Slunéčko Radek
Vilhelm Oldřich
 
 
77-4-4-92301
2.Slaměník Richard
Richter Jaroslav ml.
 
 
Hataš Martin
Ondráček Evžen
 
 
6-48-373211
3.Slaměník RichardVilhelm Oldřich-8-88-17 1312
4.Richter VojtěchSlunéčko Radek348  3022
5.Šulc DaliborHataš Martin8-98-8103232
6.Richter Jaroslav ml.Ondráček Evžen-83-4-6 1333
7.Richter VojtěchVilhelm Oldřich9-11910 3143
8.Šulc DaliborSlunéčko Radek-84-9253253
9.Richter Jaroslav ml.Hataš Martin-11856 3163
10.Slaměník RichardOndráček Evžen-9-9-8  0364
11.Šulc DaliborVilhelm Oldřich-87-7-13 1365
12.Richter Jaroslav ml.Slunéčko Radek109-77 3175
13.Slaměník RichardHataš Martin39-18 3185
14.Richter VojtěchOndráček Evžen979  3095
15.Richter Jaroslav ml.Vilhelm Oldřich6-7-4-3 1396
16.Slaměník RichardSlunéčko Radek4-5-1010-62397
17.Richter VojtěchHataš Martin-1154-11-62398
18.Šulc DaliborOndráček Evžen598  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slaměník Richard13Vilhelm Oldřich31
Richter Vojtěch31Slunéčko Radek13
Šulc Dalibor31Hataš Martin13
Richter Jaroslav ml.22Ondráček Evžen22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kladno DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Poděbradova 3214/3215, 272 01 Kladno, Kryt CO, Poděbradova ulice, mezi čp. 3214 a 3125Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:41678:708TJ Sokol Krchleby B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Ladislav
Jedlička Stanislav
 
 
Král Jindřich
Havel Martin
 
 
8-9-76-102301
2.Lážnovský Jiří
Pachman Tomáš
 
 
Špitálský Ladislav
Jaroň Daniel
 
 
-966-9-62302
3.Šulc LadislavJaroň Daniel810-4-3-52303
4.Jedlička StanislavKrál Jindřich108-76 3113
5.Pachman Tomᚊpitálský Ladislav-12-5-10  0314
6.Lážnovský JiříHavel Martin948  3024
7.Jedlička StanislavJaroň Daniel-37-910-92325
8.Pachman TomášKrál Jindřich-7-4-6  0326
9.Lážnovský JiříŠpitálský Ladislav-12-9-13  0327
10.Šulc LadislavHavel Martin9-6-58-102328
11.Pachman TomášJaroň Daniel10-7-4-4 1329
12.Lážnovský JiříKrál Jindřich58-94 3139
13.Šulc LadislavŠpitálský Ladislav-646-5103249
14.Jedlička StanislavHavel Martin885  3059
15.Lážnovský JiříJaroň Daniel76-6-873269
16.Šulc LadislavKrál Jindřich-646-573279
17.Jedlička StanislavŠpitálský Ladislav34-5-3-823710
18.Pachman TomášHavel Martin-10-68-7 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šulc Ladislav22Jaroň Daniel31
Jedlička Stanislav22Král Jindřich13
Pachman Tomáš04Špitálský Ladislav31
Lážnovský Jiří31Havel Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Sokol Všetaty, T.G.Masaryka 342, 27716 Všetaty, na hlavní třídě naproti parkuRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:14Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:45532:605TJ AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kočiš Ludovít
Růžička Zdeněk
 
 
Pácha Robin
Niems Dušan
 
 
6-7-10-6 1301
2.Bíba Jaroslav
Primáč Vojtěch
 
 
Kouřil Lubomír
Školník Luboš
 
 
-8-810-4 1302
3.Urban MilanNiems Dušan-77-5-9 1303
4.Kočiš LudovítPácha Robin-9-79-8 1304
5.Primáč VojtěchKouřil Lubomír-7-6-1  0305
6.Bíba JaroslavŠkolník Luboš958  3015
7.Kočiš LudovítNiems Dušan-8-7-9  0316
8.Primáč VojtěchPácha Robin-5-7-8  0317
9.Bíba JaroslavKouřil Lubomír-8-10-8  0318
10.Urban MilanŠkolník Luboš-7-8-11  0319
11.Němeček JakubNiems Dušan-6-77-5 13110
12.Bíba JaroslavPácha Robin-4-79-6 13111
13.Urban MilanKouřil Lubomír7-7-5-10 13112
14.Kočiš LudovítŠkolník LubošWO    30212
15.Bíba JaroslavNiems Dušan-62-4-5 13213
16.Urban MilanPácha Robin7-67-12-923214
17.Kočiš LudovítKouřil Lubomír-5-39-6 13215
18.Němeček JakubŠkolník LubošWO    30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Urban Milan04Niems Dušan40
Kočiš Ludovít03Pácha Robin40
Primáč Vojtěch02Kouřil Lubomír40
Bíba Jaroslav13Školník Luboš11
Němeček Jakub01   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AŠ Mladá Boleslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu, Městský stadion Mladá Boleslav, Plechová halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:28632:602TJ AŠ Mladá Boleslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Lubomír
Školník Luboš
 
 
Slobodzian Jakub
Blecha David
 
 
676  3010
2.Pácha Robin
Niems Dušan
 
 
Malý Petr
Postelt Vladimír
 
 
-5-48483220
3.Niems DušanMalý Petr-13-1-5  0321
4.Pácha RobinPostelt Vladimír78-58 3131
5.Školník LubošSlobodzian Jakub-83-4683241
6.Kouřil LubomírBlecha David84-12-3-52342
7.Pácha RobinMalý Petr-139118 3152
8.Školník LubošPostelt Vladimír8-469 3162
9.Kouřil LubomírSlobodzian Jakub8-5-6-11 1363
10.Niems DušanBlecha David-7-83753273
11.Školník LubošMalý Petr8-2-7-8 1374
12.Kouřil LubomírPostelt Vladimír989  3084
13.Niems DušanSlobodzian Jakub10-634 3194
14.Pácha RobinBlecha David10610  30104
15.Kouřil LubomírMalý Petr10-7-78-823105
16.Niems DušanPostelt Vladimír786  30115
17.Pácha RobinSlobodzian JakubWO    30125
18.Školník LubošBlecha DavidWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Niems Dušan31Malý Petr31
Pácha Robin30Postelt Vladimír04
Školník Luboš21Slobodzian Jakub12
Kouřil Lubomír13Blecha David12
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice - MlékojedyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:40569:663Sokol Dolní Beřkovice - Mlékojedy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Jindřich
Táborský Štěpán
 
 
Hrdý Radek
Halama Jiří
 
 
-2-10-8  0301
2.Špitálský Ladislav
Jaroň Daniel
 
 
Danaj Tomáš
Hrdý Miroslav
 
 
-4-10-9  0302
3.Jaroň DanielDanaj Tomáš-810-6-2 1303
4.Špitálský LadislavHrdý Radek6-7-11-2 1304
5.Táborský ŠtěpánHalama Jiří9109  3014
6.Král JindřichHrdý Miroslav10-69-883224
7.Špitálský LadislavDanaj Tomáš-5-4-4  0325
8.Táborský ŠtěpánHrdý Radek-5-137983235
9.Král JindřichHalama Jiří107-10-573245
10.Jaroň DanielHrdý Miroslav-8-11-4  0346
11.Táborský ŠtěpánDanaj Tomáš-9-3-6  0347
12.Král JindřichHrdý Radek-2-3-8  0348
13.Jaroň DanielHalama Jiří109-9-623258
14.Špitálský LadislavHrdý Miroslav-12385 3168
15.Král JindřichDanaj Tomáš-37-7-10 1369
16.Jaroň DanielHrdý Radek1067  3079
17.Špitálský LadislavHalama Jiří5-10106 3189
18.Táborský ŠtěpánHrdý Miroslav-2-5-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jaroň Daniel22Danaj Tomáš40
Špitálský Ladislav22Hrdý Radek22
Táborský Štěpán22Halama Jiří04
Král Jindřich22Hrdý Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:38622:661nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slunéčko Radek
Vilhelm Oldřich
 
 
Šulc Ladislav
Pachman Tomáš
 
 
-99611 3110
2.Hataš Martin
Ondráček Evžen
 
 
Lážnovský Jiří
Mencl Jiří
 
 
-9-7-3  0311
3.Slunéčko RadekMencl Jiří876  3021
4.Hataš MartinLážnovský Jiří-5-2-8  0322
5.Ondráček EvženŠulc Ladislav-7-12-14  0323
6.Vilhelm OldřichPachman Tomáš-78-6943233
7.Hataš MartinMencl Jiří7-10-5-4 1334
8.Ondráček EvženLážnovský Jiří-4-10-13  0335
9.Vilhelm OldřichŠulc Ladislav-9674 3145
10.Slunéčko RadekPachman Tomáš-6-8-7  0346
11.Ondráček EvženMencl Jiří-5-5-5  0347
12.Vilhelm OldřichLážnovský Jiří-910-12963257
13.Slunéčko RadekŠulc Ladislav7-99-7-112358
14.Hataš MartinPachman Tomáš-10-359113268
15.Vilhelm OldřichMencl Jiří-10-9-3  0369
16.Slunéčko RadekLážnovský Jiří85-4-673279
17.Hataš MartinŠulc Ladislav1011-113 3189
18.Ondráček EvženPachman Tomáš954  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slunéčko Radek22Mencl Jiří31
Hataš Martin22Lážnovský Jiří22
Ondráček Evžen13Šulc Ladislav22
Vilhelm Oldřich31Pachman Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:16699:547TJ Sokol Velký Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Roman
Laštovička Jiří
 
 
Němeček Jakub
Primáč Vojtěch
 
 
876  3010
2.Doležal Martin
Kloz Daniel
 
 
Kočiš Ludovít
Urban Milan
 
 
68-1013 3120
3.Laštovička JiříKočiš Ludovít-75-5-7 1321
4.Procházka RomanUrban Milan-1115-99-82322
5.Doležal MartinNěmeček Jakub51011  3032
6.Kloz DanielPrimáč Vojtěch667  3042
7.Procházka RomanKočiš Ludovít597  3052
8.Doležal MartinUrban Milan-897-993262
9.Kloz DanielNěmeček Jakub547  3072
10.Laštovička JiříPrimáč Vojtěch8910  3082
11.Doležal MartinKočiš Ludovít1069  3092
12.Kloz DanielUrban Milan9106  30102
13.Laštovička JiříNěmeček Jakub586  30112
14.Procházka RomanPrimáč Vojtěch-7556 31122
15.Kloz DanielKočiš Ludovít-8-849832132
16.Laštovička JiříUrban Milan5-512-10-1023133
17.Procházka RomanNěmeček Jakub14-83 31143
18.Doležal MartinPrimáč Vojtěch789  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Laštovička Jiří22Kočiš Ludovít13
Procházka Roman31Urban Milan22
Doležal Martin40Němeček Jakub04
Kloz Daniel40Primáč Vojtěch04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Čelákovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:47561:696TJ Spartak Čelákovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Tomáš
Žežule Ondřej
 
 
Dvořák Petr
Dražinovský Tomáš
 
 
812-8-6-52301
2.Eliška Roman
Hájek Zdeněk
 
 
Bodlák Jan
Mlejnek Jiří
 
 
-9129 3111
3.Žežule OndřejDvořák Petr-4-9-2  0312
4.Stejskal TomášDražinovský Tomáš-8-4-10  0313
5.Eliška RomanMlejnek Jiří55-118 3123
6.Hájek ZdeněkBodlák Jan-8-104-9 1324
7.Stejskal TomášDvořák Petr-0-6-8  0325
8.Eliška RomanDražinovský Tomáš-512-11-7 1326
9.Hájek ZdeněkMlejnek Jiří76-9-0-92327
10.Žežule OndřejBodlák Jan-379-653237
11.Eliška RomanDvořák Petr-8-14-6  0338
12.Hájek ZdeněkDražinovský Tomáš-69-65-82339
13.Žežule OndřejMlejnek Jiří-3-68-7 13310
14.Stejskal TomášBodlák Jan-6899 31410
15.Hájek ZdeněkDvořák Petr-4-6-8  03411
16.Žežule OndřejDražinovský Tomáš-10-8-7  03412
17.