Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan Pardubice B.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2018 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:44551:659TTC Slovan Pardubice B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karcol Jaroslav
Vitvar Ondřej
 
 
Salavec Luboš
Baloušek Miroslav
 
 
75-9-9-82301
2.Lukeš Martin
Merta Pavel
 
 
Rosulek Roman
Dubišar Jindřich
 
 
-7-6-5  0302
3.Vitvar OndřejSalavec Luboš-4-8-9  0303
4.Merta PavelBaloušek Miroslav-8-91510-42304
5.Lukeš MartinDubišar Jindřich-6-4-8  0305
6.Karcol JaroslavRosulek Roman1255  3015
7.Merta PavelSalavec Luboš-7-8510-122316
8.Lukeš MartinBaloušek Miroslav-4-8-2  0317
9.Karcol JaroslavDubišar Jindřich-9-48-6 1318
10.Vitvar OndřejRosulek Roman-8-87733228
11.Bubeník MartinSalavec LubošWO    0329
12.Karcol JaroslavBaloušek Miroslav79-62 3139
13.Vitvar OndřejDubišar Jindřich79-133 3149
14.Merta PavelRosulek Roman47-79 3159
15.Karcol JaroslavSalavec Luboš-9-6-11  03510
16.Vitvar OndřejBaloušek Miroslav2-6-88-723511
17.Merta PavelDubišar Jindřich-9-5-9  03512
18.Bubeník MartinRosulek RomanWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vitvar Ondřej22Salavec Luboš30
Merta Pavel13Baloušek Miroslav31
Lukeš Martin02Dubišar Jindřich31
Karcol Jaroslav22Rosulek Roman03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rosice nad Labem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2018 20:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34632:637TJ Jiskra Holice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kněžour Roman
Tošovský Jaroslav
 
 
Suchý David
Zámečník Čestmír
 
 
-81099 3110
2.Pečinka Vítězslav
Krejza Josef
 
 
Mrštík Oldřich
Michalovích Petr
 
 
8-97-673220
3.Tošovský JaroslavSuchý David87-72 3130
4.Pečinka VítězslavZámečník Čestmír-6-5-9  0331
5.Moravec MiroslavMrštík Oldřich-7-3-5  0332
6.Kněžour RomanMichalovích Petr1010-69 3142
7.Pečinka VítězslavSuchý David-4-6-9  0343
8.Moravec MiroslavZámečník Čestmír-3-1-6  0344
9.Kněžour RomanMrštík Oldřich9138  3054
10.Tošovský JaroslavMichalovích Petr627  3064
11.Moravec MiroslavSuchý David-7107-7-42365
12.Kněžour RomanZámečník Čestmír7-4-7-12 1366
13.Tošovský JaroslavMrštík Oldřich34-96 3176
14.Pečinka VítězslavMichalovích Petr-10669 3186
15.Kněžour RomanSuchý David9-8-67-82387
16.Tošovský JaroslavZámečník Čestmír-109-8-7 1388
17.Pečinka VítězslavMrštík Oldřich9-7-7863298
18.Moravec MiroslavMichalovích Petr3-762 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tošovský Jaroslav31Suchý David31
Pečinka Vítězslav22Zámečník Čestmír40
Moravec Miroslav13Mrštík Oldřich13
Kněžour Roman22Michalovích Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Ředice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2018 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:40700:686TJ Sokol Dolní Ředice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nadrchal Jaroslav
Sedláček Ivo
 
 
Matyáš Radek
Hloušek Robert
 
 
-9-109-7 1301
2.Jelínek Milan
Vojtěch Jaroslav
 
 
Čapek František
Jedlička Miroslav
 
 
-6-124453211
3.Nadrchal JaroslavMatyáš Radek-9-8-8  0312
4.Jelínek MilanHloušek Robert8-10-9-9 1313
5.Sedláček IvoČapek František3-8-8833223
6.Vojtěch JaroslavJedlička Miroslav11-8-7-7 1324
7.Jelínek MilanMatyáš Radek-89-9-8 1325
8.Sedláček IvoHloušek Robert6-67-5-62326
9.Vojtěch JaroslavČapek František-9-8-8  0327
10.Nadrchal JaroslavJedlička Miroslav139  3037
11.Sedláček IvoMatyáš Radek9911  3047
12.Vojtěch JaroslavHloušek Robert11-9-10-10 1348
13.Nadrchal JaroslavČapek František76-94 3158
14.Jelínek MilanJedlička Miroslav-91198 3168
15.Vojtěch JaroslavMatyáš Radek7-8-127-72369
16.Nadrchal JaroslavHloušek Robert-99-88-1323610
17.Jelínek MilanČapek František-9889 31710
18.Sedláček IvoJedlička Miroslav-10-9-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nadrchal Jaroslav22Matyáš Radek31
Jelínek Milan22Hloušek Robert40
Sedláček Ivo22Čapek František13
Vojtěch Jaroslav04Jedlička Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 1/2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Horní JeleníVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OstřetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radost Horní JeleníRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 03. 2018 20:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34629:636nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Zdeněk
Šrajer Martin
 
 
Toušek Petr
Novotný Petr
 
 
89-68 3110
2.Němeček Roman
Bahník Aleš
 
 
Kopka Oldřich
Pulpit Martin
 
 
-5-6-9  0311
3.Čermák ZdeněkToušek Petr2104  3021
4.Němeček RomanNovotný Petr-7878 3131
5.Bahník AlešKopka Oldřich-8-788-62332
6.Šrajer MartinPulpit Martin5711  3042
7.Němeček RomanToušek Petr-878-9-82343
8.Bahník AlešNovotný Petr7-8-9-7 1344
9.Šrajer MartinKopka Oldřich810-6-733254
10.Čermák ZdeněkPulpit Martin788  3064
11.Bahník AlešToušek Petr9-6-4-8 1365
12.Šrajer MartinNovotný Petr8-873 3175
13.Čermák ZdeněkKopka Oldřich8-8-9553285
14.Brojír VlastislavPulpit Martin-6-5-8  0386
15.Šrajer MartinToušek Petr-4-6-10  0387
16.Čermák ZdeněkNovotný Petr897  3097
17.Brojír VlastislavKopka Oldřich-7-8-6  0398
18.Bahník AlešPulpit Martin914-3-4-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čermák Zdeněk40Toušek Petr31
Němeček Roman11Novotný Petr13
Bahník Aleš04Kopka Oldřich22
Šrajer Martin31Pulpit Martin22
Brojír Vlastislav02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy