Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30637:606TJ Slavoj Obecnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Tomáš
Steiner Petr
 
 
Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
87-7-9-52301
2.Herink Jan
Petráň Zdeněk
 
 
Červenka Miroslav
Čepelák Vladimír ml.
 
 
627  3011
3.Lukeš TomášKoros Pavel-8-7-8  0312
4.Steiner PetrJirouch Tomáš-48-8583222
5.Herink JanČepelák Vladimír ml.-9-128393232
6.Petráň ZdeněkČervenka Miroslav359  3042
7.Steiner PetrKoros Pavel286  3052
8.Herink JanJirouch Tomáš-5-10-5  0353
9.Petráň ZdeněkČepelák Vladimír ml.-84-7-6 1354
10.Lukeš TomášČervenka Miroslav998  3064
11.Herink JanKoros Pavel39-15-5-42365
12.Petráň ZdeněkJirouch Tomáš-8-38-2 1366
13.Lukeš TomášČepelák Vladimír ml.3-48-1173276
14.Steiner PetrČervenka Miroslav-896-7-52377
15.Petráň ZdeněkKoros Pavel-9-10-4  0378
16.Lukeš TomášJirouch Tomáš5913  3088
17.Steiner PetrČepelák Vladimír ml.10910  3098
18.Herink JanČervenka Miroslav866  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lukeš Tomáš31Koros Pavel31
Steiner Petr31Jirouch Tomáš22
Herink Jan22Čepelák Vladimír ml.13
Petráň Zdeněk13Červenka Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ OlešnáRozhodčí:Hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:28704:578TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Linhart František ml.
Janda Jaromír
 
 
Lysák Stanislav
Kroc František
 
 
7-9-8763210
2.Šíp Martin
Palátka Daniel
 
 
Skalka Josef
Kopp Jan
 
 
-6-88-11 1311
3.Palátka DanielSkalka Josef-9119-373221
4.Linhart František ml.Lysák Stanislav767  3031
5.Janda JaromírKopp Jan-48-3-10 1332
6.Šíp MartinKroc František73-9-7103242
7.Linhart František ml.Skalka Josef73-43 3152
8.Janda JaromírLysák Stanislav-108410 3162
9.Šíp MartinKopp Jan-10-911-6 1363
10.Palátka DanielKroc František-8-177-10 1364
11.Janda JaromírSkalka Josef-67104 3174
12.Šíp MartinLysák Stanislav8-6-11-0 1375
13.Kocura JiříKopp Jan854  3085
14.Linhart František ml.Kroc František432  3095
15.Šíp MartinSkalka Josef-15812-4-92396
16.Kocura JiříLysák Stanislav-9575 31106
17.Linhart František ml.Kopp JanWO    30116
18.Janda JaromírKroc FrantišekWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palátka Daniel11Skalka Josef13
Linhart František ml.30Lysák Stanislav13
Janda Jaromír21Kopp Jan21
Šíp Martin13Kroc František12
Kocura Jiří20   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32582:553nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Jaroslav
Hrazdíra Jiří
 
 
Drož Jan
Stehlík Jan ml.
 
 
-8-773-42301
2.Zvolský Miroslav
Povolný Aleš
 
 
Lev Daniel
Lev Leoš
 
 
WO    3011
3.Hrazdíra JiříDrož Jan-3-79-5 1312
4.Zvolský MiroslavStehlík Jan ml.-8-8-7  0313
5.Dohnal JaroslavLev Daniel478  3023
6.Povolný AlešLev Leoš-81098 3133
7.Zvolský MiroslavDrož Jan-8-79-8 1334
8.Dohnal JaroslavStehlík Jan ml.10107  3044
9.Povolný AlešLev Daniel-973-9103254
10.Hrazdíra JiříLev Leoš-5-111-11 1355
11.Dohnal JaroslavDrož Jan798  3065
12.Povolný AlešStehlík Jan ml.-8-9-8  0366
13.Hrazdíra JiříLev Daniel-6-2-8  0367
14.Zvolský MiroslavLev Leoš-8-58773277
15.Povolný AlešDrož Jan-10-7-5  0378
16.Hrazdíra JiříStehlík Jan ml.-4-5-8  0379
17.Zvolský MiroslavLev Daniel413  3089
18.Dohnal JaroslavLev Leoš686  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrazdíra Jiří04Drož Jan31
Zvolský Miroslav22Stehlík Jan ml.31
Dohnal Jaroslav40Lev Daniel13
Povolný Aleš22Lev Leoš13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p.B.,Dobříšská 52, 25210 MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:36714:697TJ Sokol Mníšek pod Brdy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 
Včelička Lubomír
Křikava Richard
 
 
767  3010
2.Selement Jaroslav
Macháček Pavel st.
 
 
Bohdan Luděk
Vrecion Jiří
 
 
-9637 3120
3.Selement JaroslavBohdan Luděk6-48-10103230
4.Stacho LiborVrecion Jiří59-77 3140
5.Taller FilipKřikava Richard7-9-28103250
6.Drbohlav MarekVčelička Lubomír-9-58-9 1351
7.Stacho LiborBohdan Luděk-411-48-92352
8.Taller FilipVrecion Jiří359  3062
9.Drbohlav MarekKřikava Richard-105-9-7 1363
10.Selement JaroslavVčelička Lubomír-10-12-3  0364
11.Taller FilipBohdan Luděk-96-6-8 1365
12.Drbohlav MarekVrecion Jiří-9-778-32366
13.Selement JaroslavKřikava Richard3-2-101183276
14.Stacho LiborVčelička Lubomír98-3-7103286
15.Drbohlav MarekBohdan Luděk-99-97-62387
16.Selement JaroslavVrecion Jiří666  3097
17.Stacho LiborKřikava Richard99-10-8732107
18.Taller FilipVčelička Lubomír-11-97-9 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Selement Jaroslav31Bohdan Luděk31
Stacho Libor31Vrecion Jiří13
Taller Filip22Křikava Richard13
Drbohlav Marek04Včelička Lubomír31
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Voznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Praktická DobříšRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38626:679TJ Spartak Čenkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížková Sylva
Pilecký Jiří
 
 
Ondráček Oldřich
Čížek Radek
 
 
-4498 3110
2.Selucký David
Soukup Michal
 
 
Kubát Pavel
Škrabal Jaroslav
 
 
-9-8-6  0311
3.Selucký DavidKubát Pavel-610-810-82312
4.Soukup MichalŠkrabal Jaroslav7-167-6-52313
5.Pilecký JiříČížek Radek678  3023
6.Čížková SylvaOndráček Oldřich8-5-95-102324
7.Soukup MichalKubát Pavel-3-5-10  0325
8.Pilecký JiříŠkrabal Jaroslav-8-381293235
9.Čížková SylvaČížek Radek9118  3045
10.Selucký DavidOndráček Oldřich-8-8-7  0346
11.Pilecký JiříKubát Pavel-10-7-4  0347
12.Čížková SylvaŠkrabal Jaroslav-811-10-2 1348
13.Selucký DavidČížek Radek63-2-893258
14.Soukup MichalOndráček Oldřich7-11-9-6 1359
15.Čížková SylvaKubát Pavel98-9-4113269
16.Selucký DavidŠkrabal Jaroslav-5386 3179
17.Soukup MichalČížek Radek-5-3-8  03710
18.Pilecký JiříOndráček Oldřich975  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Selucký David22Kubát Pavel31
Soukup Michal04Škrabal Jaroslav22
Pilecký Jiří31Čížek Radek13
Čížková Sylva22Ondráček Oldřich31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:39686:689nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Jiří
Spousta David
 
 
Haník Josef
Soused Milan
 
 
-9-10-7  0301
2.Kunc Petr
Křemen Josef
 
 
Petrovic Pavel
Michal Radek
 
 
4-9-109-62302
3.Křemen JosefHaník Josef88-7-6-42303
4.Müller JiříPetrovic Pavel7-12-7-9 1304
5.Kunc PetrSoused Milan6-896 3114
6.Spousta DavidMichal Radek77-78 3124
7.Müller JiříHaník Josef-8-97-4 1325
8.Kunc PetrPetrovic Pavel24-8-753235
9.Spousta DavidSoused Milan-2-7-6  0336
10.Křemen JosefMichal Radek-76-8953246
11.Kunc PetrHaník Josef-7-999-62347
12.Spousta DavidPetrovic Pavel-11710-5103257
13.Křemen JosefSoused Milan4512  3067
14.Müller JiříMichal Radek-6-8-8  0368
15.Spousta DavidHaník Josef-3-510-6 1369
16.Křemen JosefPetrovic Pavel-612-4423279
17.Müller JiříSoused Milan876  3089
18.Kunc PetrMichal Radek-1275-863299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křemen Josef31Haník Josef40
Müller Jiří13Petrovic Pavel13
Kunc Petr31Soused Milan13
Spousta David22Michal Radek13
Tz - 19°C Tk - 20°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline