Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:39639:687Sokol Přezletice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláček Petr
Tichý Jiří
 
 
Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
-8-5-5  0301
2.Dvořák Jan
Weishaupt Robert
 
 
Ivan Milan
Sysel Vojtěch
 
 
-6-5-8  0302
3.Rulc Lukáš nejml.Zatřepálek Pavel-6-3-3  0303
4.Tichý JiříMühlfeit Luboš8-1346 3113
5.Dvořák JanSysel Vojtěch9-878 3123
6.Poláček PetrIvan Milan-127612 3133
7.Tichý JiříZatřepálek Pavel-5-10-3  0334
8.Dvořák JanMühlfeit Luboš127-9-773244
9.Poláček PetrSysel Vojtěch-99-6693254
10.Rulc Lukáš nejml.Ivan Milan-13-7-8  0355
11.Dvořák JanZatřepálek Pavel-99-65-42356
12.Poláček PetrMühlfeit Luboš-3-87843266
13.Rulc Lukáš nejml.Sysel Vojtěch-2-9-9  0367
14.Tichý JiříIvan Milan6-857 3177
15.Poláček PetrZatřepálek Pavel-9-5-8  0378
16.Rulc Lukáš nejml.Mühlfeit Luboš8-49-5173288
17.Tichý JiříSysel Vojtěch-10696 3198
18.Dvořák JanIvan Milan-68-99532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rulc Lukáš nejml.13Zatřepálek Pavel40
Tichý Jiří31Mühlfeit Luboš04
Dvořák Jan31Sysel Vojtěch13
Poláček Petr31Ivan Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
M.Z.Š.Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:20612:418TJ Sokol Velký Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mošna Petr
Moravec Stanislav
 
 
Trejdl Dušan
Hendrych Jan
 
 
-8-5114113210
2.Čebiš Luboš
Svoboda Pavel
 
 
Dědek Martin
Sláčal Pavel
 
 
996  3020
3.Čebiš LubošDědek Martin-1-1238-82321
4.Svoboda PavelHendrych Jan9105  3031
5.Moravec StanislavTrejdl Dušan679  3041
6.Mošna PetrWO    3051
7.Svoboda PavelDědek Martin-695-8-72352
8.Moravec StanislavHendrych Jan-10337 3162
9.Mošna PetrTrejdl Dušan6-579 3172
10.Čebiš LubošWO    3082
11.Moravec StanislavDědek Martin-9-65-8 1383
12.Mošna PetrHendrych Jan8-953 3193
13.Čebiš LubošTrejdl Dušan-3-8-10  0394
14.Svoboda PavelWO    30104
15.Mošna PetrDědek Martin727  30114
16.Čebiš LubošHendrych JanWO    30124
17.Svoboda PavelTrejdl DušanWO    03125
18.Moravec StanislavWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čebiš Luboš02Dědek Martin31
Svoboda Pavel11Hendrych Jan03
Moravec Stanislav21Trejdl Dušan12
Mošna Petr30   
WO51WO15



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ LOKOMOTIVA NYMBURKRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:29655:581TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Miroslav
Burda Roman
 
 
Kyncl Miloslav
Piroutek Květoslav
 
 
5-11-8-3 1301
2.Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
Kokojan Tomáš
Šimek Jiří
 
 
348  3011
3.Pokorný PetrŠimek Jiří428  3021
4.Burda RomanKokojan Tomáš-79-11683231
5.Čihák MilanPiroutek Květoslav-9-49-7 1332
6.Vacek MiroslavKyncl Miloslav10-85-6-72333
7.Burda RomanŠimek Jiří-7-38-9 1334
8.Čihák MilanKokojan Tomáš4-9-8153244
9.Vacek MiroslavPiroutek Květoslav12-79-9-92345
10.Pokorný PetrKyncl Miloslav8710  3055
11.Čihák MilanŠimek Jiří946  3065
12.Vacek MiroslavKokojan Tomáš-7157-8103275
13.Pokorný PetrPiroutek Květoslav4104  3085
14.Burda RomanKyncl Miloslav-8-7-7  0386
15.Vacek MiroslavŠimek Jiří4611  3096
16.Pokorný PetrKokojan Tomáš-969-12532106
17.Burda RomanPiroutek KvětoslavWO    30116
18.Čihák MilanKyncl MiloslavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Petr40Šimek Jiří13
Burda Roman12Kokojan Tomáš04
Čihák Milan21Piroutek Květoslav21
Vacek Miroslav22Kyncl Miloslav21
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŽehuňRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34613:519TJ Sokol Čáslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
Hrobař Jaroslav
Beran Tomáš
 
 
-7-67-5 1301
2.Šmíd Ondřej
Jiroudek Milan
 
 
Vančura Filip
Cyrus Miroslav
 
 
-89-9-9 1302
3.Jiroudek MilanHrobař Jaroslav-8-4-15  0303
4.Kvasnička JanBeran Tomáš-8-9-9  0304
5.Kvasnička Daniel ml.Cyrus Miroslav863  3014
6.Šmíd OndřejVančura Filip-7-7-3  0315
7.Kvasnička JanHrobař Jaroslav-5-7-4  0316
8.Kvasnička Daniel ml.Beran Tomáš-9-8-9  0317
9.Šmíd OndřejCyrus Miroslav-9-98-10 1318
10.Jiroudek MilanVančura Filip-108-78123228
11.Kvasnička Daniel ml.Hrobař Jaroslav-4-897-52329
12.Šmíd OndřejBeran Tomáš-9-11158-723210
13.Jiroudek MilanCyrus Miroslav1110-8-7632310
14.Kvasnička JanVančura FilipWO    30410
15.Šmíd OndřejHrobař JaroslavWO    30510
16.Jiroudek MilanBeran TomášWO    30610
17.Kvasnička JanCyrus MiroslavWO    30710
18.Kvasnička Daniel ml.Vančura FilipWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jiroudek Milan21Hrobař Jaroslav30
Kvasnička Jan02Beran Tomáš30
Kvasnička Daniel ml.12Cyrus Miroslav12
Šmíd Ondřej03Vančura Filip11
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:831:34459:607TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sosnovec Martin
Mucha Ondřej
 
 
Šturc Jiří
Zrcek Miroslav
 
 
-889-933210
2.Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
Betuštiak Petr
Váňa Miroslav
 
 
963  3020
3.Sosnovec MartinBetuštiak Petr69-87 3130
4.Koždoň RomanZrcek Miroslav8-14-8963240
5.Mucha OndřejŠturc Jiří-5-6-7  0341
6.Lövl JanVáňa Miroslav77-38 3151
7.Koždoň RomanBetuštiak Petr-107910 3161
8.Mucha OndřejZrcek Miroslav-7889 3171
9.Lövl JanŠturc Jiří6-61110 3181
10.Sosnovec MartinVáňa Miroslav757  3091
11.Mucha OndřejBetuštiak Petr-10885 31101
12.Lövl JanZrcek Miroslav-93-4WO 13102
13.Sosnovec MartinŠturc JiříWO    03103
14.Koždoň RomanVáňa MiroslavWO    03104
15.Lövl JanBetuštiak PetrWO    03105
16.Sosnovec MartinZrcek MiroslavWO    03106
17.Koždoň RomanŠturc JiříWO    03107
18.Mucha OndřejVáňa MiroslavWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sosnovec Martin20Betuštiak Petr03
Koždoň Roman20Zrcek Miroslav12
Mucha Ondřej21Šturc Jiří11
Lövl Jan21Váňa Miroslav02
WO06WO60



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Sokolská ulRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:43470:605TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uher Petr
Liberský Karel
 
 
Uksa Tomáš
Stárek Karel st.
 
 
-7WO   0301
2.Bureš Bohumil
Tivodar Michal
 
 
Fišer Štefan
Voráč Jiří
 
 
98-103 3111
3.Tivodar MichalUksa Tomáš-6-8-11  0312
4.Bureš BohumilVoráč Jiří-12-94-8 1313
5.Dusil FilipStárek Karel st.-5-69-5 1314
6.Uher PetrFišer Štefan4-643 3124
7.Bureš BohumilUksa Tomáš-9-7-3  0325
8.Dusil FilipVoráč Jiří-9-11-9  0326
9.Uher PetrStárek Karel st.756  3036
10.Tivodar MichalFišer Štefan4-8-119-52337
11.Dusil FilipUksa Tomáš-8-57-2 1338
12.Uher PetrVoráč Jiří582  3048
13.Tivodar MichalStárek Karel st.-9-7-10  0349
14.Bureš BohumilFišer Štefan9-6-3-6 13410
15.Uher PetrUksa Tomáš-875-10232510
16.Tivodar MichalVoráč JiříWO    03511
17.Bureš BohumilStárek Karel st.WO    03512
18.Dusil FilipFišer ŠtefanWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tivodar Michal03Uksa Tomáš31
Bureš Bohumil03Voráč Jiří21
Dusil Filip03Stárek Karel st.21
Uher Petr40Fišer Štefan21
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline