Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Dělnického domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
16:45Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:21605:520TJ Spartak Čenkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ječmen Jaroslav
Moravec Patrik
 
 
Podsedník Jaroslav
Lukeš Tomáš
 
 
9-977 3110
2.Škrabal Jaroslav
Ondráček Oldřich
 
 
Steiner Petr
Vinš Stanislav
 
 
10165  3020
3.Moravec PatrikPodsedník Jaroslav748  3030
4.Ječmen JaroslavLukeš Tomáš9-4-7-8 1331
5.Ondráček OldřichSteiner Petr-1010-44-122332
6.Škrabal JaroslavVinš Stanislav488  3042
7.Ječmen JaroslavPodsedník Jaroslav656  3052
8.Ondráček OldřichLukeš Tomáš-9-68-8 1353
9.Škrabal JaroslavSteiner Petr66-76 3163
10.Moravec PatrikVinš Stanislav-12849 3173
11.Ondráček OldřichPodsedník Jaroslav455  3083
12.Škrabal JaroslavLukeš TomášWO    0384
13.Moravec PatrikSteiner Petr-8737 3194
14.Ječmen JaroslavVinš Stanislav1064  30104
15.Škrabal JaroslavPodsedník JaroslavWO    03105
16.Moravec PatrikLukeš Tomáš106-56 31115
17.Ječmen JaroslavSteiner PetrWO    30125
18.Ondráček OldřichVinš Stanislav15-677 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moravec Patrik40Podsedník Jaroslav03
Ječmen Jaroslav21Lukeš Tomáš21
Ondráček Oldřich22Steiner Petr12
Škrabal Jaroslav20Vinš Stanislav04
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34638:608SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haník Josef
Drábek Martin
 
 
Hyhlan Jaroslav
Palátka Daniel
 
 
9-671 3110
2.Michal Tomáš
Petrovic Pavel
 
 
Linhart František ml.
Janda Jaromír
 
 
-97-6-9 1311
3.Michal TomášLinhart František ml.-4-9-8  0312
4.Petrovic PavelJanda Jaromír-65-6943222
5.Drábek MartinHyhlan Jaroslav37-9-9103232
6.Haník JosefPalátka Daniel-101054 3142
7.Petrovic PavelLinhart František ml.9-2-5-5 1343
8.Drábek MartinJanda Jaromír-10-1059-42344
9.Haník JosefHyhlan Jaroslav864  3054
10.Michal TomášPalátka Daniel-48-9-7 1355
11.Drábek MartinLinhart František ml.-7-4-4  0356
12.Haník JosefJanda Jaromír4-787 3166
13.Michal TomášHyhlan Jaroslav2129  3076
14.Petrovic PavelPalátka Daniel-10176 3186
15.Haník JosefLinhart František ml.3-6-7-9 1387
16.Michal TomášJanda Jaromír-9-6-6  0388
17.Petrovic PavelHyhlan Jaroslav-8-78543298
18.Drábek MartinPalátka Daniel897  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michal Tomáš13Linhart František ml.40
Petrovic Pavel31Janda Jaromír22
Drábek Martin22Hyhlan Jaroslav04
Haník Josef31Palátka Daniel13
t.z.u.- 19°C t.k.u - 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Voznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:25587:604TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drož Jan
Gruber Martin
 
 
Chmelař Miroslav
Selucký David
 
 
-66109 3110
2.Stehlík Jan ml.
Lev Daniel
 
 
Čížková Sylva
Pilecký Jiří
 
 
710-6-983220
3.Gruber MartinČížková Sylva789  3030
4.Drož JanSelucký David12-7-67-42331
5.Stehlík Jan ml.Pilecký Jiří9-7413 3141
6.Lev DanielChmelař Miroslav1039  3051
7.Drož JanČížková Sylva1294  3061
8.Stehlík Jan ml.Selucký David459  3071
9.Lev DanielPilecký Jiří-5-5-12  0372
10.Gruber MartinChmelař Miroslav1079  3082
11.Stehlík Jan ml.Čížková Sylva-6-8115133292
12.Lev DanielSelucký David-810-96732102
13.Gruber MartinPilecký Jiří88-108 31112
14.Drož JanChmelař MiroslavWO    03113
15.Lev DanielČížková SylvaWO    03114
16.Gruber MartinSelucký David-61056 31124
17.Drož JanPilecký JiříWO    03125
18.Stehlík Jan ml.Chmelař Miroslav684  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gruber Martin40Čížková Sylva03
Drož Jan11Selucký David13
Stehlík Jan ml.40Pilecký Jiří12
Lev Daniel21Chmelař Miroslav03
WO03WO30
teplota na začátku utkání 20 teplota na konci utkání 21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:21740:565T. J. Sokol Králův Dvůr B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohdan Luděk
Vrecion Jiří
 
 
Zíma Radek
Kunc Jaroslav
 
 
5-8-10993210
2.Včelička Lubomír
Křikava Richard
 
 
Spousta David
Kunc Petr
 
 
76-211 3120
3.Bohdan LuděkZíma Radek865  3030
4.Křikava RichardSpousta David7-959 3140
5.Vrecion JiříKunc Jaroslav-8-96-10 1341
6.Šrámek DavidKunc Petr-10158-6-82342
7.Křikava RichardZíma Radek443  3052
8.Vrecion JiříSpousta David-8-85-9 1353
9.Šrámek DavidKunc Jaroslav611-136 3163
10.Bohdan LuděkKunc Petr-8889 3173
11.Vrecion JiříZíma Radek664  3083
12.Šrámek DavidSpousta David79-98 3193
13.Bohdan LuděkKunc Jaroslav25-114 31103
14.Křikava RichardKunc Petr-968-7332113
15.Šrámek DavidZíma RadekWO    30123
16.Bohdan LuděkSpousta David368  30133
17.Křikava RichardKunc Jaroslav94-1113 31143
18.Vrecion JiříKunc Petr-1091111 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bohdan Luděk40Zíma Radek03
Křikava Richard40Spousta David13
Vrecion Jiří22Kunc Jaroslav13
Šrámek David21Kunc Petr13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HořoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34615:603nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
Zvolský Miroslav
Hrazdíra Jiří
 
 
-8867 3110
2.Čepelák Vladimír ml.
Červenka Miroslav
 
 
Dohnal Jaroslav
Košař Pavel
 
 
-7-66-8 1311
3.Červenka MiroslavDohnal Jaroslav-3-3-8  0312
4.Čepelák Vladimír ml.Zvolský Miroslav-7-7-6  0313
5.Jirouch TomášHrazdíra Jiří845  3023
6.Koros PavelKošař Pavel4175  3033
7.Čepelák Vladimír ml.Dohnal Jaroslav-7-7-8  0334
8.Jirouch TomášZvolský Miroslav8-128-583244
9.Koros PavelHrazdíra Jiří332  3054
10.Červenka MiroslavKošař Pavel6-9-71093264
11.Jirouch TomášDohnal Jaroslav-8794 3174
12.Koros PavelZvolský Miroslav-4-97-10 1375
13.Červenka MiroslavHrazdíra Jiří-10-7-7  0376
14.Čepelák Vladimír ml.Košař Pavel3-1076 3186
15.Koros PavelDohnal Jaroslav-11-779-82387
16.Červenka MiroslavZvolský Miroslav-8-7-7  0388
17.Čepelák Vladimír ml.Hrazdíra Jiří-78-8-7 1389
18.Jirouch TomášKošař Pavel8109  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Červenka Miroslav13Dohnal Jaroslav31
Čepelák Vladimír ml.13Zvolský Miroslav31
Jirouch Tomáš40Hrazdíra Jiří22
Koros Pavel22Košař Pavel04
Teplota: začátek 17°C konec 17°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OlešnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidový dům ZaječovRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:32596:567TJ Olešná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalka Josef
Kopp Jan
 
 
Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 
-8-5-4  0301
2.Lysák Stanislav
Herman Miloš
 
 
Zamazal Pavel
Kilian Vít
 
 
6-1047 3111
3.Skalka JosefStacho Libor-98-10-7 1312
4.Herman MilošKilian Vít-8-1010-8 1313
5.Kopp JanDrbohlav Marek-3-10-7  0314
6.Lysák StanislavZamazal Pavel41-119 3124
7.Herman MilošStacho Libor-97-10-10 1325
8.Kopp JanKilian Vít-9-55453235
9.Lysák StanislavDrbohlav Marek-5-8-5  0336
10.Skalka JosefZamazal Pavel6-484 3146
11.Kopp JanStacho Libor77-73 3156
12.Lysák StanislavKilian Vít6-779 3166
13.Skalka JosefDrbohlav Marek865  3076
14.Herman MilošZamazal Pavel649  3086
15.Lysák StanislavStacho Libor-8-11-12  0387
16.Skalka JosefKilian Vít49-813 3197
17.Herman MilošDrbohlav Marek317  30107
18.Kopp JanZamazal PavelWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skalka Josef31Stacho Libor31
Herman Miloš22Kilian Vít13
Kopp Jan21Drbohlav Marek22
Lysák Stanislav22Zamazal Pavel03
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS