Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Ředice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STK Delta PardubiceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hostinec U DesateraRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 20:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:29633:577TJ Sokol Dolní Ředice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek František
Hloušek Robert
 
 
Kopáč Filip
Palonci Miroslav
 
 
476  3010
2.Jedlička Miroslav
Matyáš Radek
 
 
Pech Václav
Ulrich Dominik
 
 
-6-6-3  0311
3.Jedlička MiroslavKopáč Filip6-859 3121
4.Hloušek RobertPalonci Miroslav657  3031
5.Čapek FrantišekPech Václav-2-4-4  0332
6.Matyáš RadekUlrich Dominik8-7-27-72333
7.Hloušek RobertKopáč Filip91311  3043
8.Čapek FrantišekPalonci Miroslav72-94 3153
9.Matyáš RadekPech Václav-611-75-82354
10.Jedlička MiroslavUlrich Dominik-5-99653264
11.Čapek FrantišekKopáč Filip-93108 3174
12.Matyáš RadekZemánek Drahomír432  3084
13.Jedlička MiroslavPech Václav6-10-9-11 1385
14.Hloušek RobertUlrich Dominik-4799 3195
15.Matyáš RadekKopáč Filip48-7-81032105
16.Jedlička MiroslavZemánek Drahomír374  30115
17.Hloušek RobertPech Václav-56-9-9 13116
18.Čapek FrantišekUlrich Dominik-6-7-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jedlička Miroslav31Kopáč Filip04
Hloušek Robert31Palonci Miroslav02
Čapek František22Pech Václav40
Matyáš Radek22Ulrich Dominik22
   Zemánek Drahomír02



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rosice nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan Pardubice B.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu TJ Sokol Rosice n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2018 20:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:37621:641TTC Slovan Pardubice B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý David
Zámečník Čestmír
 
 
Baloušek Miroslav
Salavec Luboš
 
 
9-58-6103210
2.Mrštík Oldřich
Michalovích Petr
 
 
Dubišar Jindřich
Rosulek Roman
 
 
8-79-843220
3.Suchý DavidSalavec Luboš693  3030
4.Mrštík OldřichBaloušek Miroslav785  3040
5.Zámečník ČestmírDubišar Jindřich-6-6-11  0341
6.Michalovích PetrRosulek Roman-108-8983251
7.Mrštík OldřichSalavec Luboš-10-66-7 1352
8.Zámečník ČestmírBaloušek Miroslav9-9-10-6 1353
9.Michalovích PetrDubišar Jindřich-10-6-10  0354
10.Suchý DavidRosulek Roman993  3064
11.Vojtíšek VratislavSalavec Luboš-7-9-6  0365
12.Michalovích PetrBaloušek Miroslav-910-7-9 1366
13.Suchý DavidDubišar Jindřich-98-8-10 1367
14.Mrštík OldřichRosulek Roman493  3077
15.Michalovích PetrSalavec Luboš-4-8-6  0378
16.Suchý DavidBaloušek Miroslav-91574 3188
17.Mrštík OldřichDubišar Jindřich9-8-68-112389
18.Vojtíšek VratislavRosulek Roman-6-7-3  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchý David31Salavec Luboš31
Mrštík Oldřich22Baloušek Miroslav22
Zámečník Čestmír02Dubišar Jindřich40
Michalovích Petr13Rosulek Roman13
Vojtíšek Vratislav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2018 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:44610:682TJ Jiskra Holice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Milan
Velešovský František
 
 
Kněžour Roman
Tošovský Jaroslav
 
 
-84-5-2 1301
2.Sedláček Ivo
Vojtěch Jaroslav
 
 
Pečinka Vítězslav
Kyncl František
 
 
-11-10-8  0302
3.Nadrchal JaroslavKněžour Roman-8-96853212
4.Jelínek MilanTošovský Jaroslav-8-3-8  0313
5.Sedláček IvoPečinka Vítězslav-8-2-5  0314
6.Vojtěch JaroslavKyncl František-8-94883224
7.Jelínek MilanKněžour Roman-9-4-7  0325
8.Sedláček IvoTošovský Jaroslav-58-4-6 1326
9.Vojtěch JaroslavPečinka Vítězslav14-97-8-62327
10.Nadrchal JaroslavKyncl František-71284 3137
11.Sedláček IvoKněžour Roman-7-15-9  0338
12.Vojtěch JaroslavTošovský Jaroslav-5-109-9 1339
13.Nadrchal JaroslavPečinka Vítězslav-57-8763249
14.Jelínek MilanKyncl František2-4-96-1023410
15.Vojtěch JaroslavKněžour Roman-79-9-8 13411
16.Nadrchal JaroslavTošovský Jaroslav-6-6-6  03412
17.Jelínek MilanPečinka Vítězslav67-58 31512
18.Sedláček IvoKyncl František1077  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nadrchal Jaroslav31Kněžour Roman31
Jelínek Milan13Tošovský Jaroslav40
Sedláček Ivo13Pečinka Vítězslav22
Vojtěch Jaroslav13Kyncl František13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol OstřetínVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Horní JeleníRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol OstřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2018 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:31635:588TJ Sokol Ostřetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toušek Petr
Hejl Milan
 
 
Šrajer Martin
Čermák Zdeněk
 
 
-6-3-11  0301
2.Pulpit Martin
Kopka Oldřich
 
 
Bahník Vladislav
Bahník Aleš
 
 
663  3011
3.Toušek PetrŠrajer Martin-967-8133221
4.Kopka OldřichČermák Zdeněk9-88-5-92322
5.Pulpit MartinBahník Vladislav458  3032
6.Hejl MilanBahník Aleš86-118 3142
7.Kopka OldřichŠrajer Martin8711  3052
8.Pulpit MartinČermák Zdeněk-9-8-11  0353
9.Hejl MilanBahník Vladislav-36-111093263
10.Toušek PetrBahník Aleš3-624 3173
11.Pulpit MartinŠrajer Martin4-6-9-9 1374
12.Hejl MilanČermák Zdeněk-9-9-6  0375
13.Toušek PetrBahník Vladislav8104  3085
14.Kopka OldřichBahník Aleš6-845 3195
15.Hejl MilanŠrajer Martin-7-6-9  0396
16.Toušek PetrČermák Zdeněk-10-5-8  0397
17.Kopka OldřichBahník Vladislav6-46-2632107
18.Pulpit MartinBahník Aleš-6967 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Toušek Petr31Šrajer Martin22
Kopka Oldřich31Čermák Zdeněk40
Pulpit Martin22Bahník Vladislav04
Hejl Milan22Bahník Aleš04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy