Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:22494:452TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sosnovec Martin
Mucha Ondřej
 
 
Wagner Jaroslav ml.
Hendrych Jan
 
 
484  3010
2.Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
Dědek Martin
Sláčal Pavel
 
 
4411  3020
3.Koždoň RomanSláčal Pavel10-78-4-62321
4.Sosnovec MartinWagner Jaroslav ml.4-336 3131
5.Mucha OndřejDědek Martin-68-8-2 1332
6.Lövl JanHendrych Jan654  3042
7.Sosnovec MartinSláčal Pavel-67910 3152
8.Mucha OndřejWagner Jaroslav ml.118-95 3162
9.Lövl JanDědek Martin554  3072
10.Koždoň RomanHendrych Jan55-84 3182
11.Mucha OndřejSláčal Pavel568  3092
12.Lövl JanWagner Jaroslav ml.725  30102
13.Koždoň RomanDědek Martin361  30112
14.Sosnovec MartinHendrych JanWO    03113
15.Lövl JanSláčal PavelWO    03114
16.Koždoň RomanWagner Jaroslav ml.WO    30124
17.Sosnovec MartinDědek MartinWO    03125
18.Mucha OndřejHendrych JanWO    03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koždoň Roman21Sláčal Pavel12
Sosnovec Martin20Wagner Jaroslav ml.03
Mucha Ondřej21Dědek Martin12
Lövl Jan30Hendrych Jan02
WO14WO41



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Sokolská ulRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:38633:669TTC Brandýs nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Bohumil
Dusil Filip
 
 
Zatřepálek Petr
Ivan Milan
 
 
12811  3010
2.Uher Petr
Liberský Karel
 
 
Zatřepálek Pavel
Mühlfeit Luboš
 
 
-88-8-9 1311
3.Bureš BohumilZatřepálek Pavel9-11-17-10 1312
4.Liberský KarelMühlfeit Luboš-104-7-7 1313
5.Faltín AntonínIvan Milan-10-7-8  0314
6.Uher PetrZatřepálek Petr10-1084 3124
7.Liberský KarelZatřepálek Pavel7-8-710-142325
8.Faltín AntonínMühlfeit Luboš-4-5-5  0326
9.Uher PetrIvan Milan458  3036
10.Bureš BohumilZatřepálek Petr-57-6713246
11.Dusil FilipZatřepálek Pavel-5-4-7  0347
12.Uher PetrMühlfeit Luboš410-85 3157
13.Bureš BohumilIvan Milan29-8-1073267
14.Liberský KarelZatřepálek Petr-89-7-10 1368
15.Uher PetrZatřepálek Pavel810-1012 3178
16.Bureš BohumilMühlfeit Luboš-7-5-6  0379
17.Liberský KarelIvan Milan10-5911 3189
18.Dusil FilipZatřepálek Petr-4-5-3  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bureš Bohumil22Zatřepálek Pavel31
Liberský Karel13Mühlfeit Luboš31
Faltín Antonín02Ivan Milan13
Uher Petr40Zatřepálek Petr22
Dusil Filip02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:40575:639TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
Plíhal Martin
Uksa Tomáš
 
 
-5108-973210
2.Burda Roman
Skyva Milan
 
 
Stárek Karel st.
Stárek Karel ml.
 
 
-612-4-10 1311
3.Burda RomanUksa Tomáš-4-6-9  0312
4.Pokorný PetrPlíhal Martin6210  3022
5.Čihák MilanStárek Karel st.-0-10-5  0323
6.Skyva MilanStárek Karel ml.-8-59-2 1324
7.Pokorný PetrUksa Tomáš7-8-7-9 1325
8.Čihák MilanPlíhal Martin-1028-493235
9.Skyva MilanStárek Karel st.-7-6108-32336
10.Burda RomanStárek Karel ml.-10268 3146
11.Čihák MilanUksa Tomáš-57-36-72347
12.Skyva MilanPlíhal Martin-911-3-5 1348
13.Burda RomanStárek Karel st.7-9-7-7 1349
14.Pokorný PetrStárek Karel ml.-10-53493259
15.Skyva MilanUksa Tomáš-6-5-9  03510
16.Burda RomanPlíhal Martin986  30610
17.Pokorný PetrStárek Karel st.WO    30710
18.Čihák MilanStárek Karel ml.WO    03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Burda Roman22Uksa Tomáš40
Pokorný Petr21Plíhal Martin13
Čihák Milan12Stárek Karel st.30
Skyva Milan04Stárek Karel ml.12
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŽehuňRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:34646:526ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jiroudek Milan
Bečvářová Michaela
 
 
Váňa Miroslav
Zrcek Miroslav
 
 
-141-9-6 1301
2.Kvasnička Daniel ml.
Šmíd Ondřej
 
 
Betuštiak Petr
Šturc Jiří
 
 
5-8-9-5 1302
3.Bečvářová MichaelaŠturc Jiří8-711-493212
4.Jiroudek MilanBetuštiak Petr7-8-7-8 1313
5.Kvasnička Daniel ml.Váňa Miroslav-13-714793223
6.Šmíd OndřejZrcek Miroslav-9-54-4 1324
7.Jiroudek MilanŠturc Jiří-5-4-9  0325
8.Kvasnička Daniel ml.Betuštiak Petr-75-9-5 1326
9.Šmíd OndřejVáňa Miroslav946  3036
10.Bečvářová MichaelaZrcek Miroslav5-12-5-8 1337
11.Kvasnička Daniel ml.Šturc Jiří-76-5-5 1338
12.Šmíd OndřejBetuštiak Petr105-8-9-62339
13.Bečvářová MichaelaVáňa Miroslav105-8-8-923310
14.Jiroudek MilanZrcek MiroslavWO    30410
15.Šmíd OndřejŠturc JiříWO    30510
16.Bečvářová MichaelaBetuštiak PetrWO    30610
17.Jiroudek MilanVáňa MiroslavWO    30710
18.Kvasnička Daniel ml.Zrcek MiroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bečvářová Michaela12Šturc Jiří21
Jiroudek Milan02Betuštiak Petr30
Kvasnička Daniel ml.12Váňa Miroslav12
Šmíd Ondřej12Zrcek Miroslav20
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39655:644TJ Sokol Čáslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláček Petr
Tichý Jiří
 
 
Hrobař Jaroslav
Beran Tomáš
 
 
-114-79103210
2.Weishaupt Robert
Dvořák Jan
 
 
Cikán Michal
Cyrus Miroslav
 
 
9-97-753220
3.Poláček PetrBeran Tomáš-9-8-7  0321
4.Tichý JiříHrobař Jaroslav5-6-75-62322
5.Weishaupt RobertCikán Michal-5-7-9  0323
6.Dvořák JanCyrus Miroslav-7-48-4 1324
7.Tichý JiříBeran Tomáš1138  3034
8.Weishaupt RobertHrobař Jaroslav-8-106-10 1335
9.Dvořák JanCikán Michal-4-98-10 1336
10.Poláček PetrCyrus Miroslav6-9-11523246
11.Weishaupt RobertBeran Tomáš7-6-76103256
12.Dvořák JanHrobař Jaroslav-5-9-6  0357
13.Poláček PetrCikán Michal886  3067
14.Tichý JiříCyrus Miroslav6-9-4-10 1368
15.Dvořák JanBeran Tomáš5-98-10-122369
16.Poláček PetrHrobař Jaroslav8-5-5-7 13610
17.Tichý JiříCikán Michal-5363 31710
18.Weishaupt RobertCyrus MiroslavWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Poláček Petr22Beran Tomáš22
Tichý Jiří22Hrobař Jaroslav40
Weishaupt Robert12Cikán Michal22
Dvořák Jan04Cyrus Miroslav21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Z.Š.Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:20708:493TJ Sokol Velký Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mošna Petr
Moravec Stanislav
 
 
Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
59-27 3110
2.Čebiš Luboš
Svoboda Pavel
 
 
Kokojan Tomáš
Šimek Jiří
 
 
5118  3020
3.Čebiš LubošPiroutek Květoslav7-65-9-92321
4.Svoboda PavelKyncl Miloslav-9967 3131
5.Moravec StanislavKokojan Tomáš8-795 3141
6.Mošna PetrŠimek Jiří2610  3051
7.Svoboda PavelPiroutek Květoslav3-7-87-52352
8.Moravec StanislavKyncl Miloslav-10511-873262
9.Mošna PetrKokojan Tomáš7-876 3172
10.Čebiš LubošŠimek Jiří-7-465-32373
11.Moravec StanislavPiroutek Květoslav7-887 3183
12.Mošna PetrKyncl Miloslav-286-993293
13.Čebiš LubošKokojan Tomáš9-98-91232103
14.Svoboda PavelŠimek Jiří465  30113
15.Mošna PetrPiroutek KvětoslavWO    30123
16.Čebiš LubošKyncl MiloslavWO    30133
17.Svoboda PavelKokojan TomášWO    30143
18.Moravec StanislavŠimek JiříWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čebiš Luboš12Piroutek Květoslav21
Svoboda Pavel21Kyncl Miloslav03
Moravec Stanislav30Kokojan Tomáš03
Mošna Petr30Šimek Jiří12
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline