Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OlešnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál pohostinství v OlešnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32654:625TJ Olešná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroc František
Kopp Jan
 
 
Petráň Zdeněk
Herink Jan
 
 
-878-10-92301
2.Lysák Stanislav
Herman Miloš
 
 
Steiner Petr
Lukeš Tomáš
 
 
-71069 3111
3.Kroc FrantišekSteiner Petr-97-8643221
4.Herman MilošLukeš Tomáš62-9-863231
5.Kopp JanHerink Jan-7-977-82332
6.Lysák StanislavPetráň Zdeněk1194  3042
7.Herman MilošSteiner Petr427  3052
8.Kopp JanLukeš Tomáš8115  3062
9.Lysák StanislavHerink Jan-5-4-9  0363
10.Kroc FrantišekPetráň Zdeněk-610-8-5 1364
11.Kopp JanSteiner Petr997  3074
12.Lysák StanislavLukeš Tomáš-1118-9113284
13.Kroc FrantišekHerink Jan-4-137-4 1385
14.Herman MilošPetráň Zdeněk-7-8-6  0386
15.Lysák StanislavSteiner Petr9109  3096
16.Kroc FrantišekLukeš Tomáš-5-9-6  0397
17.Herman MilošHerink Jan-78-10-9 1398
18.Kopp JanPetráň Zdeněk-9652 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kroc František13Steiner Petr04
Herman Miloš22Lukeš Tomáš13
Kopp Jan31Herink Jan40
Lysák Stanislav31Petráň Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:44508:608TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červenka Miroslav
Čepelák Vladimír ml.
 
 
Kocura Jiří
Lískovec Jindřich
 
 
-8-10-6  0301
2.Růžička Josef
Bláha Hynek
 
 
Linhart František ml.
Janda Jaromír
 
 
9-7-88-92302
3.Růžička JosefKocura Jiří55-4-1093212
4.Červenka MiroslavLinhart František ml.-10-9-11  0313
5.Bláha HynekLískovec Jindřich-10-6-9  0314
6.Čepelák Vladimír ml.Janda Jaromír-13-7107-102315
7.Červenka MiroslavKocura Jiří-6-7-3  0316
8.Bláha HynekLinhart František ml.-5-9-10  0317
9.Čepelák Vladimír ml.Lískovec Jindřich-8-8-4  0318
10.Růžička JosefJanda Jaromír547  3028
11.Bláha HynekKocura Jiří-10-4-15  0329
12.Čepelák Vladimír ml.Linhart František ml.-86-9-11 13210
13.Růžička JosefLískovec JindřichWO    03211
14.Červenka MiroslavJanda Jaromír-10-12-8  03212
15.Čepelák Vladimír ml.Kocura Jiří-11-6-8  03213
16.Růžička JosefLinhart František ml.WO    03214
17.Červenka MiroslavLískovec JindřichWO    30314
18.Bláha HynekJanda Jaromír1084  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Josef20Kocura Jiří31
Červenka Miroslav03Linhart František ml.30
Bláha Hynek13Lískovec Jindřich20
Čepelák Vladimír ml.04Janda Jaromír22
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:37597:634ST Benešov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrámek David
Richterová Eva
 
 
Povolný Aleš
Nádvorník Štěpán
 
 
-5-5-6  0301
2.Včelička Lubomír
Křikava Richard
 
 
Dohnal Jaroslav
Hrazdíra Jiří
 
 
39-8-843211
3.Richterová EvaNádvorník Štěpán-59-8-10 1312
4.Včelička LubomírDohnal Jaroslav6-14-11-5 1313
5.Křikava RichardPovolný Aleš-6-9-9  0314
6.Šrámek DavidHrazdíra Jiří-10-711983224
7.Včelička LubomírNádvorník Štěpán72-810 3134
8.Křikava RichardDohnal Jaroslav-6-5-9  0335
9.Šrámek DavidPovolný Aleš3117  3045
10.Richterová EvaHrazdíra Jiří97-79 3155
11.Křikava RichardNádvorník Štěpán-8-96-9 1356
12.Šrámek DavidDohnal Jaroslav-1-3-2  0357
13.Richterová EvaPovolný Aleš-8-810-4 1358
14.Včelička LubomírHrazdíra Jiří757  3068
15.Šrámek DavidNádvorník Štěpán9108  3078
16.Richterová EvaDohnal Jaroslav-7-98-4 1379
17.Včelička LubomírPovolný Aleš106-116 3189
18.Křikava RichardHrazdíra Jiří-9-9-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Richterová Eva13Nádvorník Štěpán22
Včelička Lubomír31Dohnal Jaroslav40
Křikava Richard04Povolný Aleš22
Šrámek David31Hrazdíra Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:43606:693TJ Sokol Mníšek pod Brdy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Jan ml.
Lev Daniel
 
 
Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 
-8-10-8  0301
2.Sklenář David
Sklenář Tomáš
 
 
Kilian Vít
Freisleben Radek
 
 
-4-8-10  0302
3.Sklenář TomášKilian Vít-6-1278-102303
4.Stehlík Jan ml.Freisleben Radek9-737 3113
5.Lev DanielDrbohlav Marek77-8-10-92314
6.Sklenář DavidStacho Libor-7-8-10  0315
7.Stehlík Jan ml.Kilian Vít-7-7-11  0316
8.Lev DanielFreisleben Radek4-96-593226
9.Sklenář DavidDrbohlav Marek-3-89-6 1327
10.Sklenář TomášStacho Libor-8958 3137
11.Lev DanielKilian Vít89-8-9-72338
12.Sklenář DavidFreisleben Radek875  3048
13.Sklenář TomášDrbohlav Marek-8-66-15 1349
14.Stehlík Jan ml.Stacho Libor-994-7103259
15.Sklenář DavidKilian Vít7-14616 3169
16.Sklenář TomášFreisleben Radek-5-86-6 13610
17.Stehlík Jan ml.Drbohlav MarekWO    03611
18.Lev DanielStacho LiborWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sklenář Tomáš13Kilian Vít31
Stehlík Jan ml.21Freisleben Radek13
Lev Daniel12Drbohlav Marek30
Sklenář David22Stacho Libor12
WO02WO20
teplota na začátku utkání 19 teplota na konci utkání 20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Voznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:830:29433:518SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haník Josef
Soused Milan
 
 
Pilecký Jiří
Hovorka Karel
 
 
7-654 3110
2.Petrovic Pavel
Drábek Martin
 
 
Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
-78-9863220
3.Drábek MartinChmelař Miroslav-6-11-13  0321
4.Petrovic PavelSelucký David944  3031
5.Soused MilanPilecký Jiří1029  3041
6.Haník JosefHovorka Karel387  3051
7.Petrovic PavelChmelař Miroslav-10-8-9  0352
8.Soused MilanSelucký David389  3062
9.Haník JosefPilecký Jiří589  3072
10.Drábek MartinHovorka Karel6-129-1183282
11.Soused MilanChmelař Miroslav239  3092
12.Haník JosefSelucký David653  30102
13.Drábek MartinPilecký JiříWO    03103
14.Petrovic PavelHovorka KarelWO    03104
15.Haník JosefChmelař MiroslavWO    03105
16.Drábek MartinSelucký DavidWO    03106
17.Petrovic PavelPilecký JiříWO    03107
18.Soused MilanHovorka KarelWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drábek Martin11Chmelař Miroslav21
Petrovic Pavel11Selucký David03
Soused Milan30Pilecký Jiří02
Haník Josef30Hovorka Karel02
WO06WO60
t.z.u. 17°C t.k.u. 18°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Dělnického domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:22538:504TJ Spartak Čenkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volek Václav
Škrabal Radek
 
 
Müller Jiří
Svoboda Jaromír
 
 
8187  3010
2.Škrabal Jaroslav
Ječmen Jaroslav
 
 
Kunc Jaroslav
Spousta David
 
 
5-696 3120
3.Ječmen JaroslavSpousta David-8316 3130
4.Škrabal RadekKunc Jaroslav538  3040
5.Volek VáclavSvoboda Jaromír98-49 3150
6.Škrabal JaroslavMüller Jiří10-457 3160
7.Škrabal RadekSpousta David-9-87783270
8.Volek VáclavKunc Jaroslav874  3080
9.Škrabal JaroslavSvoboda Jaromír675  3090
10.Ječmen JaroslavMüller Jiří6-10-910-32391
11.Volek VáclavSpousta David6-1343 31101
12.Škrabal JaroslavKunc Jaroslav467  30111
13.Ječmen JaroslavSvoboda Jaromír1168  30121
14.Škrabal RadekMüller JiříWO    03122
15.Škrabal JaroslavSpousta DavidWO    30132
16.Ječmen JaroslavKunc JaroslavWO    03133
17.Škrabal RadekSvoboda JaromírWO    03134
18.Volek VáclavMüller JiříWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ječmen Jaroslav21Spousta David03
Škrabal Radek20Kunc Jaroslav03
Volek Václav30Svoboda Jaromír03
Škrabal Jaroslav30Müller Jiří11
WO14WO41

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline