Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP II.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KostěniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Přelouč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KostěniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1524:49627:736TJ Sokol Přelouč B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořenovský Radek
Votruba Vojtěch
 
 
Haas Jan
Floner Václav
 
 
-6-5-4  0301
2.Vich Rudolf
Votruba Lukáš
 
 
Brunclík Jan
Černý Vít
 
 
6-5-47-72302
3.Hořenovský RadekFloner Václav-48-9-7 1303
4.Votruba VojtěchBrunclík Jan-7-878-92304
5.Vich RudolfHaas Jan46-78 3114
6.Votruba LukášČerný Vít9-127-11-22315
7.Votruba VojtěchFloner Václav-7-9-6  0316
8.Vich RudolfBrunclík Jan9-9-3-10 1317
9.Votruba LukášHaas Jan-7-9-6  0318
10.Hořenovský RadekČerný Vít9-8-79-92319
11.Vich RudolfFloner Václav-7-7-8  03110
12.Votruba LukášBrunclík Jan8-8-11-5 13111
13.Hořenovský RadekHaas Jan7-96-7-823112
14.Votruba VojtěchČerný Vít-11-9-8  03113
15.Votruba LukášFloner Václav-11-7-5  03114
16.Hořenovský RadekBrunclík Jan98-9-8-723115
17.Votruba VojtěchHaas Jan310-19 31215
18.Vich RudolfČerný Vít-99-991032315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hořenovský Radek04Floner Václav40
Votruba Vojtěch13Brunclík Jan40
Vich Rudolf22Haas Jan22
Votruba Lukáš04Černý Vít31



Zápis o utkání
Název soutěže: RP II.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Ředice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Starý MateřovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hostinec U DesateraRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 20:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:35708:697nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sůra Jiří
Ashfield David
 
 
Firich Ladislav
Volhejn Dan
 
 
-55-118-102301
2.Rudzinski Radek
Hloušek Robert
 
 
Firich Luděk
Vodehnal Jan
 
 
965  3011
3.Sůra JiříFirich Ladislav9-13-97-42312
4.Ashfield DavidFirich Luděk8-4-8-6 1313
5.Rudzinski RadekVolhejn Dan-8-86-9 1314
6.Hloušek RobertVodehnal Jan-5412-343224
7.Ashfield DavidFirich Ladislav66-8-9-52325
8.Rudzinski RadekFirich Luděk4412  3035
9.Hloušek RobertVolhejn Dan-8-8-9  0336
10.Sůra JiříVodehnal Jan9-9-11863246
11.Rudzinski RadekFirich Ladislav4614  3056
12.Hloušek RobertFirich Luděk8-8128 3166
13.Sůra JiříVolhejn Dan-9-7910-82367
14.Ashfield DavidVodehnal Jan-109-6-7 1368
15.Hloušek RobertFirich Ladislav-59109 3178
16.Sůra JiříFirich Luděk-389-893288
17.Ashfield DavidVolhejn Dan-5-98-8 1389
18.Rudzinski RadekVodehnal Jan868  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sůra Jiří22Firich Ladislav22
Ashfield David04Firich Luděk13
Rudzinski Radek31Volhejn Dan40
Hloušek Robert31Vodehnal Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP II.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rosice nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rosice gen. Svobody 432Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 20:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:12682:468TJ Sokol Rosice nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Vladimír
Kára Petr
 
 
Bogapov Martin
Velinský Jan
 
 
725  3010
2.Mudruňka Karel
Jedlička Matyáš
 
 
Nadrchal Ladislav
Nadrchal Jaroslav
 
 
574  3020
3.Kadlec VladimírVelinský Jan-7-138-10 1321
4.Kára PetrBogapov Martin964  3031
5.Jedlička MatyášNadrchal Jaroslav99-8-9-82332
6.Mudruňka KarelNadrchal Ladislav949  3042
7.Kára PetrVelinský Jan-7-136373252
8.Jedlička MatyášBogapov Martin478  3062
9.Mudruňka KarelNadrchal Jaroslav-10651 3172
10.Kadlec VladimírNadrchal Ladislav5210  3082
11.Jedlička MatyášVelinský Jan964  3092
12.Mudruňka KarelBogapov Martin676  30102
13.Kadlec VladimírNadrchal Jaroslav78-135 31112
14.Kára PetrNadrchal Ladislav13311  30122
15.Mudruňka KarelVelinský Jan87-76 31132
16.Kadlec VladimírBogapov Martin736  30142
17.Kára PetrNadrchal Jaroslav7-994 31152
18.Jedlička MatyášNadrchal Ladislav757  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadlec Vladimír31Velinský Jan13
Kára Petr40Bogapov Martin04
Jedlička Matyáš31Nadrchal Jaroslav13
Mudruňka Karel40Nadrchal Ladislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP II.třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:USK Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 01. 2018 20:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:40609:660USK Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojtěch Petr
Bayerová Anežka ml.
 
 
Velechová Adéla
Heřmánková Andrea
 
 
-6499 3110
2.Voženílková Alena
Vitvar Ondřej
 
 
Němcová Dana
Návesník Jakub
 
 
9-967 3120
3.Vitvar OndřejVelechová Adéla-7-10-6  0321
4.Vojtěch PetrHeřmánková Andrea8-109-883231
5.Voženílková AlenaNěmcová Dana6-96-12-42332
6.Bayerová Anežka ml.Návesník Jakub-79-8-9 1333
7.Vojtěch PetrVelechová Adéla88-49 3143
8.Voženílková AlenaHeřmánková Andrea-10-6-9  0344
9.Bayerová Anežka ml.Němcová Dana6-8-8-2 1345
10.Vitvar OndřejNávesník Jakub57-9-1183255
11.Voženílková AlenaVelechová Adéla-6-10-10  0356
12.Bayerová Anežka ml.Heřmánková Andrea-8-3-4  0357
13.Vitvar OndřejNěmcová Dana97-98 3167
14.Vojtěch PetrNávesník Jakub-5-65-8 1368
15.Bayerová Anežka ml.Velechová Adéla-5-9-9  0369
16.Vitvar OndřejHeřmánková Andrea-2-84773279
17.Vojtěch PetrNěmcová Dana777  3089
18.Voženílková AlenaNávesník Jakub-10-2-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vitvar Ondřej31Velechová Adéla31
Vojtěch Petr31Heřmánková Andrea22
Voženílková Alena04Němcová Dana22
Bayerová Anežka ml.04Návesník Jakub31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy