Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:25Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36602:624T. J. Sokol Králův Dvůr B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Tomáš
Steiner Petr
 
 
Bohdan Luděk
Kračmer Matěj
 
 
6-8-77-72301
2.Petráň Zdeněk
Herink Jan
 
 
Křikava Richard
Včelička Lubomír
 
 
-410-86-92302
3.Petráň ZdeněkKřikava Richard11-7-6-6 1303
4.Steiner PetrBohdan Luděk-6-8-7  0304
5.Herink JanKračmer Matěj-6-978103214
6.Lukeš TomášVčelička Lubomír5-4-3-6 1315
7.Steiner PetrKřikava Richard1158  3025
8.Herink JanBohdan Luděk-37-8893235
9.Lukeš TomášKračmer Matěj676  3045
10.Petráň ZdeněkVčelička Lubomír-2-37-9 1346
11.Herink JanKřikava Richard-8-8-9  0347
12.Lukeš TomášBohdan Luděk859  3057
13.Petráň ZdeněkKračmer Matěj9410  3067
14.Steiner PetrVčelička Lubomír-6-5-5  0368
15.Lukeš TomášKřikava Richard-2-88-10 1369
16.Petráň ZdeněkBohdan Luděk-3-313-7 13610
17.Steiner PetrKračmer Matěj-8106-9132710
18.Herink JanVčelička LubomírWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petráň Zdeněk13Křikava Richard31
Steiner Petr22Bohdan Luděk22
Herink Jan21Kračmer Matěj04
Lukeš Tomáš22Včelička Lubomír30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:Hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:19613:395TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Jaromír
Linhart František ml.
 
 
Stehlík Jan ml.
Vaculík Stanislav ml.
 
 
-8-596-102301
2.Kocura Jiří
Lískovec Jindřich
 
 

 
 
WO    3011
3.Linhart František ml.Stehlík Jan ml.2-815-773221
4.Kocura JiříVaculík Stanislav ml.617  3031
5.Janda JaromírLev Leoš-4-981243241
6.Lískovec JindřichWO    3051
7.Kocura JiříStehlík Jan ml.558  3061
8.Janda JaromírVaculík Stanislav ml.779  3071
9.Lískovec JindřichLev Leoš-8-5-3  0372
10.Linhart František ml.WO    3082
11.Janda JaromírStehlík Jan ml.-879-6-72383
12.Lískovec JindřichVaculík Stanislav ml.-878-7-62384
13.Linhart František ml.Lev Leoš587  3094
14.Kocura JiříWO    30104
15.Lískovec JindřichStehlík Jan ml.WO    03105
16.Linhart František ml.Vaculík Stanislav ml.484  30115
17.Kocura JiříLev LeošWO    30125
18.Janda JaromírWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Linhart František ml.30Stehlík Jan ml.12
Kocura Jiří20Vaculík Stanislav ml.13
Janda Jaromír21Lev Leoš12
Lískovec Jindřich02   
WO61WO16



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:14641:405TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
Michal Radek
Soused Milan
 
 
247  3010
2.Čepelák Vladimír ml.
Červenka Miroslav
 
 
Bubeníček Ondřej
Drábek Martin
 
 
6-56-9-72311
3.Čepelák Vladimír ml.Soused Milan85-1015 3121
4.Červenka MiroslavDrábek Martin-10-8-9  0322
5.Jirouch TomášMichal Radek8-982 3132
6.Koros PavelBubeníček Ondřej755  3042
7.Červenka MiroslavSoused Milan8-1258 3152
8.Jirouch TomášDrábek Martin769  3062
9.Koros PavelMichal Radek545  3072
10.Čepelák Vladimír ml.Bubeníček Ondřej-5-5-12  0373
11.Jirouch TomášSoused Milan89-86 3183
12.Koros PavelDrábek Martin742  3093
13.Čepelák Vladimír ml.Michal RadekWO    30103
14.Červenka MiroslavBubeníček Ondřej7810  30113
15.Koros PavelSoused Milan85-77 31123
16.Čepelák Vladimír ml.Drábek MartinWO    30133
17.Červenka MiroslavMichal RadekWO    30143
18.Jirouch TomášBubeníček Ondřej6101  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čepelák Vladimír ml.11Soused Milan04
Červenka Miroslav21Drábek Martin12
Jirouch Tomáš40Michal Radek02
Koros Pavel40Bubeníček Ondřej13
WO30WO03
Teplota začátek: 18°C konec: 18°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OlešnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál pohostinství v OlešnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:47446:609TJ Spartak Čenkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalka Josef
Kopp Jan
 
 
Kubát Pavel
Škrabal Jaroslav
 
 
-10-9-8  0301
2.Lysák Stanislav
Kroc František
 
 
Volek Václav
Škrabal Radek
 
 
-6-7-6  0302
3.Skalka JosefKubát Pavel9-317-8-92303
4.Kopp JanŠkrabal Jaroslav-9-10-8  0304
5.Lysák StanislavŠkrabal Radek-7-68-8 1305
6.Kroc FrantišekVolek Václav-4-7-8  0306
7.Kopp JanKubát Pavel-98-12-6 1307
8.Lysák StanislavŠkrabal Jaroslav-7-6-9  0308
9.Kroc FrantišekŠkrabal Radek-4-7-8  0309
10.Skalka JosefVolek Václav-5-10-5  03010
11.Lysák StanislavKubát Pavel-8-4-5  03011
12.Kroc FrantišekŠkrabal Jaroslav-7-7810832111
13.Skalka JosefŠkrabal RadekWO    03112
14.Kopp JanVolek Václav-9-699-523113
15.Kroc FrantišekKubát PavelWO    30213
16.Skalka JosefŠkrabal JaroslavWO    03214
17.Kopp JanŠkrabal RadekWO    30314
18.Lysák StanislavVolek VáclavWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skalka Josef02Kubát Pavel30
Kopp Jan03Škrabal Jaroslav21
Lysák Stanislav03Škrabal Radek20
Kroc František12Volek Václav30
WO23WO32



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:07Konec
utkání
15:51Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:32636:639ST Benešov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Jaroslav
Pěnkavová Dagmar
 
 
Kunc Jaroslav
Kunc Petr
 
 
8-1093 3110
2.Nádvorník Štěpán
Srb Pavel
 
 
Křemen Josef
Müller Jiří
 
 
126-6-1263220
3.Hrazdíra JiříKunc Jaroslav79-7-3-62321
4.Pěnkavová DagmarKřemen Josef-6-74-8 1322
5.Srb PavelMüller Jiří283  3032
6.Dohnal JaroslavKunc Petr87-1-1043242
7.Pěnkavová DagmarKunc Jaroslav-77-9733252
8.Srb PavelKřemen Josef-66-7863262
9.Dohnal JaroslavMüller Jiří8612  3072
10.Hrazdíra JiříKunc Petr5-10-3-9 1373
11.Srb PavelKunc Jaroslav108-911 3183
12.Dohnal JaroslavKřemen Josef676  3093
13.Nádvorník ŠtěpánMüller Jiří8105  30103
14.Pěnkavová DagmarKunc Petr1110-68 31113
15.Dohnal JaroslavKunc JaroslavWO    03114
16.Nádvorník ŠtěpánKřemen Josef-13-8-7  03115
17.Pěnkavová DagmarMüller JiříWO    03116
18.Srb PavelKunc Petr6-66-8-1023117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrazdíra Jiří02Kunc Jaroslav12
Pěnkavová Dagmar21Křemen Josef22
Srb Pavel31Müller Jiří03
Dohnal Jaroslav30Kunc Petr22
Nádvorník Štěpán11   
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Voznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39627:657TJ Sokol Voznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kilian Vít
Drbohlav Marek
 
 
Müller Václav
Pilecký Jiří
 
 
-99810 3110
2.Tůma Martin
Macháček Pavel st.
 
 
Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
-4-3-10  0311
3.Freisleben RadekChmelař Miroslav-69-4-5 1312
4.Kilian VítSelucký David9-6-5-3 1313
5.Tůma MartinPilecký Jiří-710-7653223
6.Drbohlav MarekMüller Václav47-107 3133
7.Kilian VítChmelař Miroslav-5-88-10 1334
8.Tůma MartinSelucký David-6-610-7 1335
9.Drbohlav MarekPilecký Jiří-10499 3145
10.Freisleben RadekMüller Václav-12-7-4  0346
11.Tůma MartinChmelař Miroslav8-7-8-7 1347
12.Drbohlav MarekSelucký David756  3057
13.Freisleben RadekPilecký Jiří-9611-7-102358
14.Macháček Pavel st.Müller Václav-3-84-6 1359
15.Drbohlav MarekChmelař Miroslav-9-54-7 13510
16.Freisleben RadekSelucký David-910139 31610
17.Macháček Pavel st.Pilecký Jiří-14-98-4 13611
18.Tůma MartinMüller VáclavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Freisleben Radek13Chmelař Miroslav40
Kilian Vít02Selucký David22
Tůma Martin12Pilecký Jiří22
Drbohlav Marek31Müller Václav21
Macháček Pavel st.02   
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS