Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Ředice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hostinec U DesateraRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:32679:655TJ Sokol Dolní Ředice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hloušek Robert
Čapek František
 
 
Rubeš Přemysl
Bubeník Martin
 
 
3-9-8323210
2.Jedlička Miroslav
Matyáš Radek
 
 
Karcol Jaroslav
Lukeš Martin
 
 
7-6-8983220
3.Hloušek RobertRubeš Přemysl3125  3030
4.Čapek FrantišekBubeník Martin99-1-8-82331
5.Matyáš RadekKarcol Jaroslav-77-10-8 1332
6.Jedlička MiroslavLukeš Martin-5999 3142
7.Čapek FrantišekRubeš Přemysl-7-7-13  0343
8.Matyáš RadekBubeník Martin8-7-7-1 1344
9.Jedlička MiroslavKarcol Jaroslav15-9-3-7 1345
10.Hloušek RobertLukeš Martin-107610 3155
11.Matyáš RadekRubeš Přemysl1198  3065
12.Jedlička MiroslavBubeník Martin856  3075
13.Hloušek RobertKarcol Jaroslav6-77-6-52376
14.Čapek FrantišekLukeš Martin6-8-910123286
15.Jedlička MiroslavRubeš Přemysl588  3096
16.Hloušek RobertBubeník Martin436  30106
17.Čapek FrantišekKarcol Jaroslav-8-8-7  03107
18.Matyáš RadekLukeš Martin-2-121111-923108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hloušek Robert31Rubeš Přemysl13
Čapek František13Bubeník Martin22
Matyáš Radek13Karcol Jaroslav40
Jedlička Miroslav31Lukeš Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Delta PardubiceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Slovan Pardubice B.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
velký sál DDM Alfa op. Delta, Gorkého 2658, PardubiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2018 20:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:47511:661TTC Slovan Pardubice B.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech Václav
Ulrich Dominik
 
 
Salavec Luboš
Baloušek Miroslav
 
 
-3-88-8 1301
2.Zemánek Drahomír
Samek Lukáš
 
 
Rosulek Roman
Dubišar Jindřich
 
 
146-10-10-72302
3.Pech VáclavSalavec Luboš9-2-7-9 1303
4.Ulrich DominikBaloušek Miroslav-2-9-7  0304
5.Palonci MiroslavDubišar Jindřich-3-8-8  0305
6.Kopáč FilipRosulek Roman-4-6-6  0306
7.Ulrich DominikSalavec Luboš-410-9-9 1307
8.Palonci MiroslavBaloušek Miroslav-4-6-8  0308
9.Kopáč FilipDubišar Jindřich-9-7-7  0309
10.Pech VáclavBerka Roman4612  3019
11.Palonci MiroslavSalavec Luboš-4-6-2  03110
12.Kopáč FilipBaloušek Miroslav-5-5-5  03111
13.Pech VáclavDubišar Jindřich-7-869-723112
14.Ulrich DominikBerka Roman865  30212
15.Kopáč FilipSalavec Luboš-7-7-7  03213
16.Pech VáclavBaloušek Miroslav8-95-6932313
17.Ulrich DominikDubišar Jindřich-8107-6-423314
18.Palonci MiroslavBerka Roman-6-5-9  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pech Václav22Salavec Luboš40
Ulrich Dominik13Baloušek Miroslav31
Palonci Miroslav04Dubišar Jindřich40
Kopáč Filip04Rosulek Roman10
   Berka Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rosice nad Labem BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Horní JeleníRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu TJ Sokol Rosice n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2018 20:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:
odloženo
BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31622:590nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý David
Vojtíšek Vratislav
 
 
Šrajer Martin
Čermák Zdeněk
 
 
-9-8-7  0301
2.Michalovích Petr
Mrštík Oldřich
 
 
Bahník Vladislav
Brojír Vlastislav
 
 
699  3011
3.Mrštík OldřichŠrajer Martin85-8-7-122312
4.Suchý DavidČermák Zdeněk887  3022
5.Vojtíšek VratislavBahník Vladislav-11-4-6  0323
6.Michalovích PetrBrojír Vlastislav25-105 3133
7.Suchý DavidŠrajer Martin-7897 3143
8.Vojtíšek VratislavČermák Zdeněk-11-9-3  0344
9.Michalovích PetrBahník Vladislav7-7-4-4 1345
10.Mrštík OldřichBrojír Vlastislav878  3055
11.Vojtíšek VratislavŠrajer Martin-89-4-7 1356
12.Michalovích PetrČermák Zdeněk-9-9-6  0357
13.Mrštík OldřichBahník Vladislav-8-848-82358
14.Suchý DavidBrojír Vlastislav553  3068
15.Michalovích PetrŠrajer Martin698  3078
16.Mrštík OldřichČermák Zdeněk-7-94-8 1379
17.Suchý DavidBahník Vladislav555  3089
18.Vojtíšek VratislavBrojír Vlastislav13-1210-12103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrštík Oldřich13Šrajer Martin22
Suchý David40Čermák Zdeněk31
Vojtíšek Vratislav13Bahník Vladislav31
Michalovích Petr22Brojír Vlastislav04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OstřetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2018 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1332:42659:703TJ Sokol Ostřetín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nadrchal Jaroslav
Sedláček Ivo
 
 
Pulpit Martin
Kopka Oldřich
 
 
7-777 3110
2.Jelínek Milan
Vojtěch Jaroslav
 
 
Toušek Petr
Hejl Milan
 
 
872  3020
3.Nadrchal JaroslavPulpit Martin7-8-12683230
4.Jelínek MilanKopka Oldřich956  3040
5.Sedláček IvoToušek Petr-89-8-9 1341
6.Vojtěch JaroslavHejl Milan-8-14-3  0342
7.Jelínek MilanPulpit Martin-2-8128-12343
8.Sedláček IvoKopka Oldřich-64-99-102344
9.Vojtěch JaroslavToušek Petr106-6-9-52345
10.Nadrchal JaroslavHejl Milan-1086-8-62346
11.Sedláček IvoPulpit Martin-7-3-5  0347
12.Vojtěch JaroslavKopka Oldřich8-6-410-62348
13.Nadrchal JaroslavToušek Petr-6-95-4 1349
14.Jelínek MilanHejl Milan-2-56-3 13410
15.Vojtěch JaroslavPulpit Martin-7-69-9 13411
16.Nadrchal JaroslavNovotný Petr175  30511
17.Jelínek MilanToušek Petr10-10-9-14 13512
18.Sedláček IvoHejl Milan-9-9210-1023513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nadrchal Jaroslav22Pulpit Martin31
Jelínek Milan13Kopka Oldřich21
Sedláček Ivo04Toušek Petr40
Vojtěch Jaroslav04Hejl Milan40
   Novotný Petr01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy