Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:26706:612TTC Brandýs nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
Dvořák Jan
Weishaupt Robert
 
 
1088  3010
2.Sysel Vojtěch
Ivan Milan
 
 
Tichý Jiří
Poláček Petr
 
 
-98107 3120
3.Ivan MilanTichý Jiří-7-6-9  0321
4.Sysel VojtěchDvořák Jan6-8-68-92322
5.Zatřepálek PetrPoláček Petr67-9-8-42323
6.Zatřepálek PavelWeishaupt Robert768  3033
7.Sysel VojtěchTichý Jiří-13-123-7 1334
8.Zatřepálek PetrDvořák Jan8-64-953244
9.Zatřepálek PavelPoláček Petr9310  3054
10.Ivan MilanWeishaupt Robert-9913-4-52355
11.Zatřepálek PetrTichý Jiří497  3065
12.Zatřepálek PavelDvořák Jan925  3075
13.Ivan MilanPoláček Petr44-116 3185
14.Sysel VojtěchWeishaupt Robert108-68 3195
15.Zatřepálek PavelTichý Jiří7127  30105
16.Ivan MilanDvořák Jan-9597 31115
17.Sysel VojtěchPoláček Petr6-12-6-10 13116
18.Zatřepálek PetrZítek Martin75-8-9932126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ivan Milan22Tichý Jiří22
Sysel Vojtěch13Dvořák Jan13
Zatřepálek Petr31Poláček Petr22
Zatřepálek Pavel40Weishaupt Robert12
   Zítek Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:38616:632TJ Sokol Velký Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trejdl Dušan
Vydra Milan
 
 
Mošna Petr
Moravec Stanislav
 
 
8-9-7-4 1301
2.Dědek Martin
Wagner Jaroslav ml.
 
 
Svoboda Pavel
Buriánek Daniel
 
 
-7-28-5 1302
3.Wagner Jaroslav ml.Mošna Petr5-988 3112
4.Trejdl DušanSvoboda Pavel-7-5-3  0313
5.Vydra MilanMoravec Stanislav-11-5-6  0314
6.Dědek MartinBuriánek Daniel85-78 3124
7.Trejdl DušanMošna Petr-7-895-82325
8.Vydra MilanSvoboda Pavel-789-9-82326
9.Dědek MartinMoravec Stanislav-10-8-3  0327
10.Wagner Jaroslav ml.Buriánek Daniel-79-121093237
11.Vydra MilanMošna Petr7-913-9-82338
12.Dědek MartinSvoboda Pavel-8-5-9  0339
13.Wagner Jaroslav ml.Moravec Stanislav-8-9-5  03310
14.Trejdl DušanBuriánek Daniel364  30410
15.Dědek MartinMošna Petr-9-88-10 13411
16.Wagner Jaroslav ml.Svoboda PavelWO    30511
17.Trejdl DušanMoravec Stanislav8-999 31611
18.Vydra MilanBuriánek Daniel1076  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wagner Jaroslav ml.21Mošna Petr31
Trejdl Dušan22Svoboda Pavel30
Vydra Milan13Moravec Stanislav31
Dědek Martin13Buriánek Daniel04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Kostelec n.č.l.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:39587:628TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kokojan Tomáš
Šimek Jiří
 
 
Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
-10-6-5  0301
2.Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
3711  3011
3.Šimek JiříPokorný Petr-6-13-4  0312
4.Kokojan TomášVacek Miroslav759  3022
5.Kyncl MiloslavČihák Milan58-11 3132
6.Piroutek KvětoslavBurda Roman-39-95-132333
7.Kokojan TomášPokorný Petr-4-4-5  0334
8.Kyncl MiloslavVacek Miroslav179  3044
9.Piroutek KvětoslavČihák Milan-106-6593254
10.Šimek JiříBurda Roman-58-7-4 1355
11.Kyncl MiloslavPokorný Petr-687-6-132356
12.Piroutek KvětoslavVacek Miroslav-9-9119-102357
13.Šimek JiříČihák Milan56-10-8-72358
14.Kokojan TomášBurda Roman-1011-8-5 1359
15.Piroutek KvětoslavPokorný Petr-1-5-7  03510
16.Šimek JiříVacek Miroslav8-5-11-6 13511
17.Kokojan TomášČihák MilanWO    30611
18.Mlejnek Antonín st.Burda Roman-5-2-4  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Jiří04Pokorný Petr40
Kokojan Tomáš12Vacek Miroslav22
Kyncl Miloslav21Čihák Milan12
Piroutek Květoslav13Burda Roman40
Mlejnek Antonín st.01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:27594:589TJ Sokol Čáslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrobař Jaroslav
Beran Tomáš
 
 
Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
2-759 3110
2.Cyrus Miroslav
Vančura Filip
 
 
Bečvářová Michaela
Šmíd Ondřej
 
 
-48-7-6 1311
3.Cyrus MiroslavBečvářová Michaela9-8-5-6 1312
4.Beran TomášKvasnička Jan637  3022
5.Vančura FilipŠmíd Ondřej655  3032
6.Hrobař JaroslavKvasnička Daniel ml.545  3042
7.Beran TomášBečvářová Michaela-13863 3152
8.Vančura FilipKvasnička Jan15811  3062
9.Hrobař JaroslavŠmíd Ondřej8-14107 3172
10.Cyrus MiroslavKvasnička Daniel ml.-81088 3182
11.Vančura FilipBečvářová Michaela-6-69-8 1383
12.Hrobař JaroslavKvasnička Jan512-108 3193
13.Cyrus MiroslavŠmíd Ondřej-18-8-7  0394
14.Beran TomášKvasnička Daniel ml.-58-8-8 1395
15.Hrobař JaroslavBečvářová Michaela5611  30105
16.Cyrus MiroslavKvasnička Jan7-71110 31115
17.Beran Tomᚊmíd OndřejWO    03116
18.Vančura FilipJiroudek MilanWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cyrus Miroslav22Bečvářová Michaela22
Beran Tomáš21Kvasnička Jan04
Vančura Filip21Šmíd Ondřej12
Hrobař Jaroslav40Kvasnička Daniel ml.12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:34Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:33597:476TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zrcek Miroslav
Barta Ivan
 
 
Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
-7-910-5 1301
2.Šturc Jiří
Betuštiak Petr
 
 
Sosnovec Martin
Mucha Ondřej
 
 
-718-6-82302
3.Zrcek MiroslavMucha Ondřej8-7-6-7 1303
4.Šturc JiříSosnovec Martin-6-4-10  0304
5.Barta IvanKoždoň Roman-8-4-7  0305
6.Betuštiak PetrLövl Jan10-4-125-52306
7.Šturc JiříMucha Ondřej37-88 3116
8.Barta IvanSosnovec Martin-86-5-10 1317
9.Betuštiak PetrKoždoň Roman-6-9-9  0318
10.Zrcek MiroslavLövl Jan-9-8-6  0319
11.Barta IvanMucha Ondřej-513-12-9 13110
12.Betuštiak PetrSosnovec Martin-6-798932210
13.Zrcek MiroslavKoždoň RomanWO    30310
14.Šturc JiříLövl JanWO    30410
15.Betuštiak PetrMucha OndřejWO    30510
16.Zrcek MiroslavSosnovec MartinWO    30610
17.Šturc JiříKoždoň RomanWO    30710
18.Barta IvanLövl JanWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zrcek Miroslav02Mucha Ondřej21
Šturc Jiří11Sosnovec Martin21
Barta Ivan03Koždoň Roman20
Betuštiak Petr12Lövl Jan20
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany BVrchní
rozhodčí:
Kohout Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BRozhodčí:Navrátil Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC ŘíčanyRozhodčí:Plíhal Martin
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Fišer Štefan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:35688:642TJ Sokol Kutná Hora B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Fišer Štefan
 
 
Uher Petr
Kořínek Milan
 
 
87-5-8-102301
2.Stárek Karel st.
Voráč Jiří
 
 
Růžička Dušan
Bureš Bohumil
 
 
9-89-8-52302
3.Voráč JiříUher Petr-9-89-10 1303
4.Fišer ŠtefanBureš Bohumil-98-89-112304
5.Stárek Karel st.Růžička Dušan998  3014
6.Plíhal MartinKořínek Milan7-889 3124
7.Fišer ŠtefanUher Petr-8-8-9  0325
8.Stárek Karel st.Bureš Bohumil986  3035
9.Plíhal MartinRůžička Dušan-10-10107-92336
10.Voráč JiříKořínek Milan8-7-9-9 1337
11.Stárek Karel st.Uher Petr-1198-7-82338
12.Plíhal MartinBureš Bohumil-12-8-7  0339
13.Voráč JiříRůžička Dušan9-888 3149
14.Fišer ŠtefanKořínek Milan5-789 3159
15.Plíhal MartinUher Petr-7-9-8  03510
16.Voráč JiříBureš Bohumil-789-6832610
17.Fišer ŠtefanRůžička DušanWO    30710
18.Stárek Karel st.Kořínek MilanWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Voráč Jiří22Uher Petr40
Fišer Štefan12Bureš Bohumil22
Stárek Karel st.21Růžička Dušan12
Plíhal Martin13Kořínek Milan12
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline