Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Ředice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol OstřetínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Obecní hostinec U DesateraRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:28649:597TJ Sokol Dolní Ředice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matyáš Radek
Jedlička Miroslav
 
 
Pulpit Martin
Kopka Oldřich
 
 
4-9-6773210
2.Hloušek Robert
Čapek František
 
 
Teplý Jiří
Novotný Petr
 
 
3104  3020
3.Matyáš RadekPulpit Martin-3-11-1  0321
4.Jedlička MiroslavKopka Oldřich-11-9-6  0322
5.Hloušek RobertTeplý Jiří578  3032
6.Čapek FrantišekNovotný Petr45-413 3142
7.Jedlička MiroslavPulpit Martin-6-5-6  0343
8.Hloušek RobertKopka Oldřich6107  3053
9.Čapek FrantišekTeplý Jiří-9-8611-102354
10.Matyáš RadekNovotný Petr-76-12-12 1355
11.Hloušek RobertPulpit Martin7-1088 3165
12.Čapek FrantišekKopka Oldřich-13-10-6  0366
13.Matyáš RadekTeplý Jiří578  3076
14.Jedlička MiroslavNovotný Petr-105-10683286
15.Čapek FrantišekPulpit Martin798  3096
16.Matyáš RadekKopka Oldřich997  30106
17.Jedlička MiroslavTeplý Jiří-68-67-923107
18.Hloušek RobertNovotný Petr-8678 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matyáš Radek22Pulpit Martin22
Jedlička Miroslav13Kopka Oldřich22
Hloušek Robert40Teplý Jiří22
Čapek František22Novotný Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Horní JeleníRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 20:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:20588:467TJ Tesla Pardubice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Milan
Velešovský František
 
 
Čermák Zdeněk
Brojír Vlastislav
 
 
7-57-963210
2.Sedláček Ivo
Vojtěch Jaroslav
 
 
Bahník Aleš
Bahník Vladislav
 
 
445  3020
3.Jelínek MilanČermák Zdeněk-6-69-9 1321
4.Velešovský FrantišekBahník Vladislav-10-2-2  0322
5.Sedláček IvoBrojír Vlastislav163  3032
6.Vojtěch JaroslavBahník Aleš858  3042
7.Velešovský FrantišekČermák Zdeněk-3-4-2  0343
8.Sedláček IvoBahník Vladislav-935-723253
9.Vojtěch JaroslavBrojír Vlastislav1017  3063
10.Jelínek MilanBahník Aleš459  3073
11.Sedláček IvoČermák Zdeněk2-12-8-4 1374
12.Vojtěch JaroslavBahník Vladislav897  3084
13.Jelínek MilanBrojír Vlastislav561  3094
14.Velešovský FrantišekBahník Aleš-9777 31104
15.Vojtěch JaroslavČermák Zdeněk-88-1-9 13105
16.Jelínek MilanBahník Vladislav846  30115
17.Velešovský FrantišekBrojír Vlastislav696  30125
18.Sedláček IvoBahník Aleš774  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jelínek Milan31Čermák Zdeněk40
Velešovský František22Bahník Vladislav13
Sedláček Ivo31Brojír Vlastislav04
Vojtěch Jaroslav31Bahník Aleš04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rosice nad Labem BVrchní
rozhodčí:
Kadlec Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna stolního tenisu TJ Sokol Rosice n.L.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 20:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32591:572TJ Sokol Rosice nad Labem B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrštík Oldřich
Michalovích Petr
 
 
Pečinka Vítězslav
Tošovský Jaroslav
 
 
-8-8-3  0301
2.Vojtíšek Vratislav
Suchý David
 
 
Hendrych Jakub
Kněžour Roman
 
 
1210-7-8-102302
3.Mrštík OldřichPečinka Vítězslav-2688 3112
4.Michalovích PetrTošovský Jaroslav-3-37-4 1313
5.Vojtíšek VratislavHendrych Jakub-8-8-4  0314
6.Suchý DavidKněžour Roman4-6510 3124
7.Michalovích PetrPečinka Vítězslav-3-710723234
8.Vojtíšek VratislavTošovský Jaroslav-9-7-9  0335
9.Suchý DavidHendrych Jakub6-936 3145
10.Mrštík OldřichKněžour Roman624  3055
11.Vojtíšek VratislavPečinka Vítězslav-6-5-6  0356
12.Suchý DavidTošovský Jaroslav4-11-54-92357
13.Mrštík OldřichHendrych Jakub8-1177 3167
14.Michalovích PetrKyncl František778  3077
15.Suchý DavidPečinka Vítězslav6103  3087
16.Mrštík OldřichTošovský Jaroslav82-102 3197
17.Michalovích PetrHendrych Jakub-10743 31107
18.Vojtíšek VratislavKyncl FrantišekWO    03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mrštík Oldřich40Pečinka Vítězslav13
Michalovích Petr31Tošovský Jaroslav31
Vojtíšek Vratislav03Hendrych Jakub13
Suchý David31Kněžour Roman02
   Kyncl František01
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: RP III.třídy Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Delta PardubiceVrchní
rozhodčí:
Palonci Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
velký sál DDM Alfa op. Delta Pardubice,. Gorkého 2658Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2017 20:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:44602:676TJ Tesla Pardubice H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grund Tomáš
Ulrich Dominik
 
 
Obršál Daniel
Bayerová Anežka ml.
 
 
-5-8-7  0301
2.Pech Václav
Palonci Miroslav
 
 
Rubeš Přemysl
Bubeník Martin
 
 
76-4-773211
3.Grund TomášObršál Daniel-6-8-8  0312
4.Ulrich DominikBayerová Anežka ml.1110-9-8-92313
5.Pech VáclavRubeš Přemysl-7896 3123
6.Palonci MiroslavBubeník Martin-6-7-7  0324
7.Ulrich DominikObršál Daniel-9-8-12  0325
8.Pech VáclavBayerová Anežka ml.8-7108 3135
9.Palonci MiroslavRubeš Přemysl4-7-6-8 1336
10.Grund TomášBubeník Martin-3-5-9  0337
11.Pech VáclavObršál Daniel610-79 3147
12.Palonci MiroslavBayerová Anežka ml.-7-8-14  0348
13.Grund TomášRubeš Přemysl-6-8-9  0349
14.Ulrich DominikBubeník Martin-7-97-8 13410
15.Palonci MiroslavObršál Daniel4-3-7-8 13411
16.Grund TomášBayerová Anežka ml.12-8-9-8 13412
17.Ulrich DominikRubeš Přemysl7-889 31512
18.Pech VáclavBubeník Martin-6-9441032612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Grund Tomáš04Obršál Daniel31
Ulrich Dominik13Bayerová Anežka ml.31
Pech Václav40Rubeš Přemysl22
Palonci Miroslav04Bubeník Martin31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy