Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OlešnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:37614:594TJ Olešná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petráň Zdeněk
Vinš Stanislav
 
 
Skalka Josef
Kopp Jan
 
 
-7-9-7  0301
2.Steiner Petr
Lukeš Tomáš
 
 
Kroc František
Herman Miloš
 
 
57-76 3111
3.Steiner PetrSkalka Josef62-125 3121
4.Vinš StanislavKroc František-10-1074-42322
5.Lukeš TomášKopp Jan-6-98-6 1323
6.Petráň ZdeněkHerman Miloš-8-813-9 1324
7.Vinš StanislavSkalka Josef-10-3-6  0325
8.Lukeš TomášKroc František89-10-8-62326
9.Petráň ZdeněkKopp Jan7-89-9-72327
10.Steiner PetrHerman Miloš-8488 3137
11.Lukeš TomášSkalka Josef-779-8-72338
12.Petráň ZdeněkKroc František395  3048
13.Steiner PetrKopp Jan-10-8-6  0349
14.Vinš StanislavHerman Miloš-610-2-8 13410
15.Petráň ZdeněkSkalka Josef8-866 31510
16.Steiner PetrKroc FrantišekWO    30610
17.Vinš StanislavKopp JanWO    30710
18.Lukeš TomášHerman MilošWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Steiner Petr21Skalka Josef22
Vinš Stanislav03Kroc František21
Lukeš Tomáš03Kopp Jan30
Petráň Zdeněk22Herman Miloš21
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:Hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32613:597TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Linhart František ml.
Šíp Martin
 
 
Nykl Zdeněk
Bláha Hynek
 
 
-8-7-8  0301
2.Janda Jaromír
Palátka Daniel
 
 
Jirouch Tomáš
Čepelák Vladimír ml.
 
 
-78-87-92302
3.Šíp MartinJirouch Tomáš-54-9-4 1303
4.Linhart František ml.Čepelák Vladimír ml.-7-10-8  0304
5.Palátka DanielBláha Hynek-8-9-9  0305
6.Janda JaromírNykl Zdeněk657  3015
7.Linhart František ml.Jirouch Tomáš889  3025
8.Palátka DanielČepelák Vladimír ml.3-10-9-7 1326
9.Janda JaromírBláha Hynek788  3036
10.Šíp MartinNykl Zdeněk1056  3046
11.Palátka DanielJirouch Tomáš-6-11-4  0347
12.Janda JaromírČepelák Vladimír ml.-781-693257
13.Šíp MartinBláha Hynek-899-5113267
14.Linhart František ml.Nykl Zdeněk267  3077
15.Janda JaromírJirouch Tomáš-8-4-9  0378
16.Šíp MartinČepelák Vladimír ml.-5-497103288
17.Linhart František ml.Bláha Hynek77-78 3198
18.Palátka DanielNykl Zdeněk-9598 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šíp Martin31Jirouch Tomáš31
Linhart František ml.31Čepelák Vladimír ml.22
Palátka Daniel13Bláha Hynek13
Janda Jaromír31Nykl Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27611:525ST Benešov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrazdíra Jiří
Povolný Aleš
 
 
Bohdan Luděk
Richterová Eva
 
 
-3-6-3  0301
2.Dohnal Jaroslav
Košař Pavel
 
 
Kračmer Matěj
Vrecion Jiří
 
 
1193  3011
3.Hrazdíra JiříBohdan Luděk-9-109-4 1312
4.Košař PavelVrecion Jiří-63-7-11 1313
5.Povolný AlešRichterová Eva453  3023
6.Dohnal JaroslavKračmer Matěj6-104-793233
7.Košař PavelBohdan Luděk-56-8-2 1334
8.Povolný AlešVrecion Jiří-9-88-5 1335
9.Dohnal JaroslavRichterová Eva3510  3045
10.Hrazdíra JiříKračmer Matěj853  3055
11.Povolný AlešBohdan Luděk-4-7-8  0356
12.Dohnal JaroslavVrecion Jiří577  3066
13.Hrazdíra JiříRichterová Eva10WO   3076
14.Košař PavelKračmer Matěj-77-11873286
15.Dohnal JaroslavBohdan Luděk-99-9-8 1387
16.Hrazdíra JiříVrecion Jiří9-6-7883297
17.Košař PavelRichterová EvaWO    30107
18.Povolný AlešKračmer Matěj986  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrazdíra Jiří31Bohdan Luděk40
Košař Pavel12Vrecion Jiří22
Povolný Aleš22Richterová Eva03
Dohnal Jaroslav31Kračmer Matěj04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p.B.,Dobříšská 52, 25210 MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39664:689TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Selement Jaroslav
Macháček Pavel st.
 
 
Drož Jan
Stehlík Jan ml.
 
 
8-4-8-7 1301
2.Drbohlav Marek
Stacho Libor
 
 
Lev Daniel
Lev Leoš
 
 
813-109 3111
3.Selement JaroslavDrož Jan-8-12-2  0312
4.Drbohlav MarekStehlík Jan ml.-717-9-8 1313
5.Taller FilipLev Daniel108-8-5-92314
6.Stacho LiborLev Leoš56-78 3124
7.Drbohlav MarekDrož Jan-7-99-9 1325
8.Taller FilipStehlík Jan ml.-910-9633235
9.Stacho LiborLev Daniel-9-64-9 1336
10.Selement JaroslavLev Leoš4-4-7-4 1337
11.Taller FilipDrož Jan0-8-3893247
12.Stacho LiborStehlík Jan ml.-4-710-5 1348
13.Macháček Pavel st.Lev Daniel9-1-86-22349
14.Drbohlav MarekLev Leoš-138810 3159
15.Stacho LiborDrož Jan98-6-693269
16.Macháček Pavel st.Stehlík Jan ml.-8-4-8  03610
17.Drbohlav MarekLev Daniel1479  30710
18.Taller FilipLev LeošWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Selement Jaroslav02Drož Jan22
Drbohlav Marek22Stehlík Jan ml.31
Taller Filip21Lev Daniel31
Stacho Libor22Lev Leoš12
Macháček Pavel st.02   
WO10WO01
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Voznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Praktická DobříšRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:43617:697SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížková Sylva
Pilecký Jiří
 
 
Haník Josef
Soused Milan
 
 
8-9-6563210
2.Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
Suchopár Miroslav
Petrovic Pavel
 
 
-67-5-3 1311
3.Chmelař MiroslavHaník Josef-8-7-8  0312
4.Selucký DavidPetrovic Pavel-51178 3122
5.Pilecký JiříSoused Milan7-5-10-6 1323
6.Čížková SylvaSuchopár Miroslav55-14-3-112324
7.Selucký DavidHaník Josef-3-8-5  0325
8.Pilecký JiříPetrovic Pavel-98-8-4 1326
9.Čížková SylvaSoused Milan9-896 3136
10.Chmelař MiroslavSuchopár Miroslav-5-9-9  0337
11.Pilecký JiříHaník Josef-8611-6113247
12.Čížková SylvaPetrovic Pavel9-5-6-5 1348
13.Chmelař MiroslavSoused Milan99-10-1083258
14.Selucký DavidSuchopár Miroslav-1211-4-8 1359
15.Čížková SylvaHaník Josef3-4-10-5 13510
16.Chmelař MiroslavPetrovic Pavel-9107-71532610
17.Selucký DavidSoused MilanWO    03611
18.Pilecký JiříSuchopár MiroslavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chmelař Miroslav22Haník Josef31
Selucký David12Petrovic Pavel22
Pilecký Jiří12Soused Milan12
Čížková Sylva13Suchopár Miroslav30
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39655:651TJ Spartak Čenkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunc Petr
Křemen Josef
 
 
Ondráček Oldřich
Škrabal Radek
 
 
9-7810 3110
2.Svoboda Jaromír
Müller Jiří
 
 
Kubát Pavel
Škrabal Jaroslav
 
 
57-72 3120
3.Křemen JosefKubát Pavel-7-8-6  0321
4.Müller JiříŠkrabal Jaroslav-106-81083231
5.Kunc PetrOndráček Oldřich-11-8-11  0332
6.Svoboda JaromírŠkrabal Radek-88-66-72333
7.Müller JiříKubát Pavel-7-54-6 1334
8.Kunc PetrŠkrabal Jaroslav7-86-6-52335
9.Svoboda JaromírOndráček Oldřich-9-77-5 1336
10.Křemen JosefŠkrabal Radek-97-7-10 1337
11.Kunc PetrKubát Pavel-5-5-5  0338
12.Svoboda JaromírŠkrabal Jaroslav4-6107 3148
13.Křemen JosefOndráček Oldřich9513  3058
14.Müller JiříŠkrabal Radek-5118-863268
15.Svoboda JaromírKubát Pavel-4-10-11  0369
16.Křemen JosefŠkrabal Jaroslav7-8-12-7 13610
17.Müller JiříOndráček Oldřich45-10-10932710
18.Kunc PetrŠkrabal RadekWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křemen Josef13Kubát Pavel40
Müller Jiří31Škrabal Jaroslav22
Kunc Petr03Ondráček Oldřich22
Svoboda Jaromír13Škrabal Radek21
WO10WO01
Tz - 18°C Tk - 20°C

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS