Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle pošty, horní tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34649:666nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
Šturc Jiří
Zrcek Miroslav
 
 
-9-979-122301
2.Ivan Milan
Zatřepálek Petr
 
 
Váňa Miroslav
Barta Ivan
 
 
7158  3011
3.Zatřepálek PavelŠturc Jiří73-9-7-32312
4.Mühlfeit LubošVáňa Miroslav7-4-8853222
5.Zatřepálek PetrZrcek Miroslav78-10-873232
6.Ivan MilanBarta Ivan-5-9-3  0333
7.Mühlfeit LubošŠturc Jiří-7797 3143
8.Zatřepálek PetrVáňa Miroslav-4-4510-82344
9.Ivan MilanZrcek Miroslav-5-3-5  0345
10.Zatřepálek PavelBarta Ivan97-79 3155
11.Zatřepálek PetrŠturc Jiří-5-5-7  0356
12.Sysel VojtěchVáňa Miroslav-47-9-7 1357
13.Zatřepálek PavelZrcek Miroslav755  3067
14.Mühlfeit LubošBarta Ivan-999-7-72368
15.Sysel VojtěchŠturc Jiří896  3078
16.Zatřepálek PavelVáňa Miroslav9159  3088
17.Mühlfeit LubošZrcek Miroslav-9-79-9 1389
18.Zatřepálek PetrBarta Ivan69-55 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zatřepálek Pavel31Šturc Jiří22
Mühlfeit Luboš22Váňa Miroslav22
Zatřepálek Petr22Zrcek Miroslav22
Ivan Milan02Barta Ivan22
Sysel Vojtěch11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:31655:477TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Počarovský Pavel
Vydra Milan
 
 
Plíhal Martin
Fišer Štefan
 
 
-5-76-8 1301
2.Dědek Martin
Wagner Jaroslav ml.
 
 
Stárek Karel ml.
Stárek Karel st.
 
 
-9-897-72302
3.Wagner Jaroslav ml.Fišer Štefan-7-55-9 1303
4.Dědek MartinStárek Karel st.-5-9-8  0304
5.Vydra MilanStárek Karel ml.1214-96 3114
6.Počarovský PavelPlíhal Martin8-9-98-102315
7.Dědek MartinFišer Štefan-6-9810-32316
8.Vydra MilanStárek Karel st.107-7-3-52317
9.Počarovský PavelStárek Karel ml.-11-9-6  0318
10.Wagner Jaroslav ml.Plíhal Martin5-69-10-52319
11.Vydra MilanFišer Štefan-917-8-623110
12.Počarovský PavelStárek Karel st.WO    30210
13.Wagner Jaroslav ml.Stárek Karel ml.WO    30310
14.Dědek MartinPlíhal MartinWO    30410
15.Počarovský PavelFišer ŠtefanWO    30510
16.Wagner Jaroslav ml.Stárek Karel st.WO    30610
17.Dědek MartinStárek Karel ml.WO    30710
18.Vydra MilanPlíhal MartinWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wagner Jaroslav ml.02Fišer Štefan30
Dědek Martin02Stárek Karel st.20
Vydra Milan12Stárek Karel ml.11
Počarovský Pavel02Plíhal Martin20
WO70WO07



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:37552:502TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Malý Libor
 
 
Sosnovec Martin
Mucha Ondřej
 
 
-99-6-8 1301
2.Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
8-7-69103211
3.Šimek JiříLövl Jan-3-2-4  0312
4.Kokojan TomášMucha Ondřej-7-3-8  0313
5.Kyncl MiloslavSosnovec Martin-9-87-9 1314
6.Piroutek KvětoslavKoždoň Roman-8-9-7  0315
7.Kokojan TomášLövl Jan-89-8-9 1316
8.Kyncl MiloslavMucha Ondřej-8-97693226
9.Piroutek KvětoslavSosnovec Martin-10-8-7  0327
10.Šimek JiříKoždoň Roman-5-6-8  0328
11.Kyncl MiloslavLövl Jan-7-8-12  0329
12.Piroutek KvětoslavMucha Ondřej-68-9-8 13210
13.Šimek JiříSosnovec MartinWO    30310
14.Kokojan TomášKoždoň RomanWO    30410
15.Piroutek KvětoslavLövl JanWO    30510
16.Šimek JiříMucha OndřejWO    30610
17.Kokojan TomášSosnovec MartinWO    30710
18.Mlejnek AntonínKoždoň Roman-5-79-4 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Jiří02Lövl Jan30
Kokojan Tomáš02Mucha Ondřej21
Kyncl Miloslav12Sosnovec Martin20
Piroutek Květoslav03Koždoň Roman30
Mlejnek Antonín01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:35551:494TJ Sokol Kutná Hora B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrobař Jaroslav
Beran Tomáš
 
 
Liberský Karel
Uher Petr
 
 
-10-7-10  0301
2.Cikán Michal
Vančura Filip
 
 
Bureš Bohumil
Růžička Dušan
 
 
-5-15-4  0302
3.Hrobař JaroslavUher Petr-3-8-9  0303
4.Vančura FilipBureš Bohumil-117-8993213
5.Cyrus MiroslavLiberský Karel-9-2-4  0314
6.Cikán MichalRůžička Dušan-5-6-9  0315
7.Vančura FilipUher Petr-6-7-6  0316
8.Cyrus MiroslavBureš Bohumil-589-8-102317
9.Cikán MichalLiberský Karel6-76-4-52318
10.Hrobař JaroslavRůžička Dušan8-1297 3128
11.Cyrus MiroslavUher Petr-5-8-6  0329
12.Cikán MichalBureš Bohumil-2-1-9  03210
13.Hrobař JaroslavLiberský Karel-8-928732310
14.Vančura FilipRůžička DušanWO    30410
15.Cikán MichalUher PetrWO    30510
16.Hrobař JaroslavBureš BohumilWO    30610
17.Vančura FilipLiberský KarelWO    30710
18.Cyrus MiroslavRůžička DušanWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrobař Jaroslav21Uher Petr30
Vančura Filip11Bureš Bohumil21
Cyrus Miroslav03Liberský Karel21
Cikán Michal03Růžička Dušan11
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34706:713Sokol Přezletice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jan
Weishaupt Robert
 
 
Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
-9-149-6 1301
2.Poláček Petr
Tichý Jiří
 
 
Vacek Miroslav
Burda Roman
 
 
9-8129 3111
3.Poláček PetrPokorný Petr-8-9-5  0312
4.Tichý JiříVacek Miroslav1412-147 3122
5.Weishaupt RobertČihák Milan-85-4593232
6.Dvořák JanBurda Roman-4-966-132333
7.Tichý JiříPokorný Petr-57-109-82334
8.Weishaupt RobertVacek Miroslav5-666 3144
9.Dvořák JanČihák Milan13-6-7-9 1345
10.Poláček PetrBurda Roman811-78 3155
11.Weishaupt RobertPokorný Petr-9-6-4  0356
12.Dvořák JanVacek Miroslav11-117-10-22357
13.Poláček PetrČihák Milan2118  3067
14.Tichý JiříBurda Roman3-7910 3177
15.Dvořák JanPokorný Petr-6-27-4 1378
16.Poláček PetrVacek Miroslav9-9-5893288
17.Tichý JiříČihák Milan767  3098
18.Weishaupt RobertBurda Roman-791012 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poláček Petr31Pokorný Petr40
Tichý Jiří31Vacek Miroslav13
Weishaupt Robert31Čihák Milan13
Dvořák Jan04Burda Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Z.Š.Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:26576:588TJ Sokol Velký Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mošna Petr
Moravec Stanislav
 
 
Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
9-867 3110
2.Čebiš Luboš
Svoboda Pavel
 
 
Šmíd Ondřej
Bečvářová Michaela
 
 
-99-9-9 1311
3.Čebiš LubošKvasnička Daniel ml.9-10-2-10 1312
4.Svoboda PavelŠmíd Ondřej477  3022
5.Moravec StanislavBečvářová Michaela687  3032
6.Mošna PetrKvasnička Jan466  3042
7.Svoboda PavelKvasnička Daniel ml.8-710-883252
8.Moravec StanislavŠmíd Ondřej5-446 3162
9.Mošna PetrBečvářová Michaela119-85 3172
10.Čebiš LubošKvasnička Jan66-69 3182
11.Moravec StanislavKvasnička Daniel ml.-410411 3192
12.Mošna PetrŠmíd Ondřej-3810-5832102
13.Čebiš LubošBečvářová Michaela6139  30112
14.Svoboda PavelKvasnička JanWO    03113
15.Mošna PetrKvasnička Daniel ml.WO    03114
16.Čebiš LubošŠmíd Ondřej7-399 31124
17.Svoboda PavelBečvářová MichaelaWO    03125
18.Moravec StanislavJiroudek Milan37-94 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čebiš Luboš31Kvasnička Daniel ml.12
Svoboda Pavel20Šmíd Ondřej04
Moravec Stanislav40Bečvářová Michaela03
Mošna Petr30Kvasnička Jan02
   Jiroudek Milan01
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline