Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:34621:597TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zatřepálek Petr
Ivan Milan
 
 
Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
7-7-99-62301
2.Zatřepálek Pavel
Mühlfeit Luboš
 
 
Sosnovec Martin
Mucha Ondřej
 
 
-6-4-6  0302
3.Mühlfeit LubošKoždoň Roman-79-88-82303
4.Ivan MilanSosnovec Martin-4-6-9  0304
5.Zatřepálek PetrMucha Ondřej8-897 3114
6.Zatřepálek PavelLövl Jan11-3710 3124
7.Ivan MilanKoždoň Roman-6-6-7  0325
8.Zatřepálek PetrSosnovec Martin689  3035
9.Zatřepálek PavelMucha Ondřej475  3045
10.Mühlfeit LubošLövl Jan-1410-108-62346
11.Zatřepálek PetrKoždoň Roman-8-9-10  0347
12.Zatřepálek PavelSosnovec Martin648  3057
13.Mühlfeit LubošMucha Ondřej41-5-673267
14.Ivan MilanLövl Jan-64-8-13 1368
15.Zatřepálek PavelKoždoň Roman-94-58-92369
16.Mühlfeit LubošSosnovec Martin-7-9-9  03610
17.Ivan MilanMucha Ondřej1068  30710
18.Zatřepálek PetrLövl JanWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mühlfeit Luboš13Koždoň Roman40
Ivan Milan13Sosnovec Martin22
Zatřepálek Petr21Mucha Ondřej04
Zatřepálek Pavel31Lövl Jan21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33669:631nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Miroslav
Zrcek Miroslav
 
 
Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
99-4-3-52301
2.Šturc Jiří
Betuštiak Petr
 
 
Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
716  3011
3.Šturc JiříPokorný Petr-9-8-6  0312
4.Váňa MiroslavVacek Miroslav6-68-8-112313
5.Zrcek MiroslavČihák Milan5-39-9-82314
6.Betuštiak PetrBurda Roman777  3024
7.Váňa MiroslavPokorný Petr-7-10-9  0325
8.Zrcek MiroslavVacek Miroslav-5856 3135
9.Betuštiak PetrČihák Milan8-10134 3145
10.Šturc JiříBurda Roman855  3055
11.Zrcek MiroslavPokorný Petr7-57-773265
12.Betuštiak PetrVacek Miroslav777  3075
13.Šturc JiříČihák Milan389  3085
14.Váňa MiroslavBurda Roman510-8-13-72386
15.Betuštiak PetrPokorný Petr-10-87763296
16.Šturc JiříVacek Miroslav7-97-9-62397
17.Váňa MiroslavČihák Milan-5-7-10  0398
18.Zrcek MiroslavBurda Roman-10-43-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šturc Jiří22Pokorný Petr22
Váňa Miroslav04Vacek Miroslav22
Zrcek Miroslav22Čihák Milan22
Betuštiak Petr40Burda Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34691:685TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voráč Jiří
Fišer Štefan
 
 
Kvasnička Daniel ml.
Jiroudek Milan
 
 
-78-97-122301
2.Plíhal Martin
Stárek Karel st.
 
 
Kvasnička Jan
Bečvářová Michaela
 
 
7-86-563211
3.Fišer ŠtefanBečvářová Michaela-1369-8103221
4.Voráč JiříKvasnička Jan-4-8-11  0322
5.Plíhal MartinKvasnička Daniel ml.9-8-6-2 1323
6.Stárek Karel st.Jiroudek Milan8-11105 3133
7.Voráč JiříBečvářová Michaela-2-47-7 1334
8.Plíhal MartinKvasnička Jan-69-79-102335
9.Stárek Karel st.Kvasnička Daniel ml.96-93 3145
10.Fišer ŠtefanJiroudek Milan8-7-8-10 1346
11.Plíhal MartinBečvářová Michaela998  3056
12.Stárek Karel st.Kvasnička Jan1412  3066
13.Fišer ŠtefanKvasnička Daniel ml.916-109 3176
14.Voráč JiříJiroudek Milan-7-3-5  0377
15.Stárek Karel st.Bečvářová Michaela-8-114783287
16.Fišer ŠtefanKvasnička Jan999  3097
17.Voráč JiříKvasnička Daniel ml.-8-108-9 1398
18.Plíhal MartinJiroudek Milan-8885 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fišer Štefan31Bečvářová Michaela13
Voráč Jiří04Kvasnička Jan22
Plíhal Martin22Kvasnička Daniel ml.22
Stárek Karel st.40Jiroudek Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24654:530TJ Lokomotiva Nymburk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Kokojan Tomáš
 
 
Poláček Petr
Tichý Jiří
 
 
8-79-6-92301
2.Kyncl Miloslav
Piroutek Květoslav
 
 
Dvořák Jan
Weishaupt Robert
 
 
569  3011
3.Kokojan TomášPoláček Petr583  3021
4.Šimek JiříTichý Jiří9-7104 3131
5.Piroutek KvětoslavDvořák Jan7-1197 3141
6.Kyncl MiloslavWeishaupt Robert7-1066 3151
7.Šimek JiříPoláček Petr-6-107-10 1352
8.Piroutek KvětoslavTichý Jiří696  3062
9.Kyncl MiloslavDvořák Jan-8-775-102363
10.Kokojan TomášWeishaupt Robert-5-7-4  0364
11.Piroutek KvětoslavPoláček Petr-1010810 3174
12.Kyncl MiloslavTichý Jiří-46-87113284
13.Kokojan TomášDvořák Jan864  3094
14.Šimek JiříWeishaupt Robert-9-9-8  0395
15.Kyncl MiloslavPoláček Petr6118  30105
16.Kokojan TomášTichý JiříWO    30115
17.Mlejnek AntonínDvořák Jan-36-8-9 13116
18.Piroutek KvětoslavWeishaupt RobertWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kokojan Tomáš21Poláček Petr13
Šimek Jiří12Tichý Jiří03
Piroutek Květoslav30Dvořák Jan22
Kyncl Miloslav31Weishaupt Robert21
Mlejnek Antonín01   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:27601:526TJ Sokol Čáslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vančura Filip
Cikán Michal
 
 
Mošna Petr
Moravec Stanislav
 
 
-11-68-8 1301
2.Hrobař Jaroslav
Beran Tomáš
 
 
Svoboda Pavel
Čebiš Luboš
 
 
837  3011
3.Hrobař JaroslavMošna Petr1196  3021
4.Beran TomášSvoboda Pavel646  3031
5.Vančura FilipMoravec Stanislav-2-7-8  0332
6.Cikán MichalČebiš Luboš1-7-7563242
7.Beran TomášMošna Petr-56-64133252
8.Vančura FilipSvoboda Pavel-9-6-10  0353
9.Cikán MichalMoravec Stanislav-4-4-6  0354
10.Hrobař JaroslavČebiš Luboš413  3064
11.Cyrus MiroslavMošna Petr-86-8-3 1365
12.Cikán MichalSvoboda Pavel766  3075
13.Hrobař JaroslavMoravec Stanislav-9-7-12  0376
14.Beran TomášČebiš Luboš495  3086
15.Cikán MichalMošna Petr-9-165783296
16.Hrobař JaroslavSvoboda Pavel652  30106
17.Beran TomášMoravec Stanislav-9-10-11  03107
18.Cyrus MiroslavČebiš Luboš9116  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrobař Jaroslav31Mošna Petr13
Beran Tomáš31Svoboda Pavel13
Vančura Filip02Moravec Stanislav40
Cikán Michal31Čebiš Luboš04
Cyrus Miroslav11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline