Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1713:51357:651TTC Brandýs nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Širák Daniel
Cikán Michal
 
 
Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
-6-8-6  0301
2.Hrobař Jaroslav
Beran Tomáš
 
 
Sysel Vojtěch
Zatřepálek Petr
 
 
5-4-7-9 1302
3.Hrobař JaroslavZatřepálek Pavel10-11-810-92303
4.Beran TomášMühlfeit Luboš395  3013
5.Cyrus MiroslavSysel Vojtěch-8-9-7  0314
6.Cikán MichalZatřepálek Petr4-8-6-5 1315
7.Beran TomášZatřepálek Pavel-976-2-32316
8.Cyrus MiroslavMühlfeit Luboš-288-5-52317
9.Cikán MichalSysel Vojtěch7-9-9-10 1318
10.Hrobař JaroslavZatřepálek Petr-9-85-6 1319
11.Cyrus MiroslavZatřepálek Pavel-9-7-8  03110
12.Cikán MichalMühlfeit LubošWO    03111
13.Hrobař JaroslavSysel VojtěchWO    03112
14.Beran TomášZatřepálek PetrWO    03113
15.Cikán MichalZatřepálek PavelWO    03114
16.Hrobař JaroslavMühlfeit LubošWO    03115
17.Beran TomášSysel VojtěchWO    03116
18.Cyrus MiroslavZatřepálek PetrWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrobař Jaroslav02Zatřepálek Pavel30
Beran Tomáš11Mühlfeit Luboš11
Cyrus Miroslav03Sysel Vojtěch20
Cikán Michal02Zatřepálek Petr20
WO07WO70



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:34629:625TJ Lokomotiva Nymburk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Jiří
Kokojan Tomáš
 
 
Motl Milan
Vydra Milan
 
 
-5-37-3 1301
2.Kyncl Miloslav
Piroutek Květoslav
 
 
Fedačka Michal
Počarovský Pavel
 
 
-12-1094103211
3.Kokojan TomášMotl Milan-9-9-7  0312
4.Šimek JiříPočarovský Pavel6-79-773222
5.Piroutek KvětoslavVydra Milan-9-10-10  0323
6.Kyncl MiloslavFedačka Michal578  3033
7.Šimek JiříMotl Milan-38-9-8 1334
8.Piroutek KvětoslavPočarovský Pavel77-28 3144
9.Kyncl MiloslavVydra Milan1-9-4-3 1345
10.Kokojan TomášDědek Martin7-8125 3155
11.Piroutek KvětoslavMotl Milan654  3065
12.Kyncl MiloslavPočarovský Pavel87-47 3175
13.Kokojan TomášVydra Milan-10-8-5  0376
14.Šimek JiříDědek Martin-8-79-5 1377
15.Kyncl MiloslavMotl Milan971  3087
16.Kokojan TomášPočarovský Pavel8-76-973297
17.Šimek JiříVydra Milan-76-8-4 1398
18.Piroutek KvětoslavDědek Martin10-9710 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kokojan Tomáš22Motl Milan22
Šimek Jiří13Počarovský Pavel04
Piroutek Květoslav31Vydra Milan40
Kyncl Miloslav31Fedačka Michal01
   Dědek Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ V.OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:46418:624ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Váňa Miroslav
Šturc Jiří
 
 
WO    0301
2.Moravec Stanislav
Čebiš Luboš
 
 
Betuštiak Petr
Pěnkavová Kristýna
 
 
-78-9-7 1302
3.Váňa MiroslavWO    0303
4.Moravec StanislavBetuštiak Petr-9-776-82304
5.Čebiš LubošPěnkavová Kristýna-8-7-7  0305
6.Mošna PetrŠturc Jiří-788-973215
7.Moravec StanislavVáňa Miroslav-11710-643225
8.Čebiš LubošBetuštiak Petr-6-4-1  0326
9.Mošna PetrPěnkavová Kristýna-47-7-7 1327
10.Šturc JiříWO    0328
11.Čebiš LubošVáňa Miroslav-7-10-8  0329
12.Mošna PetrBetuštiak Petr3-79-8-523210
13.Pěnkavová KristýnaWO    03211
14.Moravec StanislavŠturc Jiří9-10-4-4 13212
15.Mošna PetrVáňa MiroslavWO    30312
16.Betuštiak PetrWO    03313
17.Moravec StanislavPěnkavová Kristýna858  30413
18.Čebiš LubošŠturc Jiří-5-4-5  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Moravec Stanislav22Váňa Miroslav11
Čebiš Luboš04Betuštiak Petr30
Mošna Petr12Pěnkavová Kristýna21
   Šturc Jiří21
WO15WO51



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:36596:622TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nováková Ivana
Kail Roman
 
 
Plíhal Martin
Uksa Tomáš
 
 
-5-4710-102301
2.Tichý Jiří
Havazík Roman
 
 
Stárek Karel ml.
Fišer Štefan
 
 
6-610-4-92302
3.Tichý JiříPlíhal Martin-4-76-6 1303
4.Nováková IvanaFišer Štefan1269  3013
5.Kail RomanStárek Karel ml.6-10-9-6 1314
6.Havazík RomanUksa Tomáš-74-6-5 1315
7.Nováková IvanaPlíhal Martin991  3025
8.Kail RomanFišer Štefan77-47 3135
9.Havazík RomanStárek Karel ml.9-8-6-8 1336
10.Tichý JiříUksa Tomáš-8-126-9 1337
11.Kail RomanPlíhal Martin-84118 3147
12.Havazík RomanFišer Štefan21210  3057
13.Tichý JiříStárek Karel ml.8104  3067
14.Nováková IvanaUksa Tomáš-5-6-7  0368
15.Havazík RomanPlíhal Martin-5-5-3  0369
16.Tichý JiříFišer Štefan5-945 3179
17.Nováková IvanaStárek Karel ml.7-8-7-4 13710
18.Kail RomanUksa Tomáš-6-9-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tichý Jiří22Plíhal Martin22
Nováková Ivana22Fišer Štefan04
Kail Roman22Stárek Karel ml.31
Havazík Roman13Uksa Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŽehuňRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36622:630TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Daniel ml.
Jiroudek Milan
 
 
Sosnovec Martin
Mucha Ondřej
 
 
9-57-8-52301
2.Bečvářová Michaela
Šmíd Ondřej
 
 
Lövl Jan
Kořínek Zdeněk
 
 
8-358 3111
3.Bečvářová MichaelaLövl Jan-6-79-7 1312
4.Kvasnička JanSosnovec Martin-6-3-5  0313
5.Kvasnička Daniel ml.Mucha Ondřej10-98-11-92314
6.Šmíd OndřejKořínek Zdeněk75-81 3124
7.Kvasnička JanLövl Jan99-124 3134
8.Kvasnička Daniel ml.Sosnovec Martin9-9-6-8 1335
9.Šmíd OndřejMucha Ondřej9117  3045
10.Bečvářová MichaelaKořínek Zdeněk876  3055
11.Kvasnička Daniel ml.Lövl Jan-139-6-7 1356
12.Šmíd OndřejSosnovec Martin-10-3-4  0357
13.Bečvářová MichaelaMucha Ondřej72-5-7-92358
14.Kvasnička JanKořínek Zdeněk5-953 3168
15.Šmíd OndřejLövl Jan-5-3-4  0369
16.Bečvářová MichaelaSosnovec Martin-7-8-8  03610
17.Kvasnička JanMucha Ondřej9-116-10732710
18.Kvasnička Daniel ml.Kořínek Zdeněk444  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bečvářová Michaela13Lövl Jan31
Kvasnička Jan31Sosnovec Martin40
Kvasnička Daniel ml.13Mucha Ondřej22
Šmíd Ondřej22Kořínek Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:32516:437TJ Sokol Kutná Hora B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čihák Milan
Pak Viktor
 
 
Bureš Bohumil
Kořínek Milan
 
 
-9-6-6  0301
2.Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
Liberský Karel
Uher Petr
 
 
-6-10-8  0302
3.Burda RomanUher Petr-10-4-10  0303
4.Pak ViktorBureš Bohumil-9-3-6  0304
5.Čihák MilanKořínek Milan8-974 3114
6.Vacek MiroslavLiberský Karel756  3024
7.Pak ViktorUher Petr-7-8-5  0325
8.Čihák MilanBureš Bohumil-8-105-7 1326
9.Vacek MiroslavKořínek Milan854  3036
10.Burda RomanLiberský Karel10-9-47-32337
11.Čihák MilanUher Petr-4-2-3  0338
12.Vacek MiroslavBureš Bohumil-55-5-5 1339
13.Burda RomanKořínek Milan-6-8-3  03310
14.Pak ViktorLiberský Karel-9WO   31410
15.Vacek MiroslavUher PetrWO    30510
16.Burda RomanBureš BohumilWO    30610
17.Pak ViktorKořínek MilanWO    30710
18.Čihák MilanLiberský KarelWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Burda Roman03Uher Petr30
Pak Viktor12Bureš Bohumil30
Čihák Milan12Kořínek Milan12
Vacek Miroslav21Liberský Karel12
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline