Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Delta PardubiceVrchní
rozhodčí:
Palonci Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rosice nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
velký sál DDM Alfa op. Delta Pardubice,. Gorkého 2658Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 20:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:40550:632TJ Sokol Rosice nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech Václav
Palonci Miroslav
 
 
Koudela Karel
Suchý David
 
 
-10-810863210
2.Zemánek Drahomír
Grund Tomáš
 
 
Mrštík Oldřich
Michalovích Petr
 
 
-8-6-5  0311
3.Pech VáclavKoudela Karel897  3021
4.Palonci MiroslavSuchý David-5-68-7 1322
5.Grund TomášMrštík Oldřich-7-8-6  0323
6.Zemánek DrahomírMichalovích Petr-8799 3133
7.Palonci MiroslavKoudela Karel4-5-4-7 1334
8.Grund TomášSuchý David-5-8-2  0335
9.Zemánek DrahomírMrštík Oldřich-9-10-12  0336
10.Pech VáclavMichalovích Petr878  3046
11.Grund TomášKoudela Karel-8-6-6  0347
12.Zemánek DrahomírSuchý David-108-9-11 1348
13.Pech VáclavMrštík Oldřich658  3058
14.Palonci MiroslavMichalovích Petr-5-7-5  0359
15.Zemánek DrahomírKoudela Karel7-8-9-9 13510
16.Pech VáclavSuchý David68-310 31610
17.Palonci MiroslavMrštík Oldřich-7-5-5  03611
18.Grund TomášMichalovích Petr-89-78-1023612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pech Václav40Koudela Karel31
Palonci Miroslav04Suchý David31
Grund Tomáš04Mrštík Oldřich31
Zemánek Drahomír13Michalovích Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 20:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:31712:681TJ Tesla Pardubice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obršál Daniel
Bayerová Anežka ml.
 
 
Sedláček Ivo
Vojtěch Jaroslav
 
 
67-99 3110
2.Bubeník Martin
Rubeš Přemysl
 
 
Nadrchal Jaroslav
Velešovský František
 
 
95-8-5-142311
3.Obršál DanielNadrchal Jaroslav511-95 3121
4.Bayerová Anežka ml.Sedláček Ivo-5-887-82322
5.Bubeník MartinVojtěch Jaroslav-137117 3132
6.Rubeš PřemyslJelínek Milan-12119-4-52333
7.Bayerová Anežka ml.Nadrchal Jaroslav56-76 3143
8.Bubeník MartinSedláček Ivo55-105 3153
9.Rubeš PřemyslVojtěch Jaroslav-869-2-52354
10.Obršál DanielJelínek Milan1089  3064
11.Bubeník MartinNadrchal Jaroslav-3137-7-92365
12.Rubeš PřemyslSedláček Ivo-8-3-5  0366
13.Obršál DanielVojtěch Jaroslav84-9-843276
14.Bayerová Anežka ml.Jelínek Milan88-79 3186
15.Rubeš PřemyslNadrchal Jaroslav-2-7-8  0387
16.Obršál DanielSedláček Ivo-7787 3197
17.Bayerová Anežka ml.Vojtěch Jaroslav1486  30107
18.Bubeník MartinJelínek Milan8-898 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obršál Daniel40Nadrchal Jaroslav22
Bayerová Anežka ml.31Sedláček Ivo22
Bubeník Martin31Vojtěch Jaroslav13
Rubeš Přemysl04Jelínek Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Slovan Pardubice B.Vrchní
rozhodčí:
Dubišar Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OstřetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pce, Luční 296Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
13:541:22600:539TTC Slovan Pardubice B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Salavec Luboš
Baloušek Miroslav
 
 
Toušek Petr
Hejl Milan
 
 
1054  3010
2.Berka Roman
Dubišar Jindřich
 
 
Pulpit Martin
Kopka Oldřich
 
 
-69-6-7 1311
3.Berka RomanToušek Petr8-6-5-7 1312
4.Baloušek MiroslavHejl Milan1176  3022
5.Dubišar JindřichPulpit Martin-10-78993232
6.Salavec LubošKopka Oldřich10127  3042
7.Baloušek MiroslavToušek Petr783  3052
8.Dubišar JindřichHejl Milan79-82 3162
9.Salavec LubošPulpit Martin859  3072
10.Berka RomanKopka Oldřich-2-7-6  0373
11.Dubišar JindřichToušek Petr87-39 3183
12.Salavec LubošHejl Milan837  3093
13.Berka RomanPulpit Martin-8-9-3  0394
14.Baloušek MiroslavKopka Oldřich8101  30104
15.Salavec LubošToušek Petr-9886 31114
16.Berka RomanHejl Milan-8-6-6  03115
17.Baloušek MiroslavPulpit Martin74-57 31125
18.Dubišar JindřichKopka Oldřich8-759 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Berka Roman04Toušek Petr13
Baloušek Miroslav40Hejl Milan13
Dubišar Jindřich40Pulpit Martin13
Salavec Luboš40Kopka Oldřich13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice EVrchní
rozhodčí:
Kyncl František
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Horní JeleníRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2017 20:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:28647:603TJ Jiskra Holice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pečinka Vítězslav
Hendrych Jakub
 
 
Čermák Zdeněk
Šrajer Martin
 
 
-9-28-7 1301
2.Kněžour Roman
Tošovský Jaroslav
 
 
Bahník Vladislav
Brojír Vlastislav
 
 
7810  3011
3.Pečinka VítězslavČermák Zdeněk8-616-6-92312
4.Hendrych JakubŠrajer Martin-5-3-13  0313
5.Kněžour RomanBahník Vladislav89-97 3123
6.Tošovský JaroslavBrojír Vlastislav754  3033
7.Hendrych JakubČermák Zdeněk-1-514-8 1334
8.Kněžour RomanŠrajer Martin5-695 3144
9.Tošovský JaroslavBahník Vladislav-8-7-8  0345
10.Pečinka VítězslavBrojír Vlastislav77-94 3155
11.Kněžour RomanČermák Zdeněk718  3065
12.Tošovský JaroslavŠrajer Martin-9916-9-42366
13.Pečinka VítězslavBahník Vladislav810-103 3176
14.Hendrych JakubBrojír Vlastislav363  3086
15.Tošovský JaroslavČermák Zdeněk-7-7-10  0387
16.Pečinka VítězslavŠrajer Martin3-659 3197
17.Hendrych JakubBahník Vladislav-4-796932107
18.Kněžour RomanBrojír Vlastislav1268  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pečinka Vítězslav31Čermák Zdeněk31
Hendrych Jakub22Šrajer Martin22
Kněžour Roman40Bahník Vladislav13
Tošovský Jaroslav13Brojír Vlastislav04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy