Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:57Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38694:698TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Povolný Aleš
Nádvorník Štěpán
 
 
Janda Jaromír
Palátka Daniel
 
 
-8-86-9 1301
2.Dohnal Jaroslav
Hrazdíra Jiří
 
 
Linhart František ml.
Šíp Martin
 
 
-812-10-12 1302
3.Hrazdíra JiříŠíp Martin84-8-9123212
4.Nádvorník ŠtěpánJanda Jaromír149-9-3-62313
5.Povolný AlešLinhart František ml.-4-86-8 1314
6.Dohnal JaroslavPalátka Daniel646  3024
7.Nádvorník ŠtěpánŠíp Martin4-3-3573234
8.Povolný AlešJanda Jaromír146-7-8-102335
9.Dohnal JaroslavLinhart František ml.124-77 3145
10.Hrazdíra JiříPalátka Daniel7-1066 3155
11.Povolný AlešŠíp Martin8-26-10143265
12.Dohnal JaroslavJanda Jaromír775  3075
13.Hrazdíra JiříLinhart František ml.9-3-8-9 1376
14.Nádvorník ŠtěpánPalátka Daniel-11-78-8 1377
15.Dohnal JaroslavŠíp Martin5410  3087
16.Hrazdíra JiříJanda Jaromír-11-54-5 1388
17.Nádvorník ŠtěpánLinhart František ml.8-9-5-10 1389
18.Povolný AlešPalátka Daniel-48-5-3 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrazdíra Jiří22Šíp Martin04
Nádvorník Štěpán13Janda Jaromír31
Povolný Aleš13Linhart František ml.31
Dohnal Jaroslav40Palátka Daniel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p.B.,Dobříšská 52, 25210 MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39617:657TJ Slavoj Obecnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 
Petráň Zdeněk
Herink Jan
 
 
-85-48-82301
2.Macháček Pavel st.
Zamazal Pavel
 
 
Steiner Petr
Lukeš Tomáš
 
 
10-4-8-7 1302
3.Stacho LiborLukeš Tomáš-999-6-72303
4.Zamazal PavelHerink Jan-6-77-7 1304
5.Macháček Pavel st.Steiner Petr-9-7-4  0305
6.Drbohlav MarekPetráň Zdeněk9-9109 3115
7.Zamazal PavelLukeš Tomáš-9-10-6  0316
8.Macháček Pavel st.Herink Jan-9109-593226
9.Drbohlav MarekSteiner Petr94-57 3136
10.Stacho LiborPetráň Zdeněk-8988 3146
11.Macháček Pavel st.Lukeš Tomáš-37-10-4 1347
12.Drbohlav MarekHerink Jan694  3057
13.Stacho LiborSteiner Petr-10979 3167
14.Freisleben RadekPetráň Zdeněk-5-511-6 1368
15.Drbohlav MarekLukeš Tomáš-9-1193-32369
16.Stacho LiborHerink Jan-6-9-9  03610
17.Freisleben RadekSteiner Petr-7-6-6  03611
18.Macháček Pavel st.Petráň ZdeněkWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stacho Libor22Lukeš Tomáš40
Zamazal Pavel02Herink Jan22
Macháček Pavel st.12Steiner Petr22
Drbohlav Marek31Petráň Zdeněk12
Freisleben Radek02   
WO10WO01
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Voznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OlešnáRozhodčí:Pilecký Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Praktická DobříšRozhodčí:Selucký David
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33612:641TJ Sokol Voznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
Kopp Jan
Skalka Josef
 
 
8-7-69-82301
2.Müller Václav
Pilecký Jiří
 
 
Kroc František
Herman Miloš
 
 
-78-2-8 1302
3.Selucký DavidSkalka Josef-931210 3112
4.Müller VáclavKopp Jan5-3-5-6 1313
5.Chmelař MiroslavKroc František8911  3023
6.Pilecký JiříHerman Miloš-3-3-5  0324
7.Müller VáclavSkalka Josef46-6-773234
8.Chmelař MiroslavKopp Jan8-10-111383244
9.Pilecký JiříKroc František1239  3054
10.Selucký DavidHerman Miloš-6-4-8  0355
11.Chmelař MiroslavSkalka Josef546  3065
12.Pilecký JiříKopp Jan-13-9-3  0366
13.Selucký DavidKroc František568  3076
14.Müller VáclavHerman Miloš-3-14-7  0377
15.Pilecký JiříSkalka Josef-6779 3187
16.Selucký DavidKopp Jan9-5-7-6 1388
17.Müller VáclavKroc František-4-95993298
18.Chmelař MiroslavHerman Miloš8-488 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Selucký David22Skalka Josef04
Müller Václav22Kopp Jan31
Chmelař Miroslav40Kroc František04
Pilecký Jiří22Herman Miloš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:44656:755TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Jiří
Svoboda Jaromír
 
 
Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
-9-58-5 1301
2.Kunc Petr
Kunc Jaroslav
 
 
Červenka Miroslav
Čepelák Vladimír ml.
 
 
8-7610 3111
3.Svoboda JaromírKoros Pavel-5-8-7  0312
4.Müller JiříJirouch Tomáš6-7-5-11 1313
5.Kunc PetrČervenka Miroslav-79107 3123
6.Kunc JaroslavČepelák Vladimír ml.8-7911 3133
7.Müller JiříKoros Pavel-810-6-3 1334
8.Kunc PetrJirouch Tomáš9-8-7-10 1335
9.Kunc JaroslavČervenka Miroslav-814-9353245
10.Svoboda JaromírČepelák Vladimír ml.-7610-993255
11.Kunc PetrKoros Pavel-3-210-5 1356
12.Kunc JaroslavJirouch Tomáš912-6-9153266
13.Svoboda JaromírČervenka Miroslav6-9-6-11 1367
14.Müller JiříČepelák Vladimír ml.-2-8-7  0368
15.Kunc JaroslavKoros Pavel-3-6-9  0369
16.Svoboda JaromírJirouch Tomáš7-5-8-6 13610
17.Müller JiříČervenka Miroslav-8-91011-823611
18.Kunc PetrČepelák Vladimír ml.9-6-710932711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Jaromír13Koros Pavel40
Müller Jiří04Jirouch Tomáš31
Kunc Petr22Červenka Miroslav22
Kunc Jaroslav31Čepelák Vladimír ml.13
TZ - 18°C TK - 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Dělnického domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:30560:596TJ Spartak Čenkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrabal Radek
Volek Václav
 
 
Bělohoubek Vlastimil
Kračmer Matěj
 
 
699  3010
2.Kubát Pavel
Škrabal Jaroslav
 
 
Bohdan Luděk
Richterová Eva
 
 
-9-8411163220
3.Škrabal JaroslavKračmer Matěj8-59-1073230
4.Škrabal RadekBohdan Luděk78-1010 3140
5.Volek VáclavRichterová Eva546  3050
6.Kubát PavelBělohoubek Vlastimil454  3060
7.Škrabal RadekKračmer Matěj564  3070
8.Volek VáclavBohdan Luděk-57-5-14 1371
9.Kubát PavelRichterová Eva-87-81153281
10.Škrabal JaroslavBělohoubek Vlastimil419  3091
11.Volek VáclavKračmer Matěj-13-1099332101
12.Kubát PavelBohdan Luděk-66-8-10 13102
13.Škrabal JaroslavRichterová Eva9-6-6-8 13103
14.Škrabal RadekBělohoubek Vlastimil7712  30113
15.Kubát PavelKračmer MatějWO    03114
16.Škrabal JaroslavBohdan LuděkWO    03115
17.Škrabal RadekRichterová EvaWO    03116
18.Volek VáclavBělohoubek VlastimilWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škrabal Jaroslav21Kračmer Matěj03
Škrabal Radek30Bohdan Luděk21
Volek Václav21Richterová Eva12
Kubát Pavel21Bělohoubek Vlastimil03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33580:608nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haník Josef
Michal Radek
 
 
Gruber Martin
Stehlík Jan ml.
 
 
-3-6-2  0301
2.Suchopár Miroslav
Drábek Martin
 
 
Lev Daniel
Lev Leoš
 
 
7-657 3111
3.Michal RadekGruber Martin-7-6-10  0312
4.Suchopár MiroslavStehlík Jan ml.-10-5-7  0313
5.Drábek MartinLev Leoš1097  3023
6.Haník JosefLev Daniel7109  3033
7.Suchopár MiroslavGruber Martin-7-28-7 1334
8.Drábek MartinStehlík Jan ml.89-8-853244
9.Haník JosefLev Leoš57-86 3154
10.Michal RadekLev Daniel8-979 3164
11.Bubeníček OndřejGruber Martin7-6-8-3 1365
12.Haník JosefStehlík Jan ml.7-896 3175
13.Michal RadekLev Leoš479  3085
14.Suchopár MiroslavLev Daniel-9-12-8  0386
15.Haník JosefGruber Martin8-9-39-92387
16.Michal RadekStehlík Jan ml.-68-7-7 1388
17.Suchopár MiroslavLev Leoš-8-7-5  0389
18.Bubeníček OndřejLev Daniel788  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michal Radek22Gruber Martin40
Suchopár Miroslav04Stehlík Jan ml.22
Drábek Martin20Lev Leoš13
Haník Josef31Lev Daniel13
Bubeníček Ondřej11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline