Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:7613:332TTC Brandýs nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ivan Milan
Zatřepálek Petr
 
 
Kyncl Miloslav
Šimek Jiří
 
 
4107  3010
2.Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
Falber Martin
Falber Michal
 
 
3410  3020
3.Zatřepálek PavelKyncl Miloslav-8-7-11  0321
4.Mühlfeit LubošŠimek Jiří-6898 3131
5.Zatřepálek PetrFalber Michal356  3041
6.Ivan MilanFalber Martin766  3051
7.Mühlfeit LubošKyncl MiloslavWO    3061
8.Zatřepálek PetrŠimek Jiří1167  3071
9.Ivan MilanFalber Michal739  3081
10.Zatřepálek PavelFalber Martin333  3091
11.Zatřepálek PetrKyncl MiloslavWO    30101
12.Ivan MilanŠimek Jiří6-88-3-823102
13.Zatřepálek PavelFalber Michal226  30112
14.Mühlfeit LubošFalber Martin7113  30122
15.Ivan MilanKyncl MiloslavWO    30132
16.Zatřepálek PavelŠimek Jiří466  30142
17.Mühlfeit LubošFalber Michal426  30152
18.Zatřepálek PetrFalber Martin9158  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zatřepálek Pavel31Kyncl Miloslav10
Mühlfeit Luboš30Šimek Jiří13
Zatřepálek Petr30Falber Michal04
Ivan Milan21Falber Martin04
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:34675:670TJ Sadská C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motl Milan
Vydra Milan
 
 
Cikán Michal
Vančura Filip
 
 
478  3010
2.Dvořák Jaroslav
Trejdl Dušan
 
 
Beran Tomáš
Cyrus Miroslav
 
 
-9-4-6  0311
3.Wagner Jaroslav ml.Cikán Michal11-9-4593221
4.Motl MilanBeran Tomáš-9-75-5 1322
5.Vydra MilanVančura Filip8-8-1-7 1323
6.Sláčal PavelCyrus Miroslav5-126-693233
7.Motl MilanCikán Michal69-74 3143
8.Vydra MilanBeran Tomáš8-988 3153
9.Sláčal PavelVančura Filip910-6-873263
10.Wagner Jaroslav ml.Cyrus Miroslav8-8-8-7 1364
11.Vydra MilanCikán Michal9-11-7983274
12.Sláčal PavelBeran Tomáš712-7-5-82375
13.Wagner Jaroslav ml.Vančura Filip96-8-693285
14.Motl MilanCyrus Miroslav-5988 3195
15.Sláčal PavelCikán Michal749  30105
16.Wagner Jaroslav ml.Beran Tomáš-88-1211-1023106
17.Motl MilanVančura FilipWO    30116
18.Vydra MilanCyrus MiroslavWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Wagner Jaroslav ml.22Cikán Michal04
Motl Milan21Beran Tomáš31
Vydra Milan21Vančura Filip12
Sláčal Pavel31Cyrus Miroslav12
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Benešov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Přezletice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnázia BenešovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:12Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:24614:544ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šturc Jiří
Betuštiak Petr
 
 
Dvořák Jan
Weishaupt Robert
 
 
59-1112 3110
2.Váňa Miroslav
Barta Ivan
 
 
Havazík Roman
Poláček Petr
 
 
-10-858-92311
3.Šturc JiříDvořák Jan1272  3021
4.Barta IvanPoláček Petr-9124-2-82322
5.Zrcek MiroslavHavazík Roman419  3032
6.Betuštiak PetrWeishaupt Robert-558-533242
7.Barta IvanDvořák Jan-10564 3152
8.Zrcek MiroslavPoláček Petr-11-8-8  0353
9.Betuštiak PetrHavazík Roman1186  3063
10.Šturc JiříWeishaupt Robert735  3073
11.Zrcek MiroslavDvořák Jan8117  3083
12.Betuštiak PetrPoláček Petr7116  3093
13.Šturc JiříHavazík Roman4711  30103
14.Barta IvanWeishaupt Robert-10484 31113
15.Betuštiak PetrDvořák Jan-5-6-7  03114
16.Šturc JiříPoláček PetrWO    03115
17.Barta IvanHavazík Roman-35811 31125
18.Zrcek MiroslavWeishaupt Robert-8-5-7  03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šturc Jiří30Dvořák Jan13
Barta Ivan31Poláček Petr21
Zrcek Miroslav22Havazík Roman04
Betuštiak Petr31Weishaupt Robert13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:29642:560TTC Říčany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Voráč Jiří
Uksa Tomáš
 
 
Čebiš Luboš
Buriánek Daniel
 
 
67-10-933210
2.Stárek Karel ml.
Stárek Karel st.
 
 
Mošna Petr
Moravec Stanislav
 
 
476  3020
3.Stárek Karel ml.Mošna Petr-8-9-6  0321
4.Voráč JiříMoravec Stanislav-89-9-9 1322
5.Stárek Karel st.Buriánek Daniel8109  3032
6.Uksa TomášČebiš Luboš-4653 3142
7.Voráč JiříMošna Petr-65-8-2 1343
8.Stárek Karel st.Moravec Stanislav9-89-9-82344
9.Uksa TomášBuriánek Daniel464  3054
10.Stárek Karel ml.Čebiš Luboš7-897 3164
11.Stárek Karel st.Mošna Petr-8-96-6 1365
12.Uksa TomášMoravec Stanislav-99-9683275
13.Stárek Karel ml.Buriánek Daniel653  3085
14.Voráč JiříČebiš Luboš-13-118753295
15.Uksa TomášMošna Petr-10-3-5  0396
16.Stárek Karel ml.Moravec Stanislav-3-8-7  0397
17.Voráč JiříBuriánek Daniel9108  30107
18.Stárek Karel st.Čebiš LubošWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stárek Karel ml.22Mošna Petr40
Voráč Jiří22Moravec Stanislav31
Stárek Karel st.12Buriánek Daniel04
Uksa Tomáš31Čebiš Luboš03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:30535:564TJ Sokol Čáslav A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sosnovec Martin
Mucha Ondřej
 
 
Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
5-987 3110
2.Lövl Jan
Koždoň Roman
 
 
Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
788  3020
3.Koždoň RomanPokorný Petr-9-7-9  0321
4.Sosnovec MartinVacek Miroslav566  3031
5.Mucha OndřejČihák Milan4-7-11333241
6.Lövl JanBurda Roman10-9510 3151
7.Sosnovec MartinPokorný Petr95-74 3161
8.Mucha OndřejVacek Miroslav877  3071
9.Lövl JanČihák Milan34-62 3181
10.Koždoň RomanBurda Roman1098  3091
11.Mucha OndřejPokorný Petr99-6-10-52392
12.Lövl JanVacek Miroslav8-13-6-7 1393
13.Koždoň RomanČihák Milan10-84-7-92394
14.Sosnovec MartinBurda Roman1024  30104
15.Lövl JanPokorný PetrWO    03105
16.Koždoň RomanVacek MiroslavWO    03106
17.Sosnovec MartinČihák MilanWO    03107
18.Mucha OndřejBurda RomanWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koždoň Roman12Pokorný Petr21
Sosnovec Martin30Vacek Miroslav12
Mucha Ondřej21Čihák Milan12
Lövl Jan21Burda Roman03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Žehuň ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna, Sokolská ulRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:25630:584TJ Sokol Kutná Hora B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Bohumil
Dusil Filip
 
 
Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
-77-5683210
2.Růžička Dušan
Uher Petr
 
 
Šmíd Ondřej
Bečvářová Michaela
 
 
397  3020
3.Bureš BohumilKvasnička Daniel ml.1165  3030
4.Dusil FilipKvasnička Jan-1010-9-8 1331
5.Růžička DušanŠmíd Ondřej-86-98-82332
6.Uher PetrBečvářová Michaela484  3042
7.Dusil FilipKvasnička Daniel ml.-713-7-9 1343
8.Růžička DušanKvasnička Jan6139  3053
9.Uher PetrŠmíd Ondřej744  3063
10.Bureš BohumilBečvářová Michaela7-97-6-82364
11.Růžička DušanKvasnička Daniel ml.-68-71183274
12.Uher PetrKvasnička Jan879  3084
13.Bureš BohumilŠmíd Ondřej7511  3094
14.Dusil FilipBečvářová Michaela9-8-5-6 1395
15.Uher PetrKvasnička Daniel ml.579  30105
16.Bureš BohumilKvasnička Jan1049  30115
17.Dusil FilipŠmíd Ondřej-89-8-5 13116
18.Růžička DušanBečvářová MichaelaWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bureš Bohumil31Kvasnička Daniel ml.13
Dusil Filip04Kvasnička Jan13
Růžička Dušan21Šmíd Ondřej22
Uher Petr40Bečvářová Michaela21
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
TT Sport
DHS
insportline