Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Voznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:27578:548TJ Slavoj Obecnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herink Jan
Král Pavel
 
 
Chmelař Miroslav
Pilecký Jiří
 
 
-7-871083210
2.Steiner Petr
Lukeš Tomáš
 
 
Soukup Michal
Vacek Pavel
 
 
97-77 3120
3.Král PavelChmelař Miroslav-97-89123230
4.Steiner PetrSoukup Michal59-95 3140
5.Lukeš TomášPilecký Jiří11-8108 3150
6.Herink JanVacek Pavel535  3060
7.Steiner PetrChmelař Miroslav-3-1-6  0361
8.Lukeš TomášSoukup Michal85-82 3171
9.Herink JanPilecký Jiří589  3081
10.Král PavelVacek Pavel-67-1-8 1382
11.Lukeš TomášChmelař Miroslav773  3092
12.Herink JanSoukup Michal629  30102
13.Král PavelPilecký Jiří-10-6-3  03103
14.Steiner PetrVacek PavelWO    03104
15.Herink JanChmelař Miroslav879  30114
16.Král PavelSoukup Michal-8-6-7  03115
17.Steiner PetrPilecký Jiří-9-8-9  03116
18.Lukeš TomášVacek Pavel55-91 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Král Pavel13Chmelař Miroslav13
Steiner Petr12Soukup Michal13
Lukeš Tomáš40Pilecký Jiří22
Herink Jan40Vacek Pavel12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:Hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:28710:629TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lískovec Jindřich
Lesák Jakub
 
 
Kunc Petr
Kunc Jaroslav
 
 
-71013-873210
2.Janda Jaromír
Šíp Martin
 
 
Müller Jiří
Svoboda Jaromír
 
 
8-128-763220
3.Lískovec JindřichSvoboda Jaromír-8568 3130
4.Lesák JakubKunc Jaroslav-868-583240
5.Šíp MartinMüller Jiří-69-57-82341
6.Janda JaromírKunc Petr6129  3051
7.Lesák JakubSvoboda Jaromír5910  3061
8.Šíp MartinKunc Jaroslav2107  3071
9.Janda JaromírMüller Jiří-7-28-5 1372
10.Lískovec JindřichKunc Petr-11-965-92373
11.Šíp MartinSvoboda Jaromír-81046 3183
12.Janda JaromírKunc Jaroslav469  3093
13.Lískovec JindřichMüller Jiří9610  30103
14.Lesák JakubKunc Petr-710-86-623104
15.Janda JaromírSvoboda Jaromír6-8-8-7 13105
16.Lískovec JindřichKunc Jaroslav12-139-8732115
17.Lesák JakubMüller JiříWO    30125
18.Šíp MartinKunc Petr-4-9-7  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lískovec Jindřich31Svoboda Jaromír13
Lesák Jakub21Kunc Jaroslav04
Šíp Martin22Müller Jiří21
Janda Jaromír22Kunc Petr31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
19:38Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:45589:678TJ Spartak Čenkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrazdíra Jiří
Košař Pavel
 
 
Škrabal Radek
Volek Václav
 
 
-4-9-9  0301
2.Nádvorník Štěpán
Povolný Aleš
 
 
Škrabal Jaroslav
Ječmen Jaroslav
 
 
-76510 3111
3.Hrazdíra JiříŠkrabal Jaroslav8-6910 3121
4.Nádvorník ŠtěpánJečmen Jaroslav14-596 3131
5.Povolný AlešŠkrabal Radek7-9-6-10 1332
6.Košař PavelVolek Václav-8-7-9  0333
7.Nádvorník ŠtěpánŠkrabal Jaroslav-108-7-11 1334
8.Povolný AlešJečmen Jaroslav-102-6343244
9.Košař PavelŠkrabal Radek-9-9-12  0345
10.Hrazdíra JiříVolek Václav-6-75-9 1346
11.Povolný AlešŠkrabal Jaroslav-8-2101073256
12.Košař PavelJečmen Jaroslav-7-8-9  0357
13.Hrazdíra JiříŠkrabal Radek-5-7-8  0358
14.Nádvorník ŠtěpánVolek Václav-6-99-1 1359
15.Košař PavelŠkrabal Jaroslav-6-6-6  03510
16.Hrazdíra JiříJečmen Jaroslav-1093-9732610
17.Nádvorník ŠtěpánŠkrabal RadekWO    03611
18.Povolný AlešVolek Václav-75-88-923612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrazdíra Jiří22Škrabal Jaroslav22
Nádvorník Štěpán12Ječmen Jaroslav13
Povolný Aleš22Škrabal Radek30
Košař Pavel04Volek Václav40
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p.B., Dobříšká 52, 252 10 MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:33667:655TJ Sokol Mníšek pod Brdy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stacho Libor
Pospíšil Antonín
 
 
Haník Josef
Soused Milan
 
 
-9886 3110
2.Selement Jaroslav
Kilian Vít
 
 
Petrovic Pavel
Michal Radek
 
 
-7758 3120
3.Kilian VítHaník Josef-9-7-8  0321
4.Pospíšil AntonínMichal Radek10-54-553231
5.Selement JaroslavPetrovic Pavel-76-9-5 1332
6.Stacho LiborSoused Milan66-78 3142
7.Pospíšil AntonínHaník Josef-5-2-5  0343
8.Selement JaroslavMichal Radek688  3053
9.Stacho LiborPetrovic Pavel10-92-10-52354
10.Kilian VítSoused Milan787  3064
11.Selement JaroslavHaník Josef-10-119-3 1365
12.Stacho LiborMichal Radek863  3075
13.Kilian VítPetrovic Pavel5-6-8-8 1376
14.Pospíšil AntonínSoused Milan88-9-783286
15.Stacho LiborHaník Josef9-2-77223296
16.Kilian VítMichal Radek9-99-8-142397
17.Pospíšil AntonínPetrovic Pavel849  30107
18.Selement JaroslavSoused Milan-5-68-7 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kilian Vít13Haník Josef31
Pospíšil Antonín31Michal Radek13
Selement Jaroslav13Petrovic Pavel31
Stacho Libor31Soused Milan13
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:27684:617TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
Gruber Martin
Stehlík Jan ml.
 
 
-4488 3110
2.Růžička Josef
Čepelák Vladimír ml.
 
 
Lev Daniel
Lev Leoš
 
 
-5-98853220
3.Růžička JosefGruber Martin8-7-76103230
4.Červenka MiroslavStehlík Jan ml.-6-4-3  0331
5.Jirouch TomášLev Daniel6-5610 3141
6.Koros PavelLev Leoš9811  3051
7.Červenka MiroslavGruber Martin-17-6-5 1352
8.Jirouch TomášStehlík Jan ml.-10-8-4  0353
9.Koros PavelLev Daniel96-811 3163
10.Růžička JosefLev Leoš1254  3073
11.Jirouch TomášGruber Martin-910-81063283
12.Koros PavelStehlík Jan ml.-5310-733293
13.Růžička JosefLev Daniel958  30103
14.Čepelák Vladimír ml.Lev Leoš8-4101 31113
15.Koros PavelGruber Martin88-8-12-723114
16.Růžička JosefStehlík Jan ml.98-7-11932124
17.Čepelák Vladimír ml.Lev Daniel47-69 31134
18.Jirouch TomášLev LeošWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Růžička Josef40Gruber Martin22
Červenka Miroslav02Stehlík Jan ml.22
Jirouch Tomáš21Lev Daniel04
Koros Pavel31Lev Leoš03
Čepelák Vladimír ml.20   
WO10WO01
Teplota začátek : 17°C konec: 17,5°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OlešnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál pohostinství v OlešnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35674:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroc František
Kopp Jan
 
 
Včelička Lubomír
Šrámek David
 
 
-45-7-6 1301
2.Herman Miloš
Lysák Stanislav
 
 
Křikava Richard
Bielčik Miroslav
 
 
WO    3011
3.Kroc FrantišekBielčik Miroslav-4266 3121
4.Herman MilošŠrámek David65-7-5-72322
5.Kopp JanVčelička Lubomír-412-9-7 1323
6.Lysák StanislavKřikava Richard-895-8-72324
7.Herman MilošBielčik Miroslav1287  3034
8.Kopp JanŠrámek David8-699 3144
9.Lysák StanislavVčelička Lubomír-6-761193254
10.Kroc FrantišekKřikava Richard-8-42-8 1355
11.Kopp JanBielčik Miroslav-65-73103265
12.Lysák StanislavŠrámek David799  3075
13.Kroc FrantišekVčelička Lubomír-11-2-8  0376
14.Herman MilošKřikava Richard6-5-10-8 1377
15.Lysák StanislavBielčik Miroslav10911  3087
16.Kroc FrantišekŠrámek David7-96-11113297
17.Herman MilošVčelička Lubomír-108-11-6 1398
18.Kopp JanKřikava Richard6-85-4-42399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kroc František22Bielčik Miroslav04
Herman Miloš13Šrámek David13
Kopp Jan22Včelička Lubomír31
Lysák Stanislav31Křikava Richard40
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline