Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1523:46615:657ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uksa Tomáš
Plíhal Martin
 
 
Pěnkavová Kristýna
Betuštiak Petr
 
 
-24-59-152301
2.Fišer Štefan
Pígl Tomáš
 
 
Šturc Jiří
Zrcek Miroslav
 
 
9-698 3111
3.Pígl Tomᚊturc Jiří-9-8-6  0312
4.Plíhal MartinZrcek Miroslav7-8-9-7 1313
5.Fišer ŠtefanBetuštiak Petr-8-99-7 1314
6.Uksa TomášPěnkavová Kristýna-6-10-9  0315
7.Plíhal MartinŠturc Jiří9-7-6-7 1316
8.Fišer ŠtefanZrcek Miroslav8-10-9-8 1317
9.Uksa TomášBetuštiak Petr-89-99-112318
10.Pígl TomášPěnkavová Kristýna-5-11-6  0319
11.Fišer ŠtefanŠturc Jiří9-7-7-8 13110
12.Uksa TomášZrcek Miroslav89-9-9-923111
13.Pígl TomášBetuštiak Petr9-8-7-8 13112
14.Riedl MartinPěnkavová Kristýna-8-74-6 13113
15.Uksa Tomᚊturc JiříWO    30213
16.Pígl TomášZrcek MiroslavWO    30313
17.Riedl MartinBetuštiak Petr-9-11-8  03314
18.Fišer ŠtefanPěnkavová Kristýna-88-9-3 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pígl Tomáš03Šturc Jiří30
Plíhal Martin02Zrcek Miroslav30
Fišer Štefan04Betuštiak Petr40
Uksa Tomáš03Pěnkavová Kristýna40
Riedl Martin02   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Sokolská ulRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:35596:630TJ Sokol Kutná Hora B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Majer Pavel
Uher Petr
 
 
Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
-10-8-10  0301
2.Bureš Bohumil
Růžička Dušan
 
 
Sosnovec Martin
Mucha Ondřej
 
 
5-948 3111
3.Bureš BohumilLövl Jan610-5-953221
4.Liberský KarelMucha Ondřej511-75 3131
5.Růžička DušanSosnovec Martin5-6-119113241
6.Uher PetrKoždoň Roman-899-4103251
7.Liberský KarelLövl Jan-6-29-10 1352
8.Růžička DušanMucha Ondřej8-17-71093262
9.Uher PetrSosnovec Martin-87126 3172
10.Bureš BohumilKoždoň Roman10-6-6-7 1373
11.Růžička DušanLövl Jan-12-4-7  0374
12.Uher PetrMucha Ondřej054  3084
13.Bureš BohumilSosnovec Martin-9-9-8  0385
14.Liberský KarelKoždoň Roman-8-9-10  0386
15.Uher PetrLövl Jan7108  3096
16.Bureš BohumilMucha Ondřej434  30106
17.Liberský KarelSosnovec MartinWO    03107
18.Růžička DušanKoždoň RomanWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bureš Bohumil22Lövl Jan22
Liberský Karel12Mucha Ondřej04
Růžička Dušan21Sosnovec Martin12
Uher Petr40Koždoň Roman21
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n.Č.lRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:45589:659TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
-9-513-9 1301
2.Šmíd Ondřej
Bečvářová Michaela
 
 
Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
-9-5-6  0302
3.Bečvářová MichaelaČihák Milan-9-5-7  0303
4.Kvasnička JanPokorný Petr-7-36-9 1304
5.Kvasnička Daniel ml.Vacek Miroslav-8956 3114
6.Šmíd OndřejBurda Roman-5-9-8  0315
7.Kvasnička JanČihák Milan7-58-6-62316
8.Kvasnička Daniel ml.Pokorný Petr-13-6910-72317
9.Šmíd OndřejVacek Miroslav95-7-10-82318
10.Bečvářová MichaelaBurda Roman-9-44-8 1319
11.Kvasnička Daniel ml.Čihák Milan9-38-963229
12.Šmíd OndřejPokorný Petr-36-4-7 13210
13.Bečvářová MichaelaVacek Miroslav8-6-9-7 13211
14.Kvasnička JanBurda Roman-6-99-8 13212
15.Šmíd OndřejČihák MilanWO    30312
16.Bečvářová MichaelaPokorný PetrWO    03313
17.Kvasnička JanVacek MiroslavWO    30413
18.Kvasnička Daniel ml.Burda Roman-8-247-4 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bečvářová Michaela03Čihák Milan21
Kvasnička Jan03Pokorný Petr30
Kvasnička Daniel ml.22Vacek Miroslav21
Šmíd Ondřej03Burda Roman40
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Z.Š.Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:35675:675TJ Sokol Velký Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mošna Petr
Moravec Stanislav
 
 
Havazík Roman
Rulc Lukáš nejml.
 
 
49-78 3110
2.Čebiš Luboš
Svoboda Pavel
 
 
Poláček Petr
Tichý Jiří
 
 
-4-8-2  0311
3.Svoboda PavelTichý Jiří89-59 3121
4.Čebiš LubošPoláček Petr-7-7-12  0322
5.Moravec StanislavRulc Lukáš nejml.912-8-7-92323
6.Mošna PetrHavazík Roman-118611 3133
7.Čebiš LubošTichý Jiří-8-10-9  0334
8.Moravec StanislavPoláček Petr-983-3113244
9.Mošna PetrRulc Lukáš nejml.-9838 3154
10.Svoboda PavelHavazík Roman8310  3064
11.Moravec StanislavTichý Jiří-998-883274
12.Mošna PetrPoláček Petr-6-98-14 1375
13.Svoboda PavelRulc Lukáš nejml.-8-7-4  0376
14.Čebiš LubošHavazík Roman6107  3086
15.Mošna PetrTichý Jiří-8-106-7 1387
16.Svoboda PavelPoláček Petr6-10129 3197
17.Čebiš LubošRulc Lukáš nejml.-9-77-11 1398
18.Moravec StanislavHavazík Roman-797-9832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svoboda Pavel31Tichý Jiří22
Čebiš Luboš13Poláček Petr22
Moravec Stanislav31Rulc Lukáš nejml.31
Mošna Petr22Havazík Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:18682:477TJ Sokol Čáslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrobař Jaroslav
Beran Tomáš
 
 
Kokojan Tomáš
Šimek Jiří
 
 
5814  3010
2.Cikán Michal
Vančura Filip
 
 
Kyncl Miloslav
Piroutek Květoslav
 
 
-618-4-62311
3.Beran TomášKyncl Miloslav9-510-8103221
4.Vančura FilipPiroutek Květoslav-47115 3131
5.Hrobař JaroslavŠimek Jiří11-986 3141
6.Cikán MichalKokojan Tomáš27-89 3151
7.Vančura FilipKyncl Miloslav-77-89-82352
8.Hrobař JaroslavPiroutek Květoslav9135  3062
9.Cikán MichalŠimek Jiří4-47-563272
10.Beran TomášKokojan Tomáš-8458 3182
11.Hrobař JaroslavKyncl Miloslav579  3092
12.Cikán MichalPiroutek Květoslav-62-6-6 1393
13.Beran Tomᚊimek Jiří69-99 31103
14.Vančura FilipKokojan Tomáš699  30113
15.Cikán MichalKyncl MiloslavWO    30123
16.Beran TomášPiroutek KvětoslavWO    30133
17.Vančura FilipŠimek JiříWO    30143
18.Hrobař JaroslavKokojan TomášWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Tomáš30Kyncl Miloslav12
Vančura Filip21Piroutek Květoslav12
Hrobař Jaroslav30Šimek Jiří03
Cikán Michal21Kokojan Tomáš03
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1715:52468:712TTC Brandýs nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trejdl Dušan
Vydra Milan
 
 
Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
-4-969-42301
2.Dědek Martin
Wagner Jaroslav ml.
 
 
Sysel Vojtěch
Zatřepálek Petr
 
 
-7-6-8  0302
3.Wagner Jaroslav ml.Zatřepálek Pavel-6-10-6  0303
4.Dědek MartinMühlfeit Luboš-4-10-6  0304
5.Vydra MilanSysel Vojtěch-9-698-62305
6.Počarovský PavelZatřepálek Petr-138-89-122306
7.Dědek MartinZatřepálek Pavel-9-49-4 1307
8.Vydra MilanMühlfeit Luboš613-87 3117
9.Počarovský PavelSysel Vojtěch6-6-5-5 1318
10.Wagner Jaroslav ml.Zatřepálek Petr-789-3-32319
11.Vydra MilanZatřepálek Pavel-8-7-14  03110
12.Počarovský PavelMühlfeit Luboš-88-9-6 13111
13.Wagner Jaroslav ml.Sysel VojtěchWO    03112
14.Dědek MartinZatřepálek Petr-7-7-8  03113
15.Počarovský PavelZatřepálek Pavel10-6-9-10 13114
16.Wagner Jaroslav ml.Mühlfeit LubošWO    03115
17.Dědek MartinSysel Vojtěch-3-5-3  03116
18.Vydra MilanZatřepálek PetrWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wagner Jaroslav ml.02Zatřepálek Pavel40
Dědek Martin04Mühlfeit Luboš21
Vydra Milan12Sysel Vojtěch30
Počarovský Pavel04Zatřepálek Petr30
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline