Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Dělnického domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:40522:638TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrabal Radek
Škrabal Jaroslav
 
 
Lískovec Jindřich
Lesák Jakub
 
 
88-8-13-92301
2.Ječmen Jaroslav
Ondráček Oldřich
 
 
Linhart František ml.
Janda Jaromír
 
 
-7-6-6  0302
3.Ječmen JaroslavLinhart František ml.-7-8-4  0303
4.Ondráček OldřichJanda Jaromír-3-6-9  0304
5.Škrabal JaroslavLískovec Jindřich-13-75-7 1305
6.Škrabal RadekLesák Jakub7128  3015
7.Ondráček OldřichLinhart František ml.-4-5-9  0316
8.Škrabal JaroslavJanda Jaromír8-986 3126
9.Škrabal RadekLískovec Jindřich889  3036
10.Ječmen JaroslavLesák Jakub9-7-126-62337
11.Škrabal JaroslavLinhart František ml.-8-7-11  0338
12.Škrabal RadekJanda Jaromír-7-9-13  0339
13.Ječmen JaroslavLískovec Jindřich-8-3-6  03310
14.Ondráček OldřichLesák Jakub5109  30410
15.Škrabal RadekLinhart František ml.WO    03411
16.Ječmen JaroslavJanda Jaromír9-105-7532511
17.Ondráček OldřichLískovec Jindřich119-97 31611
18.Škrabal JaroslavLesák JakubWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ječmen Jaroslav13Linhart František ml.30
Ondráček Oldřich22Janda Jaromír22
Škrabal Jaroslav12Lískovec Jindřich22
Škrabal Radek21Lesák Jakub12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:36584:589TJ Slavoj Obecnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haník Josef
Drábek Martin
 
 
Petráň Zdeněk
Herink Jan
 
 
10-8-911-82301
2.Michal Radek
Petrovic Pavel
 
 
Steiner Petr
Lukeš Tomáš
 
 
-6-8-8  0302
3.Michal RadekPetráň Zdeněk-7-6-9  0303
4.Petrovic PavelSteiner Petr-10-799-92304
5.Drábek MartinLukeš Tomáš48-58 3114
6.Haník JosefHerink Jan-7-9-4  0315
7.Petrovic PavelPetráň Zdeněk107-9-5-92316
8.Drábek MartinSteiner Petr866  3026
9.Haník JosefLukeš Tomáš934  3036
10.Michal RadekHerink Jan6-7-9-2 1337
11.Drábek MartinPetráň Zdeněk885  3047
12.Haník JosefSteiner Petr41-913 3157
13.Michal RadekLukeš Tomáš7-5-77-62358
14.Petrovic PavelHerink Jan-9-8-8  0359
15.Haník JosefPetráň Zdeněk76-76 3169
16.Michal RadekSteiner Petr-8-7-11  03610
17.Petrovic PavelLukeš TomášWO    03611
18.Drábek MartinHerink JanWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Michal Radek04Petráň Zdeněk22
Petrovic Pavel03Steiner Petr22
Drábek Martin30Lukeš Tomáš12
Haník Josef31Herink Jan30
WO11WO11
t.z.u. 20°C t.k.u. 21°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:28698:607TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Martin
Hejda Václav ml.
 
 
Müller Jiří
Svoboda Jaromír
 
 
-74-105-102301
2.Drož Jan
Stehlík Jan ml.
 
 
Kunc Petr
Kunc Jaroslav
 
 
-7-48673211
3.Gruber MartinSvoboda Jaromír499  3021
4.Drož JanKunc Jaroslav7118  3031
5.Stehlík Jan ml.Müller Jiří5-92-863241
6.Hejda Václav ml.Kunc Petr-6-9-3  0342
7.Drož JanSvoboda Jaromír984  3052
8.Stehlík Jan ml.Kunc Jaroslav9-62-7-82353
9.Hejda Václav ml.Müller Jiří876  3063
10.Gruber MartinKunc Petr69-129 3173
11.Stehlík Jan ml.Svoboda Jaromír655  3083
12.Hejda Václav ml.Kunc Jaroslav6-8-69-122384
13.Gruber MartinMüller Jiří766  3094
14.Lev DanielKunc Petr-8-9-4  0395
15.Hejda Václav ml.Svoboda Jaromír-7143-3932105
16.Gruber MartinKunc Jaroslav-726-5132115
17.Lev DanielMüller Jiří7-6-98-923116
18.Stehlík Jan ml.Kunc Petr-8968 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gruber Martin40Svoboda Jaromír04
Drož Jan20Kunc Jaroslav22
Stehlík Jan ml.31Müller Jiří13
Hejda Václav ml.22Kunc Petr22
Lev Daniel02   
teplota na začátku 20 na konci 21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Voznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:26686:613T. J. Sokol Králův Dvůr B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohdan Luděk
Vrecion Jiří
 
 
Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
-4-111010-112301
2.Včelička Lubomír
Křikava Richard
 
 
Čížková Sylva
Pilecký Jiří
 
 
-7440 3111
3.Šrámek DavidChmelař Miroslav-7-9-7  0312
4.Křikava RichardSelucký David8-9-9853222
5.Vrecion JiříPilecký Jiří-11-107893232
6.Bohdan LuděkČížková Sylva1744  3042
7.Křikava RichardChmelař Miroslav812-910 3152
8.Vrecion JiříSelucký David8-6-612-42353
9.Bohdan LuděkPilecký Jiří7-1168 3163
10.Šrámek DavidČížková Sylva88-96 3173
11.Vrecion JiříChmelař Miroslav68-89 3183
12.Bohdan LuděkSelucký David1-994 3193
13.Šrámek DavidPilecký Jiří97-37 31103
14.Křikava RichardČížková Sylva7109  30113
15.Bohdan LuděkChmelař MiroslavWO    03114
16.Šrámek DavidSelucký David1055  30124
17.Křikava RichardPilecký Jiří545  30134
18.Vrecion JiříČížková Sylva7-8-8-7 13135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šrámek David31Chmelař Miroslav12
Křikava Richard40Selucký David13
Vrecion Jiří22Pilecký Jiří04
Bohdan Luděk30Čížková Sylva13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30624:604TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
Macháček Pavel st.
Kilian Vít
 
 
7-6-3443210
2.Červenka Miroslav
Bláha Hynek
 
 
Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 
-6-6-8  0311
3.Čepelák Vladimír ml.Stacho Libor-3-7-3  0312
4.Červenka MiroslavDrbohlav Marek-8-6-1  0313
5.Jirouch TomášKilian Vít957  3023
6.Koros PavelMacháček Pavel st.5710  3033
7.Červenka MiroslavStacho Libor-9-108-8 1334
8.Jirouch TomášDrbohlav Marek-67107 3144
9.Koros PavelKilian Vít7105  3054
10.Čepelák Vladimír ml.Macháček Pavel st.787  3064
11.Jirouch TomášStacho Libor8-855 3174
12.Koros PavelDrbohlav Marek8-979 3184
13.Bláha HynekKilian Vít-107-8-8 1385
14.Červenka MiroslavMacháček Pavel st.-87-87-82386
15.Koros PavelStacho Libor8-3710 3196
16.Bláha HynekDrbohlav Marek-9-79-11 1397
17.Červenka MiroslavKilian Vít-79-711-102398
18.Jirouch TomášMacháček Pavel st.846  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čepelák Vladimír ml.11Stacho Libor22
Červenka Miroslav04Drbohlav Marek22
Jirouch Tomáš40Kilian Vít22
Koros Pavel40Macháček Pavel st.13
Bláha Hynek02   
Teplota začátek : 17°C konec : 17°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OlešnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidový dům ZaječovRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:38682:680ST Benešov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalka Josef
Kopp Jan
 
 
Hrazdíra Jiří
Povolný Aleš
 
 
-89-6563210
2.Lysák Stanislav
Herman Miloš
 
 
Dohnal Jaroslav
Košař Pavel
 
 
6-10-9-11 1311
3.Skalka JosefDohnal Jaroslav-98-7-10 1312
4.Herman MilošPovolný Aleš6-98-12-72313
5.Kopp JanHrazdíra Jiří1187  3023
6.Lysák StanislavKošař Pavel-33-74-42324
7.Herman MilošDohnal Jaroslav-6-10-7  0325
8.Kopp JanPovolný Aleš1488  3035
9.Lysák StanislavHrazdíra Jiří7-898 3145
10.Skalka JosefKošař Pavel647  3055
11.Kopp JanDohnal Jaroslav-7-4-4  0356
12.Lysák StanislavPovolný Aleš9-5-6853266
13.Skalka JosefHrazdíra Jiří-758-12-62367
14.Herman MilošKošař Pavel576  3077
15.Lysák StanislavDohnal Jaroslav-98-5-5 1378
16.Skalka JosefPovolný Aleš-99-8-9 1379
17.Herman MilošHrazdíra Jiří-87-77-923710
18.Kopp JanKošař Pavel-109-95-823711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skalka Josef13Dohnal Jaroslav40
Herman Miloš13Povolný Aleš22
Kopp Jan22Hrazdíra Jiří22
Lysák Stanislav22Košař Pavel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS