Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p.B., Dobříšká 52, 252 10 MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:22646:510TJ Sokol Mníšek pod Brdy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drbohlav Marek
Stacho Libor
 
 
Nádvorník Štěpán
Srb Pavel
 
 
-104-9-6 1301
2.Selement Jaroslav
Taller Filip
 
 
Hrazdíra Jiří
Dohnal Jaroslav
 
 
9-846 3111
3.Stacho LiborNádvorník Štěpán-6-9-6  0312
4.Taller FilipDohnal Jaroslav-712-111273222
5.Selement JaroslavSrb Pavel199  3032
6.Drbohlav MarekHrazdíra Jiří-7956 3142
7.Taller FilipNádvorník Štěpán739  3052
8.Kilian VítDohnal Jaroslav-7-55-8 1353
9.Drbohlav MarekSrb Pavel757  3063
10.Stacho LiborHrazdíra Jiří47-68 3173
11.Kilian VítNádvorník Štěpán8-7101 3183
12.Drbohlav MarekDohnal Jaroslav8-8-137-82384
13.Stacho LiborSrb Pavel8-686 3194
14.Taller FilipHrazdíra Jiří249  30104
15.Drbohlav MarekNádvorník Štěpán278  30114
16.Stacho LiborDohnal JaroslavWO    30124
17.Taller FilipSrb Pavel594  30134
18.Kilian VítHrazdíra Jiří-6-7-6  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stacho Libor21Nádvorník Štěpán13
Taller Filip40Dohnal Jaroslav21
Selement Jaroslav10Srb Pavel04
Drbohlav Marek31Hrazdíra Jiří13
Kilian Vít12   
WO10WO01
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Voznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:32689:628TJ Sokol Žebrák

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunc Jaroslav
Křemen Josef
 
 
Müller Václav
Pilecký Jiří
 
 
6-8-97-102301
2.Kunc Petr
Müller Jiří
 
 
Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
-43-7-8 1302
3.Müller JiříChmelař Miroslav65-5-7-82303
4.Kunc PetrSelucký David-3-591073213
5.Křemen JosefMüller Václav57-47 3123
6.Kunc JaroslavPilecký Jiří-7-79-5 1324
7.Kunc PetrChmelař Miroslav-93-6753234
8.Křemen JosefSelucký David9811  3044
9.Kunc JaroslavMüller Václav174  3054
10.Müller JiříPilecký Jiří8118  3064
11.Křemen JosefChmelař Miroslav-7-96-9 1365
12.Kunc JaroslavSelucký David56-76 3175
13.Müller JiříMüller Václav-10-636-102376
14.Kunc PetrPilecký Jiří487  3086
15.Kunc JaroslavChmelař Miroslav7-8-77-62387
16.Müller JiříSelucký David-81286 3197
17.Kunc PetrMüller Václav64-89 31107
18.Křemen JosefPilecký Jiří-9-8-6  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Müller Jiří22Chmelař Miroslav31
Kunc Petr40Selucký David04
Křemen Josef22Müller Václav13
Kunc Jaroslav22Pilecký Jiří22
KOMISAŘ 18,30 - 18,35 Tz - 18°C Tk - 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33697:627SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haník Josef
Soused Milan
 
 
Ječmen Jaroslav
Ondráček Oldřich
 
 
-9-12-14  0301
2.Petrovic Pavel
Drábek Martin
 
 
Škrabal Radek
Vinš Karel
 
 
7-68-9-72302
3.Haník JosefOndráček Oldřich763  3012
4.Petrovic PavelVinš Karel7123  3022
5.Soused MilanŠkrabal Radek5-8-8-6 1323
6.Drábek MartinJečmen Jaroslav75-9-8-32324
7.Petrovic PavelOndráček Oldřich-859-683234
8.Soused MilanVinš Karel466  3044
9.Drábek MartinŠkrabal Radek-9-10-10  0345
10.Haník JosefJečmen Jaroslav76-55 3155
11.Soused MilanOndráček Oldřich-77-7-10 1356
12.Drábek MartinVinš Karel658  3066
13.Haník JosefŠkrabal Radek7-8-78113276
14.Petrovic PavelJečmen Jaroslav7-6-76-82377
15.Drábek MartinOndráček Oldřich6-48-9103287
16.Haník JosefVinš Karel544  3097
17.Petrovic PavelŠkrabal Radek-8-74-6 1398
18.Soused MilanJečmen Jaroslav-878-13232108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Haník Josef40Ondráček Oldřich13
Petrovic Pavel22Vinš Karel04
Soused Milan22Škrabal Radek31
Drábek Martin22Ječmen Jaroslav22
t.z.u. 18°C t.k.u. 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:33590:478TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kračmer Matěj
Vrecion Jiří
 
 
Drož Jan
Stehlík Jan ml.
 
 
-7-8-5  0301
2.Bohdan Luděk
Richterová Eva
 
 
Lev Daniel
Sklenář Tomáš
 
 
-6-89-6 1302
3.Vrecion JiříDrož Jan-7-6-4  0303
4.Richterová EvaSklenář Tomáš5-3-39-62304
5.Bohdan LuděkStehlík Jan ml.7-7-11-2 1305
6.Kračmer MatějLev Daniel-752-8-62306
7.Richterová EvaDrož Jan-5-5-11  0307
8.Bohdan LuděkSklenář Tomáš185  3017
9.Kračmer MatějStehlík Jan ml.-3-9157-82318
10.Vrecion JiříLev Daniel-810-8-10 1319
11.Bohdan LuděkDrož JanWO    3029
12.Kračmer MatějSklenář Tomáš-108-1210-323210
13.Vrecion JiříStehlík Jan ml.5-8-6-3 13211
14.Richterová EvaLev DanielWO    30311
15.Kračmer MatějDrož JanWO    30411
16.Vrecion JiříSklenář TomášWO    30511
17.Richterová EvaStehlík Jan ml.WO    30611
18.Bohdan LuděkLev DanielWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vrecion Jiří03Drož Jan20
Richterová Eva02Sklenář Tomáš21
Bohdan Luděk11Stehlík Jan ml.30
Kračmer Matěj03Lev Daniel20
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OlešnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál pohostinství v OlešnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1617:49447:646TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalka Josef
Kopp Jan
 
 
Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
-117-8-7 1301
2.Kroc František
Herman Miloš
 
 
Růžička Josef
Červenka Miroslav
 
 
8-10-7-6 1302
3.Skalka JosefKoros Pavel-7-6-7  0303
4.Herman MilošRůžička Josef-5-8-6  0304
5.Kopp JanJirouch Tomáš-56-79-52305
6.Kroc FrantišekČervenka Miroslav3-742 3115
7.Herman MilošKoros Pavel-9-877-72316
8.Kopp JanRůžička Josef14-10-6-6 1317
9.Kroc FrantišekJirouch Tomáš-0-810-8 1318
10.Skalka JosefČervenka Miroslav7-7-88-62319
11.Kopp JanKoros Pavel-6-89-11 13110
12.Kroc FrantišekRůžička Josef-5-6-1  03111
13.Skalka JosefJirouch Tomáš-7-8-7  03112
14.Herman MilošČervenka MiroslavWO    30212
15.Kroc FrantišekČepelák Vladimír ml.WO    03213
16.Skalka JosefRůžička JosefWO    03214
17.Herman MilošJirouch TomášWO    03215
18.Kopp JanČervenka MiroslavWO    03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skalka Josef03Koros Pavel30
Herman Miloš02Růžička Josef30
Kopp Jan03Jirouch Tomáš30
Kroc František12Červenka Miroslav11
WO14WO41



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:12652:441TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocura Jiří
Lískovec Jindřich
 
 
Petráň Zdeněk
Vinš Stanislav
 
 
7910  3010
2.Janda Jaromír
Šíp Martin
 
 
Lukeš Tomáš
Herink Jan
 
 
-7-11-8  0311
3.Kocura JiříPetráň Zdeněk1036  3021
4.Šíp MartinHerink Jan-107-68113231
5.Lískovec JindřichLukeš Tomáš399  3041
6.Janda JaromírVinš Stanislav3510  3051
7.Šíp MartinPetráň Zdeněk-810-15-62352
8.Lískovec JindřichHerink Jan57-9-743262
9.Janda JaromírLukeš Tomáš-7631 3172
10.Kocura JiříVinš Stanislav627  3082
11.Lískovec JindřichPetráň Zdeněk755  3092
12.Janda JaromírHerink Jan879  30102
13.Kocura JiříLukeš Tomáš474  30112
14.Šíp MartinVinš Stanislav475  30122
15.Janda JaromírPetráň ZdeněkWO    30132
16.Kocura JiříHerink Jan5411  30142
17.Šíp MartinLukeš Tomáš910-1111 31152
18.Lískovec JindřichVinš Stanislav763  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kocura Jiří40Petráň Zdeněk12
Šíp Martin31Herink Jan04
Lískovec Jindřich40Lukeš Tomáš04
Janda Jaromír30Vinš Stanislav04
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS