Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:37601:625TTC Brandýs nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sosnovec Martin
Mucha Ondřej
 
 
Zatřepálek Petr
Sysel Vojtěch
 
 
1067  3010
2.Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
Zatřepálek Pavel
Mühlfeit Luboš
 
 
95-99 3120
3.Mucha OndřejZatřepálek Pavel-7-7-5  0321
4.Koždoň RomanMühlfeit Luboš767  3031
5.Sosnovec MartinSysel Vojtěch-89-5883241
6.Lövl JanZatřepálek Petr5-99-14-42342
7.Koždoň RomanZatřepálek Pavel-88-94-32343
8.Sosnovec MartinMühlfeit Luboš75-11-873253
9.Lövl JanSysel Vojtěch-10-2-4  0354
10.Mucha OndřejZatřepálek Petr-8-3-4  0355
11.Sosnovec MartinZatřepálek Pavel-8-8-7  0356
12.Lövl JanMühlfeit Luboš8-8-4-2 1357
13.Mucha OndřejSysel Vojtěch-6-9-8  0358
14.Koždoň RomanZatřepálek Petr110-61 3168
15.Lövl JanZatřepálek Pavel-8-6-6  0369
16.Mucha OndřejMühlfeit Luboš-86154 3179
17.Koždoň RomanSysel Vojtěch524  3089
18.Sosnovec MartinZatřepálek Petr8-910-5-523810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mucha Ondřej13Zatřepálek Pavel40
Koždoň Roman31Mühlfeit Luboš13
Sosnovec Martin22Sysel Vojtěch22
Lövl Jan04Zatřepálek Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Sokolská ulRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:23621:468TJ Sokol Kutná Hora B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Bohumil
Růžička Dušan
 
 
Dědek Martin
Sláčal Pavel
 
 
-10965 3110
2.Liberský Karel
Uher Petr
 
 

 
 
WO    3020
3.Bureš BohumilSláčal Pavel6-6-88-82321
4.Liberský KarelTrejdl Dušan2-7-97103231
5.Růžička DušanDědek Martin-14-1098143241
6.Uher PetrWO    3051
7.Liberský KarelSláčal Pavel666  3061
8.Růžička DušanTrejdl Dušan-137-7463271
9.Uher PetrDědek Martin82-85 3181
10.Bureš BohumilWO    3091
11.Růžička DušanSláčal Pavel-7-6123632101
12.Uher PetrTrejdl Dušan595  30111
13.Bureš BohumilDědek Martin13-9116 31121
14.Liberský KarelWO    30131
15.Uher PetrSláčal PavelWO    03132
16.Bureš BohumilTrejdl DušanWO    03133
17.Liberský KarelDědek MartinWO    03134
18.Růžička DušanWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bureš Bohumil11Sláčal Pavel12
Liberský Karel20Trejdl Dušan03
Růžička Dušan30Dědek Martin03
Uher Petr20   
WO53WO35



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34634:656TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
Barta Ivan
Váňa Miroslav
 
 
776  3010
2.Burda Roman
Skyva Milan
 
 
Šturc Jiří
Betuštiak Petr
 
 
-7-7-5  0311
3.Burda RomanBetuštiak Petr-7-711853221
4.Pokorný PetrVáňa Miroslav77-64 3131
5.Čihák MilanŠturc Jiří8-210-593241
6.Skyva MilanBarta Ivan-8-8-3  0342
7.Pokorný PetrBetuštiak Petr97-4-6123252
8.Čihák MilanVáňa Miroslav6110  3062
9.Skyva MilanŠturc Jiří-6-612-8 1363
10.Burda RomanBarta Ivan3-7119 3173
11.Čihák MilanBetuštiak Petr59-8-863283
12.Skyva MilanVáňa Miroslav-9-6-5  0384
13.Burda RomanŠturc Jiří-7106-6-72385
14.Pokorný PetrBarta Ivan676  3095
15.Skyva MilanBetuštiak Petr-3-5-3  0396
16.Burda RomanVáňa Miroslav-513-65-52397
17.Pokorný PetrŠturc Jiří-12-4129-62398
18.Čihák MilanBarta Ivan835  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Burda Roman22Betuštiak Petr13
Pokorný Petr31Váňa Miroslav22
Čihák Milan40Šturc Jiří31
Skyva Milan04Barta Ivan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŽehuňRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38695:706TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
Plíhal Martin
Stárek Karel st.
 
 
-89-410-82301
2.Šmíd Ondřej
Bečvářová Michaela
 
 
Riedl Martin
Pígl Tomáš
 
 
-115-9-8 1302
3.Bečvářová MichaelaPlíhal Martin-131185 3112
4.Kvasnička JanPígl Tomáš-10-2-7  0313
5.Kvasnička Daniel ml.Stárek Karel st.-10-47-12 1314
6.Šmíd OndřejRiedl Martin-136-61053224
7.Kvasnička JanPlíhal Martin1311-47 3134
8.Kvasnička Daniel ml.Pígl Tomáš-84510 3144
9.Šmíd OndřejStárek Karel st.9-85-11-92345
10.Bečvářová MichaelaRiedl Martin-68-3-11 1346
11.Kvasnička Daniel ml.Plíhal Martin89-6-7-12347
12.Šmíd OndřejPígl Tomáš-5487 3157
13.Bečvářová MichaelaStárek Karel st.7-69-5-72358
14.Kvasnička JanRiedl Martin3-911-963268
15.Šmíd OndřejPlíhal Martin1069  3078
16.Bečvářová MichaelaPígl Tomáš-710-10-3 1379
17.Kvasnička JanStárek Karel st.-8-7-9  03710
18.Kvasnička Daniel ml.Riedl Martin346  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bečvářová Michaela13Plíhal Martin13
Kvasnička Jan22Pígl Tomáš22
Kvasnička Daniel ml.22Stárek Karel st.40
Šmíd Ondřej31Riedl Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice BVrchní
rozhodčí:
Weishaupt Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35576:592TJ Lokomotiva Nymburk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havazík Roman
Poláček Petr
 
 
Piroutek Květoslav
Malý Libor
 
 
-12-9-0  0301
2.Weishaupt Robert
Dvořák Jan
 
 
Kokojan Tomáš
Šimek Jiří
 
 
688  3011
3.Poláček PetrMalý Libor5-9-5653221
4.Dvořák JanKokojan Tomáš-66-107-32322
5.Weishaupt RobertPiroutek Květoslav-7-7-10  0323
6.Havazík RomanŠimek Jiří-8-58-5 1324
7.Dvořák JanMalý Libor5-610-9-82325
8.Weishaupt RobertKokojan Tomáš334  3035
9.Havazík RomanPiroutek Květoslav-4-4-6  0336
10.Poláček PetrŠimek Jiří597  3046
11.Weishaupt RobertMalý Libor-9896 3156
12.Havazík RomanKokojan Tomáš-4-4-10  0357
13.Poláček PetrPiroutek Květoslav-2-7-6  0358
14.Dvořák JanŠimek Jiří-9-9-6  0359
15.Havazík RomanMalý Libor-9-513483269
16.Poláček PetrKokojan Tomáš8108  3079
17.Dvořák JanPiroutek Květoslav-97-8-10 13710
18.Weishaupt RobertŠimek Jiří626  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poláček Petr31Malý Libor13
Dvořák Jan04Kokojan Tomáš22
Weishaupt Robert31Piroutek Květoslav40
Havazík Roman13Šimek Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:22646:487TJ Sokol Velký Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mošna Petr
Moravec Stanislav
 
 
Cikán Michal
Cyrus Miroslav
 
 
-58-7883210
2.Čebiš Luboš
Svoboda Pavel
 
 
Hrobař Jaroslav
Beran Tomáš
 
 
-59-3-3 1311
3.Čebiš LubošHrobař Jaroslav-76-010-52312
4.Svoboda PavelCikán Michal586  3022
5.Moravec StanislavBeran Tomáš-79-101183232
6.Mošna PetrCyrus Miroslav4-9-5553242
7.Svoboda PavelHrobař Jaroslav6-636 3152
8.Moravec StanislavCikán Michal11-1167 3162
9.Mošna PetrBeran Tomáš6510  3072
10.Čebiš LubošCyrus Miroslav-10-7-9  0373
11.Moravec StanislavHrobař Jaroslav748  3083
12.Mošna PetrCikán Michal4-849 3193
13.Čebiš LubošBeran Tomáš-6-10-3  0394
14.Svoboda PavelCyrus Miroslav6-945 31104
15.Mošna PetrHrobař Jaroslav649  30114
16.Čebiš LubošCikán MichalWO    30124
17.Svoboda PavelBeran TomášWO    30134
18.Moravec StanislavCyrus MiroslavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čebiš Luboš03Hrobař Jaroslav13
Svoboda Pavel30Cikán Michal03
Moravec Stanislav30Beran Tomáš12
Mošna Petr40Cyrus Miroslav12
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS