Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:03Konec
utkání
19:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33624:632nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrazdíra Jiří
Zvolský Miroslav
 
 
Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 
75-58 3110
2.Dohnal Jaroslav
Povolný Aleš
 
 
Selement Jaroslav
Macháček Pavel st.
 
 
7-74-543220
3.Hrazdíra JiříStacho Libor-5668 3130
4.Povolný AlešDrbohlav Marek-59-109-92331
5.Dohnal JaroslavMacháček Pavel st.889  3041
6.Zvolský MiroslavSelement Jaroslav-810-7-5 1342
7.Povolný AlešStacho Libor-81079 3152
8.Dohnal JaroslavDrbohlav Marek7106  3062
9.Zvolský MiroslavMacháček Pavel st.555  3072
10.Hrazdíra JiříSelement Jaroslav-46-87-82373
11.Dohnal JaroslavStacho Libor5810  3083
12.Zvolský MiroslavDrbohlav Marek-9-99-3 1384
13.Hrazdíra JiříMacháček Pavel st.-3-3-8  0385
14.Povolný AlešSelement Jaroslav-8-5-10  0386
15.Zvolský MiroslavStacho Libor10-87-6-62387
16.Hrazdíra JiříDrbohlav Marek-2-4-5  0388
17.Povolný AlešMacháček Pavel st.-74-1012-52389
18.Dohnal JaroslavSelement Jaroslav-4646 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrazdíra Jiří13Stacho Libor13
Povolný Aleš13Drbohlav Marek31
Dohnal Jaroslav40Macháček Pavel st.22
Zvolský Miroslav13Selement Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Voznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Praktická DobříšRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:31665:638TJ Sokol Voznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hušek Antonín
Pilecký Jiří
 
 
Kunc Petr
Kunc Jaroslav
 
 
996  3010
2.Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
Svoboda Jaromír
Müller Jiří
 
 
-46-7-11 1311
3.Chmelař MiroslavSvoboda Jaromír810-88 3121
4.Selucký DavidKunc Jaroslav-81173 3131
5.Hušek AntonínMüller Jiří547  3041
6.Pilecký JiříKunc Petr-109-7-7 1342
7.Selucký DavidSvoboda Jaromír5-11-7-6 1343
8.Hušek AntonínKunc Jaroslav-124111 3153
9.Pilecký JiříMüller Jiří-748-11-82354
10.Chmelař MiroslavKunc Petr6-7-91573264
11.Hušek AntonínSvoboda Jaromír998  3074
12.Pilecký JiříKunc Jaroslav9-59-583284
13.Chmelař MiroslavMüller Jiří10-82-573294
14.Selucký DavidKunc Petr-4-9-2  0395
15.Pilecký JiříSvoboda Jaromír-4-998-132396
16.Chmelař MiroslavKunc Jaroslav-9539 31106
17.Selucký DavidMüller Jiří177  30116
18.Hušek AntonínKunc PetrWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chmelař Miroslav40Svoboda Jaromír22
Selucký David22Kunc Jaroslav04
Hušek Antonín30Müller Jiří13
Pilecký Jiří13Kunc Petr21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Dělnického domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:43417:596SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vinš Karel
Moravec Patrik
 
 
Petrovic Pavel
Michal Radek
 
 
-58-8-8 1301
2.Škrabal Radek
Škrabal Jaroslav
 
 
Haník Josef
Soused Milan
 
 
-8-6-10  0302
3.Moravec PatrikHaník Josef-7-7-11  0303
4.Vinš KarelPetrovic Pavel-5-56-7 1304
5.Škrabal RadekSoused Milan1094  3014
6.Škrabal JaroslavMichal Radek-9-7-10  0315
7.Vinš KarelHaník Josef12-2-6-5 1316
8.Škrabal RadekPetrovic Pavel-8-9-10  0317
9.Škrabal JaroslavSoused Milan-8-9-5  0318
10.Moravec PatrikMichal Radek10-9-89-102319
11.Škrabal RadekHaník Josef-1-4-9  03110
12.Škrabal JaroslavPetrovic PavelWO    03111
13.Moravec PatrikSoused Milan9-538 31211
14.Vinš KarelSuchopár Miroslav1379  30311
15.Škrabal JaroslavHaník JosefWO    03312
16.Moravec PatrikPetrovic PavelWO    30412
17.Vinš KarelSoused MilanWO    03413
18.Škrabal RadekSuchopár MiroslavWO    03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Patrik12Haník Josef30
Vinš Karel12Petrovic Pavel20
Škrabal Radek12Soused Milan12
Škrabal Jaroslav02Michal Radek20
   Suchopár Miroslav01
WO14WO41



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlícíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:17612:401TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Martin
Drož Jan
 
 
Bohdan Luděk
Richterová Eva
 
 
489  3010
2.Lev Daniel
Stehlík Jan ml.
 
 
Včelička Lubomír
Křikava Richard
 
 
-6-89583220
3.Gruber MartinŠrámek David-81055 3130
4.Drož JanBohdan Luděk698  3040
5.Stehlík Jan ml.Včelička Lubomír-75-5-5 1341
6.Lev DanielKřikava Richard6-5-57-92342
7.Drož JanŠrámek David296  3052
8.Stehlík Jan ml.Bohdan Luděk7116  3062
9.Lev DanielVčelička Lubomír-7-9-4  0363
10.Gruber MartinKřikava Richard1043  3073
11.Stehlík Jan ml.Šrámek David82-94 3183
12.Lev DanielBohdan Luděk-7-2-9  0384
13.Gruber MartinVčelička Lubomír124-58 3194
14.Drož JanKřikava Richard365  30104
15.Lev DanielŠrámek DavidWO    30114
16.Gruber MartinBohdan LuděkWO    30124
17.Drož JanVčelička LubomírWO    30134
18.Stehlík Jan ml.Křikava RichardWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gruber Martin30Šrámek David03
Drož Jan30Bohdan Luděk12
Stehlík Jan ml.21Včelička Lubomír21
Lev Daniel03Křikava Richard12
WO40WO04
tepota na začátku 20 na koci 21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OlešnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:09Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:35586:599nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Nykl Zdeněk
 
 
Kopp Jan
Skalka Josef
 
 
-11-7-7  0301
2.Červenka Miroslav
Čepelák Vladimír ml.
 
 
Lysák Stanislav
Herman Miloš
 
 
9-9-8-6 1302
3.Červenka MiroslavSkalka Josef-5-76-6 1303
4.Čepelák Vladimír ml.Lysák Stanislav-12-9-4  0304
5.Koros PavelKopp Jan1298  3014
6.Jirouch TomášHerman Miloš389  3024
7.Čepelák Vladimír ml.Skalka Josef-1-6-6  0325
8.Koros PavelLysák Stanislav363  3035
9.Jirouch TomášKopp Jan366  3045
10.Červenka MiroslavHerman Miloš-3-6-9  0346
11.Koros PavelSkalka Josef-947-843256
12.Jirouch TomášLysák Stanislav27-910 3166
13.Červenka MiroslavKopp Jan-494-883276
14.Čepelák Vladimír ml.Herman Miloš-776-10-52377
15.Jirouch TomášSkalka Josef-10798 3187
16.Červenka MiroslavLysák Stanislav-37-36103297
17.Nykl ZdeněkKopp Jan-5-3-10  0398
18.Koros PavelHerman Miloš-7-9-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Červenka Miroslav22Skalka Josef22
Čepelák Vladimír ml.03Lysák Stanislav13
Koros Pavel31Kopp Jan13
Jirouch Tomáš40Herman Miloš31
Nykl Zdeněk01   
Teplota Začátek: 17°C Konec: 17,5°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:39669:657TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Tomáš
Král Pavel
 
 
Šíp Martin
Janda Jaromír
 
 
-8-88-7 1301
2.Petráň Zdeněk
Herink Jan
 
 
Linhart František ml.
Lesák Jakub
 
 
-9-77-8 1302
3.Král PavelLinhart František ml.-9-7-4  0303
4.Petráň ZdeněkJanda Jaromír21012  3013
5.Lukeš TomášLesák Jakub-9878 3123
6.Herink JanŠíp Martin768  3033
7.Petráň ZdeněkLinhart František ml.-94-7-9 1334
8.Lukeš TomášJanda Jaromír-10-6-2  0335
9.Herink JanLesák Jakub9911  3045
10.Král PavelŠíp Martin-8-5-10  0346
11.Lukeš TomášLinhart František ml.7-15-11-92347
12.Herink JanJanda Jaromír2-1616-6-132348
13.Král PavelLesák Jakub-514-9-15 1349
14.Petráň ZdeněkŠíp Martin8-94-1373259
15.Herink JanLinhart František ml.-7-7-10  03510
16.Král PavelJanda Jaromír-9102-3-523511
17.Petráň ZdeněkLesák Jakub-9-1262-923512
18.Lukeš Tomᚊíp MartinWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Král Pavel04Linhart František ml.40
Petráň Zdeněk22Janda Jaromír31
Lukeš Tomáš12Lesák Jakub22
Herink Jan22Šíp Martin12
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS