Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP II.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Starý MateřovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Přelouč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Tesla Pardubice, K Vinici 1901Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 20:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:30658:627SK Starý Mateřov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volhejn Dan
Firich Ladislav
 
 
Floner Václav
Černý Vít
 
 
-5-5-8  0301
2.Vodehnal Jan
Firich Luděk
 
 
Havrda Vladimír
Šebánek Josef
 
 
8812  3011
3.Firich LadislavFloner Václav-9733 3121
4.Vodehnal JanČerný Vít-9-3-4  0322
5.Firich LuděkHavrda Vladimír-98-7-6 1323
6.Volhejn DanŠebánek Josef869  3033
7.Vodehnal JanFloner Václav-6-7-8  0334
8.Firich LuděkČerný Vít8-679 3144
9.Volhejn DanHavrda Vladimír6-8119 3154
10.Firich LadislavŠebánek Josef9-1044 3164
11.Firich LuděkFloner Václav-14-8-4  0365
12.Volhejn DanČerný Vít9817  3075
13.Firich LadislavHavrda Vladimír7-9-811113285
14.Vodehnal JanŠebánek Josef9-994 3195
15.Volhejn DanFloner Václav7-7-63-62396
16.Firich LadislavČerný Vít-9-881832106
17.Vodehnal JanHavrda Vladimír-6-484-1523107
18.Firich LuděkŠebánek Josef778  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Firich Ladislav40Floner Václav31
Vodehnal Jan13Černý Vít13
Firich Luděk22Havrda Vladimír22
Volhejn Dan31Šebánek Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP II.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KostěniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KostěniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:16693:554Kostěnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Lukáš
Hořenovský Radek
 
 
Velinský Jan
Bogapov Martin
 
 
864  3010
2.Vich Rudolf
Votruba Lukáš
 
 
Nadrchal Ladislav
Nadrchal Jaroslav
 
 
-106-37-82311
3.Čapek LukášVelinský Jan742  3021
4.Hořenovský RadekBogapov Martin6103  3031
5.Vich RudolfNadrchal Jaroslav958  3041
6.Votruba LukášNadrchal Ladislav124-813 3151
7.Hořenovský RadekVelinský Jan-7-711573261
8.Vich RudolfBogapov Martin569  3071
9.Votruba LukášNadrchal Jaroslav78-88 3181
10.Čapek LukášNadrchal Ladislav-5279 3191
11.Vich RudolfVelinský Jan-33-69-62392
12.Votruba LukášBogapov Martin10512  30102
13.Čapek LukášNadrchal Jaroslav3-897 31112
14.Hořenovský RadekNadrchal Ladislav-5-6871032122
15.Votruba LukášVelinský Jan1278  30132
16.Čapek LukášBogapov Martin787  30142
17.Hořenovský RadekNadrchal Jaroslav89-68 31152
18.Vich RudolfNadrchal Ladislav8-786 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čapek Lukáš40Velinský Jan13
Hořenovský Radek40Bogapov Martin04
Vich Rudolf31Nadrchal Jaroslav04
Votruba Lukáš40Nadrchal Ladislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP II.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Ředice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:USK Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hostinec U DesateraRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:25634:468TJ Sokol Dolní Ředice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rudzinski Radek
Ashfield David
 
 
Návesník Jakub
Němcová Dana
 
 
-109125 3110
2.Rudzinská Petra
Žďárek Milan
 
 

 
 
WO    3020
3.Rudzinská PetraNávesník Jakub-8-7-4  0321
4.Žďárek MilanNěmcová Dana7-38-973231
5.Ashfield DavidChvojková Olga74-145 3141
6.Rudzinski RadekWO    3051
7.Žďárek MilanNávesník Jakub8-6-9-4 1352
8.Ashfield DavidNěmcová Dana7-7-6-4 1353
9.Rudzinski RadekChvojková Olga5911  3063
10.Rudzinská PetraWO    3073
11.Ashfield DavidNávesník Jakub-10-8-6  0374
12.Rudzinski RadekNěmcová Dana810-68 3184
13.Rudzinská PetraChvojková Olga-106-11-11 1385
14.Žďárek MilanWO    3095
15.Rudzinski RadekNávesník Jakub8-66-5732105
16.Rudzinská PetraNěmcová Dana-89-9-7 13106
17.Žďárek MilanChvojková Olga366  30116
18.Ashfield DavidWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rudzinská Petra03Návesník Jakub31
Žďárek Milan21Němcová Dana22
Ashfield David12Chvojková Olga13
Rudzinski Radek30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RP II.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak SezemiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 20:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:31716:566TJ Tesla Pardubice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weber Jan
Obršál Daniel
 
 
Kouba Ondřej
 
 
WO    3010
2.Voženílková Alena
Vitvar Ondřej
 
 
Pitaš Jiří ml.
Hořeňovský David
 
 
21110  3020
3.Weber JanKouba Ondřej-55-10-10 1321
4.Voženílková AlenaPitaš Jiří ml.10-7-81063231
5.Vitvar OndřejHořeňovský David-6-85983241
6.Obršál DanielWO    3051
7.Voženílková AlenaKouba Ondřej-69-8-6 1352
8.Vitvar OndřejPitaš Jiří ml.-4-5119153262
9.Obršál DanielHořeňovský David-13-11-9  0363
10.Weber JanWO    3073
11.Vitvar OndřejKouba Ondřej-10-10610-52374
12.Obršál DanielPitaš Jiří ml.54-9-1193284
13.Weber JanHořeňovský David7-8-66-102385
14.Voženílková AlenaWO    3095
15.Obršál DanielKouba Ondřej14-7-9-10 1396
16.Weber JanPitaš Jiří ml.7-89-5732106
17.Voženílková AlenaHořeňovský David-8-57-9 13107
18.Vitvar OndřejWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Weber Jan12Kouba Ondřej40
Voženílková Alena12Pitaš Jiří ml.04
Vitvar Ondřej21Hořeňovský David31
Obršál Daniel12   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy