Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:Hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:24636:560TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lískovec Jindřich
Lesák Jakub
 
 
Ječmen Jaroslav
Moravec Patrik
 
 
713-77 3110
2.Linhart František ml.
Šíp Martin
 
 
Škrabal Radek
Škrabal Jaroslav
 
 
-2-4-9  0311
3.Linhart František ml.Škrabal Jaroslav-10685 3121
4.Šíp MartinMoravec Patrik-9-109-7 1322
5.Lískovec JindřichJečmen Jaroslav829  3032
6.Lesák JakubŠkrabal Radek-214-10-5 1333
7.Šíp MartinŠkrabal Jaroslav-371010 3143
8.Lískovec JindřichMoravec Patrik767  3053
9.Lesák JakubJečmen Jaroslav7812  3063
10.Linhart František ml.Škrabal Radek757  3073
11.Lískovec JindřichŠkrabal Jaroslav-587-843283
12.Lesák JakubMoravec Patrik-8-8-7  0384
13.Linhart František ml.Ječmen Jaroslav6-978 3194
14.Šíp MartinŠkrabal Radek7-11-27-112395
15.Lesák JakubŠkrabal Jaroslav-68-12-6 1396
16.Linhart František ml.Moravec Patrik879  30106
17.Šíp MartinJečmen Jaroslav784  30116
18.Lískovec JindřichŠkrabal RadekWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Linhart František ml.40Škrabal Jaroslav13
Šíp Martin22Moravec Patrik22
Lískovec Jindřich30Ječmen Jaroslav04
Lesák Jakub13Škrabal Radek21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36659:647nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petráň Zdeněk
Steiner Petr
 
 
Petrovic Pavel
Drábek Martin
 
 
9-987 3110
2.Herink Jan
Lukeš Tomáš
 
 
Haník Josef
Soused Milan
 
 
-10-9-3  0311
3.Lukeš TomášHaník Josef-5-9-9  0312
4.Steiner PetrDrábek Martin5-9-7-3 1313
5.Petráň ZdeněkPetrovic Pavel7-7-10663223
6.Herink JanSoused Milan54-512 3133
7.Steiner PetrHaník Josef-8-9-7  0334
8.Petráň ZdeněkDrábek Martin422  3044
9.Herink JanPetrovic Pavel-1058-8-32345
10.Lukeš TomášSoused Milan-117-81083255
11.Petráň ZdeněkHaník Josef757  3065
12.Herink JanDrábek Martin1-1179 3175
13.Lukeš TomášPetrovic Pavel4-2-7-2 1376
14.Steiner PetrSoused Milan-1199-10-112377
15.Herink JanHaník Josef7-7510 3187
16.Lukeš TomášDrábek Martin-7116-6-82388
17.Steiner PetrPetrovic Pavel-7-6-4  0389
18.Petráň ZdeněkSoused Milan99-99 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lukeš Tomáš13Haník Josef22
Steiner Petr04Drábek Martin22
Petráň Zdeněk40Petrovic Pavel31
Herink Jan31Soused Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:23636:447TJ Sokol Žebrák

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Jiří
Svoboda Jaromír
 
 
Vaculík Stanislav ml.
Lev Daniel
 
 
2-598 3110
2.Kunc Petr
Kunc Jaroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Svoboda JaromírLev Daniel7-48-8-62321
4.Müller JiříVaculík Stanislav ml.965  3031
5.Kunc PetrStehlík Jan ml.-10-10-10  0332
6.Kunc JaroslavWO    3042
7.Müller JiříLev Daniel-6-11-5  0343
8.Kunc PetrVaculík Stanislav ml.158  3053
9.Kunc JaroslavStehlík Jan ml.-65-4-5 1354
10.Svoboda JaromírWO    3064
11.Kunc PetrLev Daniel527  3074
12.Kunc JaroslavVaculík Stanislav ml.7108  3084
13.Svoboda JaromírStehlík Jan ml.6-511-773294
14.Müller JiříWO    30104
15.Kunc JaroslavLev Daniel-86-8-9 13105
16.Svoboda JaromírVaculík Stanislav ml.710-6-12532115
17.Müller JiříStehlík Jan ml.-812-109-423116
18.Kunc PetrWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svoboda Jaromír21Lev Daniel31
Müller Jiří12Vaculík Stanislav ml.04
Kunc Petr21Stehlík Jan ml.31
Kunc Jaroslav12   
WO50WO05
Tz - 18°C Tk - 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Voznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Praktická DobříšRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:32596:496T. J. Sokol Králův Dvůr B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
Bohdan Luděk
Vrecion Jiří
 
 
658  3010
2.Pilecký Jiří
Hovorka Karel
 
 
Včelička Lubomír
Šrámek David
 
 
8-45-7-62311
3.Hovorka KarelBohdan Luděk-4-4-7  0312
4.Chmelař MiroslavVrecion Jiří585  3022
5.Selucký DavidŠrámek David107-6-12-82323
6.Pilecký JiříVčelička Lubomír-8-5-14  0324
7.Chmelař MiroslavBohdan Luděk6-8-27-22325
8.Selucký DavidVrecion Jiří7-10-10-10 1326
9.Pilecký JiříŠrámek David-97-5-8 1327
10.Hovorka KarelVčelička Lubomír-4-3-1  0328
11.Selucký DavidBohdan Luděk-6-66-12 1329
12.Pilecký JiříVrecion Jiří-106-14873239
13.Hovorka KarelŠrámek David-9-12-6  03310
14.Chmelař MiroslavVčelička LubomírWO    30410
15.Pilecký JiříBohdan LuděkWO    30510
16.Hovorka KarelVrecion JiříWO    30610
17.Chmelař MiroslavŠrámek DavidWO    30710
18.Selucký DavidVčelička LubomírWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hovorka Karel03Bohdan Luděk30
Chmelař Miroslav11Vrecion Jiří12
Selucký David03Šrámek David30
Pilecký Jiří12Včelička Lubomír20
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p.B., Dobříšká 52, 252 10 MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:36575:526TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 
Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
-9-9-10  0301
2.Selement Jaroslav
Taller Filip
 
 
Růžička Josef
Čepelák Vladimír ml.
 
 
-810-910103211
3.Drbohlav MarekRůžička Josef-589-5-82312
4.Kilian VítKoros Pavel-5-4-7  0313
5.Taller FilipJirouch Tomáš-3-8-8  0314
6.Pospíšil AntonínČepelák Vladimír ml.65-7-963224
7.Kilian VítRůžička Josef9-3-5-6 1325
8.Taller FilipKoros Pavel-59-9-10 1326
9.Pospíšil AntonínJirouch Tomáš-6-8-6  0327
10.Drbohlav MarekČepelák Vladimír ml.8-1368 3137
11.Taller FilipRůžička Josef-2-6-7  0338
12.Pospíšil AntonínKoros Pavel-8-8-6  0339
13.Drbohlav MarekJirouch Tomáš1-9-6-6 13310
14.Kilian VítČepelák Vladimír ml.4-1077 31410
15.Pospíšil AntonínRůžička JosefWO    30510
16.Drbohlav MarekKoros PavelWO    30610
17.Kilian VítJirouch TomášWO    30710
18.Taller FilipČepelák Vladimír ml.WO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drbohlav Marek12Růžička Josef30
Kilian Vít12Koros Pavel30
Taller Filip03Jirouch Tomáš30
Pospíšil Antonín12Čepelák Vladimír ml.03
WO40WO04
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OlešnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:32666:645ST Benešov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pěnkavová Dagmar
Dohnal Jaroslav
 
 
Skalka Josef
Kroc František
 
 
957  3010
2.Nádvorník Štěpán
Srb Pavel
 
 
Lysák Stanislav
Herman Miloš
 
 
-11-210973220
3.Hrazdíra JiříSkalka Josef-8-88973230
4.Nádvorník ŠtěpánKroc František-4947 3140
5.Dohnal JaroslavLysák Stanislav810-83 3150
6.Pěnkavová DagmarHerman Miloš8135  3060
7.Nádvorník ŠtěpánSkalka Josef-999-13-82361
8.Dohnal JaroslavKroc František63-1010 3171
9.Pěnkavová DagmarLysák Stanislav-7-9-7  0372
10.Hrazdíra JiříHerman Miloš8-4-7-8 1373
11.Dohnal JaroslavSkalka Josef-97125 3183
12.Pěnkavová DagmarKroc František1011-76 3193
13.Hrazdíra JiříLysák Stanislav-118-810-42394
14.Nádvorník ŠtěpánHerman Miloš-8-5-2  0395
15.Pěnkavová DagmarSkalka Josef-9-92-8 1396
16.Hrazdíra JiříKroc František-10-6791332106
17.Nádvorník ŠtěpánLysák StanislavWO    03107
18.Dohnal JaroslavHerman MilošWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrazdíra Jiří22Skalka Josef22
Nádvorník Štěpán12Kroc František04
Dohnal Jaroslav30Lysák Stanislav21
Pěnkavová Dagmar22Herman Miloš21
WO11WO11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline