Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Gymnazia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:53Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:12557:388ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Váňa Miroslav
Zrcek Miroslav
 
 
Počarovský Pavel
Sláčal Pavel
 
 
525  3010
2.Šturc Jiří
Betuštiak Petr
 
 
Wagner Jaroslav ml.
Dědek Martin
 
 
103-67 3120
3.Zrcek MiroslavPočarovský Pavel8510  3030
4.Váňa MiroslavWagner Jaroslav ml.646  3040
5.Šturc JiříDědek Martin1056  3050
6.Betuštiak PetrSláčal Pavel596  3060
7.Váňa MiroslavPočarovský Pavel799  3070
8.Šturc JiříWagner Jaroslav ml.1047  3080
9.Betuštiak PetrDědek Martin398  3090
10.Zrcek MiroslavSláčal Pavel194  30100
11.Šturc JiříPočarovský Pavel677  30110
12.Betuštiak PetrWagner Jaroslav ml.WO    30120
13.Zrcek MiroslavDědek Martin-66-45-923121
14.Váňa MiroslavSláčal PavelWO    03122
15.Betuštiak PetrPočarovský Pavel5-58-6832132
16.Zrcek MiroslavWagner Jaroslav ml.WO    30142
17.Váňa MiroslavDědek MartinWO    03143
18.Šturc JiříSláčal Pavel354  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zrcek Miroslav21Počarovský Pavel04
Váňa Miroslav20Wagner Jaroslav ml.02
Šturc Jiří40Dědek Martin12
Betuštiak Petr30Sláčal Pavel03
WO22WO22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany BVrchní
rozhodčí:
Riedl Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CRozhodčí:Jícha David
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC ŘíčanyRozhodčí:Fišer Štefan
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Kohout Jindřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:46616:717TTC Brandýs nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Stárek Karel ml.
 
 
Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
-9-10-5  0301
2.Voráč Jiří
Fišer Štefan
 
 
Zatřepálek Petr
Hendrych Ladislav
 
 
-8-9109103211
3.Fišer ŠtefanZatřepálek Pavel-5-8-10  0312
4.Voráč JiříMühlfeit Luboš-7-39-5 1313
5.Riedl MartinZatřepálek Petr-8-9-8  0314
6.Plíhal MartinHendrych Ladislav-8-9-8  0315
7.Voráč JiříZatřepálek Pavel-88-6-10 1316
8.Riedl MartinMühlfeit Luboš-4-2-6  0317
9.Plíhal MartinZatřepálek Petr-4116-8-72318
10.Fišer ŠtefanHendrych Ladislav968  3028
11.Stárek Karel ml.Zatřepálek Pavel-10-9-6  0329
12.Plíhal MartinMühlfeit Luboš9-98-8-423210
13.Fišer ŠtefanZatřepálek Petr-9-7-14  03211
14.Voráč JiříHendrych Ladislav-68-9-8 13212
15.Plíhal MartinZatřepálek Pavel-56105 31312
16.Fišer ŠtefanMühlfeit Luboš-7131015 31412
17.Voráč JiříZatřepálek Petr-94-119-1023413
18.Stárek Karel ml.Hendrych Ladislav-8115-8-423414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fišer Štefan22Zatřepálek Pavel31
Voráč Jiří04Mühlfeit Luboš31
Riedl Martin02Zatřepálek Petr40
Plíhal Martin13Hendrych Ladislav31
Stárek Karel ml.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33520:629TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sosnovec Martin
Mucha Ondřej
 
 
Hrobař Jaroslav
Beran Tomáš
 
 
10-106-693210
2.Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
Cikán Michal
Cyrus Miroslav
 
 
86-99 3120
3.Mucha OndřejCikán Michal-67-28-52321
4.Sosnovec MartinHrobař Jaroslav-6-896-82322
5.Koždoň RomanBeran Tomáš-7799 3132
6.Lövl JanCyrus Miroslav55-127 3142
7.Sosnovec MartinCikán Michal587  3052
8.Koždoň RomanHrobař Jaroslav-8695 3162
9.Lövl JanBeran Tomáš6109  3072
10.Mucha OndřejCyrus Miroslav-658-1283282
11.Koždoň RomanCikán Michal613-38 3192
12.Lövl JanHrobař Jaroslav9-8-6-7 1393
13.Mucha OndřejBeran Tomáš854  30103
14.Sosnovec MartinCyrus MiroslavWO    03104
15.Lövl JanCikán MichalWO    03105
16.Mucha OndřejHrobař JaroslavWO    03106
17.Sosnovec MartinBeran TomášWO    03107
18.Koždoň RomanCyrus MiroslavWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mucha Ondřej21Cikán Michal12
Sosnovec Martin11Hrobař Jaroslav21
Koždoň Roman30Beran Tomáš03
Lövl Jan21Cyrus Miroslav02
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Sokolská ulRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:26542:511TJ Sokol Kutná Hora B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Bohumil
Dusil Filip
 
 
Kokojan Tomáš
Šimek Jiří
 
 
469  3010
2.Uher Petr
Liberský Karel
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
-6-78583220
3.Bureš BohumilPiroutek Květoslav99-107 3130
4.Liberský KarelKyncl Miloslav96-8-5-42331
5.Dusil FilipKokojan Tomáš-6-9-8  0332
6.Uher PetrŠimek Jiří934  3042
7.Liberský KarelPiroutek Květoslav-3-7-7  0343
8.Dusil FilipKyncl Miloslav-7-10-3  0344
9.Uher PetrKokojan Tomáš464  3054
10.Bureš BohumilŠimek Jiří108-710 3164
11.Dusil FilipPiroutek Květoslav10-7-11-9 1365
12.Uher PetrKyncl Miloslav765  3075
13.Bureš BohumilKokojan Tomáš684  3085
14.Liberský KarelŠimek Jiří-9864 3195
15.Uher PetrPiroutek Květoslav379  30105
16.Bureš BohumilKyncl MiloslavWO    30115
17.Liberský KarelKokojan TomášWO    03116
18.Dusil FilipŠimek JiříWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bureš Bohumil30Piroutek Květoslav22
Liberský Karel12Kyncl Miloslav21
Dusil Filip03Kokojan Tomáš12
Uher Petr40Šimek Jiří03
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:31675:613TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
Svoboda Pavel
Moravec Stanislav
 
 
-696-153210
2.Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
Mošna Petr
Buriánek Daniel
 
 
26-57 3120
3.Burda RomanMošna Petr2812  3030
4.Pokorný PetrSvoboda Pavel-55-812-42331
5.Čihák MilanMoravec Stanislav-6663 3141
6.Vacek MiroslavBuriánek Daniel885  3051
7.Pokorný PetrMošna Petr-15575 3161
8.Čihák MilanSvoboda Pavel865  3071
9.Vacek MiroslavMoravec Stanislav6-8-7-8 1372
10.Burda RomanBuriánek Daniel-9-968-82373
11.Čihák MilanMošna Petr-56-52-72374
12.Vacek MiroslavSvoboda Pavel55-7-5-42375
13.Burda RomanMoravec Stanislav-510-4-8 1376
14.Pokorný PetrBuriánek Daniel83-82 3186
15.Vacek MiroslavMošna Petr6-5-6-4 1387
16.Burda RomanSvoboda Pavel13-979 3197
17.Pokorný PetrMoravec Stanislav-107-5-6 1398
18.Čihák MilanBuriánek Daniel439  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Burda Roman22Mošna Petr22
Pokorný Petr22Svoboda Pavel22
Čihák Milan31Moravec Stanislav31
Vacek Miroslav13Buriánek Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŽehuňRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:28610:472TTC Žehuň A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvářová Michaela
Šmíd Ondřej
 
 

 
 
WO    3010
2.Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
Tichý Jiří
Poláček Petr
 
 
98-8-5-82311
3.Bečvářová MichaelaTichý Jiří-13-9-8  0312
4.Kvasnička JanPoláček Petr-7688 3122
5.Kvasnička Daniel ml.Weishaupt Robert76-85 3132
6.Šmíd OndřejWO    3042
7.Kvasnička JanTichý Jiří585  3052
8.Kvasnička Daniel ml.Poláček Petr-7-13146-92353
9.Šmíd OndřejWeishaupt Robert-1-6-12  0354
10.Bečvářová MichaelaWO    3064
11.Kvasnička Daniel ml.Tichý Jiří-6-7-8  0365
12.Šmíd OndřejPoláček Petr7-418 3175
13.Bečvářová MichaelaWeishaupt Robert9-5-3-5 1376
14.Kvasnička JanWO    3086
15.Šmíd OndřejTichý Jiří-8-8-10  0387
16.Bečvářová MichaelaPoláček Petr9-5-10-5 1388
17.Kvasnička JanWeishaupt Robert3-1189 3198
18.Kvasnička Daniel ml.WO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bečvářová Michaela03Tichý Jiří31
Kvasnička Jan30Poláček Petr22
Kvasnička Daniel ml.12Weishaupt Robert22
Šmíd Ondřej12   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline