Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:05Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:25588:567T. J. Sokol Králův Dvůr B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohdan Luděk
Richterová Eva
 
 
Herink Jan
Lukeš Tomáš
 
 
-109-7-9 1301
2.Šrámek David
Včelička Lubomír
 
 
Petráň Zdeněk
Král Pavel
 
 
759  3011
3.Šrámek DavidHerink Jan-5-5-9  0312
4.Richterová EvaPetráň Zdeněk-3-1-5  0313
5.Včelička LubomírLukeš Tomáš6118  3023
6.Bohdan LuděkKrál Pavel338  3033
7.Richterová EvaHerink Jan-69-6-6 1334
8.Včelička LubomírPetráň Zdeněk-9-99-8 1335
9.Bohdan LuděkLukeš Tomáš9-10148 3145
10.Šrámek DavidKrál Pavel8117  3055
11.Včelička LubomírHerink Jan679  3065
12.Bohdan LuděkPetráň Zdeněk-9846 3175
13.Šrámek DavidLukeš Tomáš15-678 3185
14.Richterová EvaKrál Pavel785  3095
15.Bohdan LuděkHerink Jan4-7-10-8 1396
16.Šrámek DavidPetráň ZdeněkWO    0397
17.Richterová EvaLukeš Tomáš6-986 31107
18.Včelička LubomírKrál Pavel4189  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šrámek David21Herink Jan31
Richterová Eva22Petráň Zdeněk21
Včelička Lubomír31Lukeš Tomáš04
Bohdan Luděk31Král Pavel04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:43565:682TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Martin
Vaculík Stanislav ml.
 
 
Kocura Jiří
Janda Jaromír
 
 
-109-3-4 1301
2.Lev Daniel
Lev Leoš
 
 
Lískovec Jindřich
Lesák Jakub
 
 
-4-5-8  0302
3.Lev DanielKocura Jiří-6-5-3  0303
4.Lev LeošLískovec Jindřich-6-611-7 1304
5.Vaculík Stanislav ml.Janda Jaromír7-792 3114
6.Gruber MartinLesák Jakub472  3024
7.Lev LeošKocura Jiří-7107-5-42325
8.Vaculík Stanislav ml.Lískovec Jindřich-0-7-5  0326
9.Gruber MartinJanda Jaromír411-46 3136
10.Lev DanielLesák Jakub-6-783103246
11.Vaculík Stanislav ml.Kocura Jiří-4-8-8  0347
12.Gruber MartinLískovec Jindřich99-94 3157
13.Lev DanielJanda Jaromír10-7-10-7 1358
14.Lev LeošLesák Jakub7-48-11-52359
15.Gruber MartinKocura Jiří-9-14-3  03510
16.Lev DanielLískovec Jindřich-77-911932610
17.Lev LeošJanda JaromírWO    03611
18.Vaculík Stanislav ml.Lesák Jakub8-115-4-1023612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lev Daniel22Kocura Jiří40
Lev Leoš03Lískovec Jindřich22
Vaculík Stanislav ml.13Janda Jaromír12
Gruber Martin31Lesák Jakub22
WO01WO10
teplota na začátku 19 na konci 20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:40703:734nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrovic Pavel
Drábek Martin
 
 
Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
-5-9-9  0301
2.Haník Josef
Soused Milan
 
 
Červenka Miroslav
Bláha Hynek
 
 
-9-129833211
3.Drábek MartinKoros Pavel-9-4-6  0312
4.Petrovic PavelJirouch Tomáš-1259-353222
5.Soused MilanBláha Hynek-14-812-7 1323
6.Haník JosefČervenka Miroslav9-108-4-32324
7.Petrovic PavelKoros Pavel-565-11-32325
8.Soused MilanJirouch Tomáš9-108-10-32326
9.Haník JosefBláha Hynek6-988 3136
10.Drábek MartinČervenka Miroslav-9-98863246
11.Soused MilanKoros Pavel-5-3-1  0347
12.Haník JosefJirouch Tomáš88-95 3157
13.Drábek MartinBláha Hynek77-10-843267
14.Petrovic PavelČervenka Miroslav88-109 3177
15.Haník JosefKoros Pavel7-7-6-4 1378
16.Drábek MartinJirouch Tomáš8-10-2-9 1379
17.Petrovic PavelBláha Hynek58-816 3189
18.Soused MilanČervenka Miroslav-12996 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drábek Martin22Koros Pavel40
Petrovic Pavel31Jirouch Tomáš22
Soused Milan13Bláha Hynek13
Haník Josef22Červenka Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OlešnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Dělnického domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:22650:399TJ Spartak Čenkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrabal Jaroslav
Ječmen Jaroslav
 
 
Kroc František
Kopp Jan
 
 
-3-118-7 1301
2.Volek Václav
Škrabal Radek
 
 

 
 
WO    3011
3.Ječmen JaroslavŠvamberk Jan-6-105-3 1312
4.Škrabal RadekKopp Jan-987-9-52313
5.Volek VáclavKroc František-8-1194-32314
6.Škrabal JaroslavWO    3024
7.Škrabal RadekŠvamberk Jan636  3034
8.Volek VáclavKopp Jan98-65 3144
9.Škrabal JaroslavKroc František-9-1149-52345
10.Ječmen JaroslavWO    3055
11.Volek VáclavŠvamberk Jan-936-643265
12.Škrabal JaroslavKopp Jan99-53 3175
13.Ječmen JaroslavKroc František-56-7-6 1376
14.Škrabal RadekWO    3086
15.Škrabal JaroslavŠvamberk Jan2710  3096
16.Ječmen JaroslavKopp JanWO    30106
17.Škrabal RadekKroc FrantišekWO    30116
18.Volek VáclavWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Ječmen Jaroslav02Švamberk Jan13
Škrabal Radek11Kopp Jan12
Volek Václav21Kroc František30
Škrabal Jaroslav21   
WO70WO07



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:39652:707ST Benešov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunc Jaroslav
Křemen Josef
 
 
Povolný Aleš
Nádvorník Štěpán
 
 
-798-8-62301
2.Kunc Petr
Müller Jiří
 
 
Dohnal Jaroslav
Hrazdíra Jiří
 
 
-6-810893211
3.Müller JiříNádvorník Štěpán4-4-8-3 1312
4.Kunc PetrDohnal Jaroslav-911-314-72313
5.Křemen JosefHrazdíra Jiří-66-11-6 1314
6.Kunc JaroslavPovolný Aleš-10686 3124
7.Kunc PetrNádvorník Štěpán869  3034
8.Křemen JosefDohnal Jaroslav-3-566-52335
9.Kunc JaroslavHrazdíra Jiří5813  3045
10.Müller JiříPovolný Aleš7-3-78-102346
11.Křemen JosefNádvorník Štěpán-1188-12-102347
12.Kunc JaroslavDohnal Jaroslav-7-7-8  0348
13.Müller JiříHrazdíra Jiří954  3058
14.Kunc PetrPovolný Aleš-5-735-82359
15.Kunc JaroslavNádvorník Štěpán-3-108993269
16.Müller JiříDohnal Jaroslav-5-9-9  03610
17.Kunc PetrHrazdíra Jiří7-8107 31710
18.Křemen JosefPovolný AlešWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Müller Jiří13Nádvorník Štěpán22
Kunc Petr22Dohnal Jaroslav40
Křemen Josef03Hrazdíra Jiří13
Kunc Jaroslav31Povolný Aleš21
WO01WO10
Tz - 18°C Tk - 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Voznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Praktická DobříšRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:39527:556TJ Sokol Mníšek pod Brdy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
Taller Filip
Kilian Vít
 
 
7-86-6-82301
2.Müller Václav
Pilecký Jiří
 
 
Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 
-6-11-7  0302
3.Chmelař MiroslavTaller Filip9610  3012
4.Selucký DavidDrbohlav Marek-95-7-6 1313
5.Pilecký JiříStacho Libor899  3023
6.Müller VáclavKilian Vít12-7-15-8 1324
7.Selucký DavidTaller Filip-9-89-6 1325
8.Pilecký JiříDrbohlav Marek-48-6-7 1326
9.Müller VáclavStacho Libor-5-8-9  0327
10.Chmelař MiroslavKilian Vít-8-9-7  0328
11.Pilecký JiříTaller Filip-6-8-6  0329
12.Müller VáclavDrbohlav Marek-109-10-10 13210
13.Chmelař MiroslavStacho Libor-3-5-4  03211
14.Selucký DavidKilian VítWO    30311
15.Müller VáclavTaller FilipWO    30411
16.Chmelař MiroslavDrbohlav MarekWO    03412
17.Selucký DavidStacho Libor-7-89-9 13413
18.Pilecký JiříKilian VítWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chmelař Miroslav12Taller Filip21
Selucký David03Drbohlav Marek30
Pilecký Jiří12Stacho Libor31
Müller Václav03Kilian Vít20
WO31WO13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline