Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice DVrchní
rozhodčí:
Weber Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 20:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:24700:596TJ Tesla Pardubice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herudek Miroslav
Štěpánek Petr
 
 
Kněžour Roman
Málek Jiří nejml.
 
 
6106  3010
2.Weber Jan
Vojtěch Petr
 
 
Krejza Josef
Krejčík Libor
 
 
-978-883220
3.Štěpánek PetrMurdych Tomáš4-7-410-82321
4.Weber JanKrejčík Libor65-8-693231
5.Vojtěch PetrMálek Jiří nejml.-61-711-92332
6.Herudek MiroslavKněžour Roman565  3042
7.Weber JanMurdych Tomáš-7-78-8 1343
8.Vojtěch PetrKrejčík Libor-7-9-7  0344
9.Herudek MiroslavMálek Jiří nejml.65-1010 3154
10.Štěpánek PetrKněžour Roman10-1077 3164
11.Vojtěch PetrMurdych Tomáš86-79 3174
12.Herudek MiroslavKrejčík Libor3-7-83-62375
13.Štěpánek PetrMálek Jiří nejml.877  3085
14.Weber JanKněžour Roman9126  3095
15.Herudek MiroslavMurdych Tomáš9-786 31105
16.Štěpánek PetrKrejčík Libor886  30115
17.Weber JanMálek Jiří nejml.1488  30125
18.Vojtěch PetrKněžour Roman-8656 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štěpánek Petr31Murdych Tomáš22
Weber Jan31Krejčík Libor22
Vojtěch Petr22Málek Jiří nejml.13
Herudek Miroslav31Kněžour Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:USK Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan Pardubice A.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična UPaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2017 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
10:838:32666:623USK Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prusek Ondřej
Sedláček Michal
 
 
Dubišar Jindřich
Baloušek Miroslav
 
 
464  3010
2.Návesník Jakub
Heřmánková Andrea
 
 
Karabec Pavel
Dostál Zdeněk
 
 
-8-1011-4 1311
3.Prusek OndřejKarabec Pavel-4-9-9  0312
4.Sedláček MichalDostál Zdeněk8-103-5-132313
5.Návesník JakubBaloušek Miroslav36-8-483223
6.Heřmánková AndreaDubišar Jindřich7-612-9-52324
7.Sedláček MichalKarabec Pavel-310-9-11 1325
8.Návesník JakubDostál Zdeněk879  3035
9.Heřmánková AndreaBaloušek Miroslav610-129 3145
10.Prusek OndřejDubišar Jindřich7-72-673255
11.Návesník JakubKarabec Pavel-7-7-2  0356
12.Heřmánková AndreaDostál Zdeněk978  3066
13.Prusek OndřejBaloušek Miroslav-91046 3176
14.Sedláček MichalDubišar Jindřich654  3086
15.Heřmánková AndreaKarabec Pavel5-10-8-8 1387
16.Prusek OndřejDostál Zdeněk11-79-983297
17.Sedláček MichalBaloušek Miroslav347  30107
18.Návesník JakubDubišar Jindřich-6-66-7 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Prusek Ondřej31Karabec Pavel40
Sedláček Michal22Dostál Zdeněk13
Návesník Jakub22Baloušek Miroslav04
Heřmánková Andrea22Dubišar Jindřich22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PřeloučVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PřeloučRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
18:054:2614:236TJ Sokol Přelouč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Pavel
Havrda Martin
 
 
Šimůnek Michal
Košťál Jiří
 
 
693  3010
2.Kasal Ondřej
Jirka Lukáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Špaček PavelŠimůnek Michal259  3030
4.Jirka LukášHoráková Eva-9365 3140
5.Kasal OndřejKošťál Jiří874  3050
6.Havrda MartinWO    3060
7.Jirka Lukᚊimůnek Michal847  3070
8.Kasal OndřejHoráková Eva8-1077 3180
9.Havrda MartinKošťál Jiří773  3090
10.Špaček PavelWO    30100
11.Kasal OndřejŠimůnek Michal537  30110
12.Havrda MartinHoráková Eva5109  30120
13.Špaček PavelKošťál Jiří671  30130
14.Jirka LukášWO    30140
15.Havrda MartinŠimůnek Michal639  30150
16.Špaček PavelHoráková Eva575  30160
17.Jirka LukášKošťál JiříWO    30170
18.Kasal OndřejWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Špaček Pavel30Šimůnek Michal04
Jirka Lukáš20Horáková Eva04
Kasal Ondřej30Košťál Jiří03
Havrda Martin30   
WO60WO06



Zápis o utkání
Název soutěže: RP I.třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Ředice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hostinec U DesateraRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2017 20:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:31696:646TJ Sokol Dolní Ředice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valenta Petr
Kurka Michal
 
 
Miřejovský Jan
Kolísek Miroslav
 
 
-8-695-82301
2.Vašíček Josef
Nešetřil Jaroslav
 
 
Kalhous Vlastimil
Makalouš Vladimír
 
 
10-89-9103211
3.Valenta PetrMakalouš Vladimír567  3021
4.Kurka MichalKolísek Miroslav923  3031
5.Nešetřil JaroslavKalhous Vlastimil-2-84-5 1332
6.Vašíček JosefMiřejovský Jan-93-8-6 1333
7.Kurka MichalMakalouš Vladimír109-119 3143
8.Nešetřil JaroslavKolísek Miroslav-9105-493253
9.Vašíček JosefKalhous Vlastimil-87-57113263
10.Valenta PetrMiřejovský Jan6-6-7-9 1364
11.Nešetřil JaroslavMakalouš Vladimír6-3-6-8 1365
12.Vašíček JosefKolísek Miroslav-9985 3175
13.Valenta PetrKalhous Vlastimil766  3085
14.Kurka MichalMiřejovský Jan-9-613-8 1386
15.Vašíček JosefMakalouš Vladimír-877-173296
16.Valenta PetrKolísek Miroslav385  30106
17.Kurka MichalKalhous Vlastimil48-8-31132116
18.Nešetřil JaroslavMiřejovský Jan3-669 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valenta Petr31Makalouš Vladimír13
Kurka Michal31Kolísek Miroslav04
Nešetřil Jaroslav22Kalhous Vlastimil13
Vašíček Josef31Miřejovský Jan31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy