Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kostelec nad Černými lesyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Kostelec n. Č. lesyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:38608:608TTC Brandýs nad Labem C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Petr
Čihák Milan
 
 
Hendrych Ladislav
Ivan Milan
 
 
-6589 3110
2.Burda Roman
Vacek Miroslav
 
 
Zatřepálek Pavel
Sysel Vojtěch
 
 
-8-9713-42311
3.Vacek MiroslavSysel Vojtěch-5-59-7 1312
4.Burda RomanIvan Milan-41-9-10 1313
5.Čihák MilanZatřepálek Pavel7-766 3123
6.Pokorný PetrHendrych Ladislav6-959 3133
7.Burda RomanSysel Vojtěch-9-3-7  0334
8.Čihák MilanIvan Milan8109  3044
9.Pokorný PetrZatřepálek Pavel4-6-2-6 1345
10.Vacek MiroslavHendrych Ladislav4-152-9-112346
11.Čihák MilanSysel Vojtěch-9-87763256
12.Pokorný PetrIvan Milan7610  3066
13.Vacek MiroslavZatřepálek Pavel-9-12-5  0367
14.Burda RomanHendrych Ladislav-9-3-10  0368
15.Pokorný PetrSysel Vojtěch-6-10-9  0369
16.Vacek MiroslavIvan Milan-85-9-7 13610
17.Burda RomanZatřepálek Pavel-6-8-4  03611
18.Čihák MilanHendrych LadislavWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vacek Miroslav04Sysel Vojtěch31
Burda Roman04Ivan Milan22
Čihák Milan30Zatřepálek Pavel31
Pokorný Petr22Hendrych Ladislav21
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Žehuň AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sadská CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ ŽehuňRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:34636:599TJ Sadská C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kvasnička Daniel ml.
Kvasnička Jan
 
 
Wagner Jaroslav ml.
Sláčal Pavel
 
 
3-10-13-9 1301
2.Votík Jan
Šmíd Ondřej
 
 
Dědek Martin
Počarovský Pavel
 
 
6711  3011
3.Votík JanWagner Jaroslav ml.-8-12-8  0312
4.Kvasnička JanPočarovský Pavel-75-8-10 1313
5.Kvasnička Daniel ml.Sláčal Pavel-5-89-8 1314
6.Šmíd OndřejDědek Martin5-694 3124
7.Kvasnička JanWagner Jaroslav ml.-5-49-8 1325
8.Kvasnička Daniel ml.Počarovský Pavel1156  3035
9.Šmíd OndřejSláčal Pavel114-8-5-82336
10.Votík JanDědek Martin63-95 3146
11.Kvasnička Daniel ml.Wagner Jaroslav ml.1488  3056
12.Šmíd OndřejPočarovský Pavel-8756 3166
13.Votík JanSláčal Pavel-6-610-4 1367
14.Kvasnička JanDědek Martin8-7-88-92368
15.Šmíd OndřejWagner Jaroslav ml.6-987 3178
16.Votík JanPočarovský Pavel-9-7-11  0379
17.Kvasnička JanSláčal Pavel-4-7-7  03710
18.Kvasnička Daniel ml.Dědek MartinWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Votík Jan13Wagner Jaroslav ml.22
Kvasnička Jan04Počarovský Pavel22
Kvasnička Daniel ml.21Sláčal Pavel40
Šmíd Ondřej31Dědek Martin12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Přezletice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna VinořRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:30573:534nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Poláček Petr
Rulc Lukáš nejml.
 
 
Sosnovec Martin
Lövl Jan
 
 
-5-5-3  0301
2.Dvořák Jan
Weishaupt Robert
 
 
Beran Stanislav
Líska Filip
 
 
953  3011
3.Poláček PetrSosnovec Martin-10-7-16  0312
4.Dvořák JanLövl Jan-7-5-10  0313
5.Weishaupt RobertLíska Filip773  3023
6.Rulc Lukáš nejml.Beran Stanislav-5468 3133
7.Dvořák JanSosnovec Martin-11-6-11  0334
8.Weishaupt RobertLövl Jan-9106-13-82335
9.Rulc Lukáš nejml.Líska Filip7-10-9-9 1336
10.Poláček PetrBeran Stanislav754  3046
11.Weishaupt RobertSosnovec Martin-6468 3156
12.Rulc Lukáš nejml.Lövl Jan-10-6-9  0357
13.Poláček PetrLíska Filip665  3067
14.Dvořák JanBeran Stanislav678  3077
15.Rulc Lukáš nejml.Sosnovec Martin9-4-5-4 1378
16.Poláček PetrLövl Jan-6-6-9  0379
17.Dvořák JanLíska Filip6-757 3189
18.Weishaupt RobertBeran Stanislav317  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Poláček Petr22Sosnovec Martin31
Dvořák Jan22Lövl Jan40
Weishaupt Robert31Líska Filip13
Rulc Lukáš nejml.13Beran Stanislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velký Osek AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kutná Hora BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Z.Š.Velký OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29605:608TJ Sokol Velký Osek A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mošna Petr
Moravec Stanislav
 
 
Růžička Dušan
Uher Petr
 
 
-67-58-22301
2.Svoboda Pavel
Čebiš Luboš
 
 
Bureš Bohumil
Dusil Filip
 
 
-8-8-9  0302
3.Čebiš LubošBureš Bohumil-5-8510-72303
4.Svoboda PavelRůžička Dušan6118  3013
5.Moravec StanislavDusil Filip6-493 3123
6.Mošna PetrUher Petr-9589 3133
7.Svoboda PavelBureš Bohumil889  3043
8.Moravec StanislavRůžička Dušan668  3053
9.Mošna PetrDusil Filip958  3063
10.Čebiš LubošUher Petr-2-5-8  0364
11.Moravec StanislavBureš Bohumil89-96 3174
12.Mošna PetrRůžička Dušan75-95 3184
13.Čebiš LubošDusil Filip-71057 3194
14.Svoboda PavelUher Petr8-12-9-5 1395
15.Mošna PetrBureš Bohumil9-4-98-62396
16.Čebiš LubošRůžička Dušan111011  30106
17.Svoboda PavelDusil FilipWO    03107
18.Moravec StanislavUher Petr5-8-7-7 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čebiš Luboš22Bureš Bohumil22
Svoboda Pavel21Růžička Dušan04
Moravec Stanislav31Dusil Filip03
Mošna Petr31Uher Petr31
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Benešov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:48478:685ST Benešov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kokojan Tomáš
Šimek Jiří
 
 
Betuštiak Petr
Šturc Jiří
 
 
-19-68-22301
2.Piroutek Květoslav
Kyncl Miloslav
 
 
Váňa Miroslav
Barta Ivan
 
 
-65-9-6 1302
3.Šimek JiříŠturc Jiří-56-7-11 1303
4.Kokojan TomášBetuštiak Petr-7-8-5  0304
5.Kyncl MiloslavVáňa Miroslav-8103-1473214
6.Piroutek KvětoslavBarta Ivan-8-12-8  0315
7.Kokojan Tomᚊturc Jiří-9-768-92316
8.Kyncl MiloslavBetuštiak Petr-14-137-8 1317
9.Piroutek KvětoslavVáňa Miroslav-128-12-8 1318
10.Šimek JiříBarta Ivan-5-46-6 1319
11.Kyncl MiloslavZrcek Miroslav889  3029
12.Mlejnek Antonín st.Betuštiak Petr-4-6-5  03210
13.Šimek JiříVáňa Miroslav88-28 31310
14.Kokojan TomášBarta IvanWO    03311
15.Mlejnek Antonín st.Zrcek Miroslav-5-6-2  03312
16.Šimek JiříBetuštiak Petr-7-5-7  03313
17.Kokojan TomášVáňa MiroslavWO    03314
18.Kyncl MiloslavBarta IvanWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimek Jiří13Šturc Jiří20
Kokojan Tomáš02Betuštiak Petr40
Kyncl Miloslav21Váňa Miroslav12
Piroutek Květoslav02Barta Ivan20
Mlejnek Antonín st.02Zrcek Miroslav11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk.D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Čáslav BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Říčany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČáslavRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:34689:667TJ Sokol Čáslav B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrobař Jaroslav
Beran Tomáš
 
 
Plíhal Martin
Fišer Štefan
 
 
8108  3010
2.Cikán Michal
Cyrus Miroslav
 
 
Erlich Luboš
Stárek Karel st.
 
 
-5-7-11  0311
3.Beran TomášFišer Štefan3-799 3121
4.Cyrus MiroslavErlich Luboš8-109-8-92322
5.Hrobař JaroslavStárek Karel st.-311124 3132
6.Cikán MichalPlíhal Martin-5588 3142
7.Cyrus MiroslavFišer Štefan8-6-10-5 1343
8.Hrobař JaroslavErlich Luboš965  3053
9.Cikán MichalStárek Karel st.9-98-883263
10.Beran TomášPlíhal Martin-12-107-4 1364
11.Hrobař JaroslavFišer Štefan-2971 3174
12.Cikán MichalErlich Luboš-115-11-8 1375
13.Beran TomášStárek Karel st.3-8-7793285
14.Cyrus MiroslavPlíhal Martin-58-8-9 1386
15.Cikán MichalFišer Štefan-9-1595-102387
16.Beran TomášErlich Luboš-95107 3197
17.Cyrus MiroslavStárek Karel st.-5-3-7  0398
18.Hrobař JaroslavPlíhal Martin7-846 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Tomáš31Fišer Štefan22
Cyrus Miroslav04Erlich Luboš22
Hrobař Jaroslav40Stárek Karel st.13
Cikán Michal22Plíhal Martin22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS