Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28642:565TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drož Jan
Gruber Martin
 
 
Bláha Hynek
Čepelák Vladimír ml.
 
 
47-85 3110
2.Stehlík Jan ml.
Sklenář Tomáš
 
 
Jirouch Tomáš
Růžička Josef
 
 
-98-6-8 1311
3.Gruber MartinRůžička Josef955  3021
4.Drož JanJirouch Tomáš-8-1137-62322
5.Sklenář TomášBláha Hynek-49-7-8 1323
6.Stehlík Jan ml.Čepelák Vladimír ml.855  3033
7.Drož JanRůžička Josef7-98-993243
8.Sklenář TomášJirouch Tomáš-5-6-4  0344
9.Stehlík Jan ml.Bláha Hynek4124  3054
10.Gruber MartinČepelák Vladimír ml.847  3064
11.Sklenář TomášRůžička Josef-8-9-7  0365
12.Stehlík Jan ml.Jirouch Tomáš-83-9-9 1366
13.Gruber MartinBláha Hynek465  3076
14.Drož JanČepelák Vladimír ml.847  3086
15.Stehlík Jan ml.Růžička Josef19-7-7-11 1387
16.Gruber MartinJirouch Tomáš6-8-7-10 1388
17.Drož JanBláha Hynek777  3098
18.Sklenář TomášČepelák Vladimír ml.9-1475 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gruber Martin31Růžička Josef22
Drož Jan31Jirouch Tomáš40
Sklenář Tomáš13Bláha Hynek13
Stehlík Jan ml.22Čepelák Vladimír ml.04
teplota na začátku utkání 19 teplota na konci utkání 20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p.B., Dobříšká 52, 252 10 MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26614:559TJ Sokol Mníšek pod Brdy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Selement Jaroslav
Taller Filip
 
 
Hrazdíra Jiří
Dohnal Jaroslav
 
 
-8-10-8  0301
2.Drbohlav Marek
Stacho Libor
 
 
Nádvorník Štěpán
Povolný Aleš
 
 
106-91 3111
3.Macháček Pavel st.Dohnal Jaroslav-6-1-6  0312
4.Taller FilipNádvorník Štěpán-10584 3122
5.Selement JaroslavPovolný Aleš865  3032
6.Drbohlav MarekHrazdíra Jiří6107  3042
7.Taller FilipDohnal Jaroslav10910  3052
8.Selement JaroslavNádvorník Štěpán3-10910 3162
9.Drbohlav MarekPovolný Aleš10-8-97-102363
10.Stacho LiborHrazdíra Jiří8-119-3-82364
11.Selement JaroslavDohnal Jaroslav7-13-12-10 1365
12.Drbohlav MarekNádvorník Štěpán9610  3075
13.Stacho LiborPovolný Aleš-7-9-5  0376
14.Taller FilipHrazdíra Jiří7-10-11633286
15.Drbohlav MarekDohnal Jaroslav107-13-883296
16.Stacho LiborNádvorník Štěpán46-68 31106
17.Taller FilipPovolný Aleš5-463 31  
18.Selement JaroslavHrazdíra Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macháček Pavel st.01Dohnal Jaroslav22
Taller Filip30Nádvorník Štěpán04
Selement Jaroslav21Povolný Aleš21
Drbohlav Marek31Hrazdíra Jiří12
Stacho Libor12   
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 1/1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Voznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 04. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12461:366TJ Sokol Žebrák

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Jiří
Svoboda Jaromír
 
 
Selucký David
Pilecký Jiří
 
 
9117  3010
2.Kunc Petr
Kunc Jaroslav
 
 
Soukup Michal
Hovorka Karel
 
 
577  3020
3.Svoboda JaromírSelucký David1288  3030
4.Müller JiříPilecký Jiří8-6-9673240
5.Kunc PetrSoukup Michal-10132 3150
6.Kunc JaroslavHovorka Karel496  3060
7.Müller JiříSelucký David-68-8-6 1361
8.Kunc PetrPilecký Jiří1028  3071
9.Kunc JaroslavSoukup Michal10-84-6-72372
10.Svoboda JaromírHovorka Karel1183  3082
11.Kunc PetrSelucký David-26128 3192
12.Kunc JaroslavPilecký Jiří-1186-7732102
13.Svoboda JaromírSoukup Michal         
14.Müller JiříHovorka Karel         
15.Kunc JaroslavSelucký David         
16.Svoboda JaromírPilecký Jiří         
17.Müller JiříSoukup Michal         
18.Kunc PetrHovorka Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Jaromír20Selucký David12
Müller Jiří11Pilecký Jiří03
Kunc Petr30Soukup Michal11
Kunc Jaroslav21Hovorka Karel02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS