Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:33Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33637:633ST Benešov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrazdíra Jiří
Nádvorník Štěpán
 
 
Král Pavel
Lukeš Tomáš
 
 
-10757 3110
2.Dohnal Jaroslav
Pěnkavová Dagmar
 
 
Petráň Zdeněk
Herink Jan
 
 
-4-7-8  0311
3.Hrazdíra JiříLukeš Tomáš-5-68-1 1312
4.Nádvorník ŠtěpánHerink Jan-101010-953222
5.Pěnkavová DagmarPetráň Zdeněk-9-3-9  0323
6.Dohnal JaroslavKrál Pavel11610  3033
7.Nádvorník ŠtěpánLukeš Tomáš-8-4-7  0334
8.Pěnkavová DagmarHerink Jan-9-78963244
9.Dohnal JaroslavPetráň Zdeněk887  3054
10.Hrazdíra JiříKrál Pavel11-56-5-82355
11.Pěnkavová DagmarLukeš Tomáš377  3065
12.Dohnal JaroslavHerink Jan2610  3075
13.Hrazdíra JiříPetráň Zdeněk-10109-153285
14.Nádvorník ŠtěpánKrál Pavel-10-899-82386
15.Dohnal JaroslavLukeš Tomáš88-98 3196
16.Hrazdíra JiříHerink Jan-6-9-9  0397
17.Nádvorník ŠtěpánPetráň Zdeněk-43-4-10 1398
18.Pěnkavová DagmarKrál Pavel-10783 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrazdíra Jiří13Lukeš Tomáš22
Nádvorník Štěpán13Herink Jan13
Pěnkavová Dagmar31Petráň Zdeněk22
Dohnal Jaroslav40Král Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p.B.,Dobříšská 52, 25210 MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:38704:694nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zamazal Pavel
Drbohlav Marek
 
 
Šíp Martin
Linhart František ml.
 
 
-8-7810-92301
2.Macháček Pavel st.
Selement Jaroslav
 
 
Janda Jaromír
Palátka Daniel
 
 
-810-9773211
3.Zamazal PavelJanda Jaromír-9-109-6 1312
4.Macháček Pavel st.Šíp Martin-29-8-7 1313
5.Selement JaroslavLinhart František ml.5-10-711-72314
6.Drbohlav MarekPalátka Daniel2-949 3124
7.Macháček Pavel st.Janda Jaromír-8-97-9 1325
8.Selement JaroslavŠíp Martin-139811 3135
9.Drbohlav MarekLinhart František ml.-86910 3145
10.Zamazal PavelPalátka Daniel8-81111 3155
11.Selement JaroslavJanda Jaromír-834-9-102356
12.Drbohlav MarekŠíp Martin66-64 3166
13.Zamazal PavelLinhart František ml.-7-6-5  0367
14.Macháček Pavel st.Palátka Daniel6-75-883277
15.Drbohlav MarekJanda Jaromír10-6-5-10 1378
16.Zamazal PavelŠíp Martin8-59-543288
17.Macháček Pavel st.Linhart František ml.-4-6-7  0389
18.Selement JaroslavPalátka Daniel626  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zamazal Pavel22Janda Jaromír40
Macháček Pavel st.13Šíp Martin13
Selement Jaroslav22Linhart František ml.31
Drbohlav Marek31Palátka Daniel04
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Voznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:Pilecký Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Praktická DobříšRozhodčí:Selucký David
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:34515:550TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
-6-7-6  0301
2.Müller Václav
Pilecký Jiří
 
 
Čepelák Vladimír ml.
Červenka Miroslav
 
 
363  3011
3.Selucký DavidKoros Pavel-58-3-5 1312
4.Müller VáclavJirouch Tomáš-4-6-8  0313
5.Chmelař MiroslavČepelák Vladimír ml.979  3023
6.Pilecký JiříČervenka Miroslav-78-4-8 1324
7.Müller VáclavKoros Pavel-2-9-3  0325
8.Chmelař MiroslavJirouch Tomáš-310-1-8 1326
9.Pilecký JiříČepelák Vladimír ml.698  3036
10.Selucký DavidČervenka Miroslav468  3046
11.Chmelař MiroslavKoros Pavel-7-6-6  0347
12.Pilecký JiříJirouch Tomáš912-6-5-92348
13.Selucký DavidČepelák Vladimír ml.-4182 3158
14.Müller VáclavČervenka Miroslav-7-9-8  0359
15.Pilecký JiříKoros Pavel-7-9-6  03510
16.Selucký DavidJirouch Tomáš-61010-4-723511
17.Müller VáclavČepelák Vladimír ml.929  30611
18.Chmelař MiroslavČervenka MiroslavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Selucký David22Koros Pavel40
Müller Václav13Jirouch Tomáš40
Chmelař Miroslav12Čepelák Vladimír ml.04
Pilecký Jiří13Červenka Miroslav21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OlešnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37697:712nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Jiří
Svoboda Jaromír
 
 
Skalka Josef
Kopp Jan
 
 
2-119-2103210
2.Kunc Petr
Kunc Jaroslav
 
 
Herman Miloš
Kroc František
 
 
863  3020
3.Svoboda JaromírSkalka Josef78-109 3130
4.Müller JiříKopp Jan-10-12-7  0331
5.Kunc PetrKroc František98-76 3141
6.Kunc JaroslavHerman Miloš-8-79-8 1342
7.Müller JiříSkalka Josef9-87-9-82343
8.Kunc PetrKopp Jan-6-710893253
9.Kunc JaroslavKroc František-78-9-9 1354
10.Svoboda JaromírHerman Miloš-5-7-6  0355
11.Kunc PetrSkalka Josef989  3065
12.Kunc JaroslavKopp Jan-5-6-8  0366
13.Svoboda JaromírKroc František-788-9-82367
14.Müller JiříHerman Miloš-12-897-92368
15.Kunc JaroslavSkalka Josef-59-8793278
16.Svoboda JaromírKopp Jan-712-7-10 1379
17.Müller JiříKroc František-11117-1063289
18.Kunc PetrHerman Miloš1098  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svoboda Jaromír13Skalka Josef13
Müller Jiří13Kopp Jan31
Kunc Petr40Kroc František22
Kunc Jaroslav13Herman Miloš31
TZ - 19°C TK - 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Dělnického domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35593:599TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrabal Jaroslav
Ječmen Jaroslav
 
 
Stehlík Jan ml.
Gruber Martin
 
 
-9-6-8  0301
2.Škrabal Radek
Volek Václav
 
 
Lev Daniel
Lev Leoš
 
 
-976-1083211
3.Ječmen JaroslavGruber Martin-3-7-4  0312
4.Škrabal RadekStehlík Jan ml.7-12109 3122
5.Volek VáclavLev Daniel554  3032
6.Škrabal JaroslavLev Leoš-4-7-6  0333
7.Škrabal RadekGruber Martin89-2-5-72334
8.Volek VáclavStehlík Jan ml.476  3044
9.Škrabal JaroslavLev Daniel-7-6-9  0345
10.Ječmen JaroslavLev Leoš-711-7-4 1346
11.Volek VáclavGruber Martin-8-711-7 1347
12.Škrabal JaroslavStehlík Jan ml.27-8-993257
13.Ondráček OldřichLev Daniel-8-999-42358
14.Škrabal RadekLev Leoš7106  3068
15.Škrabal JaroslavGruber Martin-4-7-1  0369
16.Ondráček OldřichStehlík Jan ml.-8210-7-723610
17.Škrabal RadekLev Daniel1057  30710
18.Volek VáclavLev LeošWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ječmen Jaroslav02Gruber Martin40
Škrabal Radek31Stehlík Jan ml.13
Volek Václav21Lev Daniel22
Škrabal Jaroslav13Lev Leoš21
Ondráček Oldřich02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zš BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:39547:642nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bubeníček Ondřej
 
 
Bohdan Luděk
Šrámek David
 
 
WO    0301
2.Haník Josef
Drábek Martin
 
 
Včelička Lubomír
Křikava Richard
 
 
-97-7-6 1302
3.Haník JosefBohdan Luděk175  3012
4.Křikava RichardWO    0313
5.Bubeníček OndřejVčelička Lubomír-78-8-8 1314
6.Drábek MartinŠrámek David6-9-75103224
7.Bohdan LuděkWO    0325
8.Bubeníček OndřejKřikava Richard8-67-993235
9.Drábek MartinVčelička Lubomír-6-109823245
10.Haník JosefŠrámek David679  3055
11.Bubeníček OndřejBohdan Luděk-757-6-32356
12.Drábek MartinKřikava Richard4-7-11583266
13.Haník JosefVčelička Lubomír6102  3076
14.Šrámek DavidWO    0377
15.Drábek MartinBohdan Luděk-8-7-6  0378
16.Haník JosefKřikava Richard-8-1110853288
17.Suchopár MiroslavVčelička Lubomír-6-8-3  0389
18.Bubeníček OndřejŠrámek David-6156-833299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Haník Josef40Bohdan Luděk21
Bubeníček Ondřej22Křikava Richard03
Drábek Martin31Včelička Lubomír22
Suchopár Miroslav01Šrámek David03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:57Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38694:698TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Povolný Aleš
Nádvorník Štěpán
 
 
Janda Jaromír
Palátka Daniel
 
 
-8-86-9 1301
2.Dohnal Jaroslav
Hrazdíra Jiří
 
 
Linhart František ml.
Šíp Martin
 
 
-812-10-12 1302
3.Hrazdíra JiříŠíp Martin84-8-9123212
4.Nádvorník ŠtěpánJanda Jaromír149-9-3-62313
5.Povolný AlešLinhart František ml.-4-86-8 1314
6.Dohnal JaroslavPalátka Daniel646  3024
7.Nádvorník ŠtěpánŠíp Martin4-3-3573234
8.Povolný AlešJanda Jaromír146-7-8-102335
9.Dohnal JaroslavLinhart František ml.124-77 3145
10.Hrazdíra JiříPalátka Daniel7-1066 3155
11.Povolný AlešŠíp Martin8-26-10143265
12.Dohnal JaroslavJanda Jaromír775  3075
13.Hrazdíra JiříLinhart František ml.9-3-8-9 1376
14.Nádvorník ŠtěpánPalátka Daniel-11-78-8 1377
15.Dohnal JaroslavŠíp Martin5410  3087
16.Hrazdíra JiříJanda Jaromír-11-54-5 1388
17.Nádvorník ŠtěpánLinhart František ml.8-9-5-10 1389
18.Povolný AlešPalátka Daniel-48-5-3 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrazdíra Jiří22Šíp Martin04
Nádvorník Štěpán13Janda Jaromír31
Povolný Aleš13Linhart František ml.31
Dohnal Jaroslav40Palátka Daniel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p.B.,Dobříšská 52, 25210 MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39617:657TJ Slavoj Obecnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 
Petráň Zdeněk
Herink Jan
 
 
-85-48-82301
2.Macháček Pavel st.
Zamazal Pavel
 
 
Steiner Petr
Lukeš Tomáš
 
 
10-4-8-7 1302
3.Stacho LiborLukeš Tomáš-999-6-72303
4.Zamazal PavelHerink Jan-6-77-7 1304
5.Macháček Pavel st.Steiner Petr-9-7-4  0305
6.Drbohlav MarekPetráň Zdeněk9-9109 3115
7.Zamazal PavelLukeš Tomáš-9-10-6  0316
8.Macháček Pavel st.Herink Jan-9109-593226
9.Drbohlav MarekSteiner Petr94-57 3136
10.Stacho LiborPetráň Zdeněk-8988 3146
11.Macháček Pavel st.Lukeš Tomáš-37-10-4 1347
12.Drbohlav MarekHerink Jan694  3057
13.Stacho LiborSteiner Petr-10979 3167
14.Freisleben RadekPetráň Zdeněk-5-511-6 1368
15.Drbohlav MarekLukeš Tomáš-9-1193-32369
16.Stacho LiborHerink Jan-6-9-9  03610
17.Freisleben RadekSteiner Petr-7-6-6  03611
18.Macháček Pavel st.Petráň ZdeněkWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stacho Libor22Lukeš Tomáš40
Zamazal Pavel02Herink Jan22
Macháček Pavel st.12Steiner Petr22
Drbohlav Marek31Petráň Zdeněk12
Freisleben Radek02   
WO10WO01
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Voznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OlešnáRozhodčí:Pilecký Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Praktická DobříšRozhodčí:Selucký David
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33612:641TJ Sokol Voznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
Kopp Jan
Skalka Josef
 
 
8-7-69-82301
2.Müller Václav
Pilecký Jiří
 
 
Kroc František
Herman Miloš
 
 
-78-2-8 1302
3.Selucký DavidSkalka Josef-931210 3112
4.Müller VáclavKopp Jan5-3-5-6 1313
5.Chmelař MiroslavKroc František8911  3023
6.Pilecký JiříHerman Miloš-3-3-5  0324
7.Müller VáclavSkalka Josef46-6-773234
8.Chmelař MiroslavKopp Jan8-10-111383244
9.Pilecký JiříKroc František1239  3054
10.Selucký DavidHerman Miloš-6-4-8  0355
11.Chmelař MiroslavSkalka Josef546  3065
12.Pilecký JiříKopp Jan-13-9-3  0366
13.Selucký DavidKroc František568  3076
14.Müller VáclavHerman Miloš-3-14-7  0377
15.Pilecký JiříSkalka Josef-6779 3187
16.Selucký DavidKopp Jan9-5-7-6 1388
17.Müller VáclavKroc František-4-95993298
18.Chmelař MiroslavHerman Miloš8-488 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Selucký David22Skalka Josef04
Müller Václav22Kopp Jan31
Chmelař Miroslav40Kroc František04
Pilecký Jiří22Herman Miloš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:44656:755TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Jiří
Svoboda Jaromír
 
 
Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
-9-58-5 1301
2.Kunc Petr
Kunc Jaroslav
 
 
Červenka Miroslav
Čepelák Vladimír ml.
 
 
8-7610 3111
3.Svoboda JaromírKoros Pavel-5-8-7  0312
4.Müller JiříJirouch Tomáš6-7-5-11 1313
5.Kunc PetrČervenka Miroslav-79107 3123
6.Kunc JaroslavČepelák Vladimír ml.8-7911 3133
7.Müller JiříKoros Pavel-810-6-3 1334
8.Kunc PetrJirouch Tomáš9-8-7-10 1335
9.Kunc JaroslavČervenka Miroslav-814-9353245
10.Svoboda JaromírČepelák Vladimír ml.-7610-993255
11.Kunc PetrKoros Pavel-3-210-5 1356
12.Kunc JaroslavJirouch Tomáš912-6-9153266
13.Svoboda JaromírČervenka Miroslav6-9-6-11 1367
14.Müller JiříČepelák Vladimír ml.-2-8-7  0368
15.Kunc JaroslavKoros Pavel-3-6-9  0369
16.Svoboda JaromírJirouch Tomáš7-5-8-6 13610
17.Müller JiříČervenka Miroslav-8-91011-823611
18.Kunc PetrČepelák Vladimír ml.9-6-710932711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Jaromír13Koros Pavel40
Müller Jiří04Jirouch Tomáš31
Kunc Petr22Červenka Miroslav22
Kunc Jaroslav31Čepelák Vladimír ml.13
TZ - 18°C TK - 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Dělnického domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:30560:596TJ Spartak Čenkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrabal Radek
Volek Václav
 
 
Bělohoubek Vlastimil
Kračmer Matěj
 
 
699  3010
2.Kubát Pavel
Škrabal Jaroslav
 
 
Bohdan Luděk
Richterová Eva
 
 
-9-8411163220
3.Škrabal JaroslavKračmer Matěj8-59-1073230
4.Škrabal RadekBohdan Luděk78-1010 3140
5.Volek VáclavRichterová Eva546  3050
6.Kubát PavelBělohoubek Vlastimil454  3060
7.Škrabal RadekKračmer Matěj564  3070
8.Volek VáclavBohdan Luděk-57-5-14 1371
9.Kubát PavelRichterová Eva-87-81153281
10.Škrabal JaroslavBělohoubek Vlastimil419  3091
11.Volek VáclavKračmer Matěj-13-1099332101
12.Kubát PavelBohdan Luděk-66-8-10 13102
13.Škrabal JaroslavRichterová Eva9-6-6-8 13103
14.Škrabal RadekBělohoubek Vlastimil7712  30113
15.Kubát PavelKračmer MatějWO    03114
16.Škrabal JaroslavBohdan LuděkWO    03115
17.Škrabal RadekRichterová EvaWO    03116
18.Volek VáclavBělohoubek VlastimilWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Škrabal Jaroslav21Kračmer Matěj03
Škrabal Radek30Bohdan Luděk21
Volek Václav21Richterová Eva12
Kubát Pavel21Bělohoubek Vlastimil03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33580:608nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haník Josef
Michal Radek
 
 
Gruber Martin
Stehlík Jan ml.
 
 
-3-6-2  0301
2.Suchopár Miroslav
Drábek Martin
 
 
Lev Daniel
Lev Leoš
 
 
7-657 3111
3.Michal RadekGruber Martin-7-6-10  0312
4.Suchopár MiroslavStehlík Jan ml.-10-5-7  0313
5.Drábek MartinLev Leoš1097  3023
6.Haník JosefLev Daniel7109  3033
7.Suchopár MiroslavGruber Martin-7-28-7 1334
8.Drábek MartinStehlík Jan ml.89-8-853244
9.Haník JosefLev Leoš57-86 3154
10.Michal RadekLev Daniel8-979 3164
11.Bubeníček OndřejGruber Martin7-6-8-3 1365
12.Haník JosefStehlík Jan ml.7-896 3175
13.Michal RadekLev Leoš479  3085
14.Suchopár MiroslavLev Daniel-9-12-8  0386
15.Haník JosefGruber Martin8-9-39-92387
16.Michal RadekStehlík Jan ml.-68-7-7 1388
17.Suchopár MiroslavLev Leoš-8-7-5  0389
18.Bubeníček OndřejLev Daniel788  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michal Radek22Gruber Martin40
Suchopár Miroslav04Stehlík Jan ml.22
Drábek Martin20Lev Leoš13
Haník Josef31Lev Daniel13
Bubeníček Ondřej11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:28669:600TJ Slavoj Obecnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petráň Zdeněk
Král Pavel
 
 
Stehlík Jan ml.
Vaculík Stanislav ml.
 
 
-8677 3110
2.Steiner Petr
Lukeš Tomáš
 
 
Lev Daniel
Lev Leoš
 
 
-3-481073220
3.Král PavelStehlík Jan ml.5-515-893230
4.Steiner PetrLev Daniel678  3040
5.Lukeš TomášVaculík Stanislav ml.558  3050
6.Petráň ZdeněkLev Leoš-9-794-52351
7.Steiner PetrStehlík Jan ml.9-8-8-10 1352
8.Lukeš TomášLev Daniel1058  3062
9.Petráň ZdeněkVaculík Stanislav ml.14-79-863272
10.Král PavelLev Leoš-11-6-9  0373
11.Lukeš TomášStehlík Jan ml.678  3083
12.Petráň ZdeněkLev Daniel8-5-5-6 1384
13.Král PavelVaculík Stanislav ml.-9-9-6  0385
14.Steiner PetrLev Leoš778  3095
15.Petráň ZdeněkStehlík Jan ml.-11-269-122396
16.Král PavelLev Daniel-85-78-92397
17.Steiner PetrVaculík Stanislav ml.495  30107
18.Lukeš TomášLev LeošWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Král Pavel13Stehlík Jan ml.22
Steiner Petr31Lev Daniel22
Lukeš Tomáš30Vaculík Stanislav ml.13
Petráň Zdeněk13Lev Leoš21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:Hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:15623:528TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Linhart František ml.
Janda Jaromír
 
 
Vrecion Jiří
Kračmer Matěj
 
 
12614  3010
2.Kocura Jiří
Šíp Martin
 
 
Bohdan Luděk
Křikava Richard
 
 
89-8-793220
3.Šíp MartinKřikava Richard-58-3-12 1321
4.Kocura JiříBohdan Luděk869  3031
5.Janda JaromírVrecion Jiří578  3041
6.Linhart František ml.Kračmer Matěj6-10712 3151
7.Kocura JiříKřikava Richard2126  3061
8.Janda JaromírBohdan Luděk-71154 3171
9.Linhart František ml.Vrecion Jiří9-8107 3181
10.Šíp MartinKračmer Matěj-10896 3191
11.Janda JaromírKřikava Richard784  30101
12.Linhart František ml.Bohdan Luděk-5-13-11  03102
13.Šíp MartinVrecion Jiří899  30112
14.Kocura JiříKračmer Matěj368  30122
15.Linhart František ml.Křikava Richard9610  30132
16.Šíp MartinBohdan LuděkWO    03133
17.Kocura JiříVrecion Jiří694  30143
18.Janda JaromírKračmer Matěj986  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šíp Martin21Křikava Richard13
Kocura Jiří40Bohdan Luděk12
Janda Jaromír40Vrecion Jiří04
Linhart František ml.31Kračmer Matěj04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:27597:512TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
Škrabal Jaroslav
Kubát Pavel
 
 
1048  3010
2.Čepelák Vladimír ml.
Červenka Miroslav
 
 
Škrabal Radek
Volek Václav
 
 
-9-10-9  0311
3.Červenka MiroslavKubát Pavel-8-7-6  0312
4.Čepelák Vladimír ml.Škrabal Radek-33-75-52313
5.Jirouch Tomᚊkrabal Jaroslav1210  3023
6.Koros PavelVolek Václav98-84 3133
7.Čepelák Vladimír ml.Kubát Pavel10-11-1010113243
8.Jirouch Tomᚊkrabal Radek61-9-1393253
9.Koros PavelŠkrabal Jaroslav565  3063
10.Červenka MiroslavVolek Václav8-4-5-9 1364
11.Jirouch TomášKubát Pavel-10534 3174
12.Koros PavelŠkrabal Radek888  3084
13.Červenka MiroslavŠkrabal Jaroslav166  3094
14.Čepelák Vladimír ml.Volek Václav-3-7-5  0395
15.Koros PavelKubát Pavel929  30105
16.Červenka MiroslavŠkrabal Radek-11-6-3  03106
17.Čepelák Vladimír ml.Škrabal Jaroslav-7-6-4  03107
18.Jirouch TomášVolek VáclavWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Červenka Miroslav13Kubát Pavel13
Čepelák Vladimír ml.13Škrabal Radek22
Jirouch Tomáš30Škrabal Jaroslav13
Koros Pavel40Volek Václav21
WO10WO01
Teplota: začátek: 17,5°C konec: 18°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OlešnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál pohostinství v OlešnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39624:649SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalka Josef
Kopp Jan
 
 
Suchopár Miroslav
Michal Radek
 
 
657  3010
2.Lysák Stanislav
Kroc František
 
 
Haník Josef
Soused Milan
 
 
-68-7-2 1311
3.Skalka JosefHaník Josef-7-8-6  0312
4.Kopp JanSoused Milan158-6-553222
5.Lysák StanislavSuchopár Miroslav-5-10-5  0323
6.Kroc FrantišekMichal Radek-87-9-5 1324
7.Kopp JanHaník Josef8-7-610-102325
8.Lysák StanislavSoused Milan-68-51083235
9.Kroc FrantišekSuchopár Miroslav-8-6-3  0336
10.Skalka JosefMichal Radek-742-7-112337
11.Lysák StanislavHaník Josef-6-8-5  0338
12.Kroc FrantišekSoused Milan9-518-893248
13.Skalka JosefSuchopár Miroslav13-74-833258
14.Kopp JanMichal Radek957  3068
15.Kroc FrantišekHaník Josef-7-10-6  0369
16.Skalka JosefSoused Milan6-8-4-5 13610
17.Kopp JanSuchopár Miroslav5-1096 31710
18.Lysák StanislavMichal RadekWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skalka Josef13Haník Josef40
Kopp Jan31Soused Milan13
Lysák Stanislav12Suchopár Miroslav22
Kroc František13Michal Radek21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Voznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:39Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:30676:649ST Benešov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrazdíra Jiří
Nádvorník Štěpán
 
 
Müller Václav
Pilecký Jiří
 
 
-5-75-3 1301
2.Dohnal Jaroslav
Pěnkavová Dagmar
 
 
Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
5115  3011
3.Hrazdíra JiříMüller Václav1085  3021
4.Dohnal JaroslavSelucký David2-894 3131
5.Pěnkavová DagmarPilecký Jiří449  3041
6.Povolný AlešChmelař Miroslav-15-27993251
7.Dohnal JaroslavMüller Václav868  3061
8.Pěnkavová DagmarSelucký David-1172-1073271
9.Povolný AlešPilecký Jiří-9-5129-52372
10.Hrazdíra JiříChmelař Miroslav15-7-10-7 1373
11.Pěnkavová DagmarMüller Václav-56-76103283
12.Povolný AlešSelucký David-657-8-62384
13.Hrazdíra JiříPilecký Jiří-710-8-6 1385
14.Dohnal JaroslavChmelař Miroslav698  3095
15.Povolný AlešMüller Václav1098  30105
16.Hrazdíra JiříSelucký David5-610-7-523106
17.Dohnal JaroslavPilecký Jiří6-114-12532116
18.Pěnkavová DagmarChmelař MiroslavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrazdíra Jiří13Müller Václav04
Dohnal Jaroslav40Selucký David22
Pěnkavová Dagmar30Pilecký Jiří22
Povolný Aleš22Chmelař Miroslav12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:25702:613TJ Sokol Mníšek pod Brdy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Selement Jaroslav
Macháček Pavel st.
 
 
Kunc Jaroslav
Kunc Petr
 
 
-981011 3110
2.Kilian Vít
Drbohlav Marek
 
 
Křemen Josef
Müller Jiří
 
 
5107  3020
3.Selement JaroslavKunc Jaroslav6-867 3130
4.Kilian VítKřemen Josef1067  3040
5.Macháček Pavel st.Müller Jiří11-3-78-82341
6.Drbohlav MarekKunc Petr10-8-10-10 1342
7.Kilian VítKunc Jaroslav-99-9673252
8.Macháček Pavel st.Křemen Josef10-74-10-102353
9.Drbohlav MarekMüller Jiří-91082 3163
10.Selement JaroslavKunc Petr6-6103 3173
11.Macháček Pavel st.Kunc Jaroslav-8119-8-42374
12.Drbohlav MarekKřemen Josef-9106-983284
13.Selement JaroslavMüller Jiří6-1164 3194
14.Kilian VítKunc Petr799  30104
15.Drbohlav MarekKunc Jaroslav8910  30114
16.Selement JaroslavKřemen JosefWO    30124
17.Kilian VítMüller Jiří9-986 31134
18.Macháček Pavel st.Kunc PetrWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Selement Jaroslav30Kunc Jaroslav13
Kilian Vít40Křemen Josef12
Macháček Pavel st.03Müller Jiří13
Drbohlav Marek31Kunc Petr12
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:25Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36602:624T. J. Sokol Králův Dvůr B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Tomáš
Steiner Petr
 
 
Bohdan Luděk
Kračmer Matěj
 
 
6-8-77-72301
2.Petráň Zdeněk
Herink Jan
 
 
Křikava Richard
Včelička Lubomír
 
 
-410-86-92302
3.Petráň ZdeněkKřikava Richard11-7-6-6 1303
4.Steiner PetrBohdan Luděk-6-8-7  0304
5.Herink JanKračmer Matěj-6-978103214
6.Lukeš TomášVčelička Lubomír5-4-3-6 1315
7.Steiner PetrKřikava Richard1158  3025
8.Herink JanBohdan Luděk-37-8893235
9.Lukeš TomášKračmer Matěj676  3045
10.Petráň ZdeněkVčelička Lubomír-2-37-9 1346
11.Herink JanKřikava Richard-8-8-9  0347
12.Lukeš TomášBohdan Luděk859  3057
13.Petráň ZdeněkKračmer Matěj9410  3067
14.Steiner PetrVčelička Lubomír-6-5-5  0368
15.Lukeš TomášKřikava Richard-2-88-10 1369
16.Petráň ZdeněkBohdan Luděk-3-313-7 13610
17.Steiner PetrKračmer Matěj-8106-9132710
18.Herink JanVčelička LubomírWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Petráň Zdeněk13Křikava Richard31
Steiner Petr22Bohdan Luděk22
Herink Jan21Kračmer Matěj04
Lukeš Tomáš22Včelička Lubomír30
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:Hráči obou mužstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:19613:395TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janda Jaromír
Linhart František ml.
 
 
Stehlík Jan ml.
Vaculík Stanislav ml.
 
 
-8-596-102301
2.Kocura Jiří
Lískovec Jindřich
 
 

 
 
WO    3011
3.Linhart František ml.Stehlík Jan ml.2-815-773221
4.Kocura JiříVaculík Stanislav ml.617  3031
5.Janda JaromírLev Leoš-4-981243241
6.Lískovec JindřichWO    3051
7.Kocura JiříStehlík Jan ml.558  3061
8.Janda JaromírVaculík Stanislav ml.779  3071
9.Lískovec JindřichLev Leoš-8-5-3  0372
10.Linhart František ml.WO    3082
11.Janda JaromírStehlík Jan ml.-879-6-72383
12.Lískovec JindřichVaculík Stanislav ml.-878-7-62384
13.Linhart František ml.Lev Leoš587  3094
14.Kocura JiříWO    30104
15.Lískovec JindřichStehlík Jan ml.WO    03105
16.Linhart František ml.Vaculík Stanislav ml.484  30115
17.Kocura JiříLev LeošWO    30125
18.Janda JaromírWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Linhart František ml.30Stehlík Jan ml.12
Kocura Jiří20Vaculík Stanislav ml.13
Janda Jaromír21Lev Leoš12
Lískovec Jindřich02   
WO61WO16



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na ValdeceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:14641:405TJ Sokol Hořovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
Michal Radek
Soused Milan
 
 
247  3010
2.Čepelák Vladimír ml.
Červenka Miroslav
 
 
Bubeníček Ondřej
Drábek Martin
 
 
6-56-9-72311
3.Čepelák Vladimír ml.Soused Milan85-1015 3121
4.Červenka MiroslavDrábek Martin-10-8-9  0322
5.Jirouch TomášMichal Radek8-982 3132
6.Koros PavelBubeníček Ondřej755  3042
7.Červenka MiroslavSoused Milan8-1258 3152
8.Jirouch TomášDrábek Martin769  3062
9.Koros PavelMichal Radek545  3072
10.Čepelák Vladimír ml.Bubeníček Ondřej-5-5-12  0373
11.Jirouch TomášSoused Milan89-86 3183
12.Koros PavelDrábek Martin742  3093
13.Čepelák Vladimír ml.Michal RadekWO    30103
14.Červenka MiroslavBubeníček Ondřej7810  30113
15.Koros PavelSoused Milan85-77 31123
16.Čepelák Vladimír ml.Drábek MartinWO    30133
17.Červenka MiroslavMichal RadekWO    30143
18.Jirouch TomášBubeníček Ondřej6101  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čepelák Vladimír ml.11Soused Milan04
Červenka Miroslav21Drábek Martin12
Jirouch Tomáš40Michal Radek02
Koros Pavel40Bubeníček Ondřej13
WO30WO03
Teplota začátek: 18°C konec: 18°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ OlešnáVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál pohostinství v OlešnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:47446:609TJ Spartak Čenkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalka Josef
Kopp Jan
 
 
Kubát Pavel
Škrabal Jaroslav
 
 
-10-9-8  0301
2.Lysák Stanislav
Kroc František
 
 
Volek Václav
Škrabal Radek
 
 
-6-7-6  0302
3.Skalka JosefKubát Pavel9-317-8-92303
4.Kopp JanŠkrabal Jaroslav-9-10-8  0304
5.Lysák StanislavŠkrabal Radek-7-68-8 1305
6.Kroc FrantišekVolek Václav-4-7-8  0306
7.Kopp JanKubát Pavel-98-12-6 1307
8.Lysák StanislavŠkrabal Jaroslav-7-6-9  0308
9.Kroc FrantišekŠkrabal Radek-4-7-8  0309
10.Skalka JosefVolek Václav-5-10-5  03010
11.Lysák StanislavKubát Pavel-8-4-5  03011
12.Kroc FrantišekŠkrabal Jaroslav-7-7810832111
13.Skalka JosefŠkrabal RadekWO    03112
14.Kopp JanVolek Václav-9-699-523113
15.Kroc FrantišekKubát PavelWO    30213
16.Skalka JosefŠkrabal JaroslavWO    03214
17.Kopp JanŠkrabal RadekWO    30314
18.Lysák StanislavVolek VáclavWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Skalka Josef02Kubát Pavel30
Kopp Jan03Škrabal Jaroslav21
Lysák Stanislav03Škrabal Radek20
Kroc František12Volek Václav30
WO23WO32



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:07Konec
utkání
15:51Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:32636:639ST Benešov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Jaroslav
Pěnkavová Dagmar
 
 
Kunc Jaroslav
Kunc Petr
 
 
8-1093 3110
2.Nádvorník Štěpán
Srb Pavel
 
 
Křemen Josef
Müller Jiří
 
 
126-6-1263220
3.Hrazdíra JiříKunc Jaroslav79-7-3-62321
4.Pěnkavová DagmarKřemen Josef-6-74-8 1322
5.Srb PavelMüller Jiří283  3032
6.Dohnal JaroslavKunc Petr87-1-1043242
7.Pěnkavová DagmarKunc Jaroslav-77-9733252
8.Srb PavelKřemen Josef-66-7863262
9.Dohnal JaroslavMüller Jiří8612  3072
10.Hrazdíra JiříKunc Petr5-10-3-9 1373
11.Srb PavelKunc Jaroslav108-911 3183
12.Dohnal JaroslavKřemen Josef676  3093
13.Nádvorník ŠtěpánMüller Jiří8105  30103
14.Pěnkavová DagmarKunc Petr1110-68 31113
15.Dohnal JaroslavKunc JaroslavWO    03114
16.Nádvorník ŠtěpánKřemen Josef-13-8-7  03115
17.Pěnkavová DagmarMüller JiříWO    03116
18.Srb PavelKunc Petr6-66-8-1023117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrazdíra Jiří02Kunc Jaroslav12
Pěnkavová Dagmar21Křemen Josef22
Srb Pavel31Müller Jiří03
Dohnal Jaroslav30Kunc Petr22
Nádvorník Štěpán11   
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Voznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:39627:657TJ Sokol Voznice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kilian Vít
Drbohlav Marek
 
 
Müller Václav
Pilecký Jiří
 
 
-99810 3110
2.Tůma Martin
Macháček Pavel st.
 
 
Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
-4-3-10  0311
3.Freisleben RadekChmelař Miroslav-69-4-5 1312
4.Kilian VítSelucký David9-6-5-3 1313
5.Tůma MartinPilecký Jiří-710-7653223
6.Drbohlav MarekMüller Václav47-107 3133
7.Kilian VítChmelař Miroslav-5-88-10 1334
8.Tůma MartinSelucký David-6-610-7 1335
9.Drbohlav MarekPilecký Jiří-10499 3145
10.Freisleben RadekMüller Václav-12-7-4  0346
11.Tůma MartinChmelař Miroslav8-7-8-7 1347
12.Drbohlav MarekSelucký David756  3057
13.Freisleben RadekPilecký Jiří-9611-7-102358
14.Macháček Pavel st.Müller Václav-3-84-6 1359
15.Drbohlav MarekChmelař Miroslav-9-54-7 13510
16.Freisleben RadekSelucký David-910139 31610
17.Macháček Pavel st.Pilecký Jiří-14-98-4 13611
18.Tůma MartinMüller VáclavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Freisleben Radek13Chmelař Miroslav40
Kilian Vít02Selucký David22
Tůma Martin12Pilecký Jiří22
Drbohlav Marek31Müller Václav21
Macháček Pavel st.02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Voznice AVrchní
rozhodčí:
Pilecký Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Praktická DobříšRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:41618:682TJ Slavoj Obecnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Václav
Pilecký Jiří
 
 
Petráň Zdeněk
Herink Jan
 
 
-5-4-11  0301
2.Selucký David
Čížková Sylva
 
 
Lukeš Tomáš
Steiner Petr
 
 
9-9-3-8 1302
3.Čížková SylvaSteiner Petr-29-5-10 1303
4.Selucký DavidLukeš Tomáš10-8-10-9 1304
5.Müller VáclavPetráň Zdeněk-859-793214
6.Pilecký JiříHerink Jan-6-7-4  0315
7.Selucký DavidSteiner Petr-3-18-4 1316
8.Müller VáclavLukeš Tomáš-310-10-7 1317
9.Pilecký JiříPetráň Zdeněk-8785 3127
10.Čížková SylvaHerink Jan-59-107-92328
11.Chmelař MiroslavSteiner Petr-11-49-9 1329
12.Pilecký JiříLukeš Tomáš6-9-99103239
13.Čížková SylvaPetráň Zdeněk87-108 3149
14.Selucký DavidHerink Jan-6-10-12  03410
15.Pilecký JiříSteiner Petr-59-105932510
16.Čížková SylvaLukeš Tomáš111110  30610
17.Selucký DavidPetráň ZdeněkWO    30710
18.Chmelař MiroslavHerink Jan-8-7-5  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čížková Sylva22Steiner Petr31
Selucký David03Lukeš Tomáš22
Müller Václav11Petráň Zdeněk03
Pilecký Jiří31Herink Jan40
Chmelař Miroslav02   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1620:50584:730TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Jiří
Kunc Petr
 
 
Linhart František ml.
Janda Jaromír
 
 
-38-69-142301
2.Kuška Miroslav
Kunc Jaroslav
 
 
Kocura Jiří
Šíp Martin
 
 
-49-2-3 1302
3.Kuška MiroslavKocura Jiří-9-1214-8 1303
4.Müller JiříJanda Jaromír9-7-6-2 1304
5.Kunc PetrLinhart František ml.-7-12-9  0305
6.Kunc JaroslavŠíp Martin-8-3-6  0306
7.Müller JiříKocura Jiří-4-9-9  0307
8.Kunc PetrJanda Jaromír-9-43-5 1308
9.Kunc JaroslavLinhart František ml.-610-6-6 1309
10.Kuška MiroslavŠíp Martin59-11-6-723010
11.Kunc PetrKocura Jiří-4-6-6  03011
12.Kunc JaroslavJanda Jaromír-5-125-10 13012
13.Kuška MiroslavLinhart František ml.-109-4-5 13013
14.Müller JiříŠíp Martin-6-7981032113
15.Kunc JaroslavKocura Jiří-7-7-8  03114
16.Kuška MiroslavJanda Jaromír-8-913-9 13115
17.Müller JiříLinhart František ml.-1199-8-823116
18.Kunc PetrŠíp Martin615  30216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kuška Miroslav04Kocura Jiří40
Müller Jiří13Janda Jaromír40
Kunc Petr13Linhart František ml.40
Kunc Jaroslav04Šíp Martin22
Tz - 19°C Tk - 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál restaurace Za vodou ČenkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:37663:701TJ Spartak Čenkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volek Václav
Kubát Pavel
 
 
Dohnal Jaroslav
Hrazdíra Jiří
 
 
11-13-10823210
2.Ondráček Oldřich
Ječmen Jaroslav
 
 
Pěnkavová Dagmar
Zvolský Miroslav
 
 
-6-7-7  0311
3.Kubát PavelPěnkavová Dagmar866  3021
4.Ondráček OldřichZvolský Miroslav129-7-1-32322
5.Volek VáclavHrazdíra Jiří9-212-783232
6.Ječmen JaroslavDohnal Jaroslav-5-4-5  0333
7.Ondráček OldřichPěnkavová Dagmar7-7-89103243
8.Volek VáclavZvolský Miroslav9-8-91093253
9.Ječmen JaroslavHrazdíra Jiří58-87 3163
10.Kubát PavelDohnal Jaroslav-8-9-7  0364
11.Volek VáclavPěnkavová Dagmar11-11-11673274
12.Ječmen JaroslavZvolský Miroslav-6-788-92375
13.Kubát PavelHrazdíra Jiří579  3085
14.Ondráček OldřichDohnal Jaroslav-66-89-102386
15.Ječmen JaroslavPěnkavová Dagmar6-7-7-8 1387
16.Kubát PavelZvolský Miroslav56-79 3197
17.Ondráček OldřichHrazdíra Jiří76-64 31107
18.Volek VáclavDohnal JaroslavWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubát Pavel31Pěnkavová Dagmar13
Ondráček Oldřich22Zvolský Miroslav22
Volek Václav30Hrazdíra Jiří04
Ječmen Jaroslav13Dohnal Jaroslav30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29600:615SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrovic Pavel
Drábek Martin
 
 
Zamazal Pavel
Stacho Libor
 
 
8103  3010
2.Haník Josef
Soused Milan
 
 
Selement Jaroslav
Macháček Pavel st.
 
 
8-9-5-9 1311
3.Petrovic PavelSelement Jaroslav10-510-393221
4.Soused MilanZamazal Pavel497  3031
5.Drábek MartinStacho Libor-4-89793241
6.Haník JosefMacháček Pavel st.398  3051
7.Soused MilanSelement Jaroslav-10-9-5  0352
8.Drábek MartinZamazal Pavel-8-1899-92353
9.Haník JosefStacho Libor69-89 3163
10.Petrovic PavelMacháček Pavel st.12106  3073
11.Drábek MartinSelement Jaroslav-6-10-7  0374
12.Haník JosefZamazal Pavel8105  3084
13.Petrovic PavelStacho Libor97-8-7-82385
14.Soused MilanMacháček Pavel st.444  3095
15.Haník JosefSelement Jaroslav76-810 31105
16.Petrovic PavelZamazal Pavel-5-428832115
17.Soused MilanStacho LiborWO    03116
18.Drábek MartinMacháček Pavel st.WO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petrovic Pavel31Selement Jaroslav22
Soused Milan21Zamazal Pavel13
Drábek Martin12Stacho Libor12
Haník Josef40Macháček Pavel st.03
WO02WO20
teplota z.u. 20°C teplota k.u. 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
Hrkal Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:18648:443TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Jan ml.
Gruber Martin
 
 
Jirouch Tomáš
Čepelák Vladimír ml.
 
 
96-87 3110
2.Drož Jan
Hejda Václav ml.
 
 

 
 
WO    3020
3.Hejda Václav ml.Jirouch Tomáš-77109 3130
4.Drož JanČepelák Vladimír ml.6-857 3140
5.Stehlík Jan ml.Nykl Zdeněk656  3050
6.Gruber MartinWO    3060
7.Drož JanJirouch Tomáš7-5-4-5 1361
8.Stehlík Jan ml.Čepelák Vladimír ml.9-36-1243271
9.Gruber MartinNykl Zdeněk968  3081
10.Hejda Václav ml.WO    3091
11.Stehlík Jan ml.Jirouch Tomáš-14-4-5  0392
12.Gruber MartinČepelák Vladimír ml.-66-85432102
13.Hejda Václav ml.Nykl Zdeněk887  30112
14.Drož JanWO    30122
15.Gruber MartinJirouch Tomáš6-11-8171032132
16.Hejda Václav ml.Čepelák Vladimír ml.-15-3-5  03133
17.Lev DanielNykl Zdeněk1088  30143
18.Stehlík Jan ml.WO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hejda Václav ml.21Jirouch Tomáš22
Drož Jan11Čepelák Vladimír ml.13
Stehlík Jan ml.21Nykl Zdeněk04
Gruber Martin30   
Lev Daniel10   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OlešnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:29637:566T. J. Sokol Králův Dvůr B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohdan Luděk
Vrecion Jiří
 
 
Skalka Josef
Kopp Jan
 
 
89-87 3110
2.Křikava Richard
Včelička Lubomír
 
 
Herman Miloš
Kroc František
 
 
-46105 3120
3.Bohdan LuděkSkalka Josef6-9-6593230
4.Včelička LubomírKroc František52-7-9-72331
5.Křikava RichardHerman Miloš1099  3041
6.Vrecion JiříKopp Jan6-9-10-11 1342
7.Včelička LubomírSkalka Josef872  3052
8.Křikava RichardKroc František810-85 3162
9.Vrecion JiříHerman Miloš-8-1-7  0363
10.Bohdan LuděkKopp Jan-5-66563273
11.Křikava RichardSkalka Josef-4-87-10 1374
12.Vrecion JiříKroc František6-9-118-132375
13.Bohdan LuděkHerman Miloš5-786 3185
14.Včelička LubomírKopp Jan699  3095
15.Vrecion JiříSkalka Josef-2-8-6  0396
16.Bohdan LuděkKroc František404  30106
17.Včelička LubomírHerman Miloš-11-1-0  03107
18.Křikava RichardKopp JanWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bohdan Luděk40Skalka Josef22
Včelička Lubomír22Kroc František22
Křikava Richard21Herman Miloš22
Vrecion Jiří04Kopp Jan12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Voznice AVrchní
rozhodčí:
Pilecký Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Praktická DobříšRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:38638:701TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížková Sylva
Pilecký Jiří
 
 
Linhart František ml.
Janda Jaromír
 
 
-1010-9-2 1301
2.Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
Kocura Jiří
Šíp Martin
 
 
9-91013 3111
3.Chmelař MiroslavKocura Jiří-13-9910103221
4.Selucký DavidJanda Jaromír710-8-9-72322
5.Pilecký JiříLinhart František ml.9-5-65-92323
6.Čížková SylvaŠíp Martin787  3033
7.Selucký DavidKocura Jiří-5-5-5  0334
8.Pilecký JiříJanda Jaromír775  3044
9.Čížková SylvaLinhart František ml.-58-118-152345
10.Chmelař MiroslavŠíp Martin-5-6-9  0346
11.Pilecký JiříKocura Jiří-1-6-6  0347
12.Čížková SylvaJanda Jaromír799  3057
13.Chmelař MiroslavLinhart František ml.-58-5-7 1358
14.Selucký DavidŠíp Martin-7589 3168
15.Čížková SylvaKocura Jiří-5-44-3 1369
16.Chmelař MiroslavJanda Jaromír8-13-11-10 13610
17.Selucký DavidLinhart František ml.-19-8-7  03611
18.Pilecký JiříŠíp Martin13-595 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chmelař Miroslav13Kocura Jiří31
Selucký David13Janda Jaromír22
Pilecký Jiří22Linhart František ml.40
Čížková Sylva22Šíp Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:38572:607TJ Slavoj Obecnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Jiří
Kunc Petr
 
 
Petráň Zdeněk
Herink Jan
 
 
-8-4-8  0301
2.Křemen Josef
Kunc Jaroslav
 
 
Steiner Petr
Lukeš Tomáš
 
 
-4-89-4 1302
3.Křemen JosefPetráň Zdeněk684  3012
4.Müller JiříLukeš Tomáš-10847 3122
5.Kunc JaroslavHerink Jan-4-25-6 1323
6.Kunc PetrSteiner Petr15-7-10873233
7.Müller JiříPetráň Zdeněk-57-67-72334
8.Kunc JaroslavLukeš Tomáš94-610 3144
9.Kunc PetrHerink Jan87-86 3154
10.Křemen JosefSteiner Petr-4-4-6  0355
11.Kunc JaroslavPetráň Zdeněk-7-8-8  0356
12.Kunc PetrLukeš Tomáš396  3066
13.Křemen JosefHerink Jan-9-14-6  0367
14.Müller JiříSteiner Petr-7-3-6  0368
15.Kunc PetrPetráň Zdeněk-6-8-7  0369
16.Křemen JosefLukeš Tomáš12-74-6-523610
17.Müller JiříHerink JanWO    30710
18.Kunc JaroslavSteiner Petr8-9-10-7 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křemen Josef13Petráň Zdeněk31
Müller Jiří12Lukeš Tomáš13
Kunc Jaroslav13Herink Jan21
Kunc Petr31Steiner Petr31
WO10WO01
Tz - 18°C Tk - 19°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Dělnického domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:41Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28663:627TJ Spartak Čenkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrabal Radek
Volek Václav
 
 
Zamazal Pavel
Macháček Pavel st.
 
 
-99810 3110
2.Kubát Pavel
Moravec Patrik
 
 
Drbohlav Marek
Stacho Libor
 
 
8-8-97-82311
3.Moravec PatrikDrbohlav Marek-5-83-9 1312
4.Škrabal RadekStacho Libor8710  3022
5.Volek VáclavZamazal Pavel989  3032
6.Kubát PavelMacháček Pavel st.1096  3042
7.Škrabal RadekDrbohlav Marek136-29 3152
8.Volek VáclavStacho Libor-8-13-5  0353
9.Kubát PavelZamazal Pavel-10886 3163
10.Moravec PatrikMacháček Pavel st.-8978 3173
11.Volek VáclavDrbohlav Marek89-8-7-92374
12.Kubát PavelStacho Libor71-129 3184
13.Moravec PatrikZamazal Pavel-599-7-52385
14.Škrabal RadekMacháček Pavel st.-8677 3195
15.Kubát PavelDrbohlav Marek-10-9-8  0396
16.Moravec PatrikStacho Libor-5-4-3  0397
17.Škrabal RadekZamazal Pavel-135107 31107
18.Volek VáclavMacháček Pavel st.845  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Patrik13Drbohlav Marek31
Škrabal Radek40Stacho Libor22
Volek Václav22Zamazal Pavel13
Kubát Pavel31Macháček Pavel st.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:31667:602SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrovic Pavel
Drábek Martin
 
 
Dohnal Jaroslav
Pěnkavová Dagmar
 
 
-78-6-9 1301
2.Haník Josef
Soused Milan
 
 
Hrazdíra Jiří
Povolný Aleš
 
 
6-764 3111
3.Petrovic PavelPěnkavová Dagmar-98-101-92312
4.Soused MilanDohnal Jaroslav-4-9-3  0313
5.Drábek MartinHrazdíra Jiří776  3023
6.Haník JosefPovolný Aleš989  3033
7.Soused MilanPěnkavová Dagmar-10894 3143
8.Drábek MartinDohnal Jaroslav-77-6-7 1344
9.Haník JosefHrazdíra Jiří279  3054
10.Petrovic PavelPovolný Aleš764  3064
11.Drábek MartinPěnkavová Dagmar-6-10-6  0365
12.Haník JosefDohnal Jaroslav10-8-5-4 1366
13.Petrovic PavelHrazdíra Jiří-9-99873276
14.Soused MilanPovolný Aleš6-84-8143286
15.Haník JosefPěnkavová Dagmar954  3096
16.Petrovic PavelDohnal Jaroslav-69-9-9 1397
17.Soused MilanHrazdíra Jiří5-72-8532107
18.Drábek MartinPovolný Aleš-876-9632117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petrovic Pavel22Pěnkavová Dagmar22
Soused Milan31Dohnal Jaroslav40
Drábek Martin22Hrazdíra Jiří04
Haník Josef31Povolný Aleš04
teplota z.u. 19°C teplota k.u. 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
Hrkal Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ OlešnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna v HudlicíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:50Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:24619:513TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gruber Martin
Stehlík Jan ml.
 
 
Kopp Jan
Skalka Josef
 
 
-96-7853210
2.Drož Jan
Lev Daniel
 
 
Herman Miloš
Kroc František
 
 
456  3020
3.Lev DanielSkalka Josef9-1212-5-42321
4.Drož JanKroc František4107  3031
5.Stehlík Jan ml.Herman Miloš896  3041
6.Gruber MartinKopp Jan6114  3051
7.Drož JanSkalka Josef8-885 3161
8.Stehlík Jan ml.Kroc František-9448 3171
9.Gruber MartinHerman Miloš988  3081
10.Lev DanielKopp Jan-10-8-6  0382
11.Stehlík Jan ml.Skalka Josef-13-978-82383
12.Gruber MartinKroc František778  3093
13.Lev DanielHerman Miloš9-10-97532103
14.Drož JanKopp Jan-8-7-9  03104
15.Gruber MartinSkalka Josef-9-8-5  03105
16.Lev DanielKroc FrantišekWO    30115
17.Drož JanHerman MilošWO    03116
18.Stehlík Jan ml.Kopp JanWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lev Daniel12Skalka Josef31
Drož Jan21Kroc František03
Stehlík Jan ml.21Herman Miloš03
Gruber Martin31Kopp Jan21
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:10Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:19685:541T. J. Sokol Králův Dvůr B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohdan Luděk
Richterová Eva
 
 
Koros Zdeněk
Čepelák Vladimír ml.
 
 
665  3010
2.Křikava Richard
Vrecion Jiří
 
 
Nykl Zdeněk
Bláha Hynek
 
 
-76119 3120
3.Bohdan LuděkNykl Zdeněk293  3030
4.Křikava RichardKoros Zdeněk321  3040
5.Vrecion JiříBláha Hynek99-88 3150
6.Richterová EvaČepelák Vladimír ml.-10-1367-42351
7.Křikava RichardNykl Zdeněk889  3061
8.Vrecion JiříKoros Zdeněk423  3071
9.Richterová EvaBláha Hynek-83-3-1 1372
10.Bohdan LuděkČepelák Vladimír ml.-6388 3182
11.Vrecion JiříNykl Zdeněk96-59 3192
12.Richterová EvaKoros Zdeněk395  30102
13.Bohdan LuděkBláha Hynek-6888 31112
14.Křikava RichardČepelák Vladimír ml.-9-1011-9 13113
15.Richterová EvaNykl Zdeněk10-614-9432123
16.Bohdan LuděkKoros Zdeněk632  30133
17.Křikava RichardBláha Hynek101314  30143
18.Vrecion JiříČepelák Vladimír ml.8-78-8-823144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bohdan Luděk40Nykl Zdeněk04
Křikava Richard31Koros Zdeněk04
Vrecion Jiří31Bláha Hynek13
Richterová Eva22Čepelák Vladimír ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:30637:606TJ Slavoj Obecnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Tomáš
Steiner Petr
 
 
Jirouch Tomáš
Koros Pavel
 
 
87-7-9-52301
2.Herink Jan
Petráň Zdeněk
 
 
Červenka Miroslav
Čepelák Vladimír ml.
 
 
627  3011
3.Lukeš TomášKoros Pavel-8-7-8  0312
4.Steiner PetrJirouch Tomáš-48-8583222
5.Herink JanČepelák Vladimír ml.-9-128393232
6.Petráň ZdeněkČervenka Miroslav359  3042
7.Steiner PetrKoros Pavel286  3052
8.Herink JanJirouch Tomáš-5-10-5  0353
9.Petráň ZdeněkČepelák Vladimír ml.-84-7-6 1354
10.Lukeš TomášČervenka Miroslav998  3064
11.Herink JanKoros Pavel39-15-5-42365
12.Petráň ZdeněkJirouch Tomáš-8-38-2 1366
13.Lukeš TomášČepelák Vladimír ml.3-48-1173276
14.Steiner PetrČervenka Miroslav-896-7-52377
15.Petráň ZdeněkKoros Pavel-9-10-4  0378
16.Lukeš TomášJirouch Tomáš5913  3088
17.Steiner PetrČepelák Vladimír ml.10910  3098
18.Herink JanČervenka Miroslav866  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lukeš Tomáš31Koros Pavel31
Steiner Petr31Jirouch Tomáš22
Herink Jan22Čepelák Vladimír ml.13
Petráň Zdeněk13Červenka Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ OlešnáRozhodčí:Hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:28704:578TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Linhart František ml.
Janda Jaromír
 
 
Lysák Stanislav
Kroc František
 
 
7-9-8763210
2.Šíp Martin
Palátka Daniel
 
 
Skalka Josef
Kopp Jan
 
 
-6-88-11 1311
3.Palátka DanielSkalka Josef-9119-373221
4.Linhart František ml.Lysák Stanislav767  3031
5.Janda JaromírKopp Jan-48-3-10 1332
6.Šíp MartinKroc František73-9-7103242
7.Linhart František ml.Skalka Josef73-43 3152
8.Janda JaromírLysák Stanislav-108410 3162
9.Šíp MartinKopp Jan-10-911-6 1363
10.Palátka DanielKroc František-8-177-10 1364
11.Janda JaromírSkalka Josef-67104 3174
12.Šíp MartinLysák Stanislav8-6-11-0 1375
13.Kocura JiříKopp Jan854  3085
14.Linhart František ml.Kroc František432  3095
15.Šíp MartinSkalka Josef-15812-4-92396
16.Kocura JiříLysák Stanislav-9575 31106
17.Linhart František ml.Kopp JanWO    30116
18.Janda JaromírKroc FrantišekWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Palátka Daniel11Skalka Josef13
Linhart František ml.30Lysák Stanislav13
Janda Jaromír21Kopp Jan21
Šíp Martin13Kroc František12
Kocura Jiří20   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:32582:553nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dohnal Jaroslav
Hrazdíra Jiří
 
 
Drož Jan
Stehlík Jan ml.
 
 
-8-773-42301
2.Zvolský Miroslav
Povolný Aleš
 
 
Lev Daniel
Lev Leoš
 
 
WO    3011
3.Hrazdíra JiříDrož Jan-3-79-5 1312
4.Zvolský MiroslavStehlík Jan ml.-8-8-7  0313
5.Dohnal JaroslavLev Daniel478  3023
6.Povolný AlešLev Leoš-81098 3133
7.Zvolský MiroslavDrož Jan-8-79-8 1334
8.Dohnal JaroslavStehlík Jan ml.10107  3044
9.Povolný AlešLev Daniel-973-9103254
10.Hrazdíra JiříLev Leoš-5-111-11 1355
11.Dohnal JaroslavDrož Jan798  3065
12.Povolný AlešStehlík Jan ml.-8-9-8  0366
13.Hrazdíra JiříLev Daniel-6-2-8  0367
14.Zvolský MiroslavLev Leoš-8-58773277
15.Povolný AlešDrož Jan-10-7-5  0378
16.Hrazdíra JiříStehlík Jan ml.-4-5-8  0379
17.Zvolský MiroslavLev Daniel413  3089
18.Dohnal JaroslavLev Leoš686  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrazdíra Jiří04Drož Jan31
Zvolský Miroslav22Stehlík Jan ml.31
Dohnal Jaroslav40Lev Daniel13
Povolný Aleš22Lev Leoš13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p.B.,Dobříšská 52, 25210 MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:36714:697TJ Sokol Mníšek pod Brdy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stacho Libor
Drbohlav Marek
 
 
Včelička Lubomír
Křikava Richard
 
 
767  3010
2.Selement Jaroslav
Macháček Pavel st.
 
 
Bohdan Luděk
Vrecion Jiří
 
 
-9637 3120
3.Selement JaroslavBohdan Luděk6-48-10103230
4.Stacho LiborVrecion Jiří59-77 3140
5.Taller FilipKřikava Richard7-9-28103250
6.Drbohlav MarekVčelička Lubomír-9-58-9 1351
7.Stacho LiborBohdan Luděk-411-48-92352
8.Taller FilipVrecion Jiří359  3062
9.Drbohlav MarekKřikava Richard-105-9-7 1363
10.Selement JaroslavVčelička Lubomír-10-12-3  0364
11.Taller FilipBohdan Luděk-96-6-8 1365
12.Drbohlav MarekVrecion Jiří-9-778-32366
13.Selement JaroslavKřikava Richard3-2-101183276
14.Stacho LiborVčelička Lubomír98-3-7103286
15.Drbohlav MarekBohdan Luděk-99-97-62387
16.Selement JaroslavVrecion Jiří666  3097
17.Stacho LiborKřikava Richard99-10-8732107
18.Taller FilipVčelička Lubomír-11-97-9 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Selement Jaroslav31Bohdan Luděk31
Stacho Libor31Vrecion Jiří13
Taller Filip22Křikava Richard13
Drbohlav Marek04Včelička Lubomír31
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Voznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Praktická DobříšRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38626:679TJ Spartak Čenkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížková Sylva
Pilecký Jiří
 
 
Ondráček Oldřich
Čížek Radek
 
 
-4498 3110
2.Selucký David
Soukup Michal
 
 
Kubát Pavel
Škrabal Jaroslav
 
 
-9-8-6  0311
3.Selucký DavidKubát Pavel-610-810-82312
4.Soukup MichalŠkrabal Jaroslav7-167-6-52313
5.Pilecký JiříČížek Radek678  3023
6.Čížková SylvaOndráček Oldřich8-5-95-102324
7.Soukup MichalKubát Pavel-3-5-10  0325
8.Pilecký JiříŠkrabal Jaroslav-8-381293235
9.Čížková SylvaČížek Radek9118  3045
10.Selucký DavidOndráček Oldřich-8-8-7  0346
11.Pilecký JiříKubát Pavel-10-7-4  0347
12.Čížková SylvaŠkrabal Jaroslav-811-10-2 1348
13.Selucký DavidČížek Radek63-2-893258
14.Soukup MichalOndráček Oldřich7-11-9-6 1359
15.Čížková SylvaKubát Pavel98-9-4113269
16.Selucký DavidŠkrabal Jaroslav-5386 3179
17.Soukup MichalČížek Radek-5-3-8  03710
18.Pilecký JiříOndráček Oldřich975  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Selucký David22Kubát Pavel31
Soukup Michal04Škrabal Jaroslav22
Pilecký Jiří31Čížek Radek13
Čížková Sylva22Ondráček Oldřich31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:39686:689nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Jiří
Spousta David
 
 
Haník Josef
Soused Milan
 
 
-9-10-7  0301
2.Kunc Petr
Křemen Josef
 
 
Petrovic Pavel
Michal Radek
 
 
4-9-109-62302
3.Křemen JosefHaník Josef88-7-6-42303
4.Müller JiříPetrovic Pavel7-12-7-9 1304
5.Kunc PetrSoused Milan6-896 3114
6.Spousta DavidMichal Radek77-78 3124
7.Müller JiříHaník Josef-8-97-4 1325
8.Kunc PetrPetrovic Pavel24-8-753235
9.Spousta DavidSoused Milan-2-7-6  0336
10.Křemen JosefMichal Radek-76-8953246
11.Kunc PetrHaník Josef-7-999-62347
12.Spousta DavidPetrovic Pavel-11710-5103257
13.Křemen JosefSoused Milan4512  3067
14.Müller JiříMichal Radek-6-8-8  0368
15.Spousta DavidHaník Josef-3-510-6 1369
16.Křemen JosefPetrovic Pavel-612-4423279
17.Müller JiříSoused Milan876  3089
18.Kunc PetrMichal Radek-1275-863299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křemen Josef31Haník Josef40
Müller Jiří13Petrovic Pavel13
Kunc Petr31Soused Milan13
Spousta David22Michal Radek13
Tz - 19°C Tk - 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ OlešnáRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:37614:594TJ Olešná

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petráň Zdeněk
Vinš Stanislav
 
 
Skalka Josef
Kopp Jan
 
 
-7-9-7  0301
2.Steiner Petr
Lukeš Tomáš
 
 
Kroc František
Herman Miloš
 
 
57-76 3111
3.Steiner PetrSkalka Josef62-125 3121
4.Vinš StanislavKroc František-10-1074-42322
5.Lukeš TomášKopp Jan-6-98-6 1323
6.Petráň ZdeněkHerman Miloš-8-813-9 1324
7.Vinš StanislavSkalka Josef-10-3-6  0325
8.Lukeš TomášKroc František89-10-8-62326
9.Petráň ZdeněkKopp Jan7-89-9-72327
10.Steiner PetrHerman Miloš-8488 3137
11.Lukeš TomášSkalka Josef-779-8-72338
12.Petráň ZdeněkKroc František395  3048
13.Steiner PetrKopp Jan-10-8-6  0349
14.Vinš StanislavHerman Miloš-610-2-8 13410
15.Petráň ZdeněkSkalka Josef8-866 31510
16.Steiner PetrKroc FrantišekWO    30610
17.Vinš StanislavKopp JanWO    30710
18.Lukeš TomášHerman MilošWO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Steiner Petr21Skalka Josef22
Vinš Stanislav03Kroc František21
Lukeš Tomáš03Kopp Jan30
Petráň Zdeněk22Herman Miloš21
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BVrchní
rozhodčí:
Homolka Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hořovice BRozhodčí:Hráči obou družstev
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Tyršova ul. 150, Sedlčany, 26401Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32613:597TJ Tatran Sedlčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Linhart František ml.
Šíp Martin
 
 
Nykl Zdeněk
Bláha Hynek
 
 
-8-7-8  0301
2.Janda Jaromír
Palátka Daniel
 
 
Jirouch Tomáš
Čepelák Vladimír ml.
 
 
-78-87-92302
3.Šíp MartinJirouch Tomáš-54-9-4 1303
4.Linhart František ml.Čepelák Vladimír ml.-7-10-8  0304
5.Palátka DanielBláha Hynek-8-9-9  0305
6.Janda JaromírNykl Zdeněk657  3015
7.Linhart František ml.Jirouch Tomáš889  3025
8.Palátka DanielČepelák Vladimír ml.3-10-9-7 1326
9.Janda JaromírBláha Hynek788  3036
10.Šíp MartinNykl Zdeněk1056  3046
11.Palátka DanielJirouch Tomáš-6-11-4  0347
12.Janda JaromírČepelák Vladimír ml.-781-693257
13.Šíp MartinBláha Hynek-899-5113267
14.Linhart František ml.Nykl Zdeněk267  3077
15.Janda JaromírJirouch Tomáš-8-4-9  0378
16.Šíp MartinČepelák Vladimír ml.-5-497103288
17.Linhart František ml.Bláha Hynek77-78 3198
18.Palátka DanielNykl Zdeněk-9598 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šíp Martin31Jirouch Tomáš31
Linhart František ml.31Čepelák Vladimír ml.22
Palátka Daniel13Bláha Hynek13
Janda Jaromír31Nykl Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27611:525ST Benešov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrazdíra Jiří
Povolný Aleš
 
 
Bohdan Luděk
Richterová Eva
 
 
-3-6-3  0301
2.Dohnal Jaroslav
Košař Pavel
 
 
Kračmer Matěj
Vrecion Jiří
 
 
1193  3011
3.Hrazdíra JiříBohdan Luděk-9-109-4 1312
4.Košař PavelVrecion Jiří-63-7-11 1313
5.Povolný AlešRichterová Eva453  3023
6.Dohnal JaroslavKračmer Matěj6-104-793233
7.Košař PavelBohdan Luděk-56-8-2 1334
8.Povolný AlešVrecion Jiří-9-88-5 1335
9.Dohnal JaroslavRichterová Eva3510  3045
10.Hrazdíra JiříKračmer Matěj853  3055
11.Povolný AlešBohdan Luděk-4-7-8  0356
12.Dohnal JaroslavVrecion Jiří577  3066
13.Hrazdíra JiříRichterová Eva10WO   3076
14.Košař PavelKračmer Matěj-77-11873286
15.Dohnal JaroslavBohdan Luděk-99-9-8 1387
16.Hrazdíra JiříVrecion Jiří9-6-7883297
17.Košař PavelRichterová EvaWO    30107
18.Povolný AlešKračmer Matěj986  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrazdíra Jiří31Bohdan Luděk40
Košař Pavel12Vrecion Jiří22
Povolný Aleš22Richterová Eva03
Dohnal Jaroslav31Kračmer Matěj04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek p.B.,Dobříšská 52, 25210 MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:15Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39664:689TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Selement Jaroslav
Macháček Pavel st.
 
 
Drož Jan
Stehlík Jan ml.
 
 
8-4-8-7 1301
2.Drbohlav Marek
Stacho Libor
 
 
Lev Daniel
Lev Leoš
 
 
813-109 3111
3.Selement JaroslavDrož Jan-8-12-2  0312
4.Drbohlav MarekStehlík Jan ml.-717-9-8 1313
5.Taller FilipLev Daniel108-8-5-92314
6.Stacho LiborLev Leoš56-78 3124
7.Drbohlav MarekDrož Jan-7-99-9 1325
8.Taller FilipStehlík Jan ml.-910-9633235
9.Stacho LiborLev Daniel-9-64-9 1336
10.Selement JaroslavLev Leoš4-4-7-4 1337
11.Taller FilipDrož Jan0-8-3893247
12.Stacho LiborStehlík Jan ml.-4-710-5 1348
13.Macháček Pavel st.Lev Daniel9-1-86-22349
14.Drbohlav MarekLev Leoš-138810 3159
15.Stacho LiborDrož Jan98-6-693269
16.Macháček Pavel st.Stehlík Jan ml.-8-4-8  03610
17.Drbohlav MarekLev Daniel1479  30710
18.Taller FilipLev LeošWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Selement Jaroslav02Drož Jan22
Drbohlav Marek22Stehlík Jan ml.31
Taller Filip21Lev Daniel31
Stacho Libor22Lev Leoš12
Macháček Pavel st.02   
WO10WO01
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Voznice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Březnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Praktická DobříšRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:43617:697SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížková Sylva
Pilecký Jiří
 
 
Haník Josef
Soused Milan
 
 
8-9-6563210
2.Selucký David
Chmelař Miroslav
 
 
Suchopár Miroslav
Petrovic Pavel
 
 
-67-5-3 1311
3.Chmelař MiroslavHaník Josef-8-7-8  0312
4.Selucký DavidPetrovic Pavel-51178 3122
5.Pilecký JiříSoused Milan7-5-10-6 1323
6.Čížková SylvaSuchopár Miroslav55-14-3-112324
7.Selucký DavidHaník Josef-3-8-5  0325
8.Pilecký JiříPetrovic Pavel-98-8-4 1326
9.Čížková SylvaSoused Milan9-896 3136
10.Chmelař MiroslavSuchopár Miroslav-5-9-9  0337
11.Pilecký JiříHaník Josef-8611-6113247
12.Čížková SylvaPetrovic Pavel9-5-6-5 1348
13.Chmelař MiroslavSoused Milan99-10-1083258
14.Selucký DavidSuchopár Miroslav-1211-4-8 1359
15.Čížková SylvaHaník Josef3-4-10-5 13510
16.Chmelař MiroslavPetrovic Pavel-9107-71532610
17.Selucký DavidSoused MilanWO    03611
18.Pilecký JiříSuchopár MiroslavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chmelař Miroslav22Haník Josef31
Selucký David12Petrovic Pavel22
Pilecký Jiří12Soused Milan12
Čížková Sylva13Suchopár Miroslav30
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŽebrákRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39655:651TJ Spartak Čenkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kunc Petr
Křemen Josef
 
 
Ondráček Oldřich
Škrabal Radek
 
 
9-7810 3110
2.Svoboda Jaromír
Müller Jiří
 
 
Kubát Pavel
Škrabal Jaroslav
 
 
57-72 3120
3.Křemen JosefKubát Pavel-7-8-6  0321
4.Müller JiříŠkrabal Jaroslav-106-81083231
5.Kunc PetrOndráček Oldřich-11-8-11  0332
6.Svoboda JaromírŠkrabal Radek-88-66-72333
7.Müller JiříKubát Pavel-7-54-6 1334
8.Kunc PetrŠkrabal Jaroslav7-86-6-52335
9.Svoboda JaromírOndráček Oldřich-9-77-5 1336
10.Křemen JosefŠkrabal Radek-97-7-10 1337
11.Kunc PetrKubát Pavel-5-5-5  0338
12.Svoboda JaromírŠkrabal Jaroslav4-6107 3148
13.Křemen JosefOndráček Oldřich9513  3058
14.Müller JiříŠkrabal Radek-5118-863268
15.Svoboda JaromírKubát Pavel-4-10-11  0369
16.Křemen JosefŠkrabal Jaroslav7-8-12-7 13610
17.Müller JiříOndráček Oldřich45-10-10932710
18.Kunc PetrŠkrabal RadekWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křemen Josef13Kubát Pavel40
Müller Jiří31Škrabal Jaroslav22
Kunc Petr03Ondráček Oldřich22
Svoboda Jaromír13Škrabal Radek21
WO10WO01
Tz - 18°C Tk - 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak ČenkovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál Dělnického domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
16:45Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:21605:520TJ Spartak Čenkov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ječmen Jaroslav
Moravec Patrik
 
 
Podsedník Jaroslav
Lukeš Tomáš
 
 
9-977 3110
2.Škrabal Jaroslav
Ondráček Oldřich
 
 
Steiner Petr
Vinš Stanislav
 
 
10165  3020
3.Moravec PatrikPodsedník Jaroslav748  3030
4.Ječmen JaroslavLukeš Tomáš9-4-7-8 1331
5.Ondráček OldřichSteiner Petr-1010-44-122332
6.Škrabal JaroslavVinš Stanislav488  3042
7.Ječmen JaroslavPodsedník Jaroslav656  3052
8.Ondráček OldřichLukeš Tomáš-9-68-8 1353
9.Škrabal JaroslavSteiner Petr66-76 3163
10.Moravec PatrikVinš Stanislav-12849 3173
11.Ondráček OldřichPodsedník Jaroslav455  3083
12.Škrabal JaroslavLukeš TomášWO    0384
13.Moravec PatrikSteiner Petr-8737 3194
14.Ječmen JaroslavVinš Stanislav1064  30104
15.Škrabal JaroslavPodsedník JaroslavWO    03105
16.Moravec PatrikLukeš Tomáš106-56 31115
17.Ječmen JaroslavSteiner PetrWO    30125
18.Ondráček OldřichVinš Stanislav15-677 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moravec Patrik40Podsedník Jaroslav03
Ječmen Jaroslav21Lukeš Tomáš21
Ondráček Oldřich22Steiner Petr12
Škrabal Jaroslav20Vinš Stanislav04
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Březnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tatran Sedlčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ BřezniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34638:608SK Březnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Haník Josef
Drábek Martin
 
 
Hyhlan Jaroslav
Palátka Daniel
 
 
9-671 3110
2.Michal Tomáš
Petrovic Pavel
 
 
Linhart František ml.
Janda Jaromír
 
 
-97-6-9 1311
3.Michal TomášLinhart František ml.-4-9-8  0312
4.Petrovic PavelJanda Jaromír-65-6943222
5.Drábek MartinHyhlan Jaroslav37-9-9103232
6.Haník JosefPalátka Daniel-101054 3142
7.Petrovic PavelLinhart František ml.9-2-5-5 1343
8.Drábek MartinJanda Jaromír-10-1059-42344
9.Haník JosefHyhlan Jaroslav864  3054
10.Michal TomášPalátka Daniel-48-9-7 1355
11.Drábek MartinLinhart František ml.-7-4-4  0356
12.Haník JosefJanda Jaromír4-787 3166
13.Michal TomášHyhlan Jaroslav2129  3076
14.Petrovic PavelPalátka Daniel-10176 3186
15.Haník JosefLinhart František ml.3-6-7-9 1387
16.Michal TomášJanda Jaromír-9-6-6  0388
17.Petrovic PavelHyhlan Jaroslav-8-78543298
18.Drábek MartinPalátka Daniel897  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michal Tomáš13Linhart František ml.40
Petrovic Pavel31Janda Jaromír22
Drábek Martin22Hyhlan Jaroslav04
Haník Josef31Palátka Daniel13
t.z.u.- 19°C t.k.u - 20°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Hudlice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Voznice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna HudliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:25587:604TJ Sokol Hudlice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drož Jan
Gruber Martin
 
 
Chmelař Miroslav
Selucký David
 
 
-66109 3110
2.Stehlík Jan ml.
Lev Daniel
 
 
Čížková Sylva
Pilecký Jiří
 
 
710-6-983220
3.Gruber MartinČížková Sylva789  3030
4.Drož JanSelucký David12-7-67-42331
5.Stehlík Jan ml.Pilecký Jiří9-7413 3141
6.Lev DanielChmelař Miroslav1039  3051
7.Drož JanČížková Sylva1294  3061
8.Stehlík Jan ml.Selucký David459  3071
9.Lev DanielPilecký Jiří-5-5-12  0372
10.Gruber MartinChmelař Miroslav1079  3082
11.Stehlík Jan ml.Čížková Sylva-6-8115133292
12.Lev DanielSelucký David-810-96732102
13.Gruber MartinPilecký Jiří88-108 31112
14.Drož JanChmelař MiroslavWO    03113
15.Lev DanielČížková SylvaWO    03114
16.Gruber MartinSelucký David-61056 31124
17.Drož JanPilecký JiříWO    03125
18.Stehlík Jan ml.Chmelař Miroslav684  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gruber Martin40Čížková Sylva03
Drož Jan11Selucký David13
Stehlík Jan ml.40Pilecký Jiří12
Lev Daniel21Chmelař Miroslav03
WO03WO30
teplota na začátku utkání 20 teplota na konci utkání 21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:T. J. Sokol Králův Dvůr BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŽebrákRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeňská 153, 267 01 Králův Dvůr, Zast. MHD \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" U Tří ZvonkůRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:21740:565T. J. Sokol Králův Dvůr B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bohdan Luděk
Vrecion Jiří
 
 
Zíma Radek
Kunc Jaroslav
 
 
5-8-10993210
2.Včelička Lubomír
Křikava Richard
 
 
Spousta David
Kunc Petr
 
 
76-211 3120
3.Bohdan LuděkZíma Radek865  3030
4.Křikava RichardSpousta David7-959 3140
5.Vrecion JiříKunc Jaroslav-8-96-10 1341
6.Šrámek DavidKunc Petr-10158-6-82342
7.Křikava RichardZíma Radek443  3052
8.Vrecion JiříSpousta David-8-85-9 1353
9.Šrámek DavidKunc Jaroslav611-136 3163
10.Bohdan LuděkKunc Petr-8889 3173
11.Vrecion JiříZíma Radek664  3083
12.Šrámek DavidSpousta David79-98 3193
13.Bohdan LuděkKunc Jaroslav25-114 31103
14.Křikava RichardKunc Petr-968-7332113
15.Šrámek DavidZíma RadekWO    3012