Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rosice nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STK Delta PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu TJ Sokol Rosice n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 20:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:11Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:15659:499TJ Sokol Rosice nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koudela Karel
Suchý David
 
 
Samek Lukáš
Zemánek Drahomír
 
 
491  3010
2.Mrštík Oldřich
Michalovích Petr
 
 
Palonci Miroslav
Ulrich Dominik
 
 
-84-98-92311
3.Koudela KarelSamek Lukáš563  3021
4.Suchý DavidZemánek Drahomír666  3031
5.Mrštík OldřichPalonci Miroslav1359  3041
6.Michalovích PetrUlrich Dominik1088  3051
7.Suchý DavidSamek Lukáš9-955 3161
8.Mrštík OldřichZemánek Drahomír-6456 3171
9.Michalovích PetrPalonci Miroslav8711  3081
10.Koudela KarelUlrich Dominik597  3091
11.Mrštík OldřichSamek Lukáš579  30101
12.Vojtíšek VratislavZemánek Drahomír9-29-3632111
13.Koudela KarelPalonci Miroslav154  30121
14.Suchý DavidUlrich Dominik888  30131
15.Vojtíšek VratislavSamek Lukáš-65-10-2 13132
16.Koudela KarelZemánek Drahomír56-108 31142
17.Suchý DavidPalonci Miroslav-15796 31152
18.Mrštík OldřichUlrich Dominik-8-79-9 13153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koudela Karel40Samek Lukáš13
Suchý David40Zemánek Drahomír04
Mrštík Oldřich31Palonci Miroslav04
Michalovích Petr20Ulrich Dominik13
Vojtíšek Vratislav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 20:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:46587:676TJ Tesla Pardubice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Milan
Velešovský František
 
 
Bayerová Anežka ml.
Obršál Daniel
 
 
-3-5-7  0301
2.Sedláček Ivo
Vojtěch Jaroslav
 
 
Rubeš Přemysl
Karcol Jaroslav
 
 
3-78-5103211
3.Nadrchal JaroslavBayerová Anežka ml.6-3-3-9 1312
4.Jelínek MilanObršál Daniel-88-8-8 1313
5.Vojtěch JaroslavRubeš Přemysl-5774 3123
6.Sedláček IvoKarcol Jaroslav-10-8-3  0324
7.Jelínek MilanBayerová Anežka ml.9-7-8-6 1325
8.Vojtěch JaroslavObršál Daniel-7-4-7  0326
9.Sedláček IvoRubeš Přemysl8-565 3136
10.Nadrchal JaroslavKarcol Jaroslav-7-6-5  0337
11.Vojtěch JaroslavBayerová Anežka ml.-10-4108-72338
12.Sedláček IvoObršál Daniel-3-864-22339
13.Nadrchal JaroslavRubeš Přemysl8-996 3149
14.Jelínek MilanKarcol Jaroslav6-94-10-923410
15.Sedláček IvoBayerová Anežka ml.4-8-9-9 13411
16.Nadrchal JaroslavObršál Daniel-16-8-8  03412
17.Jelínek MilanRubeš Přemysl-46-62632512
18.Vojtěch JaroslavKarcol Jaroslav-6-5-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nadrchal Jaroslav13Bayerová Anežka ml.40
Jelínek Milan13Obršál Daniel40
Vojtěch Jaroslav13Rubeš Přemysl04
Sedláček Ivo13Karcol Jaroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OstřetínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan Pardubice B.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol OstřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1523:49605:729TTC Slovan Pardubice B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toušek Petr
Hejl Milan
 
 
Salavec Luboš
Baloušek Miroslav
 
 
-6-8-7  0301
2.Pulpit Martin
Kopka Oldřich
 
 
Rosulek Roman
Dubišar Jindřich
 
 
117-6-5-72302
3.Toušek PetrSalavec Luboš-8-107-9 1303
4.Hejl MilanBaloušek Miroslav3-6-9-9 1304
5.Pulpit MartinDubišar Jindřich9-5-7-5 1305
6.Kopka OldřichRosulek Roman72-96 3115
7.Hejl MilanSalavec Luboš-79-6-2 1316
8.Pulpit MartinBaloušek Miroslav-8-11-2  0317
9.Kopka OldřichDubišar Jindřich-10128-583227
10.Toušek PetrRosulek Roman8-78-12-72328
11.Novotný PetrSalavec Luboš-8-10-5  0329
12.Kopka OldřichBaloušek Miroslav13-4-4-5 13210
13.Toušek PetrDubišar Jindřich7-7-8-7 13211
14.Hejl MilanRosulek Roman-688-8-723212
15.Kopka OldřichSalavec Luboš-13-8-6  03213
16.Toušek PetrBaloušek Miroslav6-5-3-5 13214
17.Hejl MilanDubišar Jindřich-91038 31314
18.Novotný PetrRosulek Roman-5-810-7 13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Toušek Petr04Salavec Luboš40
Hejl Milan13Baloušek Miroslav40
Pulpit Martin02Dubišar Jindřich22
Kopka Oldřich22Rosulek Roman31
Novotný Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Horní JeleníVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radost Horní JeleníRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2017 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:36580:633nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šrajer Martin
Čermák Zdeněk
 
 
Pečinka Vítězslav
Tošovský Jaroslav
 
 
-87-9993210
2.Bahník Vladislav
Němeček Roman
 
 
Kněžour Roman
Moravec Miroslav
 
 
-798-7-62311
3.Čermák ZdeněkPečinka Vítězslav9-915 3121
4.Bahník VladislavTošovský Jaroslav-3-7-8  0322
5.Němeček RomanKněžour Roman-5-7-8  0323
6.Šrajer MartinMoravec Miroslav-9-88-8 1324
7.Bahník VladislavPečinka Vítězslav-5-7-8  0325
8.Němeček RomanTošovský Jaroslav-5-6-4  0326
9.Šrajer MartinKněžour Roman987  3036
10.Čermák ZdeněkMoravec Miroslav986  3046
11.Němeček RomanPečinka Vítězslav-5-6-6  0347
12.Šrajer MartinTošovský Jaroslav9-487 3157
13.Čermák ZdeněkKněžour Roman-2-791033267
14.Bahník VladislavMoravec Miroslav-7-89-7 1368
15.Šrajer MartinPečinka Vítězslav9-968 3178
16.Čermák ZdeněkTošovský Jaroslav8-799 3188
17.Bahník VladislavKněžour Roman-8-9-5  0389
18.Němeček RomanMoravec Miroslav7-468 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čermák Zdeněk40Pečinka Vítězslav22
Bahník Vladislav04Tošovský Jaroslav22
Němeček Roman13Kněžour Roman22
Šrajer Martin31Moravec Miroslav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy