Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:45547:696TTC Brandýs nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kyncl Miloslav
Piroutek Květoslav
 
 
Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
-10136-5103210
2.Šimek Jiří
Mlejnek Antonín
 
 
Ivan Milan
Zatřepálek Petr
 
 
-3-5-9  0311
3.Mlejnek AntonínZatřepálek Pavel-5-8-6  0312
4.Šimek JiříMühlfeit Luboš-7-7-11  0313
5.Piroutek KvětoslavIvan Milan1298  3023
6.Kyncl MiloslavZatřepálek Petr-610-4-8 1324
7.Šimek JiříZatřepálek Pavel9-6-611-62325
8.Piroutek KvětoslavMühlfeit Luboš567  3035
9.Kyncl MiloslavIvan Milan-63-106-82336
10.Mlejnek AntonínZatřepálek Petr-8-8-8  0337
11.Piroutek KvětoslavZatřepálek Pavel8-9-412-62338
12.Kyncl MiloslavMühlfeit Luboš-910714 3148
13.Mlejnek AntonínIvan Milan-5-3-2  0349
14.Šimek JiříZatřepálek Petr-88-911-1023410
15.Kyncl MiloslavZatřepálek PavelWO    03411
16.Mlejnek AntonínMühlfeit Luboš-4-2-5  03412
17.Šimek JiříIvan Milan8-11-10-7 13413
18.Mlejnek Antonín st.Zatřepálek Petr-9-5-5  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mlejnek Antonín04Zatřepálek Pavel30
Šimek Jiří04Mühlfeit Luboš22
Piroutek Květoslav21Ivan Milan31
Kyncl Miloslav12Zatřepálek Petr40
Mlejnek Antonín st.01   
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:19648:368TJ Sokol Čáslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cikán Michal
Vančura Filip
 
 
Počarovský Pavel
Sláčal Pavel
 
 
-8865 3110
2.Cyrus Miroslav
Štefl Václav
 
 

 
 
WO    3020
3.Štefl VáclavSláčal Pavel211-1410 3130
4.Cyrus MiroslavPočarovský Pavel5-967 3140
5.Cikán MichalVydra Milan-8-5-9  0341
6.Vančura FilipWO    3051
7.Cyrus MiroslavSláčal Pavel49-4-243261
8.Cikán MichalPočarovský Pavel-999-9-92362
9.Vančura FilipVydra Milan-6784 3172
10.Štefl VáclavWO    3082
11.Cikán MichalSláčal Pavel-8759 3192
12.Vančura FilipPočarovský Pavel10-79-7-52393
13.Štefl VáclavVydra Milan-6-9-4  0394
14.Cyrus MiroslavWO    30104
15.Vančura FilipSláčal PavelWO    30114
16.Štefl VáclavPočarovský PavelWO    30124
17.Cyrus MiroslavVydra MilanWO    30134
18.Cikán MichalWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štefl Václav11Sláčal Pavel03
Cyrus Miroslav20Počarovský Pavel21
Cikán Michal12Vydra Milan21
Vančura Filip11   
WO80WO08



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:40563:604ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Ivana
Kail Roman
 
 
Šturc Jiří
Zrcek Miroslav
 
 
-4-6-6  0301
2.Havazík Roman
Rulc Lukáš nejml.
 
 
Barta Ivan
Váňa Miroslav
 
 
12-3-5963211
3.Rulc Lukáš nejml.Šturc Jiří-9-510-9 1312
4.Nováková IvanaVáňa Miroslav5-8-8-9 1313
5.Kail RomanBarta Ivan6-47-3-32314
6.Havazík RomanZrcek Miroslav-477-653224
7.Nováková IvanaŠturc Jiří-9-8-9  0325
8.Kail RomanVáňa Miroslav-79-6-7 1326
9.Havazík RomanBarta Ivan-6-4-9  0327
10.Rulc Lukáš nejml.Zrcek Miroslav1496  3037
11.Kail RomanŠturc Jiří-9-10-7  0338
12.Havazík RomanVáňa Miroslav6107  3048
13.Rulc Lukáš nejml.Barta Ivan9-7-8-7 1349
14.Nováková IvanaZrcek Miroslav8-10-6-10 13410
15.Havazík RomanŠturc Jiří-5-10-6  03411
16.Rulc Lukáš nejml.Váňa MiroslavWO    30511
17.Nováková IvanaBarta Ivan-6-38-6 13512
18.Kail RomanZrcek MiroslavWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rulc Lukáš nejml.12Šturc Jiří40
Nováková Ivana04Váňa Miroslav21
Kail Roman03Barta Ivan40
Havazík Roman22Zrcek Miroslav12
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Z.Š.Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:21704:520TJ Sokol Velký Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mošna Petr
Moravec Stanislav
 
 
Plíhal Martin
Pígl Tomáš
 
 
-10657 3110
2.Svoboda Pavel
Buriánek Daniel
 
 
Fišer Štefan
Stárek Karel ml.
 
 
-8974 3120
3.Buriánek DanielPlíhal Martin119-4-293230
4.Svoboda PavelFišer Štefan-118-64-32331
5.Moravec StanislavStárek Karel ml.654  3041
6.Mošna PetrPígl Tomáš776  3051
7.Svoboda PavelPlíhal Martin7-469 3161
8.Moravec StanislavFišer Štefan-9-910343271
9.Mošna PetrStárek Karel ml.55-124 3181
10.Buriánek DanielPígl Tomáš-32-10983291
11.Moravec StanislavPlíhal Martin436  30101
12.Mošna PetrFišer Štefan-6659 31111
13.Buriánek DanielStárek Karel ml.-7-596-723112
14.Svoboda PavelPígl Tomáš657  30122
15.Mošna PetrPlíhal MartinWO    30132
16.Buriánek DanielFišer Štefan8-7-14-5 13133
17.Svoboda PavelStárek Karel ml.WO    30143
18.Moravec StanislavPígl Tomáš-9737 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Buriánek Daniel22Plíhal Martin03
Svoboda Pavel21Fišer Štefan22
Moravec Stanislav40Stárek Karel ml.12
Mošna Petr30Pígl Tomáš04
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:33544:454TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Milan
Pokorný Jaroslav
 
 
Sosnovec Martin
Mucha Ondřej
 
 
-9-38-8 1301
2.Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
Lövl Jan
Beran Stanislav
 
 
9-5-7-8 1302
3.Burda RomanSosnovec Martin-9-8-8  0303
4.Pokorný JaroslavLövl Jan-3-5-4  0304
5.Vacek MiroslavMucha Ondřej13-12-10-10 1305
6.Pak ViktorBeran Stanislav-7-8-5  0306
7.Pokorný JaroslavSosnovec Martin-8-7-8  0307
8.Vacek MiroslavLövl Jan-9-29-2 1308
9.Pak ViktorMucha Ondřej-7-116-7 1309
10.Burda RomanBeran Stanislav5312  3019
11.Vacek MiroslavSosnovec Martin9-610-5-623110
12.Pak ViktorLövl Jan-7-5-9  03111
13.Burda RomanMucha OndřejWO    30211
14.Pokorný JaroslavBeran StanislavWO    30311
15.Pak ViktorSosnovec MartinWO    30411
16.Burda RomanLövl JanWO    30511
17.Pokorný JaroslavMucha OndřejWO    30611
18.Vacek MiroslavBeran StanislavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Burda Roman11Sosnovec Martin30
Pokorný Jaroslav02Lövl Jan30
Vacek Miroslav03Mucha Ondřej20
Pak Viktor03Beran Stanislav11
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŽehuňRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:39632:635TJ Sokol Kutná Hora B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Daniel ml.
Jiroudek Milan
 
 
Liberský Karel
Uher Petr
 
 
-76-4-6 1301
2.Bečvářová Michaela
Šmíd Ondřej
 
 
Bureš Bohumil
Kořínek Milan
 
 
-884-8-52302
3.Bečvářová MichaelaUher Petr-5-2-4  0303
4.Kvasnička JanBureš Bohumil-18-77-8 1304
5.Kvasnička Daniel ml.Liberský Karel911-10-973214
6.Šmíd OndřejKořínek Milan2813  3024
7.Kvasnička JanUher Petr-7-46-1 1325
8.Kvasnička Daniel ml.Bureš Bohumil-99-77-62326
9.Šmíd OndřejLiberský Karel11-9-39-72327
10.Bečvářová MichaelaKořínek Milan11-12411 3137
11.Kvasnička Daniel ml.Uher Petr-9-7-6  0338
12.Šmíd OndřejBureš Bohumil896  3048
13.Bečvářová MichaelaLiberský Karel67-8-9-62349
14.Kvasnička JanKořínek Milan-666-6-923410
15.Šmíd OndřejUher Petr-6-11-7  03411
16.Jiroudek MilanBureš Bohumil-9-5-9  03412
17.Kvasnička JanLiberský KarelWO    30512
18.Kvasnička Daniel ml.Kořínek MilanWO    30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bečvářová Michaela12Uher Petr40
Kvasnička Jan03Bureš Bohumil31
Kvasnička Daniel ml.12Liberský Karel21
Šmíd Ondřej22Kořínek Milan12
Jiroudek Milan01   
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline