Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:Hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:25552:522TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lískovec Jindřich
Linhart František ml.
 
 
Povolný Aleš
Nádvorník Štěpán
 
 
557  3010
2.Janda Jaromír
Šíp Martin
 
 
Hrazdíra Jiří
Dohnal Jaroslav
 
 
-10-5-10  0311
3.Lískovec JindřichHrazdíra Jiří495  3021
4.Janda JaromírDohnal Jaroslav-3-5-8  0322
5.Šíp MartinNádvorník Štěpán-9-4-6  0323
6.Linhart František ml.Povolný Aleš355  3033
7.Janda JaromírHrazdíra Jiří515-105 3143
8.Šíp MartinDohnal Jaroslav-4-6-5  0344
9.Linhart František ml.Nádvorník Štěpán848  3054
10.Lískovec JindřichPovolný Aleš8610  3064
11.Šíp MartinHrazdíra Jiří-10-6-7  0365
12.Linhart František ml.Dohnal Jaroslav-1010-12783275
13.Lískovec JindřichNádvorník Štěpán9210  3085
14.Janda JaromírPovolný Aleš7126  3095
15.Linhart František ml.Hrazdíra Jiří782  30105
16.Lískovec JindřichDohnal Jaroslav-95-14-6 13106
17.Janda JaromírNádvorník Štěpán8-779 31116
18.Šíp MartinPovolný AlešWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lískovec Jindřich31Hrazdíra Jiří13
Janda Jaromír31Dohnal Jaroslav31
Šíp Martin03Nádvorník Štěpán13
Linhart František ml.40Povolný Aleš03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:19Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:34639:647TJ Slavoj Obecnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petráň Zdeněk
Herink Jan
 
 
Taller Filip
Selement Jaroslav
 
 
8-10-9-5 1301
2.Steiner Petr
Lukeš Tomáš
 
 
Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 
-74-8883211
3.Lukeš TomášStacho Libor9-7-8-4 1312
4.Steiner PetrTaller Filip-5-9-3  0313
5.Petráň ZdeněkDrbohlav Marek8-14-9-4 1314
6.Herink JanSelement Jaroslav-578-493224
7.Steiner PetrStacho Libor8-878 3134
8.Petráň ZdeněkTaller Filip-14-86-6 1335
9.Herink JanDrbohlav Marek1076  3045
10.Lukeš TomášSelement Jaroslav965  3055
11.Petráň ZdeněkStacho Libor-6986 3165
12.Herink JanTaller Filip-6-11-5  0366
13.Lukeš TomášDrbohlav Marek-168-8-5 1367
14.Steiner PetrSelement Jaroslav357  3077
15.Herink JanStacho Libor911-48 3187
16.Lukeš TomášTaller Filip-8-77873297
17.Steiner PetrDrbohlav Marek-8268 31107
18.Petráň ZdeněkSelement Jaroslav-5-7-8  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lukeš Tomáš22Stacho Libor13
Steiner Petr31Taller Filip31
Petráň Zdeněk13Drbohlav Marek22
Herink Jan31Selement Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OlešnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Voznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál pohostinství v OlešnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:37512:563TJ Sokol Voznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopp Jan
Skalka Josef
 
 
Hušek Antonín
Pilecký Jiří
 
 
8-6-9-8 1301
2.Lysák Stanislav
Herman Miloš
 
 
Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
-6-79-9 1302
3.Skalka JosefHušek Antonín8-78-6-82303
4.Herman MilošChmelař Miroslav384  3013
5.Lysák StanislavSelucký David-4-8-9  0314
6.Kopp JanPilecký Jiří-98-5-9 1315
7.Herman MilošHušek Antonín-1-2-6  0316
8.Lysák StanislavChmelař Miroslav-9-610-8 1317
9.Kopp JanSelucký David9-3-5-5 1318
10.Skalka JosefPilecký Jiří7125  3028
11.Lysák StanislavHušek Antonín785  3038
12.Kopp JanChmelař Miroslav-9-9-9  0339
13.Skalka JosefSelucký David4-8-106-423310
14.Herman MilošPilecký Jiří8-799 31410
15.Kopp JanHušek AntonínWO    30510
16.Skalka JosefChmelař MiroslavWO    03511
17.Herman MilošSelucký DavidWO    30611
18.Lysák StanislavPilecký JiříWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skalka Josef12Hušek Antonín21
Herman Miloš21Chmelař Miroslav21
Lysák Stanislav12Selucký David30
Kopp Jan03Pilecký Jiří12
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:23675:544TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
Kunc Petr
Müller Jiří
 
 
-7579 3110
2.Červenka Miroslav
Bláha Hynek
 
 
Kunc Jaroslav
Křemen Josef
 
 
61-8-8-152311
3.Bláha HynekKunc Jaroslav106-81 3121
4.Červenka MiroslavMüller Jiří-87-8-3 1322
5.Jirouch TomášKunc Petr888  3032
6.Koros PavelKřemen Josef842  3042
7.Červenka MiroslavKunc Jaroslav4-8-86-62343
8.Jirouch TomášMüller Jiří490  3053
9.Koros PavelKunc Petr1073  3063
10.Bláha HynekKřemen Josef873  3073
11.Jirouch TomášKunc Jaroslav6-61510 3183
12.Koros PavelMüller Jiří56-99 3193
13.Bláha HynekKunc Petr9-426 31103
14.Červenka MiroslavKřemen Josef-10-689532113
15.Koros PavelKunc JaroslavWO    03114
16.Bláha HynekMüller Jiří107-54 31124
17.Červenka MiroslavKunc Petr-9710-8-1423125
18.Jirouch TomášKřemen JosefWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Hynek40Kunc Jaroslav12
Červenka Miroslav13Müller Jiří13
Jirouch Tomáš30Kunc Petr13
Koros Pavel30Křemen Josef03
WO11WO11
Teplota Začátek : 17,5 °C¨ Konec: 18°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:10Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22633:473T. J. Sokol Králův Dvůr B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohdan Luděk
Kračmer Matěj
 
 
Škrabal Jaroslav
Moravec Patrik
 
 
76-81 3110
2.Křikava Richard
Šrámek David
 
 
Škrabal Radek
Volek Václav
 
 
-9-4-11  0311
3.Šrámek DavidMoravec Patrik4107  3021
4.Křikava RichardŠkrabal Jaroslav-6757 3131
5.Bohdan LuděkŠkrabal Radek-77108 3141
6.Kračmer MatějVolek Václav-6-9-6  0342
7.Křikava RichardMoravec Patrik-8867 3152
8.Bohdan LuděkŠkrabal Jaroslav-9858 3162
9.Kračmer MatějŠkrabal Radek-7236 3172
10.Šrámek DavidVolek Václav-7-09-4 1373
11.Bohdan LuděkMoravec Patrik447  3083
12.Kračmer MatějŠkrabal Jaroslav8-1099 3193
13.Šrámek DavidŠkrabal Radek8-97-6-82394
14.Křikava RichardVolek Václav8-8-9-7 1395
15.Kračmer MatějMoravec Patrik698  30105
16.Šrámek DavidŠkrabal JaroslavWO    30115
17.Křikava RichardŠkrabal RadekWO    30125
18.Bohdan LuděkVolek VáclavWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šrámek David12Moravec Patrik04
Křikava Richard21Škrabal Jaroslav03
Bohdan Luděk30Škrabal Radek12
Kračmer Matěj31Volek Václav30
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:4627:324TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Martin
Stehlík Jan ml.
 
 
Medvecký Jan
Říha Bohumil
 
 
589  3010
2.Lev Daniel
Lev Leoš
 
 
Sousedová Johana
Soused Daniel
 
 
665  3020
3.Gruber MartinMedvecký Jan556  3030
4.Stehlík Jan ml.Říha Bohumil788  3040
5.Lev DanielSousedová Johana525  3050
6.Lev LeošSoused Daniel774  3060
7.Stehlík Jan ml.Medvecký Jan446  3070
8.Lev DanielŘíha Bohumil-9788 3180
9.Lev LeošSousedová Johana446  3090
10.Gruber MartinSoused Daniel211  30100
11.Lev DanielMedvecký Jan7-897 31110
12.Lev LeošŘíha Bohumil-8778 31120
13.Gruber MartinSousedová Johana233  30130
14.Stehlík Jan ml.Soused Daniel142  30140
15.Lev LeošMedvecký Jan-8875 31150
16.Gruber MartinŘíha Bohumil747  30160
17.Stehlík Jan ml.Sousedová Johana223  30170
18.Lev DanielSoused Daniel453  30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gruber Martin40Medvecký Jan04
Stehlík Jan ml.40Říha Bohumil04
Lev Daniel40Sousedová Johana04
Lev Leoš40Soused Daniel04
teplota na začátku 20 na konci 21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline