Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35645:645nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Josef
Koros Pavel
 
 
Petráň Zdeněk
Král Pavel
 
 
768  3010
2.Červenka Miroslav
Čepelák Vladimír ml.
 
 
Herink Jan
Lukeš Tomáš
 
 
-6-6-7  0311
3.Růžička JosefPetráň Zdeněk4147  3021
4.Červenka MiroslavLukeš Tomáš-11-6-6  0322
5.Čepelák Vladimír ml.Herink Jan-697-7-122323
6.Koros PavelKrál Pavel10113  3033
7.Červenka MiroslavPetráň Zdeněk-6-4-2  0334
8.Čepelák Vladimír ml.Lukeš Tomáš-128-9-8 1335
9.Koros PavelHerink Jan12-159-7-72336
10.Růžička JosefKrál Pavel12-934 3146
11.Čepelák Vladimír ml.Petráň Zdeněk8-5-8-6 1347
12.Koros PavelLukeš Tomáš-8965 3157
13.Růžička JosefHerink Jan-10-34993267
14.Červenka MiroslavKrál Pavel6-7-9773277
15.Koros PavelPetráň Zdeněk512-74 3187
16.Růžička JosefLukeš Tomáš51-99 3197
17.Červenka MiroslavHerink Jan-1-8-10  0398
18.Čepelák Vladimír ml.Král Pavel-6-64-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Josef40Petráň Zdeněk22
Červenka Miroslav13Lukeš Tomáš22
Čepelák Vladimír ml.04Herink Jan31
Koros Pavel31Král Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OlešnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál pohostinství v OlešnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1616:50514:691TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroc František
Kopp Jan
 
 
Lískovec Jindřich
Lesák Jakub
 
 
-9-10-7  0301
2.Lysák Stanislav
Herman Miloš
 
 
Linhart František ml.
Janda Jaromír
 
 
-87-106-52302
3.Lysák StanislavLískovec Jindřich-11-99-8 1303
4.Kroc FrantišekJanda Jaromír-5-10-7  0304
5.Kopp JanLesák Jakub-611-97-92305
6.Herman MilošLinhart František ml.-9-13-11  0306
7.Kroc FrantišekLískovec Jindřich-14-7-8  0307
8.Kopp JanJanda Jaromír-986-1-82308
9.Herman MilošLesák Jakub-10-14-8  0309
10.Lysák StanislavLinhart František ml.-7-8-4  03010
11.Kopp JanLískovec Jindřich-5-9-8  03011
12.Herman MilošJanda Jaromír649  30111
13.Lysák StanislavLesák Jakub-97-99-523112
14.Kroc FrantišekLinhart František ml.-6-47-9 13113
15.Herman MilošLískovec JindřichWO    03114
16.Lysák StanislavJanda Jaromír79-8-10632214
17.Kroc FrantišekLesák JakubWO    03215
18.Kopp JanLinhart František ml.WO    03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lysák Stanislav13Lískovec Jindřich30
Kroc František03Janda Jaromír22
Kopp Jan03Lesák Jakub30
Herman Miloš12Linhart František ml.30
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:23533:553TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drož Jan
Lev Daniel
 
 
Plíšek Pavel
Plíšek Jan
 
 
1185  3010
2.Lev Leoš
Stehlík Jan ml.
 
 
Nádvorník Štěpán
Srb Pavel
 
 
679  3020
3.Drož JanNádvorník Štěpán54-9-853230
4.Lev DanielHrazdíra Jiří9-587 3140
5.Stehlík Jan ml.Srb Pavel8410  3050
6.Lev LeošPlíšek Pavel495  3060
7.Lev DanielNádvorník Štěpán11-1079 3170
8.Stehlík Jan ml.Hrazdíra Jiří10810  3080
9.Lev LeošSrb Pavel899  3090
10.Drož JanPlíšek Pavel-9756 31100
11.Stehlík Jan ml.Nádvorník Štěpán8-76-4232110
12.Lev LeošHrazdíra Jiří87-8-4-623111
13.Drož JanPlíšek JanWO    03112
14.Lev DanielPlíšek Pavel7-579 31122
15.Lev LeošNádvorník ŠtěpánWO    03123
16.Drož JanHrazdíra JiříWO    03124
17.Lev DanielPlíšek Jan895  30134
18.Stehlík Jan ml.Plíšek PavelWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drož Jan20Nádvorník Štěpán03
Lev Daniel40Hrazdíra Jiří12
Stehlík Jan ml.30Srb Pavel02
Lev Leoš21Plíšek Pavel03
   Plíšek Jan01
WO04WO40
teplota na začátku utkání 19 teplota na konci utkání 20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:44470:666TJ Sokol Mníšek pod Brdy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křikava Richard
Břížďala Miroslav ml.
 
 
Kilian Vít
Selement Jaroslav
 
 
-599-7-72301
2.Včelička Lubomír
Šrámek David
 
 
Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 
-2-7-2  0302
3.Šrámek DavidStacho Libor9-996 3112
4.Včelička LubomírDrbohlav Marek1021  3022
5.Křikava RichardKilian Vít13-89-6-102323
6.Břížďala Miroslav ml.Selement Jaroslav3-497 3133
7.Včelička LubomírStacho Libor104-45 3143
8.Křikava RichardDrbohlav Marek-4-5-7  0344
9.Břížďala Miroslav ml.Kilian Vít-98-8-7 1345
10.Šrámek DavidSelement Jaroslav-45-45-122346
11.Křikava RichardStacho Libor-7-7-5  0347
12.Břížďala Miroslav ml.Drbohlav MarekWO    0348
13.Šrámek DavidKilian Vít13-7-1683258
14.Včelička LubomírSelement Jaroslav8-2-8-4 1359
15.Břížďala Miroslav ml.Stacho LiborWO    03510
16.Šrámek DavidDrbohlav Marek10-7-9-7 13511
17.Včelička LubomírKilian VítWO    03512
18.Křikava RichardSelement JaroslavWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šrámek David22Stacho Libor12
Včelička Lubomír21Drbohlav Marek21
Křikava Richard03Kilian Vít21
Břížďala Miroslav ml.11Selement Jaroslav21
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Voznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ObecniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:31634:583TJ Spartak Čenkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volek Václav
Škrabal Radek
 
 
Čížková Sylva
Pilecký Jiří
 
 
738  3010
2.Škrabal Jaroslav
Ondráček Oldřich
 
 
Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
6-108-10-32311
3.Ondráček OldřichChmelař Miroslav-5-914963221
4.Škrabal RadekČížková Sylva-97-7-7 1322
5.Volek VáclavSelucký David245  3032
6.Škrabal JaroslavPilecký Jiří-8-8-4  0333
7.Škrabal RadekChmelař Miroslav-4-9-10  0334
8.Volek VáclavČížková Sylva9-778 3144
9.Škrabal JaroslavSelucký David-68108 3154
10.Ondráček OldřichPilecký Jiří-4-9-4  0355
11.Volek VáclavChmelař Miroslav-7769 3165
12.Škrabal JaroslavČížková Sylva334  3075
13.Ondráček OldřichSelucký David-7-41-6 1376
14.Škrabal RadekPilecký Jiří-119-9463286
15.Škrabal JaroslavChmelař Miroslav-2-8-6  0387
16.Ondráček OldřichČížková Sylva-109-9893297
17.Škrabal RadekSelucký David2-919 31107
18.Volek VáclavPilecký Jiří746  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ondráček Oldřich22Chmelař Miroslav22
Škrabal Radek22Čížková Sylva13
Volek Václav40Selucký David13
Škrabal Jaroslav22Pilecký Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:32632:601nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soused Milan
Michal Radek
 
 
Kunc Petr
Müller Jiří
 
 
3117  3010
2.Haník Josef
Petrovic Pavel
 
 
Kunc Jaroslav
Křemen Josef
 
 
7-9-611-132311
3.Michal RadekKunc Jaroslav-6-63-3 1312
4.Soused MilanKřemen Josef-8469 3122
5.Haník JosefMüller Jiří9-959 3132
6.Petrovic PavelKunc Petr8-123-3-12333
7.Soused MilanKunc Jaroslav-8-6-5  0334
8.Haník JosefKřemen Josef533  3044
9.Petrovic PavelMüller Jiří467  3054
10.Michal RadekKunc Petr-09-4-3 1355
11.Haník JosefKunc Jaroslav6-456 3165
12.Petrovic PavelKřemen Josef592  3075
13.Michal RadekMüller Jiří6-11-3-9 1376
14.Soused MilanKunc Petr-68-8-7 1377
15.Petrovic PavelKunc Jaroslav10-10-7-8 1378
16.Michal RadekKřemen Josef-9693 3188
17.Soused MilanMüller Jiří7-55-5-92389
18.Haník JosefKunc Petr86-66 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michal Radek13Kunc Jaroslav31
Soused Milan13Křemen Josef04
Haník Josef40Müller Jiří22
Petrovic Pavel22Kunc Petr31
t.z.u. 18°C t.k.u. 19°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline