Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33650:615TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
Trejdl Dušan
Vydra Milan
 
 
5-1054 3110
2.Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
Sláčal Pavel
Wagner Jaroslav ml.
 
 
88-68 3120
3.Vacek MiroslavSláčal Pavel116-11-8-92321
4.Burda RomanWagner Jaroslav ml.11-8-78-62322
5.Čihák MilanVydra Milan5-810-5-62323
6.Pokorný PetrTrejdl Dušan-4-80653233
7.Burda RomanSláčal Pavel-6782 3143
8.Čihák MilanWagner Jaroslav ml.2103  3053
9.Pokorný PetrVydra Milan87-56 3163
10.Vacek MiroslavTrejdl Dušan91-77 3173
11.Čihák MilanSláčal Pavel533  3083
12.Pokorný PetrWagner Jaroslav ml.-4-99-9 1384
13.Vacek MiroslavVydra Milan-12-8-4  0385
14.Burda RomanTrejdl Dušan-6-97-5 1386
15.Pokorný PetrSláčal Pavel-8685 3196
16.Vacek MiroslavWagner Jaroslav ml.-59-8-5 1397
17.Burda RomanVydra Milan58-98 31107
18.Čihák MilanTrejdl DušanWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vacek Miroslav13Sláčal Pavel13
Burda Roman22Wagner Jaroslav ml.31
Čihák Milan21Vydra Milan22
Pokorný Petr31Trejdl Dušan12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŽehuňRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1329:44622:734TTC Brandýs nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
Balák Kryštof
Sysel Vojtěch
 
 
6710  3010
2.Šmíd Ondřej
Bečvářová Michaela
 
 
Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
108-1010 3120
3.Bečvářová MichaelaZatřepálek Pavel-14-7-5  0321
4.Kvasnička JanMühlfeit Luboš-8-58-8 1322
5.Šmíd OndřejSysel Vojtěch-8-10109-112323
6.Kvasnička Daniel ml.Balák Kryštof657  3033
7.Kvasnička JanZatřepálek Pavel-11-8-6  0334
8.Šmíd OndřejMühlfeit Luboš-6-799-132335
9.Kvasnička Daniel ml.Sysel Vojtěch8-6-1-8 1336
10.Bečvářová MichaelaBalák Kryštof76-5-8-62337
11.Šmíd OndřejZatřepálek Pavel10-5-109-82338
12.Kvasnička Daniel ml.Mühlfeit Luboš-5-5108123248
13.Bečvářová MichaelaSysel Vojtěch-66-5-6 1349
14.Kvasnička JanBalák Kryštof9-77-9-923410
15.Kvasnička Daniel ml.Zatřepálek Pavel7-2-4-7 13411
16.Bečvářová MichaelaMühlfeit LubošWO    03412
17.Kvasnička JanSysel Vojtěch-6-6-6  03413
18.Šmíd OndřejBalák Kryštof-96-86932513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bečvářová Michaela03Zatřepálek Pavel40
Kvasnička Jan04Mühlfeit Luboš21
Šmíd Ondřej13Sysel Vojtěch40
Kvasnička Daniel ml.22Balák Kryštof22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:39620:647TJ Sokol Kutná Hora B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláček Petr
Rulc Lukáš nejml.
 
 
Bureš Bohumil
Dusil Filip
 
 
-8855 3110
2.Dvořák Jan
Weishaupt Robert
 
 
Faltín Antonín
Uher Petr
 
 
-13-88-5 1311
3.Poláček PetrUher Petr-4-5-6  0312
4.Dvořák JanBureš Bohumil10-91111 3122
5.Weishaupt RobertDusil Filip768  3032
6.Rulc Lukáš nejml.Faltín Antonín-5-625113242
7.Dvořák JanUher Petr9-6-6-6 1343
8.Weishaupt RobertBureš Bohumil-11-36-11 1344
9.Rulc Lukáš nejml.Dusil Filip-9116-1073254
10.Poláček PetrFaltín Antonín-67-8653264
11.Weishaupt RobertUher Petr-10-6-4  0365
12.Rulc Lukáš nejml.Bureš Bohumil-8-8-8  0366
13.Poláček PetrDusil Filip8-11-9-7 1367
14.Dvořák JanFaltín Antonín11-107-3-92368
15.Rulc Lukáš nejml.Uher Petr-1-3-6  0369
16.Poláček PetrBureš Bohumil-7-4-9  03610
17.Dvořák JanDusil Filip98-116 31710
18.Weishaupt RobertFaltín AntonínWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poláček Petr13Uher Petr40
Dvořák Jan22Bureš Bohumil31
Weishaupt Robert12Dusil Filip13
Rulc Lukáš nejml.22Faltín Antonín12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Z.Š.Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:37595:661nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čebiš Luboš
Svoboda Pavel
 
 
Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
-6-8108-52301
2.Mošna Petr
Moravec Stanislav
 
 
Sosnovec Martin
Mucha Ondřej
 
 
-11-688-52302
3.Čebiš LubošLövl Jan-8827 3112
4.Svoboda PavelMucha Ondřej-68610 3122
5.Moravec StanislavKoždoň Roman8-916 3132
6.Mošna PetrSosnovec Martin7-269 3142
7.Svoboda PavelLövl Jan-7-5-1  0343
8.Moravec StanislavMucha Ondřej-83-911103253
9.Mošna PetrKoždoň Roman-10-88-4 1354
10.Čebiš LubošSosnovec Martin11-7-4-8 1355
11.Moravec StanislavLövl Jan3-8511 3165
12.Mošna PetrMucha Ondřej367  3075
13.Čebiš LubošKoždoň Roman-3-10-6  0376
14.Svoboda PavelSosnovec Martin-4-12WO  0377
15.Mošna PetrLövl Jan78-26 3187
16.Čebiš LubošMucha Ondřej10-6-3-2 1388
17.Svoboda PavelKoždoň RomanWO    0389
18.Moravec StanislavSosnovec Martin9-810-973299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čebiš Luboš13Lövl Jan13
Svoboda Pavel12Mucha Ondřej13
Moravec Stanislav40Koždoň Roman21
Mošna Petr31Sosnovec Martin22
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32614:612nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kokojan Tomáš
Šimek Jiří
 
 
Plíhal Martin
Pígl Tomáš
 
 
-8-7-8  0301
2.Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
Stárek Karel st.
Erlich Luboš
 
 
8-779 3111
3.Šimek JiříStárek Karel st.-3-5-6  0312
4.Kokojan TomášErlich Luboš-8-987-52313
5.Kyncl MiloslavPígl Tomáš7610  3023
6.Piroutek KvětoslavPlíhal Martin-10778 3133
7.Kokojan TomášStárek Karel st.9-4-7-5 1334
8.Kyncl MiloslavErlich Luboš-11762 3144
9.Piroutek KvětoslavPígl Tomáš769  3054
10.Šimek JiříPlíhal Martin-8-7-6  0355
11.Kyncl MiloslavStárek Karel st.9-10-6-7 1356
12.Piroutek KvětoslavErlich Luboš88-710 3166
13.Šimek JiříPígl Tomáš677  3076
14.Kokojan TomášPlíhal Martin8-8-7-5 1377
15.Piroutek KvětoslavStárek Karel st.8-10-7-1 1378
16.Šimek JiříErlich Luboš9-108-10-62379
17.Kokojan TomášPígl Tomáš555  3089
18.Kyncl MiloslavPlíhal Martin6-968 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Jiří13Stárek Karel st.40
Kokojan Tomáš13Erlich Luboš22
Kyncl Miloslav31Pígl Tomáš04
Piroutek Květoslav31Plíhal Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:42537:593ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrobař Jaroslav
Beran Tomáš
 
 
Pěnkavová Kristýna
Betuštiak Petr
 
 
10-7-6-6 1301
2.Cikán Michal
Cyrus Miroslav
 
 
Zrcek Miroslav
Váňa Miroslav
 
 
-8-10169-72302
3.Beran TomášPěnkavová Kristýna-6-8-10  0303
4.Cyrus MiroslavBetuštiak Petr5-7-58-92304
5.Hrobař JaroslavVáňa Miroslav-6-69-8 1305
6.Cikán MichalZrcek Miroslav-7-8-8  0306
7.Cyrus MiroslavPěnkavová Kristýna-6-3-5  0307
8.Hrobař JaroslavBetuštiak Petr-7-4-8  0308
9.Cikán MichalVáňa Miroslav310-104 3118
10.Beran TomášZrcek Miroslav-9-47853228
11.Hrobař JaroslavPěnkavová Kristýna10-14-10-7 1329
12.Cikán MichalBetuštiak Petr-78-10-8 13210
13.Beran TomášVáňa Miroslav-59-5-9 13211
14.Cyrus MiroslavZrcek MiroslavWO    30311
15.Cikán MichalPěnkavová KristýnaWO    03312
16.Beran TomášBetuštiak PetrWO    03313
17.Cyrus MiroslavVáňa MiroslavWO    30413
18.Hrobař JaroslavZrcek MiroslavWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beran Tomáš12Pěnkavová Kristýna30
Cyrus Miroslav02Betuštiak Petr30
Hrobař Jaroslav03Váňa Miroslav21
Cikán Michal12Zrcek Miroslav11
WO32WO23

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline