Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP II.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Přelouč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2018 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:36695:653TJ Tesla Pardubice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nadrchal Ladislav
Nadrchal Jaroslav
 
 
Havrda Vladimír
Brunclík Jan
 
 
9-5-7883210
2.Novák Milan
Karcol Jaroslav
 
 
Černý Vít
Haas Jan
 
 
836  3020
3.Nadrchal JaroslavBrunclík Jan-10-7-7  0321
4.Novák MilanČerný Vít5-865 3131
5.Nadrchal LadislavHaas Jan-6-13-4  0332
6.Karcol JaroslavHavrda Vladimír8-4-10633242
7.Novák MilanBrunclík Jan-735-9-82343
8.Nadrchal LadislavČerný Vít3-793 3153
9.Karcol JaroslavHaas Jan11-87-863263
10.Nadrchal JaroslavHavrda Vladimír8-107-7-92364
11.Nadrchal LadislavBrunclík Jan-6-8-5  0365
12.Karcol JaroslavČerný Vít-86-76-62366
13.Nadrchal JaroslavHaas Jan8-10-7743276
14.Novák MilanHavrda Vladimír3611  3086
15.Karcol JaroslavBrunclík Jan-10-8-3  0387
16.Nadrchal JaroslavČerný Vít7611  3097
17.Novák MilanHaas Jan-697-9-82398
18.Nadrchal LadislavHavrda Vladimír-5611-9332108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nadrchal Jaroslav22Brunclík Jan40
Novák Milan22Černý Vít13
Nadrchal Ladislav22Haas Jan22
Karcol Jaroslav22Havrda Vladimír13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP II.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Starý MateřovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:USK Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Tesla Pardubice, K Vinici 1901Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2018 20:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:17620:385SK Starý Mateřov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Firich Ladislav
Volhejn Dan
 
 
Heřmánková Andrea
Němcová Dana
 
 
583  3010
2.Firich Luděk
Vlček Jakub
 
 

 
 
WO    3020
3.Firich LadislavNěmcová Dana-8345 3130
4.Firich LuděkHeřmánková Andrea-4-8-7  0331
5.Vlček JakubHlaváček Martin-1187-663241
6.Volhejn DanWO    3051
7.Firich LuděkNěmcová Dana956  3061
8.Vlček JakubHeřmánková Andrea-4-7-7  0362
9.Volhejn DanHlaváček Martin657  3072
10.Firich LadislavWO    3082
11.Vlček JakubNěmcová Dana-89-7-6 1383
12.Volhejn DanHeřmánková Andrea8134  3093
13.Firich LadislavHlaváček Martin-9896 31103
14.Firich LuděkWO    30113
15.Volhejn DanNěmcová Dana104-118 31123
16.Firich LadislavHeřmánková Andrea-78-9-9 13124
17.Firich LuděkHlaváček Martin1217  30134
18.Vlček JakubWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Firich Ladislav21Němcová Dana13
Firich Luděk21Heřmánková Andrea31
Vlček Jakub12Hlaváček Martin04
Volhejn Dan30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: RP II.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Ředice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak SezemiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hostinec U DesateraRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2018 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38647:656TJ Spartak Sezemice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rudzinski Radek
Žďárek Milan
 
 
Levai Vojtěch
Kouba Ondřej
 
 
-6-7-5  0301
2.Sůra Jiří
Ashfield David
 
 
Pitaš Jiří ml.
Hořeňovský David
 
 
8-785 3111
3.Rudzinski RadekHořeňovský David67-9-1243221
4.Žďárek MilanPitaš Jiří ml.8115  3031
5.Sůra JiříKouba Ondřej-8-78-13 1332
6.Ashfield DavidLevai Vojtěch-7-5-7  0333
7.Žďárek MilanHořeňovský David8-768 3143
8.Sůra JiříPitaš Jiří ml.-6-5-9  0344
9.Ashfield DavidKouba Ondřej-8-7-8  0345
10.Rudzinski RadekLevai Vojtěch6-7-9743255
11.Sůra JiříHořeňovský David975  3065
12.Ashfield DavidPitaš Jiří ml.-89-11-7 1366
13.Rudzinski RadekKouba Ondřej-1199-14-92367
14.Žďárek MilanLevai Vojtěch510-8-873277
15.Ashfield DavidHořeňovský David-9-9-7  0378
16.Rudzinski RadekPitaš Jiří ml.957  3088
17.Žďárek MilanKouba Ondřej6-88-6-82389
18.Sůra JiříLevai Vojtěch-68-6-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rudzinski Radek31Hořeňovský David13
Žďárek Milan31Pitaš Jiří ml.22
Sůra Jiří13Kouba Ondřej40
Ashfield David04Levai Vojtěch22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP II.třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rosice nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rosice gen. Svobody 432Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2018 20:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
5:1337:41720:756TJ Tesla Pardubice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý David
Kára Petr
 
 
Weber Jan
Vojtěch Petr
 
 
6-5-97-72301
2.Mudruňka Karel
Jedlička Matyáš
 
 
Voženílková Alena
Vitvar Ondřej
 
 
11-611-6-82302
3.Suchý DavidObršál Daniel976  3012
4.Kára PetrWeber Jan126-9-8-52313
5.Jedlička MatyášVoženílková Alena86-7-10-32314
6.Mudruňka KarelVitvar Ondřej9-11119 3124
7.Kára PetrObršál Daniel-89-1012-82325
8.Jedlička MatyášWeber Jan966  3035
9.Mudruňka KarelVoženílková Alena-10-1057-32336
10.Suchý DavidVitvar Ondřej7-310-2-82337
11.Jedlička MatyášObršál Daniel783  3047
12.Mudruňka KarelWeber Jan612-311 3157
13.Suchý DavidVoženílková Alena7-55-4-62358
14.Kára PetrVitvar Ondřej-6-812-9 1359
15.Mudruňka KarelObršál Daniel1-2-9-7 13510
16.Suchý DavidWeber Jan9-16-77-323511
17.Kára PetrVoženílková Alena-945-4-1523512
18.Jedlička MatyášVitvar Ondřej-7-9-7  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Suchý David13Obršál Daniel22
Kára Petr04Weber Jan22
Jedlička Matyáš22Voženílková Alena40
Mudruňka Karel22Vitvar Ondřej31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy