Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Přelouč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:USK Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna PřeloučRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 20:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:25622:513TJ Sokol Přelouč B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Floner Václav
Haas Jan
 
 
Němcová Dana
Chvojková Olga
 
 
65-31 3110
2.Šebánek Josef
Brunclík Jan
 
 
Heřmánková Andrea
Hlaváček Martin
 
 
7-88-763220
3.Šebánek JosefNěmcová Dana-8-9-8  0321
4.Brunclík JanChvojková Olga44-410 3131
5.Haas JanHeřmánková Andrea-9-11-13  0332
6.Floner VáclavHlaváček Martin686  3042
7.Brunclík JanNěmcová Dana-10678 3152
8.Haas JanChvojková Olga922  3062
9.Floner VáclavHeřmánková Andrea6-979 3172
10.Šebánek JosefHlaváček Martin467  3082
11.Haas JanNěmcová Dana-5-9-9  0383
12.Floner VáclavChvojková Olga676  3093
13.Šebánek JosefHeřmánková Andrea-7-7-7  0394
14.Brunclík JanHlaváček Martin745  30104
15.Floner VáclavNěmcová Dana879  30114
16.Šebánek JosefChvojková Olga3-8-9-9 13115
17.Brunclík JanHeřmánková Andrea-97-8-9 13116
18.Haas JanHlaváček Martin-8657 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šebánek Josef13Němcová Dana22
Brunclík Jan31Chvojková Olga13
Haas Jan22Heřmánková Andrea31
Floner Václav40Hlaváček Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak SezemiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Starý MateřovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŚ SezemiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:31486:596TJ Spartak Sezemice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouba Ondřej
 
 
Volhejn Dan
Firich Ladislav
 
 
WO    0301
2.Pitaš Jiří ml.
Hořeňovský David
 
 
Vodehnal Jan
Firich Luděk
 
 
929  3011
3.Kouba OndřejVolhejn Dan-8976 3121
4.Hořeňovský DavidFirich Ladislav-8789 3131
5.Pitaš Jiří ml.Firich Luděk8-898 3141
6.Vodehnal JanWO    0342
7.Hořeňovský DavidVolhejn Dan-787-9-82343
8.Pitaš Jiří ml.Firich Ladislav-78-7-6 1344
9.Firich LuděkWO    0345
10.Kouba OndřejVodehnal Jan869  3055
11.Pitaš Jiří ml.Volhejn Dan-9-8-8  0356
12.Firich LadislavWO    0357
13.Kouba OndřejFirich Luděk978  3067
14.Hořeňovský DavidVodehnal Jan87-79 3177
15.Volhejn DanWO    0378
16.Kouba OndřejFirich Ladislav789  3088
17.Hořeňovský DavidFirich Luděk-7-89793298
18.Pitaš Jiří ml.Vodehnal Jan-8876 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kouba Ondřej40Volhejn Dan21
Hořeňovský David31Firich Ladislav12
Pitaš Jiří ml.22Firich Luděk03
   Vodehnal Jan03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: RP II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KostěniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 20:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:31677:652TJ Tesla Pardubice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Weber Jan
Obršál Daniel
 
 
Čapek Lukáš
Hořenovský Radek
 
 
8-9-9-8 1301
2.Vitvar Ondřej
Voženílková Alena
 
 
Vich Rudolf
Votruba Lukáš
 
 
-7-22-9 1302
3.Obršál DanielČapek Lukáš-5-69-7 1303
4.Vitvar OndřejHořenovský Radek3128  3013
5.Weber JanVich Rudolf8-756 3123
6.Voženílková AlenaVotruba Lukáš-11-8-7  0324
7.Vitvar OndřejČapek Lukáš710-1210 3134
8.Weber JanHořenovský Radek13-76-883244
9.Voženílková AlenaVich Rudolf-2-6-6  0345
10.Obršál DanielVotruba Lukáš117-69 3155
11.Weber JanČapek Lukáš-6685 3165
12.Voženílková AlenaHořenovský Radek11-1089 3175
13.Obršál DanielVich Rudolf-8-78-7 1376
14.Vitvar OndřejVotruba Lukáš4-118-1063286
15.Voženílková AlenaČapek Lukáš69-3-593296
16.Obršál DanielHořenovský Radek-8-6107932106
17.Vitvar OndřejVich Rudolf945  30116
18.Weber JanVotruba Lukáš667  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Obršál Daniel22Čapek Lukáš13
Vitvar Ondřej40Hořenovský Radek04
Weber Jan40Vich Rudolf22
Voženílková Alena22Votruba Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP II.třídy Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rosice nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Ředice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Rosice gen. Svobody 432Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2017 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:33658:654TJ Sokol Rosice nad Labem A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kára Petr
Suchý David
 
 
Sůra Jiří
Ashfield David
 
 
86-89 3110
2.Mudruňka Karel
Kadlec Vladimír
 
 
Rudzinski Radek
Žďárek Milan
 
 
8-54-2-152311
3.Mudruňka KarelSůra Jiří12-65-1053221
4.Suchý DavidAshfield David9-986 3131
5.Kára PetrRudzinski Radek-6-8-1  0332
6.Kadlec VladimírŽďárek Milan-11-3-10  0333
7.Suchý DavidSůra Jiří9-88-8-102334
8.Kára PetrAshfield David1076  3044
9.Kadlec VladimírRudzinski Radek-6-2-9  0345
10.Mudruňka KarelŽďárek Milan786  3055
11.Kára PetrSůra Jiří-7-8810-72356
12.Kadlec VladimírAshfield David5-1159 3166
13.Mudruňka KarelRudzinski Radek10810  3076
14.Suchý DavidŽďárek Milan-99-8-7 1377
15.Kadlec VladimírSůra Jiří811-87 3187
16.Mudruňka KarelAshfield David44-87 3197
17.Suchý DavidRudzinski Radek-2-7-7  0398
18.Kára PetrŽďárek Milan105-8-7732108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mudruňka Karel40Sůra Jiří22
Suchý David13Ashfield David04
Kára Petr22Rudzinski Radek31
Kadlec Vladimír22Žďárek Milan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy