Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:13648:416TTC Brandýs nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
Mošna Petr
Moravec Stanislav
 
 
5-7108 3110
2.Sysel Vojtěch
Zatřepálek Petr
 
 
Svoboda Pavel
Buriánek Daniel
 
 
799  3020
3.Mühlfeit LubošBuriánek Daniel878  3030
4.Sysel VojtěchMošna Petr861  3040
5.Zatřepálek PetrMoravec Stanislav988  3050
6.Zatřepálek PavelSvoboda Pavel-13276 3160
7.Sysel VojtěchBuriánek Daniel857  3070
8.Zatřepálek PetrMošna Petr1056  3080
9.Zatřepálek PavelMoravec Stanislav-7897 3190
10.Mühlfeit LubošSvoboda Pavel7310  30100
11.Zatřepálek PetrBuriánek Daniel-7688 31110
12.Zatřepálek PavelMošna Petr-78-9-9 13111
13.Mühlfeit LubošMoravec Stanislav-6-7910-823112
14.Sysel VojtěchSvoboda PavelWO    30122
15.Zatřepálek PavelBuriánek Daniel8-6-9-10 13123
16.Mühlfeit LubošMošna PetrWO    30133
17.Sysel VojtěchMoravec StanislavWO    30143
18.Zatřepálek PetrSvoboda PavelWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mühlfeit Luboš21Buriánek Daniel13
Sysel Vojtěch20Mošna Petr12
Zatřepálek Petr30Moravec Stanislav12
Zatřepálek Pavel22Svoboda Pavel02
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34647:655nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motl Milan
Vydra Milan
 
 
Tichý Jiří
Poláček Petr
 
 
866  3010
2.Počarovský Pavel
Trejdl Dušan
 
 
Dvořák Jan
Weishaupt Robert
 
 
-98-27-82311
3.Počarovský PavelTichý Jiří-98-8-6 1312
4.Trejdl DušanPoláček Petr7-98-7-12313
5.Vydra MilanDvořák Jan8810  3023
6.Motl MilanWeishaupt Robert-6975 3133
7.Trejdl DušanTichý Jiří-6-7-6  0334
8.Vydra MilanPoláček Petr-51162 3144
9.Motl MilanDvořák Jan4-1410-833254
10.Počarovský PavelWeishaupt Robert-8-9-4  0355
11.Vydra MilanTichý Jiří769  3065
12.Motl MilanPoláček Petr885  3075
13.Počarovský PavelDvořák Jan59-9-8-82376
14.Trejdl DušanWeishaupt Robert-2-6-9  0377
15.Motl MilanTichý Jiří5-10-58-112378
16.Počarovský PavelPoláček Petr-9-69-6 1379
17.Dvořák JaroslavDvořák Jan10-6911 3189
18.Vydra MilanWeishaupt Robert-18-5963299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Počarovský Pavel04Tichý Jiří31
Trejdl Dušan03Poláček Petr22
Vydra Milan40Dvořák Jan13
Motl Milan31Weishaupt Robert22
Dvořák Jaroslav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:33624:643TJ Lokomotiva Nymburk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
79-5-673210
2.Kokojan Tomáš
Mucha Lubomír
 
 
Šmíd Ondřej
Bečvářová Michaela
 
 
11-9-10-4 1311
3.Šimek JiříBečvářová Michaela-9-65893221
4.Kokojan TomášKvasnička Jan-9685 3131
5.Kyncl MiloslavŠmíd Ondřej81014  3041
6.Piroutek KvětoslavKvasnička Daniel ml.-8-991173251
7.Kokojan TomášBečvářová Michaela77-117 3161
8.Kyncl MiloslavKvasnička Jan457  3071
9.Piroutek KvětoslavŠmíd Ondřej684  3081
10.Šimek JiříKvasnička Daniel ml.-78-10-10 1382
11.Kyncl MiloslavBečvářová Michaela-5-967123292
12.Piroutek KvětoslavKvasnička Jan-11-699-62393
13.Šimek JiříŠmíd Ondřej-696-3932103
14.Kokojan TomášKvasnička Daniel ml.9-9-7-6 13104
15.Piroutek KvětoslavBečvářová MichaelaWO    03105
16.Šimek JiříKvasnička JanWO    30115
17.Mlejnek Antonín st.Šmíd Ondřej-5-5-2  03116
18.Kyncl MiloslavKvasnička Daniel ml.WO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Jiří21Bečvářová Michaela03
Kokojan Tomáš21Kvasnička Jan12
Kyncl Miloslav30Šmíd Ondřej13
Piroutek Květoslav21Kvasnička Daniel ml.21
Mlejnek Antonín st.01   
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:43502:669TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cyrus Miroslav
Širák Daniel
 
 
Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
-212-610-32301
2.Vančura Filip
Beran Tomáš
 
 
Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
-673-9-72302
3.Vančura FilipPokorný Petr-4-59-6 1303
4.Cyrus MiroslavVacek Miroslav6106  3013
5.Širák DanielČihák Milan-8-7-6  0314
6.Beran TomášBurda Roman978  3024
7.Cyrus MiroslavPokorný Petr-7-85993234
8.Širák DanielVacek Miroslav-3-4-7  0335
9.Beran TomášČihák Milan-47-3-9 1336
10.Vančura FilipBurda Roman886  3046
11.Širák DanielPokorný Petr-86-8-8 1347
12.Beran TomášVacek Miroslav10-14-10-62348
13.Vančura FilipČihák Milan-10-4-8  0349
14.Cyrus MiroslavBurda Roman5-8-88-723410
15.Beran TomášPokorný Petr-779-3632510
16.Vančura FilipVacek MiroslavWO    03511
17.Cyrus MiroslavČihák MilanWO    03512
18.Širák DanielBurda RomanWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vančura Filip12Pokorný Petr22
Cyrus Miroslav21Vacek Miroslav21
Širák Daniel03Čihák Milan30
Beran Tomáš22Burda Roman12
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:02Konec
utkání
12:49Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:22612:470ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Betuštiak Petr
Pěnkavová Kristýna
 
 
Uher Petr
Liberský Karel
 
 
9710  3010
2.Barta Ivan
Váňa Miroslav
 
 
Bureš Bohumil
Růžička Dušan
 
 
-6312-693220
3.Barta IvanUher Petr-12-6-6  0321
4.Váňa MiroslavBureš Bohumil16-3-7-7 1322
5.Betuštiak PetrLiberský Karel67-8-4-82323
6.Pěnkavová KristýnaRůžička Dušan559  3033
7.Váňa MiroslavUher Petr-5-6-3  0334
8.Betuštiak PetrBureš Bohumil7-997 3144
9.Pěnkavová KristýnaLiberský Karel4103  3054
10.Šturc JiříRůžička Dušan746  3064
11.Betuštiak PetrUher Petr-6-9-10  0365
12.Pěnkavová KristýnaBureš Bohumil685  3075
13.Šturc JiříLiberský Karel7-7-65-102376
14.Váňa MiroslavRůžička Dušan518  3086
15.Pěnkavová KristýnaUher Petr-544WO 3196
16.Šturc JiříBureš Bohumil618  30106
17.Váňa MiroslavLiberský KarelWO    30116
18.Betuštiak PetrRůžička DušanWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Barta Ivan01Uher Petr31
Váňa Miroslav12Bureš Bohumil13
Betuštiak Petr12Liberský Karel21
Pěnkavová Kristýna40Růžička Dušan03
Šturc Jiří21   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany BVrchní
rozhodčí:
Kohout Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav ARozhodčí:Bříza Josef ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TTC ŘíčanyRozhodčí:Fišer Štefan
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:56Rozhodčí:Navrátil Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:43607:693TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voráč Jiří
Fišer Štefan
 
 
Sosnovec Martin
Koždoň Roman
 
 
7-8-8-6 1301
2.Plíhal Martin
Uksa Tomáš
 
 
Jirásek Zdeněk
Mucha Ondřej
 
 
-99-8683211
3.Fišer ŠtefanSosnovec Martin-8-8-4  0312
4.Voráč JiříMucha Ondřej8-4109 3122
5.Plíhal MartinKoždoň Roman-811-8-8 1323
6.Uksa TomášJirásek Zdeněk-98611 3133
7.Voráč JiříSosnovec Martin5-989 3143
8.Plíhal MartinMucha Ondřej-87-10-8 1344
9.Uksa TomášKoždoň Roman499  3054
10.Fišer ŠtefanJirásek Zdeněk910-8-6-22355
11.Plíhal MartinSosnovec Martin-8-8-8  0356
12.Uksa TomášMucha Ondřej98-6-683266
13.Fišer ŠtefanKoždoň Roman-98-7-9 1367
14.Voráč JiříJirásek Zdeněk-8-85-6 1368
15.Uksa TomášSosnovec Martin-9-99-8 1369
16.Fišer ŠtefanMucha Ondřej-5-8-9  03610
17.Voráč JiříKoždoň Roman-98-10-7 13611
18.Plíhal MartinJirásek ZdeněkWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fišer Štefan04Sosnovec Martin31
Voráč Jiří22Mucha Ondřej22
Plíhal Martin03Koždoň Roman31
Uksa Tomáš31Jirásek Zdeněk21
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline