Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:28659:633TJ Slavoj Obecnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Tomáš
Steiner Petr
 
 
Hrazdíra Jiří
Dohnal Jaroslav
 
 
-10-9-1  0301
2.Petráň Zdeněk
Herink Jan
 
 
Srb Pavel
Nádvorník Štěpán
 
 
-107713 3111
3.Lukeš TomášDohnal Jaroslav-5-789-52312
4.Steiner PetrNádvorník Štěpán1134  3022
5.Herink JanHrazdíra Jiří9127  3032
6.Petráň ZdeněkSrb Pavel10-5-10-10 1333
7.Steiner PetrDohnal Jaroslav-7-61110-42334
8.Herink JanNádvorník Štěpán1047  3044
9.Petráň ZdeněkHrazdíra Jiří-998-983254
10.Lukeš TomášSrb Pavel6-7-82-122355
11.Herink JanDohnal Jaroslav-6-7-9  0356
12.Petráň ZdeněkNádvorník Štěpán-613-14-10 1357
13.Lukeš TomášHrazdíra Jiří1012-37 3167
14.Steiner PetrSrb Pavel488  3077
15.Petráň ZdeněkDohnal Jaroslav-48-10-4 1378
16.Lukeš TomášNádvorník Štěpán8610  3088
17.Steiner PetrHrazdíra Jiří999  3098
18.Herink JanSrb Pavel366  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lukeš Tomáš22Dohnal Jaroslav40
Steiner Petr31Nádvorník Štěpán13
Herink Jan31Hrazdíra Jiří04
Petráň Zdeněk13Srb Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BRozhodčí:Hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:29731:635TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocura Jiří
Lískovec Jindřich
 
 
Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 
6-6-81293210
2.Linhart František ml.
Janda Jaromír
 
 
Selement Jaroslav
Macháček Pavel st.
 
 
-11-1011-6 1311
3.Janda JaromírDrbohlav Marek-84-41263221
4.Lískovec JindřichSelement Jaroslav79-69 3131
5.Linhart František ml.Stacho Libor3-94-3133241
6.Kocura JiříMacháček Pavel st.556  3051
7.Lískovec JindřichDrbohlav Marek-8838 3161
8.Linhart František ml.Selement Jaroslav-45-8-6 1362
9.Kocura JiříStacho Libor-67106 3172
10.Janda JaromírMacháček Pavel st.-610108 3182
11.Linhart František ml.Drbohlav Marek-6-7-5  0383
12.Kocura JiříSelement Jaroslav444  3093
13.Janda JaromírStacho Libor-7-13961132103
14.Lískovec JindřichMacháček Pavel st.5-13-112432113
15.Kocura JiříDrbohlav Marek679  30123
16.Janda JaromírSelement Jaroslav-4-979-1023124
17.Lískovec JindřichStacho Libor-6109-9-923125
18.Linhart František ml.Macháček Pavel st.WO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janda Jaromír31Drbohlav Marek13
Lískovec Jindřich31Selement Jaroslav22
Linhart František ml.12Stacho Libor13
Kocura Jiří40Macháček Pavel st.03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Voznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:30689:629TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
Pilecký Jiří
Müller Václav
 
 
667  3010
2.Červenka Miroslav
Bláha Hynek
 
 
Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
-9-4-7  0311
3.Bláha HynekChmelař Miroslav-7773 3121
4.Červenka MiroslavSelucký David-9-9-3  0322
5.Jirouch TomášMüller Václav-8976 3132
6.Koros PavelPilecký Jiří766  3042
7.Červenka MiroslavChmelař Miroslav-6-5-13  0343
8.Jirouch TomášSelucký David-7-13148-112344
9.Koros PavelMüller Václav359  3054
10.Bláha HynekPilecký Jiří-9-1135-62355
11.Jirouch TomášChmelař Miroslav-13-611-7 1356
12.Koros PavelSelucký David735  3066
13.Bláha HynekMüller Václav8-8105 3176
14.Červenka MiroslavPilecký Jiří-12-96993286
15.Koros PavelChmelař Miroslav11-644 3196
16.Bláha HynekSelucký David-498-7-132397
17.Červenka MiroslavMüller Václav-119-76-62398
18.Jirouch TomášPilecký Jiří6137  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Hynek22Chmelař Miroslav22
Červenka Miroslav13Selucký David31
Jirouch Tomáš22Müller Václav13
Koros Pavel40Pilecký Jiří13
Teplota začátek: 17,5°C konec: 18°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OlešnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál pohostinství v OlešnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:35723:688nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopp Jan
Skalka Josef
 
 
Kunc Petr
Müller Jiří
 
 
889  3010
2.Lysák Stanislav
Herman Miloš
 
 
Kunc Jaroslav
Křemen Josef
 
 
-911-7-14 1311
3.Skalka JosefKunc Jaroslav413-7-943221
4.Herman MilošMüller Jiří4310  3031
5.Kopp JanKunc Petr10-9-610-82332
6.Lysák StanislavKřemen Josef56-911 3142
7.Herman MilošKunc Jaroslav55-77 3152
8.Kopp JanMüller Jiří5-8-10-10 1353
9.Lysák StanislavKunc Petr-8-11-4  0354
10.Skalka JosefKřemen Josef6-6139 3164
11.Kopp JanKunc Jaroslav-6-577-62365
12.Lysák StanislavMüller Jiří-9747 3175
13.Skalka JosefKunc Petr-106-7-11 1376
14.Herman MilošKřemen Josef72-9-7-42377
15.Lysák StanislavKunc Jaroslav12-29-7-22378
16.Skalka JosefMüller Jiří765  3088
17.Herman MilošKunc Petr-98-9-8 1389
18.Kopp JanKřemen Josef-9911-1283299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skalka Josef31Kunc Jaroslav22
Herman Miloš22Müller Jiří13
Kopp Jan13Kunc Petr40
Lysák Stanislav22Křemen Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:18699:482TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Martin
Stehlík Jan ml.
 
 
Škrabal Jaroslav
Moravec Patrik
 
 
-8356 3110
2.Lev Daniel
Lev Leoš
 
 
Škrabal Radek
Volek Václav
 
 
-87-9-8 1311
3.Gruber MartinMoravec Patrik693  3021
4.Lev LeošŠkrabal Jaroslav-9910-5-82322
5.Stehlík Jan ml.Volek Václav8152  3032
6.Lev DanielŠkrabal Radek-9325 3142
7.Lev LeošMoravec Patrik-8-138873252
8.Stehlík Jan ml.Škrabal Jaroslav754  3062
9.Lev DanielVolek Václav9-10-7-11 1363
10.Gruber MartinŠkrabal Radek745  3073
11.Stehlík Jan ml.Moravec Patrik617  3083
12.Lev DanielŠkrabal Jaroslav46-712 3193
13.Gruber MartinVolek Václav0127  30103
14.Lev LeošŠkrabal Radek77-2-7832113
15.Lev DanielMoravec Patrik7-9-87832123
16.Gruber MartinŠkrabal Jaroslav5106  30133
17.Lev LeošVolek VáclavWO    30143
18.Stehlík Jan ml.Škrabal RadekWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gruber Martin40Moravec Patrik04
Lev Leoš21Škrabal Jaroslav13
Stehlík Jan ml.30Volek Václav12
Lev Daniel31Škrabal Radek03
WO20WO02
teplota na začátku 20 na konci 21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:449:19692:483T. J. Sokol Králův Dvůr B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohdan Luděk
Šrámek David
 
 
Soused Milan
Suchopár Miroslav
 
 
-10138-8-42301
2.Včelička Lubomír
Křikava Richard
 
 
Michal Radek
Petrovic Pavel
 
 
10-6-77-92302
3.Šrámek DavidSoused Milan589  3012
4.Včelička LubomírPetrovic Pavel739  3022
5.Bohdan LuděkMichal Radek-7-77663232
6.Křikava RichardSuchopár Miroslav108-10-4-82333
7.Včelička LubomírSoused Milan10-898 3143
8.Bohdan LuděkPetrovic Pavel8-669 3153
9.Křikava RichardMichal Radek-82-11783263
10.Šrámek DavidSuchopár Miroslav3-7-5-5 1364
11.Bohdan LuděkSoused Milan572  3074
12.Křikava RichardPetrovic Pavel753  3084
13.Šrámek DavidMichal Radek-88137 3194
14.Včelička LubomírSuchopár Miroslav5139  30104
15.Křikava RichardSoused MilanWO    30114
16.Šrámek DavidPetrovic PavelWO    30124
17.Včelička LubomírMichal RadekWO    30134
18.Bohdan LuděkSuchopár MiroslavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šrámek David21Soused Milan03
Včelička Lubomír30Petrovic Pavel03
Bohdan Luděk30Michal Radek03
Křikava Richard21Suchopár Miroslav21
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline